Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

ja tez poczytałam o tych wpadkach na porodówkach:D uśmiałam sie po pachy :D lorinka, 🌼 dla Ciebie i Twojego Synka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla, Ale mnie przeraziłaś. Ja w połowie października to przeprowadzam sie do nowego mieszkania i potrzebuję przynajmniej dwóch trzech tygodni na wstępne urządzenie się. To by dopiero było gdybym urodziła wcześniej:) No ale Ty masz wskazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam wam o tym że byłam na basenie, ale nie wspomnialam o tym co mi się przytrafiło. otórz z racji tego że nie mieszczę się już w mój jednoczęściowy strój a nie chcę kupować nowego na te kilka miesięcy, zwłaszcza że nie wiem w jakim rozmiarze, to noszę dwuczęściowy :) wchodzę wczoraj pod prysznic i jest tam też taka wielka, naprawdę wielka baba. tłuszcz jej się wylewa tonmi spod kostiumu, patrzy jak spaceruję sobie pod natrysk i nagle wypala \"jak ci nie wstyd z takim brzuchem\". ja patrzę na nią, mierzę wzrokiem i odpowiadam \"i vice versa\" :P baba od razu się zamknęła :D nie uważam żebym źle wyglądała, a wręcz przeciwnie, a jak tłuściochowi coś nie pasuje to niech nie patrzy :D lorinko mam nadzieję ze synkowi szybko przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokasta, tylko kilka procent dzieci rodzi się w terminie. Przyszła mama powinna być gotowa ze wszystkim około 37 tygodnia ciąży także oblicz kiedy Ci to wypada. Na basen chętni ebym poszła ale boję się tych różnych infekcji, no i ja tez jetem tłuściutka i musiałabym być w 2 częściowym kostiumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....29.......01.11....56+10 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......30.......02.11 ...64+11.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....30.......od 10.10....57+ 15..... .Maciuś mother........Warszawa.....29.......04.11....62+6...... zmiana ? agniesza26.....Lublin.........30.....04.11....53 +16. ....Olafek ewelka1234....Poznań........29.......05.11...+9 ..........Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.......30.......06.11....54+7,5.. .. ..Amelka happymama....Irlandia.......30.......06.11.....65+10.... . .Zuzia Green_Gable...Szczecin......30.......06.11....65+za duzo.. Milenka MałaMi 80.....Warszawa.....29.......06.11..................Bartuś Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........24.......09.11....57+11,5... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......28.......09.11....53+12.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........Gdynia........28.....11.11....58+9..... syn ... C.internautka..Poznań......27........11.11.....56-2+ 7. .Jagienka Marta1983.....Warszawa...28........13.11.....65+7....... Robercik **Vanilka**......Szczecin.....28.......13.11........66.. .Hubert fajnaaj..........Białogard....27.......14.11.....+9... .....Natalka? MarzenaMol....Wisła.........27.......14 .11....+7..........Arturek mysza1980.....Warszawa...28.......15.11.....59+9........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....27.......15.11.....50+5.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......28.......16.11......62+11 ..Zuzia? bonizz........... Opatów.....24.......17.11 ..... 66+9......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...27.......17.11......69+4.......Kubuś lorinka..........Anglia........27........19.11......55+9.. ..Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......26.......20.11......66.... .....chłopiec bajag_a........Białystok.....24.......20.11.......65.... ....Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27......20.11......53+10..... dziewczynka Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? misheeela110...Lublin........18.......24.11....49+7----- ----????? mała_agatka...Łódź.........26........25.11.... 65-5+6........Synek eluś...........Międzyrzecz..25........25.11.....55+6.... ...Pawełek maminka.1......