Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

ja też nic nie czuję, nul, zero, oprócz nieprzespanych nocy i twardniejącego brzucha coraz częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Wy dziewczyny, ale ja studiuję jeszcze zaocznie i zastanawiam się jak długo pochodzę do szkoły :) planowałam jeszcze w ten weekend i w ostatni października jechać na wykłady, ale nie wiem, czy nic się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dasz radę, to jedź, a jak nie, to lepiej się nie przemęczać. ja niby dałabym radę pochodzić jeszcze do pracy, ale mi się już nie chcę, trochę przerwy, zresztą przez całą ciążę przepracowałam praktycznie, więc nie jest źle i mi się należy. Dziewczyny wiecie czego się boję? że zostanę zamknięta w domu z dzieckiem i cały sen o pragnieniu posiadania potomstwa, zamieni się w rutynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam{serce} Ja wstalam sobie dzisiaj z niezlym katarkiem kicham i prycham:)ale popije miodku z cytrynka, pozniej syropku z czosnku i moze przejdzie:) tez ciekawa jestem jak tam milla!!chyba nie zostawila nam namiarow na siebie!przynajmniej ja nie mam!albo juz dzis bedzie tulila swoje malenstwo do siebie albo jeszcze troszke!! a co u kasi82 tez cos pisala ze nie za bardzo sie czula! marta a jak Twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam{serce} Ja wstalam sobie dzisiaj z niezlym katarkiem kicham i prycham:)ale popije miodku z cytrynka, pozniej syropku z czosnku i moze przejdzie:) tez ciekawa jestem jak tam milla!!chyba nie zostawila nam namiarow na siebie!przynajmniej ja nie mam!albo juz dzis bedzie tulila swoje malenstwo do siebie albo jeszcze troszke!! a co u kasi82 tez cos pisala ze nie za bardzo sie czula! marta a jak Twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynam w tym roku podyplomowe. 15.10 mam spotkanie organizacyjne. szczerze to chciałam być choć na 2 pierwszych zjazdach, ale kurcze troche się boję bo jak nie zaczną się w sobotęza tydzień to raczej na 1 się tylko pojawię :( no nic zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe własnie co tam u Milli, bo jej czas się zbliżał :) Zuzanka_ ja zrezygnowałam z pracy ze względu na dziecko i od połowy lipca siedzę sobie w domku, myslę, że z roczek pobędę z maleństwem, a później zamierzam iść do pracy, bo nie po to kończę studia, żeby siedzieć w domu, przynajmniej ja wychodzę z takiego założenia. Zatem raczej nie przemęczę się, jesli pójdę sobie co drugi weekend na wykłady :) niom chyba, że dzieciaczek mi nie pozwoli, bo to już będzie przełom 36 i 37 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się melduję! Dziś nie rodzę:-) Zdaję relację co z wczorajszych wizyt . USG - maluch ma 2910 g , łóżysko 2 stopień , przepływy ok. Spotkanie z położną wieczorkiem - nie ma sensu nic przyspieszać bo wyniki usg sa dobre więc czekamy do kolejnego piątku a w tym czasie na nowo rozkręcamy program - herbarka z liści malin, kąpiele sex itd...Szyjka się nie skróciła, jest miekka na 1,5 cm rozwarcia, czopa prawie nie ma:-), Główka nie wstawiona jeszcze. Także mama u mnie już stacjonuje na dobre. A ja już też mam chyba dosyć...buu.Ledwo ciągnę- w głowie mi się kręci, zmęczona jestem...oczy mnie bolą , kolejną noc też nie przespałam....buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka ja już raz byłam, dwa tyg temu i tak mam nadzieje, że w sumie uda mi się 3 zjazdy zaliczyć, a później tylko dwa opuszczę, bo bedzie przerwa świąteczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zmieniam tabelkę:-) NICK...............Miasto..........TC......TERMIN....WAG A... ...... IMIĘ 01.Milla77.........Warszawa......37.......17.10...57+21... ...Maciuś 02.Daffodile.......Wojkowice.....37.......01.11.....56+12... .Inga/Lilk 03.Joasiella..........................34........01.11... .56+ 8........Córka? 04.Patuniaa........Anglia..........36........01.11....60+18. ........Julia 05.Zuzanna_........................36........01.11...... ...Niespodzianka 06.Kasika1.........Rzeszów.......37.......02.11.....64+1 6 ...Karolinka 07.mother.........Warszawa......36.......04.11.....62+12.. K acperek 08.agniesza26.....Lublin..........37.......04.11.....53+25. ...Olafek 09.**ewelka**......Poznań.........37.......05.11........+15. ......Nadia? 10.Kasiula82.......Cieszyn........36.......06.11.....54 +11,5....Amelka 11.happymama....Irlandia........37.......06.11......65+12... .....Zuzia 12.Green_Gable...Szczecin.......36.......06.11.....65+dużo.. Mikołaj 13.MałaMi80......Warszawa......36.......06.11............... . ....Bartuś 14.Ann31...........Tarnów.........35.......08.11....... +17.........Alicja 15.karuczek.......Warszawa......36.......08.11......