Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Ojoj... Na pewno jeszcze się jakoś spotkacie z maluchami już może??? Ja to mam utrudnienie (tramwaje) i z dzieckiem to ciężko mi będzie jeździć bo nie da się wejść z wózkiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z moich okolic też nie ma za bardzo niogo. Tylko Karolinka była ale mimo wszystko ona mieszka ode mnie o 60 km. Jestem ciekawa co się u niej dzieje. Wogóle nic nie pisze ale mam nardzieje że się odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się zastanawiam codziennie co z KArolinką i synkiem pisałam ale nic nie odpisała mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tu Marta masz racje. Za bardzo nie ma co sie tak męczyć a poza tym mało jest ludzi którzy by pomogli. Zawsze jak się kładę spać to myslę o tym że może mnie w nocy złapią skurcze ale zawsze jest inaczej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja znowu jak wstaje na siusiu tak mnie boli brzuch że myślę że to już i dlatego się obudziłam na siusiu ale jednak nie hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczesniej dostawalismy jakies wiadomości od Baderki a teraz juz nic. Ale mam nadzieję że jest wszystko ok i że jej synek jest zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Marta w nocy wstaje z 4 razy do toalety ale zawsze wtedy gdy przekręcam sie na bok :-).Ja wierzę że już niedługo urodzisz i nic cię boleć nie bedzie.Bo ja teraz nie mam co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam taką nadzieję że wszystko ok... Nie wiem jak Wy ale ja ledwo czuje ruchy małego... Czasem się ruszy ale tak bez jedzenia to jakiś leniwy się zrobił. Jeszcze w 37 tyg brykał całymi dniami.... Brzuch mi wisi już na nogach prawie i nawet jak siadam to czuje że on mi na nogach się kładzie hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie samo budzenie się w nocy to tak z 6-10 razy ale dziś w nocy wstałam do toalety tylko 2 razy o dziwo... Mnie paraliżuje ból aż wyje czasem w nocy jak wilkołak auuuuuuuuuła :D:D haha poprawił mi się troszkę humorek :) Ale niestety tak to mnie boli przy przekręcaniu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta osłabione ruchy dziecka moga świadczyć o zbliżającym sie porodzie a poza tym jest dziecku już nie wygodnie i nie ma już tyle miejsca. Jakby ruchów nie było to od razu do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ruchy ogólnie są ale bardzo delikatne a po jedzeniu najlepiej jak się położę żeby dobrze było czuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja cię Marta rozumiem. Bo ja wcześniej też miałam takie bóle a teraz o dziwo wogóle. Wiadomo że czasem dół brzucha mnie zaboli i tak jak na okres ale małej Zuzi się nie śpieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam z tymi ruchami tak przez dwa dni a potem jak zaczęła kopać a zwłaszcza majsterkować na dole to czasem boli jak cholera. Ja idę już spać. Zyczę miłej nocki. DOBRANOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta jak prze ponad dwie godz. dziecko wcale sie nie ruszy to jedź natychmiast do szpitala - nie ma co ryzykować. Mi tak lekarz kazał i jak tylko czuję jakis czas, zę mały leniuchuje od razu patrzę na zegarek. POza tym bóle w nocy - koszmar też mnie dopadają. Najgorzej jest jak sie próbuję przekrecić z boku na bok to nie ma szans musze wstać do ubikacji :-/ Też cierpięna bezsenność :-/ i nawet jak próbuję sie kłąść późno i tak budzę się co godzine i do kibelka a do tego nadranem bym spała a tu jak nie do lekarza, to mi z wiertarka zaczynają (bo ciagle ten nieszczesny remont) i nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie budzenie się w nocy to tylko na chwilkę na szczęście, przekręcę się i dalej w kimkę :) A co do ruchów mnie lekarz