Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Agatka ja też mamb zachcianki,że hej. Zjadłam właśnie 2 kanapki z szynka, poprawiłam sałatką z kalafiora a teraz delektuję się dżemem brzoskwiniowym. dobre, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Marta nie wiem. Bo czasem to miałam uczycie mokra i faktycznie wkładka była mokra ale śluzu nie było. Może to wody powoli się sączą. Zuzanka to ty spokojnie możesz się juz rozpakować :-). Nie ma sie czym przejmować. A jeśli chodzi o czop to nie ma reguły na to. Jendym odejdzie a innym nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Tu październikówka a w zasadzie wrzesniówka, bo moja coreńka przyszła na swiat 30 września. Wszystkim paniom przed porodem chcialam życzyć cierpliwości w oczekiwaniu, lekkiego porodu i morza miłości w chwili narodzin....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana bardzo dziękujemy za śliczne życzonka a Tobie seredcznie gratulujemy narodzin córeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Duniu :) Eh co tam nieprzespane noce, płacze, problemy...miłość do tego stworzonka jest tak ogromna że cała reszta się nie liczy...Zobaczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilka no co Ty !!!:O ktoś Cię pominął z mailem??to chyba Marta nam rozsyłała nowe adresy a Ty nie smutaj tu ani ani tylko daj maila to ja Ci przesle jak przed chwila Zuzance:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto..........TC......TERMIN....WAG A........ IMIĘ Daffodile.......Wojkowice.....40.......29.10.....56+14.. .. ..Lilianna Joasiella..........................38........01.11... .56+ 8.........Córka? Patuniaa........Anglia..........39........01.11.....60+20... ....Julia Zuzanna_........................38........01.11...... ...Niespodzianka karola678........Gdańsk......39..........01.11.......... .FRANUŚ mother.........Warszawa......38.......04.11.....62+12... . Kacperek agniesza26.....Lublin..........39.......04.11.....53+28. .... . .Olafek **ewelka**......Poznań.........39.......05.11........+17 . ......Nadia? Kasiula82.......Cieszyn........39.......06.11.....54 +12......Amelka happymama....Irlandia........39.......06.11......65+13 ........Zuzia Green_Gable...Szczecin.......39.......06.11.....65+dużo. ... Mikołaj MałaMi80......Warszawa......38.......06.11.............. . . ....Bartuś Ann31..........Tarnów..........38 ......08.11.....duuużo.........Alicja karuczek.......Warszawa.....38.......08.11......+12 .......córeczka agnesa1983....Poznań.........37.......09.11.....57+14 ........Kubuś Aneta30........Kraków.........36.......09.11.....53+17.. .......Synek elwira elwira...Rzeszów.......39.....10.11......65+12.........córka Małgorzata....Wrocław........38......10.11.....64+11... Juliusz-Tomasz Jokasta.........Gdynia.........37......11.11......58+15. Jeremi-Tadeusz C.internautka..Poznań.......36......11.11......56+12 .....chłopczyk Marta1983.....Warszawa.....37......13.11??....65+14 ....Robercik **Vanilka**......Szczecin......38.......13.11.....50+25. .... .Hubercik fajnaaj..........Białogard......36......14.11.........+1 5.....Natalka? MarzenaMol....Wisła...........36...... 14.11.........+15.....Arturek mysza1980.....Warszawa.....37.......15.11......59+13. ... .. Zosia KarolinkaLinka..Gliwice.......37.......15.11......50+10. .......Natan Beata1987.......Śląskie.......37.......16.11.......62 +18 ....Zuzia pingusia_22.....Mielec........35.......16.11...... 44+8,5....Marika? magmall..........Warszawa....37.......16.11.......62 +11......Zuzia bonizz...........Opatów.......38.......16.11......66 +14.......Synek Yella.............Mielec..........34.......18.11.......6 6+10 .......Córcia lorinka...........Anglia..........37.......19.11...... .55+13......Zuzia dunia26.........Kraśnik/Lublin.36......20.11.....dużooo ......Kubuś kaaczuuchaa...Lublin........37 (36?)....20.(24?)11..............Damian kajtoch.........Kraków..........37.....20.11......53+20 ........Córka anabelkaaa.....Garwolin........37......21.11..... 48+17,5 .....syneczek mała_agatka....Łódź............35......25.11......65-5 +13...Franek elus..............Międzyrzecz...33......20.11......55+ 9,5........Adaś maminka1.......Łódź............34......27.11..... 53+9,5........Córka Zaczatowana...Warszawa.....36......27.11.....49+10.... ..Syn-Adaś? Maja_21.........Kielce..........35......29.11.....64+ 12 ..Wiktorek MajkaMB1.......Rzeszów.......35.......29.11............. ..synek Rafałek mucha...........Warszawa.....32......30.11.....bu.... ..........córka NICK......MIASTO....Data porodu-TC..poród....waga..długość..imię 01.Marsjanka...Śląskie...19.09....35....SN.....2390g ....51....TOMUŚ 02.Balbin......Warszawa..17.10...36....CC....1824g.....4 4....KUBUŚ 03.Milla........Warszawa..17.10...38...sn(?)