Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

hej dziewuszki ja tu tylko na chwilke:)wczoraj jakos stawial mi sie czesto brzuszek:(ale dzis juz dobrze jest dzidek byl niespokojny caly czas sie krecil chyba za duzo sobie ostatnio pozwolilam i dlatego dzis juz leze!! anetko ja jestem bardzo zadowolona z tego koloru parkietu bo nie wyglada jak jakas chala tylko naprawde fajnie!wogole nie widac laczen i wyglada jak prawie deska barlinecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza ja zaczynam w bielańskim w przyszłym tygodniu i wcale tak jakoś dawno sie nie zapisywałam jeżeli dobrze pamiętam to 3 tygodnie temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! A ja myślałam, że tylko ja mam problem ze szkołą rodzenia. Lekarz mi powiedział, żeby zacząć około 30 tygodnia a teraz zajęcia zaczynają sie w połowie września i trwają 10 tygodni ( raz w tygodniu na 17 lub 19) więc nie zdążę do porodu. A może chociaż zacząć, sama nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMI- no widzisz....a ja dzwoniłam do nich jakieś dwa tyg temu i pani kazał mi dzwonić 29 sierpnia, bo bedą zapisy na grupę od 10.10 :( a moze Ty masz jakis inny namiar? mozesz mi podesłać numer? do kogo dzwoniłaś i skąd wzięłaś namiar??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co mysza ja tam pojechałam osobiście odbierałam wyniki badań po południu z laboratorium i to jest obok i weszłam koło 18. Pytali tylko kiedy wypada mi 30 tydzień ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba rzeczywiście sama osobiście się tam wybiorę... strasznie mi zależy, żeby zacząć szybciej no i chciałabym chodzic do ich szkoły rodzenia.... a Ty tez chcesz rodzic w Bielańskim? chodzisz do lekarza, który tam pracuje? sorki, ze tak wypytuję, ale jestem zainteresowana,... chcesz mieć zaklepaną położną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki, spadam;) lece na ten wosk, a pozniej chyba na ten basen... zajrze poźniej...moze sie rozkrecicie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co chodzę od wielu lat do lekarza który tam pracuje położną też chcę mieć taką którą on mi poleci i powiedział że się tym zajmie. W sumie on bardzo dobrze sie mną opiekuje i jestem zadowolona. Raczej o tym szpitalu nic złego nie słyszałam a rodziło tam dużo moich koleżanek i za każdym razem były zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam i chyba odpuszcze sobie dzisiaj ten basen, bo po tej depilacji moje bikini wygląda jak nie wiem co;) obiecuje sie wiecej tak nie zapuscic;) moja kosmetyczka stweirdziła, ze mi sie chyba próg bólu w tej ciąży zmniejszył, bo kiedys nic mnie nie bolało, a teraz byłam napięta jak struna... MałaMI- ja tez chodzę do lekarza, który tam pracuje i tez jestem z niego zadowolona... jesli chodzi o położną, to tez zdaję się na niego... wiec mam nadzieje, ze w krytycznym momencie nie odeślą mnie np do Piaseczna..,.. widze, ze dziewczyny obecne na gadu gadu, a tutaj pusto;) zapraszam na małą kawkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwierzycie!! jednak poszłam na basen;) i czuje sie świetnie;) mam nadzieje, ze to mi pomoze na moj kregosłup;) wziełam tez ulotke o gimnastyce dla kobiet w ciąży i zamierzam sie zapisać... a co z Wami? gdzie sie podziewacie? lorinka, jak tam synek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wracam z Usg i wszystko dobrze, szyjka długa, zamknięta, wyniki ok. A teraz wiadomość dnia: Karolina waży już 2 kilo bez 100 gram. Kawał baby:D Wogóle miarzył jeje wszystko i wychodzi na 2-3 tygodnie wieksza:D:D Cesarka jest juz prawie pewna, mamy się na nią umawiać w połowie pazdziernika.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety, Kasika;) gratuluję takiej duzej i przede wszyskim zdrowej córeczki;) ja sie juz nie moge doczekać poniedziałku, bo wtedy mam wizyte i moze też sie dowiem ile waży moje dzieciątko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mysza.:) Lekarz kazał mi już kompletować wyprawkę, bo jeszcze jakieś 6-7 tygodni. Mila77 gonie Cie:D Zopbaczymy która pierwsza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika no to suuper ale Twoja mala urosla niezle niezle:)Ja jutro bede wiedziala ile moj maly wazy:)moja gin. powiedziala mi ostatnio ze 3kg powinien wazyc po tym co widzi i powiem Wam ze modlilam sie zeby chociaz tyle mial z tym moim lozyskiem:)aby zdrowy to wage pozniej szybko nabierze!tak jak u moej siory urodzila 2742 maly ma juz miesiac i wazy juz ponad 4kg takze szybko nabiera moja mama mowi ze taka sete niezla sobie wstrzachnac moze, moze:) mysza ale Wam fajnie ze chodzicie na basenik i do szkoly rodzenia zaczniecie Ja niestety nie mam takiej mozliwosci:(do miasta mam 40km a wogole to moge tylko pomazyc dobrze ze moge troche pochodzic:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czad;) ja mam nadzieje, ze dowiem sie, ze moja Zosia tez jest starsza niz sie nam wydaje i że urodzę szybciej niz 15.11. Chociaz jakies ma takie dziwne przeczucie, ze