Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

na maila wejdę później i wyślę zdjęcie Tomusia :), teraz muszę iść odciągać pokarm - mam nadzieję że uda się utrzymać laktację, potem kąpać Agusię i usypiać - czorcik rano wstał o 7 i rozrabia do teraz (nie ma już niestety wcale w ciągu dnia drzemek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! przyznam się ze nie czytałam co pisałyście, ale na chwilkę wpadłam. z malutkim wszystko w porządku, ma ok 39 cm i waży już 1850g!!! duży klopsik rośnie! wg dzisiejszego usg termin porodu przesuwa mi się na 11.11 :D ale dr kazał trzymać się starego terminu. poza tym z serduszkiem nie ma już problemu, wszystko inne też ok :) jutro napiszę więcej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta prawie żadna różnica minimalna dosłownie w wadze dzidziusiów bez przesady:) jakby Twój ważył ponad dwa to można mówić o różnicy ale nie w takim. Marzenko a spróbuj ColonC kupić jak ja chwalę sobie baaardzo i po zaparciach ani śladu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Marta ja sie nie znam:( ale dzieki za opinie:) a skad wiesz ze sa niestabilne? hmmm wkoncu bezpieczenstwo malego najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi tylko o ten gleboki bo jako spacerowka bylby ciezki spacerwke bede miala osobno wazącą 6kg a nie 13kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze musze konczyc ale jutro mam wolne to sie odezwe dobrej nocki dziewuszki i dzieki Martus za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena to gęsty biały śluz i jest go dużo... Czasem jest z krwią Vanilka ja mówie o gondoli że gondola się przewróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia sałatka zajebista!!Polecam reszcie koleżanek!!Marta bo jak się kąpałam to miałam trochę takiego biało przeźroczystego śluzu i nie wiem co to było, ale nie było tego dużo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też taki czasem mam :) Taki jest normalny kisielek hihi... Jak będzie gęsty cały biały śluz i będzie go więcej niż zawsze normalnie to wtedy może być czop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×