Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

NICK............Miasto..........TC......TERMIN....WAG A........ IMIĘ Daffodile.......Wojkowice.....40.......29.10.....56+14.. .. ..Lilianna Joasiella..........................38........01.11... .56+ 8.........Córka? Patuniaa........Anglia..........38........01.11.....60+20... ....Julia Zuzanna_........................38........01.11...... ...Niespodzianka Kasika1.........Rzeszów.......39.......02.11.....64+1 6 ...Karolinka mother.........Warszawa......38.......04.11.....62+12... . Kacperek agniesza26.....Lublin..........39.......04.11.....53+28. .... . .Olafek **ewelka**......Poznań.........38.......05.11........+17 . ......Nadia? Kasiula82.......Cieszyn........38.......06.11.....54 +11,5....Amelka happymama....Irlandia........38.......06.11......65+13.. . .....Zuzia Green_Gable...Szczecin.......38.......06.11.....65+dużo. ... Mikołaj MałaMi80......Warszawa......38.......06.11.............. . . ....Bartuś Ann31..........Tarnów..........37 ......08.11.....duuużo.........Alicja karuczek.......Warszawa.....36.......08.11......+12 .......córeczka agnesa1983....Poznań.........37.......09.11.....57+14 ........Kubuś Aneta30........Kraków.........36.......09.11.....53+17.. .......Synek elwira elwira...Rzeszów.......38......10.11......65+12.........córk a Małgorzata....Wrocław........38......10.11.....64+11... Juliusz-Tomasz Jokasta.........Gdynia.........37......11.11......58+15. Jeremi-Tadeusz C.internautka..Poznań.......36......11.11......56+12 .....chłopczyk Marta1983.....Warszawa.....37......13.11??....65+14 ....Robercik **Vanilka**......Szczecin......37.......13.11.....50+23. .... .Hubercik fajnaaj..........Białogard......36......14.11.........+1 5.....Natalka? MarzenaMol....Wisła...........36...... 14.11.........+15.....Arturek mysza1980.....Warszawa.....36.......15.11......59+13. ... .. Zosia KarolinkaLinka..Gliwice.......36.......15.11......50+ 10........Natan Beata1987.......Śląskie.......36.......16.11.......62 +18 ....Zuzia pingusia_22.....Mielec........35.......16.11...... 44+8,5....Marika? magmall..........Warszawa....34.......16.11.......62 +11......Zuzia bonizz...........Opatów.......36.......17.11......66 +14.......Synek Yella.............Mielec..........34.......18.11.......6 6+10 .......Córcia lorinka...........Anglia..........36.......19.11...... .55+13......Zuzia dunia26.........Kraśnik/Lublin.35......20.11.....dużooo ......Kubuś kaaczuuchaa...Lublin............35.....20.11.......66 . .......Damian kajtoch.........Kraków...........35.....20.11......53+ 10 ........Córka anabelkaaa.....Garwolin........36......21.11..... 48+17,5 .....syneczek mała_agatka....Łódź............34......25.11......65-5 +10,5...Franek elus..............Międzyrzecz...33......20.11......55+ 9,5........Adaś maminka1.......Łódź............34......27.11..... 53+9,5........Córka Zaczatowana...Warszawa.....35......27.11.....49+10...... ..Syn-Adaś? Maja_21.........Kielce..........32......29.11.....64+ 2+10 ..Wiktorek mucha...........Warszawa.....32......30.11.....bu.... ..........córka NICK......MIASTO....Data porodu-TC..poród....waga..długość..imię 01.Marsjanka...Śląskie...19.09....35....SN.....2390g ....51....TOMUŚ 02.Balbin......Warszawa..17.10...36....CC....1824g.....4 4....KUBUŚ 03.Milla........Warszawa..17.10...38...sn(?)...3500g.... .57....MACIUś no to sobie troche znowu przyszalalam z kilogramkami hehe:) brzunio mi sie obnizyl:)takze coraz blizej coraz blizej!jutro znowu na ktg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga hihi ja nie wiem gdzie idą te Twoje kilogramki:D:D:D to 28kg na Tobie się rozpływa lub w samym brzuszku siedzi:D ja dobijam do 20 ale gin.mnie opierdolił i niezłe kazanie trzepnął aż mi się głupio zrobiło:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moja gin. mowi noo w koncu wygladasz jak prawdziwa baba w ciazy:) dunia rozeszlo sie jak nic mam 3 podbrudki niezla dupencje kolana jak armaty a ramiona hehehe szkoda gadac:)ale co tam ja sie ciesze!;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już ja bym mu odpowiedziała na taki tekst :D Ja to przynajmniej w ciąży jestem a ty k.u.r.w.a wyglądasz grubo bez tego :D Ciekawe co by powiedział na to :) Nie przejmuj się nim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie remont skończony :)Normalnie nacieszyć się nie mogę:)Teraz już spokojnie mogę czekać na mojego syniunia:)Ale się cieszę :) Kasiu-wszystkiego naj,naj lepszego...szczęśliwego i bezbolesnego porodu no i zdrowego bobaska:) Milla-synuś prześliczny-jeszcze raz wielkie gratulacje dla dzielnej mamusi.nawet nie wiesz jak cie zazdroszczę że już masz przy sobie swoją kruszynkę. agniesza26-ja nie wiem gdzie te kg,ja przytyłam o połowę mniej (14 kg) a wyglądam jak wieloryb:( Dziewczyny powiedzcie mi po jakim czasie od porodu można rozpocząć współżycie?U mnie w tej kwestii od jakiś 4 miesięcy wielka dolina więc