Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Do mnie teściowa właśnie dzwoniła pytała jak się czuje i żebym na siebie uważała. Powiedziałam że mnie czyści to ona na to że pewnie przed porodem organizm się oczyszcza :D Ojej ale byłoby cudownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Marta przed porodem organizm czyści. A ja wypróżniam sie codziennie. Takiej blondynki to ja jeszcze nie widziałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja musisz go tam zmienić bo on mimo że sie kopiuje to się zmienia w pewnym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz na sama strone widelca i tam na str 2 w filmikach bedzie jako pierwszy:) ona jest z ballady o lekkim zabarwieniu erotycznym nie znam pustaka gorszego :P ale ja płacze bynajmniej przy tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MATKO SKAD TACY LUDZIE SIE BIORA !!!!!!!!! HEHEHEEHHEHEHE AZ WSTYD ZA BLONDYNKI :p:p BO SAMA NIA JESTEM EHEH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie totalna blondynka ;-) Ja nadal w ciazy i tez nic nie wskazuje na jakas zmiane. Wlasnie szykuje sie na KTG i zobaczymy co dalej a termin niby na niedziele a tu cisza i spokoj. Tylko Zuzia szaleje w brzuchu tak ze zebra mam poobijane. U mnie tez porobily sie rozstepy mimo ze sie smarowalam roznymi specyfikami, jak mialy sie zrobic to im nic nie zaszkodzi i tak sie zrobia :-( Trzymam kciuki za Karolinke i Natanka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZEKUJĄCE MAMUSIE NICK............Miasto..........TC......TERMIN....WAGA.. .... .IMIĘ Joasiella........................ 38......01.11...... 56+8...... Córka? Patuniaa........Anglia......... 41......01.11...... 60+20..... Julia karola678.......Gdańsk........ 39......01.11................... Franuś **ewelka**......Poznań........ 40.....05.11......... +17 ...... ??? agnesa1983.... Poznań........ 40......09.11....... 57+17..... Kubuś Małgorzata..... Wrocław...... 41.....10.11....... 64+11... Juliusz-Tomasz Jokasta......... Gdynia........ 40......11.11...... 58+15... Jeremi-Tadeusz C.internautka.. Poznań........ 40.....11.11....... 56+12..... Staś?Zosia? Marta1983...... Warszawa..... 40.....13.11??..... 65+17..... Robercik **Vanilka**...... Szczecin...... 40.....13.11....... 50+25..... Hubercik fajnaaj.......... Białogard..... 38.....14.11......... +17..... Natalka? MarzenaMol..... Wisła......... 36..... 14.11......... +15..... Arturek mysza1980...... Warszawa.... 40......15.11...... 59+15..... Zosia Beata1987....... Śląskie....... 40......16.11...... 62 +20..... Zuzia pingusia_22..... Mielec........ 39......16.11...... 44+10,5... Marika? magmall......... Warszawa.... 39......16.11...... 62 +13.... Zuzia bonizz........... Opatów....... 38......16.11...... 66 +14.... Synek Yella............. Mielec........ 39......18.11....... 66+12..... Gabrysia Andzia_M......................... 39......18.11...... 49+10,5.....Maja Malvina74....... Strzyżów...... 37..... 19.11...... mało...... Amelcia lorinka.......... Anglia.......... 40......19.11...... 55+13..... Zuzia dunia26......... Kraśnik/Lublin. 37......20.11...... dużo...... Kubuś kaaczuuchaa... Lublin........ 37(36?...20.(24?)11....... ...... Damian kajtoch......... Kraków........ 39.......20.11...... 53+26..... Córka anabelkaaa.... Garwolin....... 38....... 21.11..... 48+19..... Syneczek mała_agatka... Łódź............ 38.......25.11..... 65-5+13... Franek elus............. Międzyrzecz... 33.......20.11..... 55+9,5.... Adaś maminka1...... Łódź............ 38........27.11..... 53+11........ ?? Zaczatowana... Warszawa..... 38.......27.11...... 49+10..... Adam Maja_21......... Kielce.......... 37.......29.11..... 64 +12.... Wiktorek MajkaMB1....... Rzeszów....... 37.......29.11.................. Rafałek mucha........... Warszawa..... 32.......30.11........buu...... Córka MAMUSIE I DZIECI NICK..........MIASTO......DATA.. TC..PORÓD..WAGA.. DŁ....IMIĘ Marsjanka....Śląskie...... 19.09...35...SN... 2390g.... 51..... Tomuś Aneta30......Kraków..... 16.10...36...SN... 3060g.... 53..... Adaś Balbin........Warszawa...17.10...36...CC... 1824g.... 44..... Kubuś Milla..........Warszawa...17.10...38...SN... 3440g.... 57..... Maciuś Kasika1.......Rzeszów.... 