moze byc odwrotnie, bo moja córeczka jest chyba młodsza niz ciąża.... tak przynajmniej było na poczatku,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za troske :) z synkiem lepiej nie pojechalam do lekarza przeczekalismy nie mam pojecia co to bylo i skad sie wzielo ....ale juz najwazniejsze ze juz dobrze bylam u pielegniary pobrala krew i wziela probke moczu zmierzyla cisnienie i dlugosc macicy oraz polozenie didka ,jest glowkowe i brzuch i kg idealne :) karolinko wygladasz slicznie;) a ja moze wkoncu przeczytam co naskrobalyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorinak tro dobrze, że z małym lepiej, nie ma nic gorszego niż choroba dziecka. Agnieszka ja nie chodze na szkołe rodzxenia, a na basen jeżdze sobie z koleżankami albo z synkiem:) Mysza może rzeczywiście urodzisz szybciej?! kto to wie.. Lekarz żartował, żebym nie kupowała ubrań na 56 tylko od razy na 62:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przeczytalam co napisalam troche sie powtorzylam z "juz" wybaczcie kasika a dlaczego cesarka a nie naturalnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta ja narazie nie musze iść na KTG, bo wszystko jest w normie. Ale w poprzedniej ciązy chodziłam już od 30 t.c. i ciągle wychodziły jakieś delikatne skurcze, nie martw się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszą miałam csarkę 2 lata temu, a teraz Karolina jest duża i jest ryzyko rozejścia się macicy, czy rany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeja kasika to faktycznie lepiej zrobic cesarke niz ryzykowac tymbardziej ze szykuje ci sie solidna coreczka:) a ja leze juz i sie relkasuje choc lodowka mnie wola ale nie do jedzenia tylko do umycia ...mamy taka stara przedpotopowa co trzeba ja rozmrazac utrapienie .. dodalam zdjecia na stronke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam dziś na usg moje maleństwo waży 1320 gr oczywiście nie dał się zmierzyć :) ułożył się główką w dól i drapał w główkę a potem uderzał w brzuch tam gdzie usg lekarz przykładał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mialam usg ale mierzla mi dlugosc macicy 29cm do kosci lonowej nie wiem ile mala wazy ale jak leze na plecach to czuje ciezar brzuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinko i lorinko ale z Was laseczki normalnie ulala:) a Ja dzis juz ograniczylam jedzenie jeszcze nie tak bardzo ale juz nie zjadam 2 obiadow staram sie zeby wystarczyl mi jeden z zupka i nie jem juz 3 sniadan zjadlam dzis tylko 2:)i na kolacje zjadlam jak narazie zupke chociaz pewnie to i tak bedzie malo za 30min. pewnie siegne po cos wiecej, ale jak dzis zobaczylam w lusterku swoja gola dupke to sie przerazilam jakaz ona ogromna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małaMi80 no to suuper dzidek rosnie normalnie ksiazkowo:)u mnie ciagle nuuuda ma do mnie przyjsc przyjaciolka na nocke ale jeszcze nie wrocila z miasta:)!i tak strasznie sie nudze ze poprostu szok!dzidek kopie jak tylko leze na lewym boku nozkami gdzies po mojej kosci biodrowej chyba go przygniatam wiec staram sie lezec nie calkowicie na boku tylko tak w polowie:) dziewuszki czujecie czkawke dzidkow swoich jak tak to ile razy dziennie bo moj ostatnio chyka 2-3 razy dziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesza moja mala nie miala jeszcze czkawki ,za to synek mial w brzuszku bardzo czesto i po porodzie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika1 gratulacje!! ale ci zleci te 6-7 tygodni, nim sie obejrzysz bedziesz jedna z pierwszych albo pierwsza mama tutaj:) ja mam termin 4 dni po tobie i moja tez jest o jakies 2-3 tygodnie wieksza ale jak sie pytalam czy moge urodzic wczesniej w zwiazku z tym to mowil mi jeden lekarz,ze lepiej sie trzyamc terminu z miesiaczki bo to poprostu bedzie wielkie dziecko:) no ale moze jest jakas mozliwosc,ze do zaplodnienia doszlo wczesniej, choc moj lakarz to wyklucza.sama nie wiem na kiedy sie szykowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny..jak tak to wszystko czytam, to stwierdzam, ze teraz to juz normalnie nie przelewki :P czas leci jak szalony i juz coraz blizej do terminu porodu....a dopiero robiłyśmy testy i miałysmy peirwsze wizyty u gina :D a juz niedługo bedziemy miały swoje MAleństwa przy sobie;) zobaczycie- zleci strasznie szybko... moja szwagierka tylko mi mowiła- byle nie przenosić.... nie ze względu na dzidziusia, tylko ze względu na stres związany z oczekiwaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza masz calkowita racje, ja juz sie martiw czy zdaze wszystko kupic wyprac wyprasowac urzadzic przeczytac:) tez nie chcialabym przenosic, ze wzgledu na to oczekiwanie no i na te badania lekarskie- badanie wod plodowych itd, ponoc to bolesne.no ale jak mus to mus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) Nie wierze !! taka godzina a Wy jeszcze nic nie napisałyście :) chyba po raz pierwszy jestem pierwsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×