Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Mój małżowinek urodził się 1listopada:D 30ma imieniny i bardzo liczy że synio też będzie z 1listopada:P a ja nie ma mowy prędzej urodzi się w okolicach 30listopada a drugiego \"zaduszka\" w rodzinie mi nie potrzeba:P w końcu doszłam ze skrzynką :D wpisywałam nasze hasło z literką ś zamiast s :D Mysza świetnie wyglądasz a na garnku to chyba nie było Twoich fotek wogóle?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja na chwilke od rana latalam ze szmata i sprzatalam ,bo co mozna w sobote robic ;) wlasnie pije delikatna kawusie i zjadam orzechowy torcik w czekoladzie kupilam w lidlu i musze przyznac ze bardzo dobry :D mysza i daff bardzo dobrze wygladacie :) tylko ze ja taki brzuszek chodzi o brzus Daff)mialam w 28/29tc teraz to juz pilka ,jak sie schylam to musze sie rozkraczyc jak babcia :D lece budzic malca i jade na plotki , a co!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie jest w sumie obojetne w jaki dzien urodze tzn chodzi mi o date:) to tylko cyferka w kalendarzu.Nigdy nie bylam przesadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daff ja cię rozumiem. Ale wiesz to chodzi o to że z jednej strony idziesz na cmentarz w Dniu Zmarłych a z drugiej strony świętujesz urodzinki dziecka. Ja bym nie chciała bo 1 listopada idę do taty i mojej córeczki i nie chciałabym aby wtedy moja druga córeczka miała w tym dniu urodziny. Ale to już od tego z góry zależy. co ma być to będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje może się rodzić nawet 1 ważne żeby zdrowe było na cmentarz i tak nigdy nie idę 1 bo nie uważam tego święta. Przepraszam jeżeli kogoś urażę, ale ja po prostu chodzę jak mam chwilkę ogarnę grób zapale świeczke, nigdy od święta. Nalatałam się mogę rodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chodze na cmentarz co tydzień i zapalam świeczkę. Dla mnie dzień 1 listopada to święto i to do tego Święto Zmarłych i jest dla mnie ważne. Każdy ma swoje poglądy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Beatko :) Dlatego ja nikomu nie bronie ani nic nie mówie ale gdybym miała chodzić 1 listopada to bym tam chyba ludzi pozabijała. Wszyscy się pchają nie patrzą na nic. Wolę nawet dzień wcześniej pójść zapalić świeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak :) Szkoda że tego 1 zawsze takie tłumy :) Boli mnie strasznie głowa też tak macie dziś?chyba coś z ciśnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam cala rodzine daleko pochowana wiec rzadko bywam na cmentarzu.1 lub 2 listopada obowiazkowo, zeby zapalic swieczke, tak ku pamieci...w ciagu roku o tym zapominam, bo jednak sa daleko.Chociaz o nich nigdy nie zapominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej lubie isc na cmentarz wieczorem,pieknie wyglada.. kiedys bylam o 3.00 w nocy na ogrnym cmentarzu. Nie zebym byla taka zboczona, po prostu konczylam tak poźno prace i wybralam sie z chlopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Ja tutaj na cmentarzu mam tylko Ukochanego Wujka, a tak to dziadka, ale nad morzem. Mimo to idę zawsze do wuja no i na najbliższy cmentarz i zapalam świeczki na tych pustych grobach o których nikt nie pamięta. Też lubię tak po ciemku się wybrać. Mąż też nie ma nikogo tutaj na śląsku więc jeżeli w tym czasie nigdzie nie wyjeżdzamy to własnie chodzimy i zapalamy tam gdzie \"pusto\" ... nie jest to zboczenie, ale sama nie wiem co... W sumie też nie przeszkadzałoby mi urodzić tego dnia. Ważne by było zdrowe :) Jednak jakbym miała wybór to wolałabym PO tym dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto..........TC......TERMIN....WAG A........ IMIĘ Daffodile.......Wojkowice.....40.......29.10.....56+14.. .. ..Lilianna Joasiella..........................38........01.11... .56+ 8.........Córka? Patuniaa........Anglia..........39........01.11.....60+20... ....Julia Zuzanna_........................38........01.11...... ...Niespodzianka mother.........Warszawa......38.......04.11.....62+12... . Kacperek agniesza26.....Lublin..........39.......04.11.....53+28. .... . .Olafek **ewelka**......Poznań.........39.......05.11........+17 . ......Nadia? Kasiula82.......Cieszyn........39.......06.11.....54 +12......Amelka happymama....Irlandia........39.......06.11......65+13 ........Zuzia Green_Gable...Szczecin.......39.......06.11.....65+dużo. ... Mikołaj MałaMi80......Warszawa......38.......06.11.............. . . ....Bartuś Ann31..........Tarnów..........38 ......08.11.....duuużo.........Alicja karuczek.......Warszawa.....38.......08.11......+12 .......córeczka agnesa1983....Poznań.........37.......09.11.....57+14 ........Kubuś Aneta30........Kraków.........36.......09.11.....53+17.. .......Synek elwira elwira...Rzeszów.......38......10.11......65+12.........córk a Małgorzata....Wrocław........38......10.11.....64+11... Juliusz-Tomasz Jokasta.........Gdynia.........37......11.11......58+15. Jeremi-Tadeusz C.internautka..Poznań.......36......11.11......56+12 .....chłopczyk Marta1983.....Warszawa.....37......13.11??....65+14 ....Robercik **Vanilka**......Szczecin......37.......13.11.....50+23. .... .Hubercik fajnaaj..........Białogard......36......14.11.........+1 5.....Natalka? MarzenaMol....Wisła...........36...... 14.11.........+15.....Arturek mysza1980.....Warszawa.....37.......15.11......59+13. ... .. Zosia KarolinkaLinka..Gliwice.......37.......15.11......50+10. .......Natan Beata1987.......Śląskie.......37.......16.11.......62 +18 ....Zuzia pingusia_22.....Mielec........35.......16.11...... 44+8,5....Marika? magmall..........Warszawa....37.......16.11.......62 +11......Zuzia bonizz...........Opatów.......36.......17.11......66 +14.......Synek Yella.............Mielec..........34.......18.11.......6 6+10 .......Córcia lorinka...........Anglia..........37.......19.11...... .55+13......Zuzia dunia26.........Kraśnik/Lublin.36......20.11.....dużooo ......Kubuś kaaczuuchaa...Lublin........37 (36?)....20.(24?)11..............Damian kajtoch.........Kraków..........37.....20.11......53+20 ........Córka anabelkaaa.....Garwolin........37......21.11..... 48+17,5 .....syneczek mała_agatka....Łódź............35......25.11......65-5 +13...Franek elus..............Międzyrzecz...33......20.11......55+ 9,5........Adaś maminka1.......Łódź............34......27.11..... 53+9,5........Córka Zaczatowana...Warszawa.....36......27.11.....49+10.... ..Syn-Adaś? Maja_21.........Kielce..........35......29.11.....64+ 12 ..Wiktorek MajkaMB1.......Rzeszów.......35.......29.11............. ..synek Rafałek mucha...........Warszawa.....32......30.11.....bu.... ..........córka NICK......MIASTO....Data porodu-TC..poród....waga..długość..imię 01.Marsjanka...Śląskie...19.09....35....SN.....2390g ....51....TOMUŚ 02.Balbin......Warszawa..17.10...36....CC....1824g.....4 4....KUBUŚ 03.Milla........Warszawa..17.10...38...sn(?)