łódź.........25........27.11.....53+6.... ...dziewczynka Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........24.......29.11.....64-2+4 ..Wiktorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dzięki Dziewczyny za miłe słowa :) w ogóle się dziś nie wyspałam... w każdej pozycji było mi nie wygodnie. Ostatnio najwygodniej zrobiło się na plecach. Zawsze jak tylko kładłam sie na plecy to po chwili stawiał się brzuch, ale, że po tym magnezie przestał się stawiać to fajnie na pleckach :) ....ale wiem, że długo tak nie mogę... i obracam się na ten lewy (nie zawsze) wygodny bok. Dziś w nocy to był koszmar :) ale przeżyłam... Jadę z moim M na jakieś zakupy. Buziaki dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....29.......01.11....56+10 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......30.......02.11 ...64+11.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....30.......od 10.10....57+ 15..... .Maciuś mother........Warszawa.....29.......04.11....62+6...... zmiana ? agniesza26.....Lublin.........30.....04.11....53 +16. ....Olafek ewelka1234....Poznań........29.......05.11...+9 ..........Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.......30.......06.11....54+7,5.. .. ..Amelka happymama....Irlandia.......30.......06.11.....65+10.... . .Zuzia Green_Gable...Szczecin......30.......06.11....65+za duzo.. Milenka MałaMi 80.....Warszawa.....29.......06.11..................Bartuś Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........24.......09.11....57+11,5... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......28.......09.11....53+12.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........Gdynia........28.....11.11....58+9..... syn ... C.internautka..Poznań......27........11.11.....56-2+ 7. .Jagienka Marta1983.....Warszawa...28........13.11.....65+7....... Robercik **Vanilka**......Szczecin.....28.......13.11........66.. .Hubert fajnaaj..........Białogard....27.......14.11.....+9... .....Natalka? MarzenaMol....Wisła.........27.......14 .11....+7..........Arturek mysza1980.....Warszawa...28.......15.11.....59+9........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....28.......15.11.....50+5.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......28.......16.11......62+11 ..Zuzia? bonizz........... Opatów.....24.......17.11 ..... 66+9......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...27.......17.11......69+4.......Kubuś lorinka..........Anglia........27........19.11......55+9.. ..Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......26.......20.11......66.... .....chłopiec bajag_a........Białystok.....24.......20.11.......65.... ....Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27......20.11......53+10..... dziewczynka Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? misheeela110...Lublin........18.......24.11....49+7----- ----????? mała_agatka...Łódź.........26........25.11.... 65-5+6........Synek eluś...........Międzyrzecz..25........25.11.....55+6.... ...Pawełek maminka.1......łódź.........25........27.11.....53+6.... ...dziewczynka Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........24.......29.11.....64-2+4 ..Wiktorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Marta1983 - też dodałam do stópki to samo co Ty i ten szkrab mój też ma jajeczka :D hehehe dziwny zbieg okoliczności czy co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milla77- chyba troche Ci zazdroszczę;) rany jeszcze jakieś 6 tygodni i nedziesz miała Maleństwo przy sobie;) wcale sie nie dziwie, ze masz juz gotową wyprawkę... w takiej sytuacji... ja dzisiaj sie tez wybieram na basen, ale to po wizycie u kosmetyczki;) woskowanie bedzie po całości;) milla77, co do spotkania- to ja bardzo chętnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila77- wow:) to ty juz na mecie prawie:). Czytalam o tym starzejacym lozysku troszeczke, od czego zalezy,ze sie ono starzeje?Masz