Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

U nas z zajmowaniem się dzieckiem teraz już nie ma problemów, ale gorzej z ochotą :P jak mały jest grzeczny to wszystko OK, ale jak marudzi, to się zaczyna problem. Happymamo ja poczekałabym z przekłuciem uszy, jak Zuzia sama będzie chciała. Teraz w zakładach kosmetycznych praktycznie nie czuć, że sie uszka przekłuwa. Może faktycznie nie będzie chciała nosić kolczyków. My zaczynamy od środy podawać tak na dobre słoiczki. Już czekają na Jasia obiadki i deserki oraz soczki. Myślę, że nie będzie przebojów z brzuszkiem, bo herbatkę jabłkową pije, ostatnio dałam mu odrobinkę jabłuszka i ziemniaczka i zjadał zadowolony i płakał, że mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duniu a co do zmiany czasu to maluch raczej jej nie zauważył. wczoraj wykąpaliśmy jak zawsze, czyli o 19, choć na nowy czas to już 20 była i poszedł spać jak zawsze choć to godzinę później było. po prostu wszystko godzinę później zrobiliśmy zeby tak delikatnie przechodzić na nowy czas. a dziś rano dzęki zmianie czasu wstał o 6.30 a nie 5.30 więc dla nas same plusy :D :D :D a teraz sobie śpi, bo jak półtorej godziny temu kładłam to zasnął ale za 5 minut się obudził a teraz wykończny był i padł jak kawka :) bo wcześniej wieszlaiśmy pranie na balkonie, tzn ja wieszałam a on w wózku sobe leżał i drzewka oglądał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli kupki nie tylko u nas tak często;) Anabelka Twój niunio aż 2dni starszy od mojego więc masz przykład na moim Kubusiu jak wcina nowości i nic się nie dzieje:D mała Agatko to co u Ciebie pogoda jest że wieszasz pranie na balkonie???? u mnie zlewa 2dzień już:O właśnie kurier przywiózł przesyłkę(wcześniej smsem mnie info.że jedzie do nas:) ) z ubrankiem do chrztu które wcześniej odsyłałam bo było za duże a to właśnie mierzyliśmy od razu i dobre ufff:D mały wygląda gigantycznie ile śmiechu było przy tym bo fajna czapa jest do tego :P zresztą wrzucę Wam linka z tym ubrankiem:P http://www.allegro.pl/show_item.php?item=579856621

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda średnia, tzn nie pada ale jest strasznie pochmurno, zero słońca, ale pranko trzeba zrobić a mam wybór albo suszę na balkonie albo w pokoju w ktrym jestem więc wybieram balkon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziś mój zuch spał 12 godzin i tylko raz się obudził o 6 zjadł i spał do 10.30! uwielbiam zmiany czasu mogą być co tydzień:) już jakoś nam przechodzi choroba, nawet nie było najgorzej, mały ma katar i robi kupki ze śluzem i jakimiś glutami, i zaczęliśmy jeść łyżeczką! podaję mu dicoflor i wcześniej dawałam strzykawką bo mały smoka nie ssie, a teraz spróbowałam łyżeczką i pięknie otwiera buzię i wypija z łyżeczki:) wiem że inne dzieciaki to potrafiły wcześniej ale i tak jestem z niego dumna:) mój P już na początku mi oświadczył że on pracuje a ja zajmuję się dzieckiem póki nie pójdę do pracy, jego zajmowanie kończy się na 3 minutach zabawy póki mały nie zaczyna marudzić oraz na kąpaniu małego 2 razy w tygodniu, jakoś muszę sobie radzić sama zwłaszcza że P nie ma od 9 rano do 22-23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mother,dobrze,że małemu przechodzi. Dunia,to ubranko jest śliczne.Moja Ala robi kupkę (duuuużo)raz dziennie,a czasami co drugi dzień,ale to wtedy tyle,że prawie dziecka nie widać:) Mała Agatko,Franio będzie coraz dłużej się sobą zajmował,bo jest po prostu starszy i zaczyna go wszystko bardziej interesować.Ja wieszam małej zabawki nad łóżeczkiem i jak się obudzi ,to potrafi nawet godzinę leżeć i przyglądać się im. Dziś idziemy do księdza w sprawie chrzcin,aż się boję ,na pewno będzie gadał o tym ślubie,mam nadzieję ,że ochrzci dziecko.Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia jak dobrze pamiętam to ty nie karmisz piersią więc na mleku sztucznym dziennie może być max 3 kupki i moja robi do trzech dziennie a na mleku z piersi mogą być bardzo często lub rzadko. Ja małej juz od pół miesiąca podaję max poł słoiczka marchewki i jabłka a ona ma zaparcia i zielone kupki ze sluzem. Co ja mam robić? Mała ma teraz okres ząbkowania i jest strasznie. Płacze i marudzi. Mój mąż dziś wyjechał ale na święta wróci i potem znów jedzie. Moja dieta daje rezultaty. Waże juz 61 kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann mały ma nad łóżeczkiem karuzelkę i jak mu włączę to z 10 czasem nawet 15 minut sobie leży i ogląda. potem kwili i czeka aż przyjdę, jak pochylę się nad łóżeczkiem to tak strasznie się cieszy, aż podskakuje i piszczy z radości. wtedy może jeszcze pooglądać \"potworzaki\" - tak nazywam jego zabawki nad łóżeczkiem - ale ja muszę być w pobliżu :P w ciągu dnia też bawi się sam, np swoją książeczką, tzn \"czyta\" ją, albo zjada :P ale ja muszę być obok. czasem siedzi w foteliku i się bawi ale też musi mnie widzieć. ten typ tak ma :d nie to żebym marudziłą czy coś! po prostu mówię jaki on jest. ja tam bardzo chętnie sobie z nim siedzę, gadam czy sie bawię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dunia ubranko śliczne :D :D baaaardzo mi sie podoba :) my z chrztem jeszcze poczekamy. ja bardzo chciałam na poczętku maja, ale stwierdziliśmy ze kasy brak i może na jesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu mam nadzieję, że będzie tak samo dobrze reagował, jak Twój Kubulek :D Co do kupek, to u nas od kilku dni sa dwie dziennie, zakładam, że przez zęby. Beatko u nas masakra z ząbkami dzisiaj, mały tak się rozpłakał, że pół godziny nie mogłam go uspokoić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia ubranko piękne, ja będe chrzcić Jeremiego za 3 tygodnie niecałe. Proszę napisz mi jaki Ty rozmiar kupiłaś i ile waży teraz Twój mały Też takie kupię- piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dziś po 3 szczepieniu. W przychodni mała byla w miarę spokojna ale za to w domu teraz jest marudna i co jakiś czas tak strasznie płacze ze ciężko ja uspokoić. Na szczęście teraz sobie smacznie śpi. Mam nadzieję ze troche pośpi i obudzi się już w lepszym nastroju. Zuzia też dostała zelazo, folik i wit B6 mimo że nie ma anemii, lekarz stwierdził że tak profilaktycznie. I moze jak poprawi jej się morfologia to bedzie miala lepszy apetyt. Bo chudzinka z tej mojej Zuzi. I mamy wprowadzać marchewkę i jabłko a za jakieś 2 tygodnie zupki. Agnieszka 26 czy lekarz powiedział wam jak długo podawc ten zestaw. bo ja z tego wszystkiego zapomnialam zapytać a kolejną wizytę mam za 2 miesiące. I nie wiem czy powinnam dawać te leki az do kolejnej wizyty. Ann31 - co powiedział wam ksiadz? Tez jesteśmy w tej samej sytuacji i nie mam odwagi iść do księdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.......im.dziecka ...term.por.. waga ur.. waga....cm...wiek Elmirka85......Aleks.......19.10.....2380.....6300.. ..63......4m10d Kasika1........Karolinka...22.10....3300......7000.. ...68.....5m green_gable...Mikołaj....29.10.....4010...ok7400.... ......3m i 2t mother..........Kacper....30.10.....3700.....7640... 67.....4,5 m Kasiula82........Amelka....30.10.....3200.... 