22.10...39...CC... 3300g.... 50.... Karolinka Green_Gable...Szczecin.. 29.10.. 39...SN... 4010g.... 56.... Mikołaj Daffodile....Wojkowice.. 30.10.. 40...SN... 3950g.... 55.... Lilianna Kasiula82.....Cieszyn...... 30.10...39...SN... 3200g.... 52.... Amelka mother.......Warszawa... 30.10...39...SN... 3700g.... 57.... Kacperek Zuzanna_.................... 31.10...40...SN... 3350g.... 53.... Kornelia Karuczek.....Warszawa... 01.11...39...SN... 3270g.... 52.... Tosia KarolinkaLinka...Śląsk..... 01.11...38...SN... 3400g.... 55.... Natanek MałaMi80..... Warszawa... 02.11....... CC... 3420g.... 52.... Bartuś happymama...Irlandia..... 03.11...40...SN... 3285g.... 52.... Zuzia Ann31..........Tarnów...... 06.11...40...CC... 3250g.... 57.... Alicja elwira elwira..Rzeszów... 09.11....40..SN....3200g.... 51....Córka Agniesza26.... Lublin....... 09.11...41...SN...3710g.... ??.....Olafek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WRÓCIŁAM od kosmetyczki, zrobiła mi stópki, bo sama nie daję rady..Dziś jadę do lekarza, ale pewnie mi powie, że termin jest zawsze ruchomy i mam czekać do 2 tygodni..brrr Co do wyglądu, ja też czuję się fatalnie, gruba......ja waże prawie 80 przy 165 cm....nawet ojciec mówi, że duża jestem:( Na szczęście mąż nie narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - Mysza jest w szpitalu - wody jej odeszły!także powitamy dziś Zosię!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezaroweczki 3mam za Was kciuki.Juz polowa listopada-zobaczycie ze ani sie obejrzycie a bedzie po wszystkim:) ja juz zapomnialam jak to jest byc w ciazy:D caly czas zagladam i czekam na wiesci o Natanku, caly czas trzymam kciuki..❤️ Olaf urodzil sie w pelnie ksiezyca wiec moze cos w tym jest;):P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, ja swieżo po ktg, i oczywiście cisza, nie zanosi się na nic wcześniej, a termin mam na 18.11, więc teoretycznie jeszcze sporo czasu, ale nie narzekam, i może cos optymistycznego z mojej strony- czuje się swietnie, w ciąży mogłabym pochodzić spokojnie jeszcze z miesiąc, nic mnie nie boli, nie kłuje,nie mam obrzęków, sypiam dobrze, nie mam jednego rozstępu i czuje się atrakcyjna babeczka :p, a nie wyobrażam sobie żeby mój partner myślał o mnie inaczej,dla niego zawsze, co by sie nie wydarzyło, będe "piękna", i to jest to! pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. My od wczoraj w domu.Nic nie czytałam,więc nie jestem w temacie zbytnio.Mój poród był pechowy,a na koniec miałam jeszcze zespół popunkcyjny,tragedia.No ale już o tym nie myśle,miałam po prostu pecha.Moja córeczka mi wszystko wynagrodziła :)Mam nadzieję ,że z Natankiem jest ok? Mam pytanie do mamuś które miały cesarkę: jak u Was było po porodzie z pokarmem?,czy coś dokarmiałyście? Ja daję cyca ciągle,ale to dla niej mało,bo w szpitalu była dokarmiana za względu na to,że miałam ten zespół i musiałam leżeć na płasko,bez ruchu 48 godzin.Także w sumie przez 5 dni była dokarmiana. Pozdrawiam Wszystkie listopadówki!Zarówno te rozpakowane,jak i te w dwupaku.Trzymajcie się,już niedługo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak coś właśnie czułam że Mysza w szpitalu już. :D Yella zazdroszczę tak pozytywnego podejścia :) JA już nie mam na nic sił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann - super że już jesteś po :) gratulacje Moja koleżanka niedawno rodziła cc - 2 tyg. temu i teź miała zespół popunkcyjny strasznie ja głowa bolała i w krzyżu tak że też musiała ciągle leżeć przez co jej córeczka też był w szpitalu dokarmniania i w domu cyc jej już nie wystarczał musiała dokarmiać. Pisała mi że starała sie dokarmiać możliwie najrzadziej i dostawiała cały czas do cyca - tak że mała potrafiła pół dnia przy cycu przesiedzieć. Dzieki temu teraz karmi juz tylko piersią :) ale chwilkę to trwało :) Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też wylazły rozstępy w ostatnim miesiącu, a też całą ciążę smarowałam brzuch, pupę, uda, biodra, boczki i piersi... a rozstępy mam na brzuchu, biodrach