Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Agnieszko masz rację :-(. Moja mała bardzo się drapie. I trze oczka a tam ma najwięcej tych krostek :-(. Moja pije bebiko 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi lekarz nie powiedział nic o AZS :-(. Tak jakby to było nic. Tylko stwierdził że mała się drapie to pewnie mała złośnica z niej jest. Może czasem i jest :-) ale jak ja swędzi to co ma zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja juz wiem jak to zrobić. Po prostu gdy krostki znikna będę powoli od nowa wszystko wprowadzać i zobaczę na co ma alergię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, Atopowe Zapalenie Skóry jest bardzo dojmujące w pielęgnacji i życiu dziecka. Jest specjalna szkoła atopii nawet dla mam i dzieci. Bardzo częto dzieci się oklepuje ....nawet 10 razy dziennie. Wiem to wszystko bo mojej dobrej koleżanki syn ma....i tak właśnie to wygląda.Koniecznie idź do dermatologa...bo pediatra niewiele Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nanobase też jest prawdopodobnie bardzo dobry ale też drogi bo kosztuje 33 zł. Zobaczymy jak to będzie. Teraz 17-go kwietnia idziemy na szczepienie i zabacze co lekarz powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to bebiko ma pewnie w skladzie bialko mleka krowiego-na ktoro mala jest w tej chwili uczulona???bo nie wiem nigdy nie mialam w reku tego mleka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko oto skład bebika Białko 1,7 g/100 ml (białka serwatkowe : kazeina 60:40). Tłuszcz 3,4 g/100 ml (mieszanina tłuszczu mlecznego i roślinnego). Kwas linolowy : a-linolenowy 7:1. Węglowodany 7,2 g/100 ml (wyłącznie laktoza). Składniki mineralne (w tym Ca : P=1,56; Fe 0,7 mg/100 ml). Witaminy. Zawiera taurynę i karnitynę. Wartość energetyczna 66 kcal/100 ml. Osmolarność 278 mOsmol/l. Produkt bezglutenowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokasto masz razję bo mi lekarz nic konkretnego nie powiedział. musze się do dermatologa umówić z tą małą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym moja mała bardzo często ma sapkę i katar :-(. Zawsze coś musi być. Teraz to mi się płakać chce. Bo ja w ciązy dbałam o małą a pierwsza ciąża wyszła jak wyszła a teraz same problemy. Ale takie życie. Ann a ta sytuacja z tymi kluczykami to była zabawna bo ludzie patrzyli na mnie jakbym była złodziejką a ja mówie do nich że wchodzę do własnego auta bo mi sie klucze zatrzaskły a ja mam tak ze mimo że zamknę bagażnik to z dużą siłą go otworzę bo to już stare auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczyny idę się kapać ale najpierw ćwiczenia czyli 8 min legs i 10 dzień A6W. Polecam ćwiczenia. Dziś kupowałam spodnie i po ciąży miałam rozmiar 42 a teraz weszłam w 38 :-). Dieta i ćwiczonka na marne nie idą i dziś jeszcze zrobiłam z małą 4 km :-). Ale to jest cwaniara bo jak szłyśmy z powrotem to ana taka głodna a jak jej zrobiłam to się smokiem bawiła :-) A wy macie juz spacerówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko nie załamuj się,przecież to minie,a pomyśl jakie straszne choroby nieraz nieuleczalne mają inne dzieci :( Ja jak widze takie reportaże np.o chorych dzieciach,to płakać mi się chce,a szczególnie teraz jak mam swoje. Napisz coś o tych ćwiczeniach,skąd je masz?Bo tak dziwnie się nazywają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taką jakby spacerówkę bardziej zabudowaną,ale można ją rozłożyć całkiem na płasko.Tylko tak na cześć spaceru podnoszę trochę oparcie,żeby mała sobie pooglądała świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko nie zalamuj sie moj maluch walczyl z AZS od 6tyg. zycia a Ja razem z nim!to byly straszne meczarnie i dla niego i dla mnie!a najgorsze bylo dla mnie to ze musialam go odstawic od piersi:( beatko a czy ten lekarz wogole zapytal jakie mleko pije mala stwierdzajac ze ma AZS??