swoja polozna- jak to wyglada w praktyce, poszlas gdzies do przychodni i sobie ja zamowilas?i ile sie placi takiej poloznej? mala agatka- piekna cieta riposta:) brawo! :) co do basenu to niestety ale ja z moim obrzydliwym celulitem nie zamierzamy sie tam udac:) ale bedziemy chodzic jak dojdziemy do siebie po ciazy:)chetnie popluskalabym sie w takim dzieciecym basenie:) karolinka linka- ja tez wole na plecach, zasypiam na boku ale budze sie zazwyczaj na plecach z rozwalonymi rekami i nogami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do dziewczyn, które chodzą już do szkoły rodzenia. w którym tygodniu zaczęłyście i ile trwają zajęcia? ja dzwoniłam miesiąc temu, byłam w 21 tygodniu, to pani powiedziała żebym zadzwoniła ok 26 tygodnia. no to dzwonię i mam 1 zajęcia 17.09, czyli w 30 tygodniu!!! zajęcia trwają 8 tygodni, więc skończę tak naprawdę w 38 tygdniu zajęcia. tylko tak się zastanawiam czy ja na pewno donoszę tego szkraba tak długo. u mnie w rodzinie to dzieciaczki najdłużej właśnie do tego 38 siedzą, a oni mi każą wtedy jeździć 40 km do szkoły. hmmm dziwne to to jakieś :( troszkę się załamałam tym terminem bo ja chciałabym już :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, karolinka linka - ja tez nie mogę spac , trudno mi sie ułożyć, no i wstaję na siusiu kilka razy... Mysza- a ty gdzie na ten basen chodziś, który? green gable - jak łozysko sie starzeje to i mniejsze są przepływy czyli maluch otrzymuje mniej pokarmu i tlenu wiec bezpieczniej jest wcześniej urodzić. W szpitalu którym rodze za położną płaci się słono koło 700zł, ale wolę wiedzieć, jestem trochę panikara to wiecie. mała agatka - faktycznie zajęcia rozpoczyna się po 28 tc, może poszukaj innej szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam przy Conrada przy Globi, koło bazarku. To jest ulica która odchodzi od powstańców śląskich gdzie jest market carrefour W przyszłym tygodniu dzieci moje sa u babci to koniecznie możemy się zobaczyc!ale fajnie. Mój m chodzi na basen na conrada, ponoć taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam na widawskiej;) rzeczywiscie mamy do siebie niedaleko;) czy wysłałam Ci namiary do siebie? tzn. tel i gg?? jesli tak, to jak najbardziej musimy sie spotkac, zwłaszcza, ze bedziesz miała wolne;) moze jeszcze uda nam sie namowic pozostałe dziewczyny;) chyba Marta tez mieszka niedaleko;) juz nie moge sie doczekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już dzwoniłam do innej. tutaj spotkanie inauguracyjne jest 3.09 i od razu można zapisać sie do grupy. dla mnie dość kłopotliwe będą dojazdy, bo mieszkam 30 km od Łodzi i do tego trzeba doliczyć przejazd przez miasto i wychodzi ok 40 km. e tam jak zawsze wiatr w oczy :P do tego ta godzina - 12. koszmar. cały dzień rozwalony. a jak poprosiłam czy nie da rady wcześniejszej godziny to mi znałazła - 30 września na 11. to ja jej mówię ze nawet do 40 tygodnia się wtedy nie wyrobię! a ona na to \"może przenosisz\". i mi ręce opadły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała agatko - to zrezygnuj ze szkoły rodzenia - wiecej z tego problemu niż pożytku, te ojazy pod koniec ciąży Cię wykonczą Prawdę mówiąc wystarczy spotkanie z koleżanką która rodziła i dobra książka np "w oczekiwaniu na dziecko"Kiedyś miałam swoją szkołę rodzenia , to było jakies 7 lat temu ale tam gdzie mieszkałam kazdy liczył sie z każdą złotówką.ale miło to wspominam. Mysza - to jesteśmy wstępnie umówione, wyślij mi namiary mailem. Ja mam tylko skype