+12 ....córeczka 16.agnesa1983....Poznań.........33.......09.11.....57+12 ........Kubuś 17.Aneta30........Kraków.........33.......09.11.....53+1 7.........Synek 18.elwira elwira...Rzeszów........36......10.11......65+1 1........córka 19.Małgorzata....Wrocław........36.......10.11.....64+10 . ....Helena 20.Jokasta.........Gdynia.........35......11.11......58+ 12.........Synek 21.C.internautka..Poznań........32.......11.11...56+1 2 ....chłopczyk 22.Marta1983.....Warszawa.....36......13.11??......65+14 ...Robercik 23.**Vanilka**......Szczecin.......35.......13.11...7 0 .........Hubercik 24.fajnaaj..........Białogard......35......14.11........ .+15.....Natalka? 25.MarzenaMol....Wisła...........33...... 14.11.........+12.....Arturek 26.mysza1980.....Warszawa.....34.......15.11......59+13. . .. Zosia 27.KarolinkaLinka..Gliwice.......34.......15.11......50+ 10........Synek 28.Beata1987.......Śląskie.......34.......16.11.......62 +16,5 ....Zuzia 29.pingusia_22.....Mielec........34.......16.11...... 44+8,5....Marika? 30.magmall..........Warszawa...34.......16.11.......62 +11 ......Zuzia 31.bonizz...........Opatów........33.......17.11...6 6 +14.......Synek 32.Balbin ...........Warszawa....33.......17.11.......69+9........Kubu ś 33.KochamMojeSerduszko.Dębica.29.....17.11.......60+8....J agoda 34. Yella.............Mielec.........34......18.11.......66+10. ......Córcia 35.lorinka...........Anglia.........35.......19.11...... .55+13......Zuzia 36.dunia26.........Kraśnik/Lublin..33.....20.11...du ż ooo......Kubuś 37.kaaczuuchaa...Lublin.............33.....20.11......66 . .......Damian 38.kajtoch.........Dublin/Kraków...27.....20.11.53+ 10 .......Córka 39.anabelkaaa.....Garwolin.......34......21.11....48+1 7.....syneczek 40.mała_agatka....Łódź...........33......25.11......65-5 +10,5...Synek 41.elus..............Międzyrzecz...33.....20.11......55+ 9,5........Adaś 42.maminka1.......Łódź..........34......27.11..... 53+9,5..........Córka 43.Zaczatowana...Warszawa......33.....27.11...49+ 6.............Syn 44.Maja_21.........Kielce..........32......29.11.....64+ 2+10 ..Wiktorek 45.mucha...........Warszawa.....32......30.11.....bu.... ..........córka NICK......MIASTO....Data porodu-TC..poród....waga..długość..imię 01.Marsjanka...Śląskie...19.09..-35...SN.....2390g ....51cm.....TOMUŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczynki jak coś ze mną się będzie działo to Mysza was poinformuje :-) ma do mnie numer tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milla dobrze ze piszesz. no to jeszcze troszkę poczekasz na kruszynkę :) a ja właśnie dostałam paczkę z allegro :) super przyszły moje podkłady, prześcieradełko młego, kocyk, pieluszki tetrowe i takie kolorowe flanelki. ale się cieszę!!! a najlepsze jest to ze facet z firmy kurierskiej nie dzwonił do mnie wcześniej, nawet nie wiem kto odebrał paczkę, bo oczywiście nmnie nie poinformowano i ją znalazłam jak sobie stałą w korytarzu :P zdziwiło mnie to ze nie dzwonił, bo z reguły kurierzy nie mają pojęcia jak tu trafić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabelkaa dziękuję za pamięć :) Lepiej się czuje noc przespana ale rano wstaje ze strachem bo z samego rana zawsze brzusio bardziej pobolewa. No ale daje radę. Ręce trzesą mi się jak narkomanowi jakiemuś nie potrafię nad tym zapanować te leki są chyba bardzo mocne skoro taki wpływ mają na ciało człowieka :) Poza tym dopiero wstałam bo pierwszy raz to o 7 się obudziłam na leki i do 9 nie spałam bo męża do pracy wyprawiałam. teraz na chwilkę usiadłam później dalej kładę się spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka ja też mieszkam na takiej wsi i też nie bardzo wiedzą jak trafić, a ostatnio jak mi kurier przywoził suszarki do prania to też bez dzwonienia, miał być w ciągu dwóch dni maksymalnie do godz. 16.00 a przyjechał o 18.30 i też nic nie wiedziałam. Dobrze, że jesteś zadowolona z zakupów, bo to najważniejsze jest. Obejrzyj sobie te podkłady i oceń, czy moga być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla dawaj znać co tam u Ciebie, żebyśmy się nie martwiły jak milczysz :) Marta Ty też się trzymaj, jeszcze trochę musisz dac radę to wytrzymać, a później już będzie OK, pamiętaj, że najlepsze dopiero przed Tobą jak już Twój malutki będzie z Tobą i nie martw się