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann ja wiem że są różne gorsze choroby bo mój brat ma porazenie mózgowe i nie chodzi i nie mówi. Tak więc ja jestem już po 8 min legs. To ćwiczenie jest na uda.Oto link do filmiku http://www.youtube.com/watch?v=uLIfN-31Bgs Po pierwszym dniu zrobienia tych 8 minut nie umiałam chodzić tak mnie mięśnie bolały a po drugim jeszcze bardziej ale teraz wogóle i fajnie się je robi. Jeśli chodzi o A6W czyli Aerobicyna 6 Wiedera. Te wicyenia s na misień brzucha i spalenie tłuszczyku na min. Jest 6 różnych ćwiczeń ale z każdym dniem jest więcej powtórzeń a ja jestem na 10 dniu więc mam 3 serie i każde ćwiczenie po 8 razy. Po nim są rewelacyjne wyniki. Ale też po pierwszych dniach mięśnie bolą ale dziś już nie. Tylko troche monotonne są te ćwiczenia ale je robię. Na tej stronie masz pokazane jak te ćwiczenia robić http://www.a6w.pl/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko pytał się a ja mu mówię że bebiko a on nic na to. Tylko te maści i powinno przejśc stwierdził jak narazie bo to jest początkowe stadium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam beatko na tym bebiko jest napisane ze nie mozna pic przy uczuleniu na białko mleka krowiego albo jest napisane hipoalergiczne?? bo wlasnie czytałam na interku, że lekarze dziewczynam zmieniali mleko z bebika na bebilon pepti, nutramigen lub na NAN HA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.......im.dziecka ...term.por.. waga ur.. waga....cm...wiek Elmirka85......Aleks.......19.10.....2380.....6300.. ..63......4m10d Kasika1........Karolinka...22.10....3300......7000.. ...68.....5m green_gable...Mikołaj....29.10.....4010...ok7400.... ......3m i 2t mother..........Kacper....30.10.....3700.....7640... 67.....4,5 m Kasiula82........Amelka....30.10.....3200.... 6100...........4m i 2t Daffodile.......Lilianka.....30.10....3950......8690.... ?....4,5m KarolinkaLinka..Natan.... 1.11......3400.....8300....72....5m karuczek......Antosia......1.11......3270....7220.....68 ......4m2t happymama.....Zuzia.......3.11......3285....6500....66 .....5 m Ann 31...........Alicja.......6.11......3250.....6200...64...... .4m. agniesza26.....Olafek......9.11......3710.... 7100....73.......4m2t bonizz...........Piotruś.....9.11......3350.....7700 ...69.......3m 3t elwira elwira...Weronika...9.11......3300....5750...59......3m 3 tyg karola678.....Franciszek..11.11.....3300.... 7000....64......4 m-ce mysza1980.....Zosia........12.11...............5400 ..........2m i 2t agnesa1983...Kubuś.........12.11.....3410... 6800....68.....3m 3t edika9..........Nikola.......13.11.............. 3900.......... 2m i 24d Beata1987.....Zuzia........14.11.....3200.....6800. ..66.....4m3t kaaczuuchaa..Damianek...15.11.....2950.....6670....70,5. ...4m i17d magmall.........Zuzanka....16.11.....3960.... 6060.... 65....4,5m Marta1983.....Robiercik...16.11.....3270..... 5700..........4,5m Gargamelka....Antoś........18.11.....3750.....6300...58. ...4m i 2d MajkaMB1......Miłosz.......18.11.....2730.. +-5200 ...56... 2m,3t Jokasta........Jeremi.......19.11.....3300.....5160..... .....3 m **ewelka**......Wiktoria....21.11.....4650.....7000 ...72 ....3m20d maminka.1......Lenka.......21.11.....3400.....6200...67. .....3,5m **Vanilka**......Hubert.......24.11.....3760.....xxxx... xxxx....4m9d pingusia_22....Marika......27.11.....2570......5800 ...67..... 