i z tyłu na udach :( Niby dużo nie przytyłam, bo jakieś 11-12 kilo (troszkę się zmienia ze względu na obrzęki), ale i tak większość jest na brzuchu. Co do kilogramów zrzucanych od razu po porodzie, to teoretycznie wygląda to tak: - dziecko 3300g - powiększona macica 900g - łożysko 650g - wody płodowe 800g - powiększone piersi 400g - zwiększona objętość krwi 1250g - woda zgromadzona w tkankach 2000g - dodatkowa warstwa tłuszczu 1700g Razem: 11,0 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Majka,właśnie miałam i mam tak samo. Wysłałam zdjęcia na naszą skrzynkę,a teraz już spadam,bo mała kwęka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama miala ten zespol(po operacji zylakow) o rany jak ja wtedy glowa bolala..masakra...nie zazdroszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja - cóż dzis poszłam zrobic posiew przed porodem bo cc mam mieć właśnie 18.11 choc to jeszcze nie na 100% ale to badanie chcę mieć przy sobie do szpitala :) o dziwo wynik ma być już na piątek najpóźniej na sobotę wiec bez problemu zdążę :) poza tym wszytko luzik, czuję sie nawet nieźle i zaraz sie wezmę za sprzątanie i obiadek na jutro :) żeby mój mężuś nie był głodny, a dziś bardzo sobie zasłuzył na dobre traktowanie :) Wreszcie postawił sie swojemu ojcu, a to kawał skurwiela :-/ dużo go ta rozmowa kosztowła i aż go roztrzęsło ale nic nie dał po sobie poznać dopiero po wszystkim przyszedł do mnie i nerwy mu puściły - nigdy go w takim stanie nie widziałam. Jestem z niego bardzo dumna bo staną w obronie mnie i swojego synka. Był wspaniały i aż mi sie serce kroiło jak musiałam patrzec jak przez to cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny! Myszko!powodzeni,czekamy na Zosie!obys miała lekki poród! Karolinko!trzymam bardzo mocno kciuki...wiem co to znaczy miec diecko w szpitalu,dbaj o siebie zebys miała siłe jak mały bedzie juz w domu... wszystkie brzuchatki serdecznie pozdrawiam i zycze szybkich porodow-ciaza to błogosławiony stan,ale ile on moze trwac:) ciesze sie ze mam mala juz po tej stronie bylysmy dzis na kontroli u chirurga-rana pooperacyjna ladnie sie goi,szwy powoli sie rozpszczaja,za tydz. kolejna wizyta i zabiegi polgajace na uelastycznianiu i rozciaganiu tej mlenkiej pupeczki ciesze sie bo widze jak Tosi rosna poliki jak nabiera sil wraca do zdrowia,przy kupce mniej placze=mniej ja boli:) Ann-moje 3 siostry mialy ciecie-jesli chcesz utrzymac laktacje to nie dokarmiaj,przystawiaj bardzo czesto do piersi,najlepiej poloz sie z mała do łozka i podawaj piers kiedy tylko mozesz,pij duzo wody ew.herbatki na laktacje za dwa dni bedziesz miała tyle mleka ile malej potrzeba-wytrwałosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia, rewelacyjny filmik, a instruktor to miał anielską cierpliwość :D Ja bym tą laskę ukatrupiła od razu ;) Tak więc to prawda, że po porodzie od razu schodzi 5 do 7 kilo, a reszta trochę później. Byłyśmy z mamą przed chwilą w Ikei, ale nie było tego, co chcę :( Chcę turkusowy półko-worek. Były wszystkie inne kolory, więc jeszcze raz trzeba będzie skoczyć. http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10096163 Powieszę koło łóżeczka, żeby mieć pod ręką różne drobiazgi, a potem mały będzie miał na zabawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetny pomysł z tym workiem - półeczką :) Ja postawiłam mały stolik przy łóżeczku - i cekawa jestem jak to bedzie funkcjonować :) Ale marzę o kupnie zasłonek do pokoiku malucha takich ładniusich kolorowych w misie albo kaczuszki :) jeszcze sie zastanowie :) I tak teraz malutki bedzie spał ze mna w sypialni wiec mam jeszcze troszkę czasu tyle, zę jakoś milej mi bedzie w tym pokoiku jak bedzie taki tytpowo dzieciecy :) juz sie niedzieli doczekać nie mogę bo mam dzwonić do lekarza i ma mi podać dokłądna datę i godzinę kiedy mam sie do szpitala stawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dziewczyny coś tył pleców zaczyna boleć i dół brzucha. A taki ból pleców to miałam tuż przed pierwszym porodem. No Mysza czekamy na wiadomości :-). Życzę lekkiego porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×