Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

hej lasencje ja bylam dzis na usg i moje malenstwo ma takie wymiary wazy 2700,96 g BPD= 86mm,CO ODPOWIADA 34+5 HC= 308 mm,co odp. 34+3 AC= 324 mm,co odp 36+2 FL= 67 mm,co odp 34+3 HL= 59 mm,co odp 34+1 wielkosc plodu AGA zgodna z wiekiem ciazowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj mam takie pytanie co do proszków do prania dla dzidziusiów:) jutro moja ciotka jedzie do Niemiec jak co jakiś czas na same zakupy,zawsze przywozi proszki do prania itd i mam chęć zamówić sobie żeby mi przywiozła paro kg pudło takiego dla dzieci tylko no właśnie jakie z Niemiec są popularne bo może któraś zna jakąś nazwę już sprawdzonych a nie chcę jakiegoś nieznanego zupełnie doradźcie coś proszę:) ???????????????????????????? tak samo ma się do kosmetyków dla dzieci,kremy,oliwki jakie stamtąd sobie zamówić???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta jest sens bo to przy okazji a tam chemia jest tańsza niż u nas i więcej kg jest zawsze sporo taniej jak u nas poza tym polska chemia jest w większości podrabiana a w Niemczech oryginalne produkty ... wiem jakie sa u nas jelpa dzidziuś itp itd a ja pytam o niemieckie nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zrobisz jak zechcesz :P ja kupiłam 5 szt tetrówek będę używać przy karmieniu i do kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety zapomniałam że poza pampersami potrzeba jeszcze takich pieluch:P ale pytałam nie tak dawno o flanelowe w różne wzorki i obrazki czy się przydają i właściwie do czegp ona mają służyć???:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba kilkanaście szt. kupię,do tego wkłady jednorazowe i przez pierwsze dni będę używać tetrowek, dopóki się te kupy trochę nie uregulują. na noc oczywiście pampersy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Dziękuję za wszystkie miłe słowa pod adresem Tomusia 🌻 właśnie wróciłam od Tomusia :) ma się dobrze, wyniki wszystkie ok, nie leży już w inkubatorze, jeszcze musi dokończyć kurację antybiotykiem, możliwe że w przyszłym tygodniu będziemy mogli go zabrać do domu :) Dunia26 - z tego co wiem to w Niemczech nie ma typowych proszków dla dzieci, stosują sensitiv np. ariel, persil. Kosmetyki dla dzieci to Bubchen są bardzo fajne i warto przywieźć Ja na początku będę prała w \"Dzidziusiu\" a po ok 3 miesiącach w normalnym ale sensitiv Dzisiaj w szpitalu Panie pielęgniarki mnie pochwaliły ;) bo dla Tomusia przywiozłam kosmetyki (trzeba mieć swoje) Bambino - stwierdziły że najlepsze - przy Adze się super sprawdziły oraz pieluchy Pampers 1 - wchłaniają kupkę, 2 już nie są takie fajne. Pytałam czy te nowe pampersy nie uczulają i stwierdziły że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny ja mam 10 sztuk pieluch tetrowych a franelowych za bardzo nie polecam. Ja od poczaku będę używać pampersy. Bo ja bym nie nadążała prać i bym musiala mieć chyba z 50 takich pieluch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pieluch to ja też pampersów zamierzam używać. tetry chcę kupić z 15 szuk do podlożenia pod główkę, do karmienia, do kąpania, jak będzie trzeba to szerokiego pieluchowania. ja lubię te flanelowe, zwłaszcza w jakieś fajne wzorki. można używać zamiast kocyka, czy coś. chcę kupić chociaż z 5 sztuk :) a kosmetyki to najlepiej bambino, przynajmniej u mnie żadnego dzieciaka nie uczulały :) prać w proszku dla dzieci zamierzam do 3 miesiąca, potem na zwykly przejdę. marsjanko - to super że z malutkim już tak dobrze! mam nadzieję ze faktycznie niedlugo będzie już z wami w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magmall
