Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

No Marta ja też tak miałam że mówiłam mężowi że będziemy się dziś kochac a tu 5 minut i ja spałam ale dwie noce przed jeso wyjazdem były super :-). Vanilka 6 tyg bez sexu dla faceta to bardzo dużo. Jak przyjedzie to sie rzuci na mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata a po ciepłej kąpieli bądź prysznicu nadal masz je takie fioletowe?? Rozstępy są wrażliwe na zmiane temperatury :) JAk im zimno są czerwone, fioletowe, jak ciepło jasne czerwone i w kolorze skóry :) U mnie są takie fioletowe jak mam zimne boczki :) Ale szybko je ocieplam i robią się lekko czerwone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To marta masz urodziny w tym dniu co moja siostra :-). Mój mąz urodził się 20 grudnia i mamy też rocznicę ale 29 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dużo w ciązy nie przytyłam i to też nie dobrze bo jak urodzę stracę trochę kilo i potem jeszcze po porodzie dziecko i karmienie piersią też kg wyciąga, więc boję się co ze mnie zosanie, chyba tylko kości. A miałam nadzieję że mi choć kilka kg po ciąży zostanie bo zawsze miałam z tym problem żeby przytyć. I choć rozstępów nie mam męczą mnie okropne alergie, ciągle mam jakąś swędzącą wysypkę, jak nie na brzuchu to na nogach, rękach czy gdzie jeszcze popadnie. A w ciąży mało co na to można stosować, już wolałabym kilka rozstępów przynajmniej nie swędzą tak strasznie że czasem tylko siedzę i ryczę. A Wy po ciąży szybko zgubicie zbędne kg. Ja mam taki wystający brzuch że już jedynie dresy na mnie wchodzą, jedne jedyne więc chodzę w nich większość czasu, lub w męża spodenki w domu zakładam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niedaleko :) Moja kolezanka się urodziła 16 kwietnia :) Baran hihi... A 6 tyg dla faceta to faktycznie długo ale spokojnie będziecie mogli już poszaleć :D Ja jak mnie coś boli albo nie mam ochoty staram się męża inaczej zaspakajać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko abysmy za bardzo nie zaszaleli bo ja bym nie chciała wpaść. A tabletek antykoncepcyjnych nie można używac chyba jak się karmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Beata to gumeczki w ruch :) Właśnie jak to jest z tymi tabletkami? Ja bym chciała później znowu brać antykoncepcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Marta moim życzeniem jest aby urodzić do piątku :-). Zobaczymy czy sie spełni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Marta nie wypowiem się na ten temat bo ja nigdy tabletek nie używałam. A co do pełni to też nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 1998 roku trójka włoskich matematyków obliczyła, że dzień lub dwa po pełni Księżyca zwiększa się częstotliwość porodów. :):) ,moze jeszcze w tym tygodniu urodze :):) oby !!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to sa tabletki dla karmiacych takie jadno skladnikowe i trzeba je brac zawsze o tej samej godzinie ,oczywiscie jakies spoznienie jest dopuszczalne ...no i trzeba je zaczac brac chyba po zakonczeniu krwawienia poporodowego ,bo wiadomo ze jak sie karmi to miesiaczki moze nie byc a ja nie mam co robic ,nudze sie cholernie juz czekamy na mala ,babcia wziela sie za sprzatanie ...a ja mam odpoczywac llllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dobija mnie taka bezczynnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Lorinko nie jesteś sama. Mnie też dobija to że nie ma co robić. Jak chcemy aby dzidzia juz wyszła to ona jak na złość siedzi sobie w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja zmykam idę do wanny się położę wyszoruje ciałko umyje łepek wygrzeje się troszeczkę i wrócę :) Lorinko mnie też to dobija ciągle szukam sobie jakiś zajęć ale ile można hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ma pierwszy termin na sobote z usg ale wczoraj sie zdziwilam tymi skurczami ... do fryzjera nie chca mnie wypuscic bo boja sie ze mnie zlapia skurcze w drodze ,kurcze i co mam siedziec i czekac :o ZUZIA WYCHODZ!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wczoraj to nie wiedzialam czy juz sie zaczyna czy to tylko te przepowiadajace..siedzialam przez poltorej godziny czekalam az sie cos wydarzy ,wzielam prysznic cieply i po nim jakies pol godziny pozniej przeszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko moze rodzisz :):):) widze ze oraz mniej nas na tym forum tlyko kilka z nas pisze :( reszta sie rozpakowala i siedzi z luszkami...ale im zazdroszcze :):) tylko kilka z nas zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Nawet się nie wykąpałam tylko poleżałam w wodzie... Brzuch zaczął mnie boleć skurczy dostałam i zaczęło mi w jelitach się przewracać tak głośno że wyszłam z wanny nie zdążyłam się wytrzeć i musiałam biec do kibelka!! Tak mnie czyści!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie takie kilka dużo też jeszcze z brzucholkami chodzi tylko czemu się nie odzywają ? Co z Myszą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Maja masz racje. Już tylko kilka dziewczyn pisze. Milla to się już nie odzywa :-(. No ale może dziewczyny nie maja czasu. Ale jest jeszcze troche dziewczyn które się nie rozpakowały. Ja jeszcze nie rodze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia to w TV było jakieś dwa lata temu i jeszcze prawka nie miałam i sobie myślałam czy robić czy nie skoro takie idiotki po ulicach jeżdzą i człowiekowi życie mogą odebrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×