...3500g.... .57....MACIUś 04.Kasika1...Rzeszów.....22.10...39............3300g.... .50..KAROLINKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Green po tej maści na pewno są bardziej nawilżone i mniej bolesne, bo wcześniej niestety były dość suche w dotyku i zdarzało się, że piekły albo czułam takie \" rwanie\" jakby, a teraz nic się nie dzieje. Zobaczymy jak się sprawdzi podczas karmienia, bo wtedy będzie to najważniejsze. Co do tych wpisów i ich znikania to chyba trzeba się z tym zgłosić do Admina Kafeterii, bo najprawdopodobniej jest to ktoś z \" obcych\", kto chce nam zrobić świństwo... Ta opcja \" zgłoś do usunięcia\" pojawiła się dopiero niedawno... A z wpisów w innych tematach wnioskuję, że chamów tu nie mało :( AGniesza mnie już od kilku tygodni czyści co jakiś czas, ale jakoś nic poza tym się nie dzieje, więc pewnie maluch coś tam majstruje i kopie :) Karolinka to ładne pieniążki zapłaciłaś, u mnie każdy gin bierze prywatnie za wizytę 50 zł, a z USG 70 zł. Mój mąż urodził się 19 listopda i liczy na prezencik tego właśnie dnia, czyli dwa dni przed terminem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Anabelko ..ale w moich wpisach nie było nic co mogłoby zostać zgłoszone do usunięcia. Nie używam wulgaryzmów etc. i ogólnie piszę to co każda z Nas tutaj ... ale już o tym nie myślę. Poza tym wiem, że właśnie drogiego mam tego gina, ale zanim się zorientowałam było za późno i chciałam aby poprowadził ciąże do końca. Nie narzekam, aczkolwiek w przyszłości wybiorę innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angnesa1983
hej kobitki:)czy ja mogę prosić o przesłanie mi danych do tej poczty z waszymi fotosami?Z góry bardzo dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angnesa1983
aga92-2@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kulki :) przepraszam, ale nie czytałam co dziś napisałyście. tak tyko przywitać sie wpadłam. jakoś przeżyłam dzisiejsze zajęcia, potem w domu bzdury do obrony poczytałam i teraz wieczorkiem kolega R zadzwonił że chciałby sie spotkać tak na chwilkę, a z racji tego że nie widzieli się 3 lata!!! to pojechaliśmy do pubu i chwilkę sobie pogadaliśmy :P teraz za to śmierdzę dymem okropnie i już nie mogę wytrzymać, ale R się teraz kąpie więc muszę sekundkę wytrzymać! poza tym jak byłam ostatnio u ginekologa to pani przepisała mi jakieś globulki, takie robione i okazuje sie ze mam uczulenie na nie. dosłownie nie moge dziś chodzić, siedzieć o sikaniu nie wspomnę. tragedia!!! tak mnie wszystko boli :( no nic do jutra! miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny;) ja to jednak niezła jestem;) rano- jako pierwsza, wieczorem- pewnie jako ostatnia :D oczywiscie nie mogę spać, więc pomyslałam, ze zajrze, sprawdzę, czy moze jeszcze któras urodziła, ale widzę, ze cisz i spokój :D do południa miałam oczywiście sprzątanie, a później wypad na imprezę rodzinną... pyszne jedzonko, ciasto, mniam.... mimo tego, ze tylko siedziałam na kanapie, albo bawiłam sie z siostrzenicami- to wróciłam nieprzytomna i z bolącym brzuchem :( jednak nie mogę za długo siedzieć w jednej pozycji :( co do zdjęć, to teraz mogę je wysyłać;) w koncu to nasza prywatna skrzynka;) napiszę Wam kiedys wiadomośc i wszystko wyjaśnie... Daff, nie mogę się wprost na Ciebie napatrzeć;) brzunio- CUDOWNY:) KarolinkaLinka- ja też ostatnio czuję się tak, jakby mi sie ciągle stawiał brzuch...cos sie we mnie zmienia.... słodkich snow Wam życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, hihi ale mi komplementa