6100...........4m i 2t Daffodile.......Lilianka.....30.10....3950......8690.... ?....4,5m KarolinkaLinka..Natan.... 1.11......3400.....7600....72....4,5m karuczek......Antosia......1.11......3270....7220.....68 ......4m2t happymama.....Zuzia.......3.11......3285....6500....66 ...4mi1t Ann 31...........Alicja.......6.11......3250.....6200...64...... .4m. agniesza26.....Olafek......9.11......3710.... 7100....73.......4m2t bonizz...........Piotruś.....9.11......3350.....7700 ...69.......3m 3t elwira elwira...Weronika...9.11......3300....5750...59......3m 3 tyg karola678.....Franciszek..11.11.....3300.... 7000....64......4 m-ce mysza1980.....Zosia........12.11...............5400 ..........2m i 2t agnesa1983...Kubuś.........12.11.....3410... 6800....68.....3m 3t edika9..........Nikola.......13.11.............. 3900.......... 2m i 24d Beata1987.....Zuzia........14.11.....3200.....6200. ..65.....4m2t kaaczuuchaa..Damianek...15.11.....2950.....5900....70 ....3m i 3d magmall.........Zuzanka....16.11.....3960.... 6060.... 65....4,5m Marta1983.....Robiercik...16.11.....3270..... 5700..........4,5m Gargamelka....Antoś........18.11.....3750.....6300...58. ...4m i 2d MajkaMB1......Miłosz.......18.11.....2730.. +-5200 ...56... 2m,3t Jokasta........Jeremi.......19.11.....3300.....5160..... .....3 m **ewelka**......Wiktoria....21.11.....4650.....7000 ...72 ....3m20d maminka.1......Lenka.......21.11.....3400.....6200...67. .....3,5m pingusia_22....Marika......27.11.....2570......5800 ...67..... 4m kajtoch.........Blanka.......27.11.....3700.....8200... 68....4m lorinka..........Zuzia........28.11.....3600.....6410... .........2m27d Małgorzata....Julek........ 28.11..... 4550..... 6295... 66... 2m i 3t Anabelkaaa....Jaś............02.12.... 3700... ..6000... 65... 3m10d mała_agatka...Franek....... 3.12......3340... 6600.....67 ...3mies dunia26.........Kubuś.........4.12.....3.700... 6.200......66.....3mies. Maja_21........Wiktorek....7.12......3780.... 6000 ............ 3mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻 Dunia ubranko bomnastycznie!!kubus pewnie wyglada rewelacyjnie w nim poprosimy pozniej fotki na nasza poczte:) u nas wszystko dobrze maly juz prawie nie ma katarku. Akurat pytalam w sobote pediatrki ile kupek na modyfikowanym dziennie moze byc do 3 tak jak pisala beatka!na piersi moze ich byc do 8. Mysle ze maly jest uczulon na sacharoze dlatego ze wszstko zaczelo sie jak zaczelismy dawac malemu debridat w nim jest sporo sacharozy, jak go odstawilismy bylo w miare ale maly non stop bral Devikap w ktorym rowniez jest sacharoza, teraz dostal syropek w ktorym jest dodatek sacharozy i kopa byla straszna gluciasta i taka dziwna:(ale jeszcze obserwuje! my wsowamy narazie ziemniaczka i marcheweczke tzn. zupke z tego i maly wsowa az mnie pogania zeby mu szybciej dawac! nie moge zostawiac go juz w hustawce bo dzis zostawialam go na sekunde mowie kurcze co taka cisza wracam a on siedzi w niej hustawka prawie demba stoi a on skubaniec bawi sie stopkami:)wysle pozniej fote to sobie zoabczycie:):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magmall mamy za 3-4tyg. zrobic znowu morfologie jesli bedzie dobra to odstawiamy zelazo i wit.a jesli dalej mala to mamy brac dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! do Dziewczyn których dzieci maja zaparcia-Maminka,Beatka-musicie wiedziec ze zaparcia sa rownie niebezpieczne jak biegunki moga doprowadzic w skrajnych przyp. dp perforacji jelita.Ze wzgledu na to co przeszła moja Mała nie moge dopuscic do zaparc u niej-grozi to