mówił że dziecko pod koniec ciąży może nawet i 6 h się nie ruszać bo ma mało miejsca może spać bądź po prostu ma lenia:D Ja tam co 3h mniej więcej sprawdzam i mały się rusza :) Ale czasem zapominam w ciągu dnia sprawdzić i później w stresie siedzę czy mały się ruszał bo po prostu nie pamiętam :) Ja też zmykam spać dopóki mogę zasnąć bo później mi się odechce i będę tak siedzieć hihi Buziaki laseczki i do jutra Beatko dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie ani teraz nie chce spać ani w nocy - najlepiej mi sie si około 6-7 rano to mam czas tak max do 9 bo jutro do lekarza na ten posiew więc rano znów nie wyspana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, jeśli się w tym tyg nie wyspisz, to juz szybko nie bedzie Ci dane sie wyspac, wiec korzystaj :P btw, jutro pełnia, ciekawa jestem ile z nas się rozdwoi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znalazlam cos takiego ile czasu trwał poród( chodzi mi orientacyjnie od pierwszych w miarę regularnych skurczy) poniżej 3 godzin 18% [ 28 ] 3-4godziny 13% [ 21 ] 5-6godzin 17% [ 27 ] 7-9godzin 14% [ 22 ] 10-13 godzin 17% [ 27 ] 14-20godzin 18% [ 28 ] Głosowań: 87 Wszystkich Głosów: 153

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) jeśli nie zdarzy się nic nieprzewidzianego to mały Natanek będzie dziś operowany... więc trzymajmy kciuki za niego jeszcze mocniej niż do tej pory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) nie mialam zabardzo czasu odezwac sie w ten dlugi weekend bo mezus w domku byl :):) ale poszedł dzis do pracy i wszystko nadrobilam u mnei nadal nic mam wrazenie ze nigdy nie urodze ale coz juz sie przyzwyczailam hehe Dziekujemy za wiesci o Natanku. Trzymamy kciuki i modlimy sie za niego ❤️ Martus nic sie nei martw tez ostatnio mam bardzo kiepski nastorj :( nic mi sie nei chce nigdzie wychodzic ani nic :( czuje sie gruba brzydka boje sie poordu a to dodtakowy stres i wogole moje samopoczucie jest kiepskie :( Mam wrazenie jakbym w tej ciazy juz wielki chodzila.. ale coz mwoie sobie ze tyle mies. dalam rade to te kilka dni lub tygodni wytrzymam :) nie mam w sumie innego wyjscia hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjj nie ma to jak napisac posta ktory zgubil sie gdzies na laczach 😠 od rana kafe wkurza!!! Baderko daj znac jak tylko bedziesz cos wiedziala ,Karolinko myslami jestesmy z wami ❤️ Marta dasz rade jeszcze troche pochodzic ,wiem ze koncowka jest najgorsza to czekanie i te pytania czy juz...sa uciazliwe ,ale bez przesady :) ja mialam wczoraj wieczorem bol jajnikow z twardnieniem brzchola ,twardnial regularnie co 5 min ,ale po godzinie wzielam cieply prysznic i przeszlo wszysto ,dzis bola mnie tylko kosci lonowe ..w ogole wysypalo mnie na buz pryszczami jak przed powazna burza hormonalna ... chce dzis do fyzjera sie wybrac ,ale nie wiem czy to dobry pomysl nie chcialabym dostac tam skurczy....ale jesli przed porodem nie obetne wlosow to pozniej bedzie ciezko... Myszko1983 co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZEKUJĄCE MAMUSIE NICK............Miasto..........TC......TERMIN....WAGA.. .... .IMIĘ Joasiella........................ 38......01.11...... 56+8...... Córka? Patuniaa........Anglia......... 41......01.11...... 60+20..... Julia karola678.......Gdańsk........ 39......01.11................... Franuś **ewelka**......Poznań........ 40.....05.11......... +17 ...... ??? agnesa1983.... Poznań........ 40......09.11....... 57+17..... Kubuś Małgorzata..... Wrocław...... 41.....10.11....... 64+11... Juliusz-Tomasz Jokasta......... Gdynia........ 40......11.11...... 58+15... Jeremi-Tadeusz C.internautka.. Poznań........ 40.....11.11....... 56+12..... Staś?Zosia? Marta1983...... Warszawa..... 40.....13.11??..... 