Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

aa no i moj chod jest poprostu debesciarkie bojam sie jak na statku albo jakas wyluzowana lodziara hehe a nogi mam w takim rozkroku ze pozal sie Boze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesza, u mnie humorek raczej niezły... to fizyczne samopoczucie jakieś takie niezbyt fajne... czuję się jakaś taka "poobijana" :O ale przejdzie mi... muszę jeszcze za tydzien generalne porządki uskutecznić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi od ktorego tygodnia ciazy zaczac pic ta herbate z lisci malin i brac wiesiolek???????????bo ja juz mam to zakupione i tylko czeka na odpowiedni czas wypadlo dzis ze mnie troche bialej galaretki!!!! ,pozniej mialam intesywny bol lewego jajnika ,kilka ukluc w szyjce i po godzinie wszystko przeszlo Agniesza dobrze ze wzielas mala paczke bo twoj synus ma chyba sluszna wage :) moj synek wazyl 3590 a pampersy new born od 2-5kg przesikiwal juz w szpitalu wiadomo ze u Ciebie tak byc nie musi ;)....ja jednak kupie te od 3kg zabieram sie za prasowanie aaa no i zepsula mi sie pralka😠😠 wlasnie teraz kiedy mam gore prania , piore i piore juz trzeci dzien po trzy pralki i normalnie mam jakis kosz bez dna !!!! studnia jakas i pralka sie zbuntowala i przestala wirowac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!! Gratulacje dla nowych mam :) sami chłopcy się rodzą! mysza słyszałam dobre wieści byłam w piatek u swojej położnej i na ktg :) i mówiła żeby sie nie martwić bo sie nie zamykają w tym roku także będziemy miały gdzie rodzić. Ja czuję sie bardzo dobrze, nic mnie nie boli, mam nadzieję że jeszcze pochodzę z moim brzuszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło rety!! ależ mnie rozbawiłaś :D ja tez swój chod mam juz dziwny... zresztą M wczoraj wieczorem to zauważył... bo mnie właśnie tak łapie wieczorem i rano- zanim się rozchodzę, to chodzę jak kaczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka, ja z tym wiesiołkiem i malinami zaczynam od piątku;) wtedy konczę 37 tygodni;) a tak swoją drogą, to niezły numer z tą pralką!!! zwłaszcza teraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata1987 ja mam prawie wszystkie ciuszki z ciucholandów:P co trochę dokupuję jak nie ja to mama lub babcia:D wbrew pozorom ma nowoczesny gust:P na marki nie patrzę a na materiał i wygląd ale przy prasowaniu np.lub jak dziś przy wieszaniu mokrych widzę że są to firmy całkiem całkiem bo np.H&M lub Atmosphere itp. także nie są złe a nowe mam yulko od kogoś prezenty głownie i też się tego nazbierało albo ciotka ze stanów trochę też przywiozła także nie powiem uzbierało się tego oj uzbierało:D Agnieszka26🌼 dzięki kochana jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na spacerku też gęba uśmiechnięta :D Aga podobno te jedyneczki maja siatkę która uczula dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Jestem z powrotem :) Dziewczyny, dzięki za opinie, co do fotelików. Ja też tak myślę, że fotelik lepszy i zamontowany pleckami do kierunku jazdy będzie najbezpieczniejszy. Mojej mamie coś się ubzdurało, że ma oparcie za pionowo, ale przecież w razie zderzenia (tfu, tfu, na psa urok), to siła uderzenia rozkłada się na całe plecki, a nie na szeleczki, ani na boczek dziecka w przypadku gondolki. Byłam w warsztacie... ubezpieczalnia wyceniła szkodę na 9,5 stówki, a warsztat na 2,3 tys zł. Skoro tak kiepsko mnie potraktowali, to zrobię sobie porządnie ten boczek i jeszcze poprosiłam o auto zastępcze... w końcu w 9-tym miesiącu ciąży nie mogę zostać bez auta :) Ja się o stłuczkę nie prosiłam :p I tak ubezpieczalnia stratna nie będzie - zapłaci za to sprawca szkody w postaci zwiększenia składki :p A ja na obiadek mam rybkę zapiekaną z ziemniaczkami i do tego brokuła kupiłam i caaałe mnóstwo owoców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba mimo tego co gin mówił nie rozpakuję się prędko bo mnie tylko boli brzuchol tzn.łapie w ciągu dnia mocny jak na okres i tylko krzyż bola a żadnych kłuć w łonie szyjce itp kości ogonowej jak wy nie mam czegoś takiego.... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sześcioraczki, czterech chłopców i dwie dziewczynki, przyszły na świat w Berlinie - poinformował berliński szpital Charite w poniedziałek w komunikacie . Dzieci, z których każde waży między 800 a 900 gramów, urodziły się w czwartek przedwcześnie, w 27. tygodniu ciąży. Są w stanie stabilnym. Po raz ostatni sześcioraczki w Niemczech urodziły się w 1986 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj to zobaczymy co z tymi pampersami bedzie aby miec na te pierwsze chwile czy godziny jak beda zle to od razu mi dowioza:) dunia mnie od wczoraj zaczelo bolec a wczesniej nic a rozwarcie sie na palca zrobilo;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pralka mi zrobila numer ,ale mi cos odwalilo i piore wszystko teraz juz tylko pluszaki czekaja na pranie ,zaslony co do chodzenia to ja jak wstane to trzymam sie pod brzuchem bo mam wraznie ze sie urwie ja zjadlam dzis wczorajszy obiadek ...nieszczesne kluski z sosikiem ,ale juz dzis sie nie obzarlam zabieram sie za prasowanie bo zostalo mi 45 min i do przedszkola musze pedzic mysza a ile razy dziennie trzeba pic te herabte ,a wiesiolek mam w kapsulkach to ile dziennie tego brac????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny napiszcie mi na co jest ta herbata z liści malin bo ja nie jestem w temacie. no mi też jakiś jaki gęsty śluz ostatnio wyszedł ale bez krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten napar z liści malin pomaga w rozwarciu szyjki :D Ale wielu dziewczynom wogóle nie pomogło.Więc zalezy tylko od organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie na przeziębienia też działa :) Dunia właśnie dziś pisałam o tych maluchach :) Ale współczuje Tobie z tymi oczkami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Marta ty zaczynasz 38 tydzień czy jak? Bo ja mam termin trzyyy dni później niż ty i zaczęłam dopiero 37 tdzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do sześcioraczków, to cieszmy się, że będziemy miały tylko po jednym na raz :D Tamta kobieta, to ma przechlapane - oddział noworodkowy, potem żłobek i przedszkole we własnym domu :D Ciekawe, czy to są ich pierwsze dzieciaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata mi wyszło tydzień później i że wcześniej urodzę ale w tabelce nic nie zmieniam z datą. Zmieniłam tydzień leci mi teraz 38 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym ja urodziła sześcioraczki to bym się chyba zapłakała na śmierć :-). Przecież ja bym sobie rady nie dała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezanka ktora urodzila synka w 36 tc nie miala najmniejszych problemow, wazyl 2,5 kg i nie lezal w inkubarotku..to byl nasz pierwszy wrzesniowy dzieciaczek:) Dunnia, w takim razie zycze Ci jednak cesarki.....szkoda oczek! Lorinka, przerabane z ta pralka...musisz wezwac jakiegos fachowca.. ja myslalam wczesniej ze mi odszedl czop ale teraz po opisie Milli nie jestem pewna czy to bylo to:) zreszta niewazne, predzej czy poźniej urodze:) chwilami czuje takie parcie na szyjke ze az sie dziwie ze nie mam skurczy jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×