4m kajtoch.........Blanka.......27.11.....3700.....8200... 68....4m lorinka..........Zuzia........28.11.....3600.....6410... .........2m27d Małgorzata....Julek........ 28.11..... 4550..... 6790... ok.71... 4m Anabelkaaa....Jaś............02.12.... 3700... ..6000... 67.......4m mała_agatka...Franek....... 3.12......3340... 7200.....67 ...4mies dunia26.........Kubuś.........4.12.....3.700... 6.200......66.....3mies. Maja_21........Wiktorek....7.12......3780.... 6000 ............ 3mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka na te uda,super,własnie sobie poćwiczyłam ,idę juz spać,paaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś, a właściwie wczoraj, znów byliśmy u lekarza z powodu płynnej, zielonej kupki. To już 5-ta w ciągu ostatnich 3-ch tygodni wizyta u pediatry. :o Julka oglądało dwóch lekarzy, moja mama (w końcu odchowała dwójkę własnych i kilkoro cudzych dzieci), no i oczywiście ja... i wszyscy ślepi! Dziecku wyrżnęły się dwa ząbki - stąd te powracające biegunki :D Dziewczyny, módlcie się, żeby to tylko o te ząbki chodziło z tymi biegunkami!!! Dodatkowo od jakiegoś czasu był troszkę niespokojny i nawet zaczęłam go usypiać w dzień przy cycusiu. Przedtem jakoś zasypiał sam w łóżeczku w dzień. Już od dość dawna mocno się ślini, ale ostatnio jakby trochę mniej. Rączki pcha do buzi paluszkami czegoś szukając albo coś masując. Temperaturkę też miał podwyższoną i dostał nawet antybiotych (chyba niepotrzebnie). Jakieś 2 tyg. temu przez 2-3 noce budził się częściej, niż zwykle, a ja myślałam, że się nie najadł wieczorem, bo nie za bardzo chciał przez kilka dni jeść. Przy tej okazji nawet mnie ze 2 razy pogryzł w cycusia, bo chciałam, żeby jeszcze trochę possał... a to wszystko chodziło o ząbki właśnie :p Po tym dzisiejszym oglądaniu dwóch białych kreseczek na dolnej szczęce musiało go już wieczorem boleć dziąsło, bo znów zrobił się płaczliwy, mimo wyspania i najedzenia. Tym razem wymasowałam mu dziąsełka silikonową szczoteczką i dałam czopek Viburcol. Dziecko zasnęło bez najmniejszych problemów :) Anabelko, może Jaśkowi też się ząbki wyrzynają??? Skoro wcześniej było OK ze spaniem, a dopiero od trzech tygodni jest problem, to mogą iść ząbki właśnie. Dzieci przeróżnie przechodzą ten okres, a może to trwać kilka tygodni nawet. Obejrzyj jego dziąsła, albo poproś o to lekarza przy najbliższej okazji. Może to o to właśnie chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ GRATULACJE DLA JULKA Z OKAZJI PIERWSZYCH ZĄBKÓW NA NASZYM TOPIKU(I TO OD RAZU DWÓCH) !!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann 31, nie doczytałaś...ale mój Jeremi ma już od jakiegoś czasu 2 ząbki:)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA JEREMIEGO JESZCZE WIĘKSZE GRATULACJE 🌻 i dla wszystkich dzieciaczków,które tez już maja ząbki!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! beatko bebiko na pewno nie mozna dawać przy skazie! ja dawałam je Franiowi, ale po nim miał zaparcia, kolki i krostki, a jak odstawiłam i był tylko na piersi to było ok. jejciu byłam dziś na zajęciach :) pierwszy raz od kilku mieisecy jechałam autem sama :) jakoś udało mi sie wrócić, nie rozbić auta, nie rozjechać ludzików i w ogóle :) a mały został z tatą i pokazał jaki umie być grzeczny. R mowi że na 5 godzin kiedy mnie nie było 3,5 spal :D zostawiłam mu całą masę mleczka a on tylko 60 ml zjadł!!! ale jak przyszłam to mi ładnie cycusia opróżnił :D kochany stworek! małgosiu gratuluję zębolków!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×