65+17..... Robercik **Vanilka**...... Szczecin...... 40.....13.11....... 50+25..... Hubercik fajnaaj.......... Białogard..... 38.....14.11......... +17..... Natalka? MarzenaMol..... Wisła......... 36..... 14.11......... +15..... Arturek mysza1980...... Warszawa.... 40......15.11...... 59+15..... Zosia Beata1987....... Śląskie....... 40......16.11...... 62 +20..... Zuzia pingusia_22..... Mielec........ 39......16.11...... 44+10,5... Marika? magmall......... Warszawa.... 39......16.11...... 62 +13.... Zuzia bonizz........... Opatów....... 38......16.11...... 66 +14.... Synek Yella............. Mielec........ 38......18.11....... 66+12..... Córcia Andzia_M......................... 38......18.11...... 49+9,5.....Maja Malvina74....... Strzyżów...... 37..... 19.11...... mało...... Amelcia lorinka.......... Anglia.......... 40......19.11...... 55+13..... Zuzia dunia26......... Kraśnik/Lublin. 37......20.11...... dużo...... Kubuś kaaczuuchaa... Lublin........ 37(36?...20.(24?)11....... ...... Damian kajtoch......... Kraków........ 39.......20.11...... 53+26..... Córka anabelkaaa.... Garwolin....... 38....... 21.11..... 48+19..... Syneczek mała_agatka... Łódź............ 38.......25.11..... 65-5+13... Franek elus............. Międzyrzecz... 33.......20.11..... 55+9,5.... Adaś maminka1...... Łódź............ 38........27.11..... 53+11........ ?? Zaczatowana... Warszawa..... 38.......27.11...... 49+10..... Adam Maja_21......... Kielce.......... 37.......29.11..... 64 +12.... Wiktorek MajkaMB1....... Rzeszów....... 37.......29.11.................. Rafałek mucha........... Warszawa..... 32.......30.11........buu...... Córka MAMUSIE I DZIECI NICK..........MIASTO......DATA.. TC..PORÓD..WAGA.. DŁ....IMIĘ Marsjanka....Śląskie...... 19.09...35...SN... 2390g.... 51..... Tomuś Aneta30......Kraków..... 16.10...36...SN... 3060g.... 53..... Adaś Balbin........Warszawa...17.10...36...CC... 1824g.... 44..... Kubuś Milla..........Warszawa...17.10...38...SN... 3440g.... 57..... Maciuś Kasika1.......Rzeszów.... 22.10...39...CC... 3300g.... 50.... Karolinka Green_Gable...Szczecin.. 29.10.. 39...SN... 4010g.... 56.... Mikołaj Daffodile....Wojkowice.. 30.10.. 40...SN... 3950g.... 55.... Lilianna Kasiula82.....Cieszyn...... 30.10...39...SN... 3200g.... 52.... Amelka mother.......Warszawa... 30.10...39...SN... 3700g.... 57.... Kacperek Zuzanna_.................... 31.10...40...SN... 3350g.... 53.... Kornelia Karuczek.....Warszawa... 01.11...39...SN... 3270g.... 52.... Tosia KarolinkaLinka...Śląsk..... 01.11...38...SN... 3400g.... 55.... Natanek MałaMi80..... Warszawa... 02.11....... CC... 3420g.... 52.... Bartuś happymama...Irlandia..... 03.11...40...SN... 3285g.... 52.... Zuzia Ann31..........Tarnów...... 06.11...40...CC... 3250g.... 57.... Alicja elwira elwira..Rzeszów... 09.11....40..SN....3200g.... 51....Córka Agniesza26.... Lublin....... 09.11...41...SN...3710g.... ??.....Olafek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj. Dziś o 15:47 w Warszawie zajdzie słońce i Faza księżyca - pełnia tak więc szykujemy się na porodowy buuum :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) Agnesa, trzymam kciuki 🌻 Wygląda na to, że to już :) Beatko, wierzę Ci, że się nudzisz, ale dasz radę. Czekanie na malucha też się dłuży okropnie... Co do porodu, to Ty jeszcze troszkę przed czasem jesteś, więc cierpliwości życzę. :) Oj, dziewczyny, a z moich okolic, to normalnie tłumy są :p ;) Ja to już na pewno z żadną z Was się nie spotkam, no chyba, że przypadkiem za jakiś czas będę gdzieś jechała... Za to bardzo się cieszę, że istnieje net i mam Was, bo to prawda, że jak ktoś nie przeżył czegoś podobnego, to nie zrozumie(no, może z małymi wyjątkami). Więc tylko ciężarówka zrozumie drugą ciężarówkę 