rozejsciem sie blizny pooperacyjnej.Mało ktora Mama dokładnie wie ktore produkty powoduja zaparcia i jak je łaczyc żeby tego uniknac np;marchew zatwadza ,jabłko bez skorki tez czyli podajac swojemu dziecku jabko z marchewka doprowadzamy do zaparc ale zeby zbytnoi nie ograniczac diety dziecka wystarczy zmiesza poł słoika marcgewki z jabłkiem z owocem powodujacym rozluznienie stolca np;brzoskwinia,ponadto wszystkie kleiki i kaszki tez zatwardzaja,dobrze jest podac dziecku po ich zjedzeniu np sok z moreli czy sliwki ew. dodac owoc do kaszki.ponadto maluchy ze skłonnoscia do zatwardzen nie moga jesc czekolady,ciasteczek,chrupek kukurydzaianych,kremów,orzechow powinny duzo pic gownie wody,moga byc (lepsze)soki warzywne ew. owocowe z owocow rozluzniajacych np;winogrn,moreli,brzoskwiń,śliwek,kiwi,cytrusow uwazajcie na nabiał podawajcie tylko chude przetwory i mieso tez chude jesli dzieci robia zielone kupy mimo podawania dicofloru i nie sa chore-przeziebione, to nalezy zmienic mleko ktore im podajecie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Chrzciny załatwione,spoko było.Ksiądz młody,pozytywnie nastawiony.Wiadomo swoje musiał powiedzieć,ale bardzo delikatnie.Dawniej u mnie w parafii jak ktoś nie miał kościelnego,to musiał z proboszczem gadać o chrzcie ,a z nim to podobno ciężko było.Ale teraz widzę,że coś się zmieniło.Przecież różnie w życiu bywa.My np.chodziliśmy ze sobą 6lat,odbyły się zaręczyny i ustalony termin na ślub.Lokal załatwiony,hotel zarezerwowany,orkiestra.....zaliczki popłacone,większość rzeczy załatwiona i tu nagle okazuje się ,że jestem w ciąży!!! Termin ślubu był na ok.miesiąc po przewidywanym terminie porodu! Miałam dylemat straszny,bo nie wiedziałam co robić ,przyspieszyć sie nic nie dało,bo wszystko z conajmniej rocznym wyprzedzeniem zarezerwowane.Ale bałam się ,że miesiąc to za krótko,bo jak bym np.przenosiła,albo musiała zostać dłużej w szpitalu itp,to dopiero byłby stres odwoływac cała imprezę w ostatniej chwili.I postanowiliśmy przełożyć termin ślubu.Kupe kasy straciliśmy,no ale trudno.Potem dzidzia się urodziła i nawet nie ma na razie kiedy o tym pomysleć.Pewnie Alicja będzie mamie welon niosła :) Maggmal,nie bój się ,jeżeli chcecie ochrzcić,to idź śmiało,przecież Cie nie zjedzą!!!!! Ha ha,dobrze mi mówić,wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Lila nie miala nigdy zatwardzen, ale jak robi troche bardziej zbita kupke to daje brzoskwinie,sliwki, morele. Wazne zeby maluch duzo pil:) ja uszek malej nie przebije-jak podrosnie to sama zdecyduje czy chce czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karuczek dziekuje że napisałas o tych produktach które zatwardzaja i jakie inne podać bo ja o tym nie wiedziałam. Moja mała juz spi od godz 19. Życze miłej nocki mamuśki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magmall a dostalas do tego zestawu jeszcze wit. c my mamy podawac 5 kropelek dziennie JUVIT na łatwiejsze i szybsze przyswajanie sie zelaza do organizmu:) a zeby nie bylo ze ja pozwalam tak malemu siedziec w tej karuzeli absolutnie to byl jeden raz tylko zrobilam fotki i go wyciagnelam!bo jak bylam ostatnio u tej lekarki to absolutnie zabronila go sadzac podciagac itp. ma na to jeszcze czas a teraz jest jeszcze za malutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Lila nie siada, tzn podciaga sie ale nic poza tym ,jeszcze nie czas:) za to opanowala czolganie sie..do tylu:) pupe juz prawie podnosi, no i po calej kanapie sie przemieszcza,nie wiem jak ale sie przemieszcza:)bo ja jej rozkladam kanape i urzadzam tam plac zabaw.