czekam z wielka niecierpliwością aż wszystko wróci do normy:)Nie żebym teraz nie miała ochoty problem tkwi w moim mężulku który panicznie się boi żeby małemu nic nie zrobić(przynajmniej tak mi to tłumaczy):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre pytanie agnieszko:)mnie tez to interesuje:)u nas od samego poczatku ciazy nic wiec dlugi okres wegetacji!i teraz sie zastanawiam kiedy moj maz bedzie mogl juz swoj sprzet sciagnac ze strychu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez 6 tyg trwa połóg i dobrze w tym czasie nie współżyć żeby wszystko doszło do dawnej sprawności :D Ale myślę że spokojnie po 3 tyg już można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie...czy zwróciłyście może uwagę na swój puls w ciąży?Ja cały czas mam w przedziale 100-110 i wydaje mi się jest zbyt szybki.Czasami to serducha tak mi wali że mam wrażenie że zaraz dostane zawału.Mówiłam o tym lekarzowi i położnej ale oni stwierdzili że w ciąży może być puls nieco podwyższony.Pytanie tylko czy 110 to jest nieco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesza, nie kolo Poznania, kolo Sosnowca:) zupelnie inna czesc Polski. Agnesa gratuluje skonczonego remontu:) warto bylo sie pomeczyc nie?:) co do tetna-ja mam w normie, czesto jednak spadalo do 90/50 ale dobrze sie przy tym czulam. Z tego co wiem to podwyzszone cisnienie w ciazy moze byc objawem niepokojacym, ale o ile podwyzszone to juz nie wiem:( Marto po 3 tyg..to jeszcze nawet krocze nie jest dobrze zagojone:( zero przyjemnosci..chociaz moze sa osoby ktore tak szybko wspolzyly. Generalnie powinno sie odczekac te 6 tyg bo po porodzie narzady rodne kobiety to jedna wielka rana... czesto przy karmieniu piersia wogole nie ma sie ochoty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sobie przypomnę czasy kiedy staraliśmy się o dzidziola (3 miesiące)to aż mnie dreszcze z podniecenia przechodzą.To były naprawdę gorące chwile;)Czasami nawet żałuję że tak szybko nam się udało-choć wtedy dostawałam szału zaczynając każdy dzień od testu ciążowego i wmawiając sobie że pewnie jestem bezpłodna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daff masz rację :) Dlatego te 6 tyg jest takie bezpieczne... A znam osobę która tak zaszła w ciąże po 3 tyg po porodzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla śliczny maluszek, taki słodziutki, okruszek :) Ja brałam jakiś czas temu Gynofemidazol. Też nie byłam zachwycona jak rano wszystko ze mnie wypływało. Błeeeeh! Mi jakoś ostatnio nie przybywa zbyt wiele, ale może to dobrze. Jutro idę do gina, więc dowiem się co z moim maleństwem. Ale powiem Wam szczerze, że po południu myślałam, że padnę, takie straszne miałam kłucie w szyjce, jak nigdy w życiu! Jedno za drugim. agniesza nie martw się, bardzo ładnie teraz wyglądasz, nie taki chuderlaczek, ale jest za co złapać :P ja np. mam nadzieje, że moje 167 kg mi zostanie :) Agnesa wiem coś o tym, bo u nas też ostatnio jakoś chłodno z tymi sprawami z tego samego powodu co u Ciebie... :( a do współżycia można powrócić po ok. 6 tyg. po kontrolnej wizycie u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnesa my się staraliśmy miesiąc czasu dzień w dzień :D UDało się za pierwszym razem i ten miesiąc był nieźle podniecający jeżeli chodzi o seks :D Dawno tak nie było. Też byłam święcie przekonana że nie będę w ciąży :D Miałam stwierdzone PCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile-chodzi mi pracę serca a nie o ciśnienie;)To jest chyba ilość puknięć serducha na minutę.To jest mierzone przy okazji mierzenia ciśnienia tylko że się mało zwraca na to uwagę(bo zazwyczaj jest ok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnesa my staraliśmy się ponad 8 miesięcy. :) Daff dlaczego nie miałaś ochoty jesli można wiedzieć? Ze względu na zachamowania psychiczne, czy przez to krocze właśnie? Tak z ciekawości pytam, żeby wiedzieć co może mnie czekać... Marta1083 moja ciocia w styczniu urodziła syna, a w październiku tego samego roku bliźniaków, więc też znam taką osobę, która nie czekała zbyt długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale tak niezbyt zdrowo szybko w ciąże chyba zajść? Organizm powinien mieć czas na regenerację. Zmykam się położyć skurcze mnie łapią. :( Do jutra laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze ja przed snem się włączę w dyskusję. co do pulsu to ja też mam wysoki - 100-120 na minutę. pikawa dział jak należy. lekarka mówiła że wszystko jest ok. ciśnienie nadal w normie więc sie cieszymy :) ja jutro idę do lekarki. zobaczymy co powie. ciekawe jak tam moja szyjka, może już rozwarła się troszkę? mam nadzieję że jeszcze nie bo chciałbym jeszcze pochodzić z kluskiem w brzuszku :) co do seksu po porodzie to my pewnie poczekamy te przepisowe 6 tygodni. nie sądzę żeby R się wcześniej zdecydował. no bo będzie się bał żeby mi krzywdy nie zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×