walnelas:) dziekuje:D moja mala cos sie nie spieszy zeby wyjsc. Niech jeszcze troche poczeka, dzis idziemy do kina, we wtorek moze wyskocze na zakupy...;)ale w srode moglaby juz wyjsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, widzę że jeszcze się trzymacie :) Odstawiłam leki w środę i już w czwartek tylko oczekiwałam na jakies bóle, a tu nic.... Wczoraj tak jakby pobolewał mnie brzuch jak na okres, ale przeszło i cisza nadal. Nie chciałabym trafic do szpitala w weekend. Będę rodzic w małym szpitalu, gdzie w weekendy ma dyzur jeden lekarz, w razie zrobienia cięcia dopiero wzywają drugiego i anestazjologa i wogóle. Dlatego od jutra będę bardziej się ruszała :) Dopiero w czwartek idę na KTG. Widze ze usuniete konto na Garnku, mogę prosic o konto pocztowe? Moja córcia od wczoraj ma jakies objawy grypy, pół nocy kaszlała, pewnie cos z przedszkola przyniosła. Zastanawiam się jak to bedzie jak junior sie urodzi :( Bede ciagle w strachu ze się zarazi jakims grypskiem, a u takiego malenstwa to wiadmomo ...:( Jutro zaczynam 38 tydzien, moge juz spokojnie rodzic, tylko, że teraz nie spieszy mu się zbytnio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto..........TC......TERMIN....WAG A........ IMIĘ Daffodile.......Wojkowice.....40.......29.10.....56+14.. .. ..Lilianna Joasiella..........................38........01.11... .56+ 8.........Córka? Patuniaa........Anglia..........39........01.11.....60+20... ....Julia Zuzanna_........................38........01.11...... ...Niespodzianka mother.........Warszawa......38.......04.11.....62+12... . Kacperek agniesza26.....Lublin..........39.......04.11.....53+28. .... . .Olafek **ewelka**......Poznań.........39.......05.11........+17 . ......Nadia? Kasiula82.......Cieszyn........39.......06.11.....54 +12......Amelka happymama....Irlandia........39.......06.11......65+13 ........Zuzia Green_Gable...Szczecin.......39.......06.11.....65+dużo. ... Mikołaj MałaMi80......Warszawa......38.......06.11.............. . . ....Bartuś Ann31..........Tarnów..........38 ......08.11.....duuużo.........Alicja karuczek.......Warszawa.....38.......08.11......+12 .......córeczka agnesa1983....Poznań.........37.......09.11.....57+14 ........Kubuś Aneta30........Kraków.........36.......09.11.....53+17.. .......Synek elwira elwira...Rzeszów.......38......10.11......65+12.........córk a Małgorzata....Wrocław........38......10.11.....64+11... Juliusz-Tomasz Jokasta.........Gdynia.........37......11.11......58+15. Jeremi-Tadeusz C.internautka..Poznań.......36......11.11......56+12 .....chłopczyk Marta1983.....Warszawa.....37......13.11??....65+14 ....Robercik **Vanilka**......Szczecin......37.......13.11.....50+23. .... .Hubercik fajnaaj..........Białogard......36......14.11.........+1 5.....Natalka? MarzenaMol....Wisła...........36...... 14.11.........+15.....Arturek mysza1980.....Warszawa.....37.......15.11......59+13. ... .. Zosia KarolinkaLinka..Gliwice.......37.......15.11......50+10. .......Natan Beata1987.......Śląskie.......37.......16.11.......62 +18 ....Zuzia pingusia_22.....Mielec........35.......16.11...... 44+8,5....Marika? magmall..........Warszawa....37.......16.11.......62 +11......Zuzia bonizz...........Opatów.......38.......16.11......66 +14.......Synek Yella.............Mielec..........34.......18.11.......6 6+10 .......Córcia lorinka...........Anglia..........37.......19.11...... .55+13......Zuzia dunia26.........Kraśnik/Lublin.36......20.11.....dużooo ......Kubuś kaaczuuchaa...Lublin........37 (36?)