bólami, dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do podkładów to te hartmana są najfajniejsze. co prawda droższe i to dużo, ale fajne. no nic przy następnej okazji będę wiedziała :P marta - to leż dużo i odpoczywaj. niech sobie Robercik jeszcze u mamuni posiedzi chwilkę :) jakby coś się dzialo to dawaj znać żebyśmy wiedziały i się nie denerwowały o ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bólami się nie martwię więc nie ma problemu czasem strach mnie ogarnia że już zaraz zacznę rodzić a to za wcześnie :) Ale trzymam mocno zaciśnięte poślady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogólnie nie boję się wcale porodu, nawet tego, że będzie mnie bolało, nawet jak będą musieli mnie naciąć, ale boję się, czy sobie z dzieckiem poradzę... no i oczywiście mam nadzieje, że jak zacznę rodzić, to mąż będzie w domu akurat, bo inaczej sobie nie wyobrażam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamunie:) ja dziś się prawie nie udzielam bo coś gorzej z tym moim zapaleniem oka,już prawie nie widzę aby jak przez gęstą mgłę :( znowu pójdę do okulisty bo ten antybiotyk jakby pogarszał zamiast robić lepiej:O Ann31 co do fotelika to ja patrzyłam też przy zakupie na ten ochraniacz na nózki bo to listopad zima to bedzie potrzebne no i zeby miał daszek i znalazłam tanio już mam w domku oto link: http://www.allegro.pl/item448000623_ekskluzywne_polskie_foteliki_20_kolorow_hit.html chorowitkom życzę szybkiego wyzdrowienia,kurować się:) zdołowanym i bez humoru szybkiej poprawy nastroju i bez smutania się;) buźki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny!!! Marto-jakie leki dostałaś i na co? Milla-widze że też masz dość i chcesz już urodzić-dobrze Cie rozumiem-trzymam zatem kciuki ,zeby twoj \"plan\"zadziałał...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) 🖐️ właśnie wróciłam od położnej :) w końcu zrobili mi usg :) wprawdzie takie ekspresowe ale przynajmniej wiem że wszystko jest ok :) mała waży prawie 2800 i leży już niby główką w dół , ale tak troszkę w poprzek :P więc nie naciska zbytnio na szyjkę . w końcu jestem zadowolona z wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Mała też już chyba się przekręciła główką w dół i to chyba dziś w nocy, bo wierciła się strasznie, a brzuszek zmienił nieco kształt. Sprawdzimy we wtorek u gina. Z tymi bólami krzyża i miednicy oraz kłuciem, to widzę, że wszystkie nas już powoli dopada. W końcu mamy już bliżej, niż dalej, hi hi ;) Agatko, zamówiłam podkłady poporodowe tak, jak Ty - po jednej paczce z każdego rodzaju. Tak jest chyba najlepiej. 30 szt. chyba mi wystarczy, potem pójdą duże podpaski. Hartman pójdzie na pierwszy ogień, bo wzięłam maxi. Posiedziałam przed chwilą na Allegro i kupiłam resztę drobiazgów, po które musiałabym raczej do apteki latać... a z aptekami wiecie, jak to bywa - nie będę sprawdzała cen w każdej z osobna, bo nie mam na to siły. Nie ma to jak internet. :) Marta, Milla, trzymajcie się, dziewczyny, jeszcze tylko troszkę 🌻 Znikam coś zjeść, zadzwonię też do ubezpieczyciela, a potem może wezmę się za prasowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dunia Ty się wybierz do tego lekarza jak najszybciej, skoro tak Ci się pogarsza, teraz maleństwu już wiele leków nie szkodzi tak jak na początku ciąży, więc może niech da Ci coś lepszego, ale takiego, żeby nie zaszkodziło. Fajny ten fotelik. Ja i kilk,a dziewczyn mamy ten: http://www.allegro.pl/item455211098_fotelik_samochodowy_z_pokrowcem.html tylko, że w zestawie brałyśmy z wózkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u mnie dziś otwarcie nowej BIEDRONKI wielka w porównaniu z resztą i wyobraźcie sobie,narodu taka masa że parkingu zabrakło,nawet miasto pozastawiane autami a co najlepsze ludziska poprzyjeżdżali z Lublina (50km do mojego miasta)!!!!! a co najlepsze takie cuda się tam działy,tratowania,bijatyki że policję wzywano PARĘ RAZY!!!!!:D:D:D a miałam z mamą jechać:P dobrze,że tego nie zrobiłam bo wiadomo co by tam ze mną zrobili:D teraz już trochę godzin po otwarciu i właśnie pojechała mama z tatą zobaczyć czy się tam wcisnąć da rade a ja przy okazji zamówiłam żeby mi kupili pieluchy DADA komfort bo tak wiele mam je zachwala że za tę cenę warto zobaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karuczek dostałam Fenoterol na powstrzymanie silnych skurczy macicy tak w ulotce napisane i Isoptin żeby złagodzić efekty uboczne Fenoterolu... Ale i tak ręce mi się trzęsą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×