Witam. Jako kolejna listopadowa mama dołączam do tematu. Termin mam na 16.11. Czekam na moje maleństwo które według ostatniego USG jest dziewczynką. Ale z tego co słyszałam to i tak do końca nic nie wiadomo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy nową listopadową mamę. jak masz ochotę odszukaj ostatnią tabelkę i wpisz się pod odpowiednim terminem porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwira więc kup ok 50-70 sztuk bo w zime nie będą tak szybko schnąć. Mam nadzieję że wiesz ze trzeba za każdym sikaniem zmieniać? Bez sensu używać tetrowe więcej czasu spędzisz na praniu i będzie to mniej opłacalne i nieporównywalnie droższe od zwykłego pampersa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Milla77.........Warszawa....35......10.10.....57+ 20.......Maciuś Daffodile......Wojkowice....34.......01.11....56+12..... ..Inga/Bianka Joasiella........................34.......01.11.......56 +8.. .....Córka? Patuniaa.......Anglia.........34.......1.11.......60+15. ...... Nelly,Nikola Kasika1........Rzeszów......35.......02.11....64+15..... ...Karolinka mother........Warszawa.....35......04.11....62+11....... . .Kacperek? agniesza26.....Lublin........35......04.11....53+23,5. .. .Olafek ewelka1234....Poznań.......34......05.11....+11........ ..Nadia? Kasiula82.......Cieszyn......34.......06.11....54+10.... ....Amelka happymama....Irlandia.......35.......06.11.....65+11.... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......35......06.11....65+dużo.... Mikołaj? MałaMi 80.....Warszawa......34......06.11................Bartuś Ann 31.........Tarnów.........34......08.11......+14........Alic ja karuczek....Warszawa.......34......08.11....+11........ córeczka agnesa1983....Poznań........33.......09.11....57+12..... Kubuś Aneta30.........Kraków.......33.......09.11....53+17.... ..Synek elwira elwira...Rzeszów......33.......10.11.....65+9... córka Jokasta........Gdynia.........33.......11.11.....58+10.. ......Synek C.internautka..Poznań......32........11.11.....56-2+10.. .chłopczyk Marta1983.....Warszawa...33........13.11.....65+12...... Robercik **Vanilka**......Szczecin.....33.......13.11......70.... ......Hubercik fajnaaj..........Białogard....32.......14.11......+13... ......Natalka? MarzenaMol....Wisła.........32.......14 .11.....+12.........Arturek mysza1980.....Warszawa...33.......15.11......59+11...... Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....32.......15.11......50+10......Synek Beata1987.......Śląskie......33.......16.11......62+16,5 ....Zuzia pingusia_22......Mielec......33.......16.11......44+7... .....Marika? bonizz........... Opatów.....33.......17.11......66+14........Synek Balbin ...........Warszawa...32.......17.11......69+6........Kubuś KochamMojeSerduszko.Dębica.29....17.11.....60+8........Jagod a lorinka..........Anglia.........32........19.11.....55+1 1........Zuzia dunia26....Kraśnik/Lublin...31i6dni...20.11....duuużo .....Kubuś kaaczuuchaa...Lublin........31........20.11......66..... ....Damian (?) bajag_a........Białystok.....24........20.11.......65... ......Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27.......20.11......53+10.... ..Córka Anabelkaaa...Garwolin.......32........21.11.....48+14... . wstydliwiak mała_agatka...Łódź.........31........25.11......65-5+10. ...Synek eluś...........Międzyrzecz..29........25.11.....55+6,5.. ....Adaś maminka.1......łódź.........31........27.11.....53+9.... .....Córka Maja_21.........Kielce........30.......29.11.....64-2+10 . .....Wiktorek NICK......MIASTO....Data porodu-TC..poród....waga..długość..imię Marsjanka...Śląskie...19.09.2008-35...SN......2390g ..51cm...TOMUŚ odkopałam tabeleczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesa1983
dunia26-ja osobiście stosuję tylko niemieckie proszki i jestem z nich bardzo zadowolona.Wypróbowałam juz chyba wszystkie i uważam ze najlepszy jest Persil Universal Pulver (ja zawsze kupuje taki na 100 prań bo najbardziej sie opłaca).Dla malucha kupiłam tez Persil Sensitive Pulver-jest on bardzo delikatny i hipoalergiczny. Mogę ci jeszcze polecić płyny do płukania...zdecydowanie SOFTLAN NIEBIESKI pachnie po prostu bosko.Dla dzidzi polecam Softlan taki biały z dzidziusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesa1983
NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Milla77.........Warszawa....35......10.10.....57+ 20.......Maciuś Daffodile......Wojkowice....34.......01.11....56+12..... ..Inga/Bianka Joasiella........................34.......01.11.......56 +8.. .....Córka? Patuniaa.......Anglia.........34.......1.11.......60+15. ...... Nelly,Nikola Kasika1........Rzeszów......35.......02.11....64+15..... ...Karolinka mother........Warszawa.....35......04.11....62+11....... . .Kacperek? agniesza26.....Lublin........35......04.11....53+23,5. .. .Olafek ewelka1234....Poznań.......34......05.11....+11........ ..Nadia? Kasiula82.......Cieszyn......34.......06.11....54+10.... ....Amelka happymama....Irlandia.......35.......06.11.....65+11.... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......35......06.11....65+dużo.... Mikołaj? MałaMi 80.....Warszawa......34......06.11................Bartuś Ann 31.........Tarnów.........34......08.11......+14........Alic ja karuczek....Warszawa.......34......08.11....+11........ córeczka agnesa1983....Poznań........34.......09.11....57+13..... Kubuś Aneta30.........Kraków.......33.......09.11....53+17.... ..Synek elwira elwira...Rzeszów......33.......10.11.....65+9... córka Jokasta........Gdynia.........33.......11.11.....58+10.. ......Synek C.internautka..Poznań......32........11.11.....56-2+10.. .chłopczyk Marta1983.....Warszawa...33........13.11.....65+12...... Robercik **Vanilka**......Szczecin.....33.......13.11......70.... ......Hubercik fajnaaj..........Białogard....32.......14.11......+13... ......Natalka? MarzenaMol....Wisła.........32.......14 .11.....+12.........Arturek mysza1980.....Warszawa...33.......15.11......59+11...... Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....32.......15.11......50+10......Synek Beata1987.......Śląskie......33.......16.11......62+16,5 ....Zuzia pingusia_22......Mielec......33.......16.11......44+7... .....Marika? bonizz........... Opatów.....33.......17.11......66+14........Synek Balbin ...........Warszawa...32.......17.11......69+6........Kubuś KochamMojeSerduszko.Dębica.29....17.11.....60+8........Jagod a lorinka..........Anglia.........32........19.11.....55+1 1........Zuzia dunia26....Kraśnik/Lublin...31i6dni...20.11....duuużo .....Kubuś kaaczuuchaa...Lublin........31........20.11......66..... ....Damian (?) bajag_a........Białystok.....24........20.11.......65... ......Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27.......20.11......53+10.... ..Córka Anabelkaaa...Garwolin.......32........21.11.....48+14... . wstydliwiak mała_agatka...Łódź.........31........25.11......65-5+10. ...Synek eluś...........Międzyrzecz..29........25.11.....55+6,5.. ....Adaś maminka.1......łódź.........31........27.11.....53+9.... .....Córka Maja_21.........Kielce........30.......29.11.....64-2+10 . .....Wiktorek NICK......MIASTO....Data porodu-TC..poród....waga..długość..imię Marsjanka...Śląskie...19.09.2008-35...SN......2390g ..51cm...TOMUŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ;) Wlasnie przeczytalam wszystko co pisalyscie ;) Agnieszka fajnie ze jestes zadowolona z wozka tez zamowie hehe ;) Kurde dzisiaj mialam nie przyjemnosci troche jechalysmy sobie z mama i jakas laska cofala i my sie zatrzymalysmy a ona w nas przywalila i to jeszcze w moja strone ;/ wysiadlysmy z auta i sie darla ze to nasza wina a my zachamowalysmy odrazu telefon do ubezpieczalni i jest wina tamtej pojechalam do szpitala i spedzilam tam 4 godziny zanim zbadali dziecko mnie i wszystkie badania zrobili to troche zeszlo ale naszczescie wszystko dobrze ;) zreszta to nie bylo az takie straszne ale sam fakt i nerwy ;/ ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesa1983