....20.(24?)11..............Damian kajtoch.........Kraków..........37.....20.11......53+20 ........Córka anabelkaaa.....Garwolin........37......21.11..... 48+17,5 .....syneczek mała_agatka....Łódź............35......25.11......65-5 +13...Franek elus..............Międzyrzecz...33......20.11......55+ 9,5........Adaś maminka1.......Łódź............34......27.11..... 53+9,5........Córka Zaczatowana...Warszawa.....36......27.11.....49+10.... ..Syn-Adaś? Maja_21.........Kielce..........35......29.11.....64+ 12 ..Wiktorek MajkaMB1.......Rzeszów.......35.......29.11............. ..synek Rafałek mucha...........Warszawa.....32......30.11.....bu.... ..........córka NICK......MIASTO....Data porodu-TC..poród....waga..długość..imię 01.Marsjanka...Śląskie...19.09....35....SN.....2390g ....51....TOMUŚ 02.Balbin......Warszawa..17.10...36....CC....1824g.....4 4....KUBUŚ 03.Milla........Warszawa..17.10...38...sn(?)...3500g.... .57....MACIUś 04.Kasika1...Rzeszów.....22.10...39............3300g.... .50..KAROLINKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Ja juz nie śpie. Dziś z mężem jedziemy na obiad do mojej mamy :-). Więc nie muszę gotować. Ale my mieliśmy wczoraj pecha. Chciaeliśmy jechać so biedronki bo niedawno otwarli ten sklep chyba dwa dni temu i wiecie co? W połowie drogi auto nam stanęło z braku paliwa ;-). I to już drugi raz w ciągu dwóch tuygodni. Ja wczoraj znów miałam wieczorne mdłości :-(. I strasznie mnie dół brzucha bolał ale nic z tego nie wyszło. I mi twardniał a czasem jak to zrobi to ja czuje normalnie pupcie małej :-). Super uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko,nam sie zdarzylo juz 3 razy ze skonczylo sie paliwo...i moja cierpliwosc przy tym, ciekawe ze mnie sie jakos nigdy nie konczy, zawsze zdaze zatankowac. Faceci sa strasznie nierozgarnieci. ja tez dzis nie gotuje:) Olaf jedzie z tesciem do Szczyrku wiec mamy wolny dzien i zjemy gdzies poza domem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonizz moj synek za rok pojdzie do pzredszkola i tez sie martwie jak to bedzie. Bede szczepic dzieciaki .ale pewnie bez chorob sie nie obejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta :) Ja wczoraj porobiłam pożądki w moich rzeczach wywaliłam stare pamiętniki itd/// Całe dwa wory 120 litrowe poszły do śmieci :D Dziś też troszkę posprzątam ale co najciekawsze z tego wszystkiego już ledwo wstaje bo mnie ta kość łonowa tak nawala. Ale chcę tutaj pożądki porobić żeby było czyściutko później z małym nie będę mieć czasu na takie sprzątanie i sił więc teraz porobie to może i wcześniej urodzę hihi. Ale dzisiaj to już chyba mały ze mnie nie wyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🌻 po wczorajszym sprzatanku maly nadal siedzi w brzuniu:)heh a wiertolil sie (chyba nie lubi bujania bo do tej pory caly czas lezalam i bujanie podczas chodzenia nie wchodzilo w gre:)). Ja tez wczoraj martus powywalalam wszystkie swoje i meza stare rzeczy kurcze ile teraz mam miejsca:) narazie nie moge sie przyzwyczaic do nowej kuchni i nowego rozstawienia ale to kwestia czasu:) zycze wszystkim smacznych obiadkow i fajnej slonecznej niedzieli!!buzki w brzuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesza to widzę że obie szalejemy haha :D Ciekawe ile ja dzisiaj wyrzuce rzeczy :D Będę pewnie później bo teraz idę do łóżeczka plecy mnie bolą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×