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała-agatko- ja mam ten sam problem!! jak niedawno dzwoniłam do szkoły rodzenia, to mi pani powiedziała, ze mogę zadzwonic 29.sierpnia, bo to jedyny dzien, kiedy zapisują. A jak zapytałam kiedy zaczynają sie zajecia, to usłyszałam 10. pazdziernika!!! zdębiałam i teraz nie wiem, co mam robic... musze znaleźć jakąś inna szkołę rodzenia!!! musze w tej sprawie pogadac z dziewczynami z Wawy, niech mnie poratują!!! Milla&&- a ty chodzisz do szkoły rodzenia?? wiem, ze Marta1983 chodzi do jakiejs fajnej, z zajeciami na basenie.... musze sie z nią skontaktować... ja mogę nawet zapłacić za zajęcia- byle tylko na nie chodzić!! jestem tym troche załamana :( w Warszawie są straszne z tym problemy. Okazuje sie, ze trzeba sie zapisywać kilka miesięcy wcześniej :( o ja głupia pipka,.... nie wiedziałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny !!! Milla mieszkasz koło mnie ja mieszkam na marii dąbrowskiej :) jaki ten świat mały puśc mi namiary do siebie na maila malami08@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie chcialabym rezygnować. zobaczymy, może tego 3 się dowiem czegoś dobrego i uda mi się zapisać :) przede wszystkim te godziny mnie dobijają. oznacza to że R musi wziąć 8 dni urlopu, po jednym w każdym tygodniu, bo inaczej nie pójdzie do pracy. pracuje od 8 do 16.30 i nijak nie będzie mógł iśc i się urwać, no bo co pójdzie na 8 o 10.30 wyjdzie, przyjedzie po mnie, pojedziemy, o 14 koniec zajęć i on na 16.00 wróci. bez sensu :( a tak się cieszyłam na te zajęcia. zwlaszcza ze są w szpitalu w którym chcę rodzić,a jak sie w nich nie uczestniczy to potem mogą być problemy z przyjęciem na oddział. no nic zobaczymy jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja nie chodze do szkoły rodzenia, ustalę tylko z położną co i jak i tyle. to juz moje 3 dziecko, co prawa z nowym partnerem bo długo byłam sama z dzieciakami ale jeszcze pamietam. no i tak jak pisałam sama miałam taką szkołę:-) W razie czego jak by były problemy spotkamy sie w iększym gronie to wam poopowiadam ,jak bede jeszcze na nogach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, mała-agatko- ja tez zadzwoniłam do innej szkoły rodzenia i okazało się, że termin 28.08 i 15.09 są już zajęte :( wstepnie zapisałam sie na zajęcia, które zaczynają się 25 września i konczą pod koniec października. Są to zajęcia darmowe, dwa razy w tygodniu od 19. Także mój M bedzie mógł ze mną chodzić.... tylko sie boje, ze to strasznie poźno :( bede szukać dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milla, ale Ci zazdroszczę!! ja bez tych zajęć to nie rodzę! nie ma bata! jestem przecież zielona jak trawka na wiosnę;) dlaczego juz nie masz szkoły rodzenia? teraz by sie nam przydała;) jesteś z zawodu pielęgniarką?? a tak w ogóle, to który szpital wybrałaś? wiem, ze juz pisałaś, ale mi wyleciało z głowy, a nie chce mi sie wertować stron...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i wszędzie moga być zajęcia wieczorami a u nas nie :( we wszystkich darmowych szkołach są najpóźniej na 16, jakby człowiek nic nie robił tylko do szkoły jeździł :( ech. mi tak by nie zależało, ale wiem od koleżanek, ze jak się nie skończy szkoły przy tym szpitalu to ze względu na duże obłożenie odeślą cię w najważniejszym momencie, a jak kończysz ich szkołe to przyjmą bez problemu. jakoś to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będe rodziła w szpitalu Orłowskim , mają doskonały oddział neonatologiczny. Miałam szkołę rodzenia jeszcze jak mieszkałam na targówku, ale mało było chętnych ( wtedy wszystkie szkoły w szpitalach były darmo) no i musiałam zrezygnować. Długo jeszcze jeździłam do ludzi do domów z lalką:-) Przypominam że bródnowski jest zamknięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pielęgniarką, raczej fascynowałam sie długo tematem , byłam po jednym porodzie i ukończyłam szkołe o kierunku medycyna naturalna we wrocławiu ze specjalizacja masażysta. takę o oddychaniu itd mówiłam sama a o porodzie mówiły połozne które wykładały u mnie na zajęciach. Musze kończyć dziewczynki, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak chcę rodzić w bielańskim, a wstepnie do szkoły rodzenia zapisałam się przy inflanckiej. Bo w bielanskim zaczynają sie zajecia dopiero 10 października:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×