Marta1983-moja drobna uwaga...może sie pogniewasz ale draznią mnie trochę te twoje "porady" ...powiedz mi jak kobieta (chodzi mi o elwire)z tego co pamietam już 2 dzieci może nie wiedzieć z jaką częstotliwością sikają noworodki,ile potrzeba pieluchi że należy je zmieniać za każdym razem gdy są przemoczone-ŻENADA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny a ja siedze sobie na lóżku z laptopem na nogach bo na dziś dostałam od kuzyna bo przyjechal do mojej mamy. Ale dziś cos bardzo małomówne jesteście :-). Ja tam na proszkach sie nie znam bo ja dla siebie kupuje bryze, a dla dziecka kupilam lovele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnesa nie rozumiem o co ci chodzi. Moja pierwsza bratanica była na pieluchach tetrowych przez pierwszy miesiąc i zanim je się uprało, zanim wyschły to brakowało więc szybko przeszła na zwykłe. A Elwira napisała że kupi kilka stąd napisałam że kilka nie wystarczy może mieć 10 dzieci i żadnego nie wychować na tetrówkach :) Nie obrażam się bo myślę że nie o to chodzi żeby do siebie brać uwagi. Napisałam to co wiem i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny serdecznie Was pozdrawiam. Z racji przeprowadzki w ogóle nie mam czasu. Jestem potwornie zmęczona, poza tym cały czas cierpię na bezsenność:( Czuję się jak zombi. A co się dzieje z Anetą, chyba dawno nie pisała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Wlasnie przeczytalam wszystko co pisalyscie Agnieszka fajnie ze jestes zadowolona z wozka tez zamowie hehe Kurde dzisiaj mialam nie przyjemnosci troche jechalysmy sobie z mama i jakas laska cofala i my sie zatrzymalysmy a ona w nas przywalila i to jeszcze w moja strone ;/ wysiadlysmy z auta i sie darla ze to nasza wina a my zachamowalysmy odrazu telefon do ubezpieczalni i jest wina tamtej pojechalam do szpitala i spedzilam tam 4 godziny zanim zbadali dziecko mnie i wszystkie badania zrobili to troche zeszlo ale naszczescie wszystko dobrze zreszta to nie bylo az takie straszne ale sam fakt i nerwy ;/ ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pattuniu dochodzą. Wysłałaś 2 razy ten sam. Nio to współczucia co do kolizji. Dobrze, że wszystko w porządku z Tobą i maleństwem. Ja dziś jeździłam po sklepach za łóżeczkiem, ale nie znalazłam takiego co by mi się podobało:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta Agnesie chodzi o Twoje ciągłe uwagi i pouczania innych tzn. bez przerwy może nie świadomie pouczasz każdą pisząc swoje mądrości jakbyś tylko Ty wiedziała najlepiej a właśnie o to chodzi Agnesie że jest tu parę mam które są sporo starsze od Ciebiei mają NIE PIERWSZE juz dziecko i napewno lepiej wiedzą co i jak i są naprawdę doświadczone już i obyte co do noworodków itp a Ty nawet takim potrafisz mądrować dlatego faktycznie nie obrażaj się że ktoś zwrócił Ci uwagę bo na prawdę trochę to się staje przesadne i denerwujące a jeśli mogę to przyznam rację Agnesie bo i ja to zauważyłam,dlatego nie bierz tego do siebie jako złośliwość w Twoją stronę a drobną uwagę która niech da Ci lekko do przemyślenia:) Agnes odnośnie tych proszków i płynu dzięki wielkie:) witamy nowe listopadóweczki:) Patuniaa współczuję Ci dzisiejszej stłuczki bo wyobrażam sobie ile nerwów niepotrzebnych Cię to wszystko kosztowało no i maleństwo które wszystko odczuwa:O najważniejsze,że nic się Wam nie stało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze ze wszystko ok ;) wlasnie nie widzialam tego pierwszego posta dlatego drugi dodalam jeszcze raz taki sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesa1983
dunia26-to już 3 Kubuś na naszym forum,wśród płci męskiej to imię króluje.A Julki nie ma ani jednej a tak mi się to imię podoba dla dziewczynki:)Ja zastanawiałam się jeszcze nad Szymonem i Mateuszem za to mój mężuś wymarzył sobie Andrzejka-MASAKRA!!!A Kubuś to takie nasze kompromisowe imię:) patuniaa-szczerze ci współczuje i nie zazdroszczę tych nerwów ale najważniejsze że wszystko z tobą i bobaskiem jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×