Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Ostatnim razem poprosiłam męża żeby sprawdził czy jest wszystko ok bo lusterka mi się nie chciało brać bo zaraz całe zaparowane i i tak nic nie widać więc jedną ręką macałam drugą jechałam maszynką a później kontrola męża i ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w szkole rodzenia mówili właśnie żeby wargi ogolić bo tam nacięcie, też mi się wydaje że w innym miejscu nacinają. No ja przez ten brzuch trochę zarosłam i teraz muszę pokombinować i się nie pozacinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA dziś na śniadanko zjadłam drożdzóweczkę z serem :) Pychotka hihi.. A teraz idę kapuczino zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuuuu duzo ludzi mnie nie rozumie z tego powodu ale jesli chodzi o ser w drodzowce albo sernik to mam odruch wymiotny uuuu nie lubie takiego serka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż to chętny do golenia, ale pamiętam jak kiedyś chodził cały pozacinany, tak że wolę sama, a mąż jak u Marty tylko do kontroli;) Vanilka - ja nie cierpię dżemu w drożdzówkach - ser może być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Agatko ja miałam taką nadzieję ale co zrobić. Może dziś się coś ruszy ale nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też calutka goła jestem. Teraz ciężko mi sie goli ale na wyczucie jadę. A mąz tylko sprawdzał czy jest ok. A poza tym on woli bez zarostu hihi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi każdy woli coś innego :) JA tam wolę w drożdzówce budyń :) Ale mąż mi kupił dwie z serem więc zjadłam :) A drugą mamusi mojej dałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A poza tym on woli bez zarostu hihi " Języczka nie podrapie :D :D mój też woli bez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do drożdżówek to ja wszystkie lubię :) z serem, dżemem, wszelakimi owocami, kruszonką, makiem i czym tam jeszcze sobie nie pomyślę :D a co do golenia to ja nigdy nie lubiłam być tam wygolona. może to dziwne, ale zawsze pięknie przystrzygałam nożyczkami i zostawiałam taki delikatny, zadbany zarościk :P ale teraz przed porodem postanowiłam to ogolić. uff ale się namęczyłam, zwłaszcza że wprawy nie mam ;) ale nawet wczoraj na wizycie lekarka jak to zobaczyła powiedziała "widzę ze przygotowania do porodu pełną parą" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam do was pytanie moze glupie ale kurcze kogos musze sie spytac :):) Bo strach samego poordu bowoli mi przechodzi mysle kazda przezyla tez przezyje :):) teraz weszlam w etap strachu przed tym co ebdzie jak dadza mi maluszka co bede musiala zrobic czy bede potrafila itp. Powiedzcie mi daja mi takie malenstwo po porodzie i co ja mam zrobic?mam od razu je nakarmic? A skad wiem czy mam mokro? co ile takiemu maluszkowi sie pieluszke zmienia? a w nocy ile razy trzeba zmienia? wiem ze nie ma reguly ale tak mneij wiecej? jejku chyba za bardzo panikuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Agatko wiadomo każdy ma swoje gusta. Ale weszliśmy na intymny temat :-). Jeśli chodzi o drożdżówki to ja lubię z makiem ale bez bakalii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ja kiedyś zostawiałam sobie paseczek na środeczku :) Teraz już nie widzę co tam się dzieje więc wole na zero co jakiś czas, a jak urodzę i wrócę do poprzedniej formy to będę mogła się pobawić w paseczki :) Trzy tygodnie po porodzie zamierzam zacząć uskuteczniać ćwiczenia brzuszka i ud mam nadzieję że będę laska jak w morde strzelił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja mi się wydaje że to bedzie instynkt macierzyński i będziesz wiedział co robić. ja bym z chęcią tobie napisała ale sama nie wiem :-). Wiem tylko to że jak dzidzia płacze to cyca trzeba dać za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja ja mam podobne obawy, bo nigdy nie miałam bliższej styczności z małymi dziećmi. Potrafić na pewno będziesz potrafiła - w końcu będą z nas mamuśki;) W szpitalu trochę pomogą a reszta to mam nadzieję intuicja podpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam Marta się nie bawię w paseczki tylko całą golę :-). Ja też uwielbiam sernik na zimno. A bym sobie teraz zjadła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja myślę że sama poczujesz co kiedy i jak trzeba robić :) Poza tym zawsze w szpitalu są położne które powinny pomóc powiedzieć pokazać co i jak trzeba robić :) Maluchowi trzeba sprawdzać czy nie ma za mokro, przy każdej kupce przebierać i smarować kremem, jak płacze dać cysia niech sobie possie, jak nie chce jeść i dalej płacze pomasować brzuszek może coś go boli... Na pewno będziesz wiedziała co robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubię być tam wygolona na zero, wolę jak coś tam jednak rośnie ;) Mąż na szczęście też lubi zarościk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest odrastanie włosków, ale po prostu nie mam sił teraz tak się golić żeby było równo i ładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serniczek na zimno to i ja lubie bo jesty na serkach homo a nie na twarogu:) ale rozna gusta co do golenia hehe:)ja chcialabym miec tam inicjaly ale niewiem jak to sie robi a kosmetyczce wstydzilabym sie powiedziec haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju wszystko będziesz wiedziała po porodzie :) nauczysz się własnego dzidziusia. będziesz umiała rozpoznać rodzaj płaczu. nie od razu ale po chwili nauczycie sie siebie. na początku karmisz praktycznie cały czas. taki maluszek ma bardzo mały żołądeczek, do tego szybko się męczy i musi jeść co chwilkę. jak płacze to podnosisz, przytulasz, jak nadal płacze sprawdzasz pieluszkę jak nie ma kupki i płacze to dajesz pierś. potem się najda i już :) zobaczysz jak już się urodzi to doskonale sobie z nim poradzisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa no chyba ze to tez dobre:) tak sie powinno robic , a ja pomyslalm o wiesz tym w torebce blyskawicznym serniku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :) mam nadzieje ze ebde wiedziala co mam robic, a jak nie to moze ktos mi pomoze :):)hihih chyba za bardzo panikuje :P ale i tak dziekuej wam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po porodzie mysle o depilacji woskiem wszedzie:) jak porod przezyje to i woskowanie tez:) mam pytanie bol porodowy jest tepy czy ostry?tzn jak dochodzi do tego rozwarcia przez cale 10 cm te skurcze itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×