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Co do uszek to ja też wolę zaczekać aż małą porośnie, zresztą teraz to i tak już po ptakach, bo Marika cały czas się ciagnie za uszy i by uszko razem z kolczykiem urwała. Michał również jest przeciwny. Jeśli chodzi o tatusiowanie, to M jak wróci z pracy to cały czas się mała zajmuje, gada, śmieją się razem. Przed pracą też chwilke z nią pogada, da jej jeść jak ma czas, a ja odsypiam;-) Kąpiemy małą razem, potem M karmi, a ja czytam baję. Jeśli mała marudzi to M wcale mi jej nie podrzuca, tylko czymś zajmuje, albo usypia. A jak ostatnio ją brzuszek bolał to nosił ją na rękach i tulił. Jak idziemy na spacer to dumny tatuś wiezie wózia i nawet nie da mi prowadzić:-) Zmiany czasu Mariczka wogóle nie odczuła, kapięęmy się na nowyy czas i na nowy czas też bez problemu usypia. Za to na kota działa niekorzystnie- jak się położymy to drapie w drzwi topóki go M nie zrypie, no i o 3 zamiast o 4 mi się dobija znowu. Po godz dobijania się poddałam i go wpuściłam i spał grzecznie na folii od maty. Dunia ubanko naprawdę piękne. Ann my mieliśmy podobną sytuację tylko my mieliśmy brać kościelny 14 lutego tego roku ale trzeba było wracać do Polski i nie zdążyliśmy odłożyć tyle kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Hej :) nie mam czasu by poczytać co u Was, ale nadrobie :D Natan od dawna obraca się z pleców na brzuch, ale odwrotnie rzadko, chyba dlatego, że lubi leżeć na brzuszku. Nie wiem ile waży, dowiem się w środę, ale nosi rozm. 74 i 80 Głowę z leżącego podnosi, podciaga się bez problemu, ale do samodzielnego siadania chyba mu daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Aha... !! Mój mały w ogóle nie płacze :o jeśli w ciągu dnia zdarzy mu się cokolwiek zaplakac to max 2minuty. Nie wiem czy to do końca dobrze? Niby super, że non stop się śmieje i jest zadowolny, ale teściowa już prawi mądrości, że jak nie płacze to będzie miał "ciężką mowę" :o tyle, że on dużooo 'gada' :D jak jest u Was? Zmykam spać, bo późno... Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Aha... !! Mój mały w ogóle nie płacze :o jeśli w ciągu dnia zdarzy mu się cokolwiek zaplakac to max 2minuty. Nie wiem czy to do końca dobrze? Niby super, że non stop się śmieje i jest zadowolny, ale teściowa już prawi mądrości, że jak nie płacze to będzie miał "ciężką mowę" :o tyle, że on dużooo 'gada' :D jak jest u Was? Zmykam spać, bo późno... Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia daj znać jaki rozmiar kupiłaś tego ubranka , i czy ubranko na kwiecień nie będzie za ciepłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! karolinko nie przejmuj sie niepłakaniem synka!!!ciesz się ze masz pogodne, radosne maleństwo a nie słuchaj jakiś dyrdymał. Franek też gada bez przerwy. papusia mu sie nie zamyka, a jak nie gada to bulki puszcza i się cieszy. płacze właściwie tylko jak jest głodny, albo coś go boli, czyli ogólnie nie za często. duniu R stwierdził ze też takie ubranko kupimy! i że mały będzie w nim ślicznie wyglądał we wrześniu, bo postanowiliśmy że chrzest w okolicach moich urodzin zrobimy :) karuczek ja również bardzo dziękuję za tą listę produktow. co prawda jeszcze nic nie daję ale zacznę a wtedy na pewno się przyda :) Franio uwielbia sie podciągać. jak tylko widzi ze będę go brała na ręce to podnosi głowę i ramiona do góry. jeszcze troszkę i sam usiądzie :) co do przemieszczania to on robi to skokami, tzn leży na pleckach i rzuca pupką do góry i sobie tak łazi :P albo jak leży na