🌻 :) Baderka, moje myśli są b.często przy Karolince i Natanku i trzymam mocniej kciuki 🌻 Dzięki za info. :) Maja_21, ja też się dokładnie tak samo czuję - gruba, brzydka, boję się porodu i mam kiepski nastrój :( Witaj więc w klubie ;) Lorinko, fajna ta statystyka... i dziwnie równo głosy się rozkladają... Marta, ja to się szykuję na tą pełnię już drugi tydzień ;) Może akurat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Doskonale rozumiem Wasze samopoczucie po terminie. Wszyscy mnie denerwują, jeszcze uwagi typu- u nas w rodzinie nikt po terminie nie rodził, :( Dzwonią, piszą do mnie i do mojej Mamy podobno też...... Marta, Małgorzata ja z tą pełnią wcześniej to się uśmiechałam jak pisałyście, a teraz to mam nadzieję, że się spełni ten :pogląd\" A ja jadę do kosmetyczki....co będę w domu siedziała i się wkurzała. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️Karolinko nie znamy się jeszcze ale mocno trzymam kciuki za Twojego synka. ❤️ Ja po nieprzespanej nocy, obolała odrętwiała, jeszcze się rano z mężem pokłóciłam. Ogólnie nastrój mam do d.... I ciągle jestem głodna... a wydawało mi się że przed porodem powinno być odwrotnie. Brzuch mi też nie twardnieje już tak często jak wcześniej, normalnie do Bożego Narodzenia dotrwam z brzuchem:( A ja mieszkam daleko od Was wszystkich, i odkąd jestem na zwolnieniu siedzę sama jak palec większość czasu i nie mam nawet do kogo ust otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarzuciłam wszelką cięższą robotę w domu, bo to chyba nie ma sensu. Namęczę się i żadnych sensownych efektów nie widać, tylko kości mnie strasznie bolą... a jak się nie przemęczam, to przynajmniej mnie tak nie boli :) Skończyły mi się suszone liście malin - tydzień piłam i dalej nic i zastanawiam się, czy warto kupować herbatkę. Nadal mam lekkie i nieregularne skurcze, a dziś rano na kibelku myślałam, że może już... ale to była kolejna zmyłka... Mały nadal wariuje, a przynajmniej wczoraj wieczorem wariował. Dziś tylko co jakiś czas się przeciąga - jakby chciał powiedzieć "matka! nie garb się i się wyprostuj, bo mi tu mało miejsca!" :D Pościeli nie chce mi się składać - idę do łóżka poleniuchować :) Dalej czekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZEKUJĄCE MAMUSIE NICK............Miasto..........TC......TERMIN....WAGA.. .... .IMIĘ Joasiella........................ 38......01.11...... 56+8...... Córka? Patuniaa........Anglia......... 41......01.11...... 60+20..... Julia karola678.......Gdańsk........ 39......01.11................... Franuś **ewelka**......Poznań........ 40.....05.11......... +17 ...... ??? agnesa1983.... Poznań........ 40......09.11....... 57+17..... Kubuś Małgorzata..... Wrocław...... 41.....10.11....... 64+11... Juliusz-Tomasz Jokasta......... Gdynia........ 40......11.11...... 58+15... Jeremi-Tadeusz C.internautka.. Poznań........ 40.....11.11....... 56+12..... Staś?Zosia? Marta1983...... Warszawa..... 40.....13.11??..... 65+17..... Robercik **Vanilka**...... Szczecin...... 40.....13.11....... 50+25..... Hubercik fajnaaj.......... Białogard..... 38.....14.11......... +17..... Natalka? MarzenaMol..... Wisła......... 36..... 14.11......... +15..... Arturek mysza1980...... Warszawa.... 40......15.11...... 59+15..... Zosia Beata1987....... Śląskie....... 40......16.11...... 62 +20..... Zuzia pingusia_22..... Mielec........ 39......16.11...... 44+10,5... Marika? magmall......... Warszawa.... 39......16.11...... 62 +13.... Zuzia bonizz........... Opatów....... 38......16.11...... 66 +14.... Synek Yella............. Mielec........ 38......18.11....... 66+12..... Córcia Andzia_M......................... 39......18.11...... 49+10,5.....Maja Malvina74....... Strzyżów...... 37..... 