...3500g.... .57....MACIUś 04.Kasika1...Rzeszów.....22.10...39...........3300g.... .50..KAROLINKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie ma co się teraz obruszać. szczerze powiem, że wygodniej było z tym albumem, ale rzeczywiście jak ktoś złośliwie usuwał to nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana dziękujemy za piękne słowa 🌻 Beata to śluz wodnisty taki jest, gdyby wody się sączyły wkładka by nie wytrzymała tego i musiałabyś częściej zmieniać :D A raczej założyć podpaske :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!!u mnie w Gdańsku paskudna pogoda od 4 rano tak mnie głowa boli że ledwo wytrzymuje!!wziełam już dwa apapy i pije kawe i zaczyna troche przechodzić!!:)w nocy miałam skórcze ale na tym się skończyło:( ja mam też nadzieje że Franuś urodzi się 31 bo 1 .11 to pewnie korki będą i ulice pozamykane a ja niebardzo bym chciała w taxówce urodzić!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obruszam sie:( ale jakos dziwnie bo jakis czas temu pisalo mi sie cudnie i z usmiechem na twarzy tu wchodzilam a teraz jak cos napisze (a nie sa to jakie glupie czy niegrzeczne rzeczy) to albo zostanie to usuniete albo nikt nie odpisze dlatego tak napisalam:( i wchodze zeby nie pisac tylko poczytac was troszke. a teraz to dziekuje za odpowiedz:) juz myslalam ze naprawde ktos mnie tu nie chce... ( aniolekk7@o2.pl )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a jak z pierwszym spacerem, ominąwszy oczywiście podróż ze szpitala do samochodu i z samochodu do domu czy np. na następny dzień można wyjść na 30 minutowy spacer, czy lepiej zacząć od werandowania albo w ogóle dać sobie spokój przez pierwsze kilka dni? Chyba maluszkowi nic się nie stanie jak wyjdę z nim na spacer na 30 do 40 minut, zresztą styczność z powietrzem i dworem i tak już będzie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie ja się do niczego nie przyznaje :P Nie usunęłam garnka, usunęłam tylko swoje fotki, dostałam maila z nowym adresem bo ja nie mogłam załozyć i jak ktoś do mnie napisał to podesłałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilka, wiesz im bliżej porodu tym każda bardziej egoistycznie patrzy na to, ale to całkiem wytłumaczalne jest, boimy się i chcemy wiedzieć jak najwięcej, niby wszystkie przechodzimy to samo a jednak nie do końca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilka wcale nie ma żadnej grupy 🌻 KArolinki Linki też ktoś pousuwał wpisy :O Ale dziś nadajecie z wpisami :D Nie wiem jak nadrobie Wasze wypociny po powrocie ze szpitala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko my tu nikogo nie pomijamy. A czasem sie zdaży że się nie odpisze. To najlepiej napisz jeszcze raz :-). My tu każdego na równo traktujemy. Ja wysłałam do ciebie namiary na meila i myslę że już doszedł. Ale mnie teraz dół brzucha boli i plecy z tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mam problem nad imieniem, stanęłam na Konstancji i Korneli i sama nie wiem, postawię na pierwsze spojrzenie, imię powinno samo dopasować się do małej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od początku chciałam Zuzanne ale mojemu mężowi się za bardzo nie podoba. Ale miałam skurcza :-). Normalnie w tylku go czułam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaMB1
o rany, dziewczyny ale Wy macie dużo dolegliwości :/ straszne Ja to czasem coś tam poczuję i tyle. Mal co mnie ostatnio boli może czasem kość ogobowa - nie mogę siedzieć na twardym ale poza tym luzik. Strasznie mam wydęty brzuch i już mi sie dywaje, ze mi za chwilę skura pęknie ale jakoś wytrzymuje a to jeszcze 5 tyg. do terminu a 4 tyg. do cesarki. Tak mi sie dziś nie chciało do pracy wstać - oj bardzo. Ostatni tydzień sie męćze i olewam idę na chorobowe. Nie dam już rady wysiedzieć 8 godz. przy kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałam pracować do końca, ale leń mnie złapał i rady nie dałam a właściwie nie chciałam, zresztą wykorzystam co mi się należy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka ja przez jeden cały dzień kiedyś miałam takie uczucie że mi skóra pęknie na brzuchu i to było okropne. A ja teraz jade do szpitala na usg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Zuzanna to najpękniejsze z imion!!! ja zawsze malutką Zuzię chciałam, ale nie bo po co tatuś sobie syneczka stworzył :P żartuje oczywiście :D teraz to już sie przekonałam do tego że synek też jst fajny, zresztą najważniejsze żeby dzidiza zdrowabyła a nie płeć czy inne takie :) vanilko - nikt o Tobie nie zapomina, ani specjalnie nie pomija. jest nas tutaj już dość dużo i nie zawsze każdy wpis sie da zobaczyć, nawet jak sie chce, zwłaszcza że tu skurcze coraz częstrze i dolegliwości coraz bardziej uciażliwe. każda z nas chyba po malutku zaczyna bardziej o sobie myśleć :) karola - widzę że kolejny Franeczek sie szykuje :D my też już sie chyba na niego zdecydowaliśmy :) zuzanko - co do spaceru to ja proponuję najpierw powerandować troszkę dzidziusia. nie tak od razu na spacer. zależy jeszcze od pogody, ale ja zamierzam wyjsć z maluchem najwcześniej 2 tyg po porodzie. latem to inaczej, ale my rodzimy jesienią, albo nawet zimą więc też trzeba to wziąć pod uwagę. majko - bo my termin na koniec miesiąca mamy :P zobaczymy jak to będzie za jakieś 2-3 tygodnie jak i nam sie zaczną te wszytskie skurcze i inne takie :P jejku i tak długo w pracy wytrzymałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×