brzuszku to idzie do tyłu, czasem do przodu mu się uda podczołgać kawałeczek ale zdecydowanie woli się wycofywać :) R po ostatniej rozmowie bardzo się zaangażował w opiekę nad malym :) zaczął z nim więcej rozmawiać bawić się a nawet zabawiać jak on jest mrudny :) od urodzenia kąpiemy go wspólnie. kiedyś po kąpieli R karmił go modyfikiem a ja szłam sie kąpać. teraz ja karmię cycusiem i albo czekam aż uśnie albo jak jestem zmęczona to daję R i on się nim zajmuje a ja idę się umyć :) w nocy wstaję tylko ja, no ale ja piersią karmię, choć nie powiem że czasem chcialabym żeby zmienił mu pieluszkę czy przebral jak się cały zaleje mlekiem. ale jakoś to nie wychodzi :( ogólnie to przyzwyczajam facetów do tego że w sobotę po raz pierwszy zostaną sami na dlużej niż 10 minut. zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ożesz:D nie wiedziałam że to ubranko taką furorę zrobi i się spodoba hihi:D Jokasta ja zamówiłam najpierw rozmiar 80!:Pale odrazu go odesłałam nie wyciągając nawet z foli:D takie wielkie i przyszło teraz po ustaleniu 68rozmiar:) jak dla mojego bąbla idealnie nawet ciut szersza marynareczka ale nie wygląda jakoś workowato więc za 3tyg bo dokł.19kwietnia może będzie akurat:) jeśli chodzi o ciepłote tego ubranka to akurat jest na kwiecień i inne miesiace bo polarek nie za gruby a marynareczkę zdejmujesz i jest koszula i kamizelka:P co do wagi małego to myślę że waży ok. 6.400max w tej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Muszę się pochwalić jakiego mam grzecznego synia :) Skorzystałam z ładnej pogody i pomyłam okna.Ubrałam małego i wsadziłam w bujaczek żeby mi towarzyszył.No i przez caaaały czas coś sobie gadał i dał mi spokojnie zrobić swoje.Normalnie mój kochany mały aniołek :D Teraz zjadł i uciął sobie drzemkę zmęczony myciem okien ;) Wogole to dzis po raz pierwszy od dawna przespał noc :D Jutro idziemy na 3 szczepienie.Muszę powiedzieć lekarce,że mały czasem robi kupki ze śluzem-nie za każdym razem,ale robi.Mój mały robi 1,czasem 2 kupki,no 3 to już max-dziennie.Muszę też zapytać jakie mleko mu zacząć podawać,bo po świętach wracam do pracy :( nie wyobrażam sobie tego :( To ubranko do chrztu to poprostu WYPAS :D Dobra,klawiatura mi zwariowala+litery sie pokickaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halol halol tak troche podczytalam co u was agtko uwazaj na siebie !!! czy noga nadal boli ? co do basenu to ja sie wybieram juz od dwoch miesiecy i dojsc tam nie moge ..a to przeziebiona, a to po szczepieniu i nie chce jej brac bo moze byc oslabiona i zalapie cos..i tak w kolo teraz znowu ma szczepienie ... co do przebijania uszu to nie podobaja mi sie male dziewczynki w kolczykach sa sliczne bez tego wiec ja mojej malej nie przebije uszu ,no chyba ze sama o to poprosi ;) ja juz dawno malej nie wazylam ale na moje czucie to kolcek z niej mysle ze wazy z 8,5kg obraca sie z brzusia na plecy ,podciaga do siedzenia, gada ,smieje sie a nawet jak sie ja rozsmieszy to normalnie sie chichra :D,pcha do buzi wszystko co tylko zlapie w raczki ,a wieczorem jak czytam bajke starszakowi to mala tez musi widziec obrazki w bajce normalnie sie podciaga zeby zobaczyc ,bo dotychczas jak czytalam to ona jadla ,teraz gapi sie w ksiazke i zaczyna jesc jak skoncze czytac i zgasze swiatlo :) no i zaczelam grac w babinktona raz w tygodniu jezdze na 4/5godzin zabieram mala ze soba ona ogolnie grzeczna jest i daje pograc ;) no i nie moge wejsc na nasza skrzynke czy cos sie zmienilo? haslo,login ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×