19.11...... mało...... Amelcia lorinka.......... Anglia.......... 40......19.11...... 55+13..... Zuzia dunia26......... Kraśnik/Lublin. 37......20.11...... dużo...... Kubuś kaaczuuchaa... Lublin........ 37(36?...20.(24?)11....... ...... Damian kajtoch......... Kraków........ 39.......20.11...... 53+26..... Córka anabelkaaa.... Garwolin....... 38....... 21.11..... 48+19..... Syneczek mała_agatka... Łódź............ 38.......25.11..... 65-5+13... Franek elus............. Międzyrzecz... 33.......20.11..... 55+9,5.... Adaś maminka1...... Łódź............ 38........27.11..... 53+11........ ?? Zaczatowana... Warszawa..... 38.......27.11...... 49+10..... Adam Maja_21......... Kielce.......... 37.......29.11..... 64 +12.... Wiktorek MajkaMB1....... Rzeszów....... 37.......29.11.................. Rafałek mucha........... Warszawa..... 32.......30.11........buu...... Córka MAMUSIE I DZIECI NICK..........MIASTO......DATA.. TC..PORÓD..WAGA.. DŁ....IMIĘ Marsjanka....Śląskie...... 19.09...35...SN... 2390g.... 51..... Tomuś Aneta30......Kraków..... 16.10...36...SN... 3060g.... 53..... Adaś Balbin........Warszawa...17.10...36...CC... 1824g.... 44..... Kubuś Milla..........Warszawa...17.10...38...SN... 3440g.... 57..... Maciuś Kasika1.......Rzeszów.... 22.10...39...CC... 3300g.... 50.... Karolinka Green_Gable...Szczecin.. 29.10.. 39...SN... 4010g.... 56.... Mikołaj Daffodile....Wojkowice.. 30.10.. 40...SN... 3950g.... 55.... Lilianna Kasiula82.....Cieszyn...... 30.10...39...SN... 3200g.... 52.... Amelka mother.......Warszawa... 30.10...39...SN... 3700g.... 57.... Kacperek Zuzanna_.................... 31.10...40...SN... 3350g.... 53.... Kornelia Karuczek.....Warszawa... 01.11...39...SN... 3270g.... 52.... Tosia KarolinkaLinka...Śląsk..... 01.11...38...SN... 3400g.... 55.... Natanek MałaMi80..... Warszawa... 02.11....... CC... 3420g.... 52.... Bartuś happymama...Irlandia..... 03.11...40...SN... 3285g.... 52.... Zuzia Ann31..........Tarnów...... 06.11...40...CC... 3250g.... 57.... Alicja elwira elwira..Rzeszów... 09.11....40..SN....3200g.... 51....Córka Agniesza26.... Lublin....... 09.11...41...SN...3710g.... ??.....Olafek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ale mnie brzuszek boli :( od wczoraj praktycznie cały czas - podbrzusze jak na okres, ale nic poza tym. czasem jakiś skurcz złapie, ale przechodzi. a my na Kluseczka sie obraziliśmy bo mówiliśmy mu przecież że 11 ma wyjść a on co przegapił moment, to teraz niech siedzi do końca skorpiona :P uparciuch malutki, no dobra nie taki malutki, raczej pulchniutki :) ja z liczeniem ruchów na razie nie mam żadnych problemów. stworek rusza sie praktycznie cały czas :) wczoraj wieczorem to mnie obudził bo tak mocno po żebrach kopnął :) on chce już chodzić, a najlepiej biegać! co do sytuacji z teściówką to R bardzo chętnie by się stąd wyniósł, ale nie stać nas w tym momencie na wynajem mieszkania. niedawno kupiliśmy auto, teraz doszedł kredyt wzięty na zakup pieca i innych rzeczy do tego chol...go domu, za które oczywiście nikt nawet dziękuje nie powiedział i z jego wypłaty cały 1000 zł zostaje! więc albo na życie będzie albo na wynajem. musimy się przemęczyć chwilkę, ale już corazbardziej intensywnie poszukujemy pracy dla R. R najchętniej zrobiłby tak żeby babcia nigdy wnuczka nie zobaczyła. może wtedy coś do niej dotrze. ale to niestety chyba już nierealne jest. choć jak on do terminu posiedzi to może coś sie jeszcze da wykombinować :P idę dziś na ostatnie zajecia w szkole rodzenia, później mam wizytę u pani doktor. zobaczymy jak tam moja szyjka i w ogóle. baderko dziękujemy za wiadomości - Natanku, Karolinko jesteśmy z Wami ❤️ trzymajcie się dzielnie 🌼 i czekamy na dobre wiadomości ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×