Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Właśnie dodałam zdjęcie na naszą stronkę!!Zamówiłam tez wózek więcnpowinien niebawem przyjść!!O rany ale mi się nic nie chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamcie, również nowe. Nie było mnie trochę, bo mi się laptop rozwalił i musiałam zanieść do naprawy. no i teraz nie mogę nadążyć z .czytaniem. Już bliżej jak dalej. Jak tak czytam to wszystkie popakowanę a ja nie wiem na co czekam, ciągle mi się wydaje że mam jeszcze dużo czasu. Mam pytanko-jak duża była wasza dzidzia wg USG w 32 tygodniu? Chciałabym porównać wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooglądałam brzuszki- wszystkie fajniutkie Zuzanko jaka ty szczuplutka jesteś! Małgorzata z tego co widzę to mamy ten sam termin10.11 Ciekawe która będzie pierwsza? Ja mam chyba trochę mniejszy brzuch. Marta bardzo ładnie wygłądasz i spodnie masz zaj....te! U mnie waga stanęła od 2 tygodni- też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wagi to przez ostatni miesiąc 0,5 kg do przodu jestem :P wcześniej przytyłam prawie 4 przez mieisąc a teraz jakoś stanęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za te wymiary. Agniesza to trochę mam zbliżone do twoich, bo w 32 tyg 1875g a ile teraz to okaże się jutro,bo mam wizytę i pewnie usg dla sprawdzenia ułożenia dzidzi trochę się martwiłam tymi wymiarami, bo brzuch od jakiegoś czasu mi nie rośnie-stanęło na 107cm, waga też stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martus ty masz 21lat?zetopki wlasnie przeczytalam!bo ja myslalame jestes ode mnie o rok mlodsza!bo myslalam ze obok twojego nicka masz rok urodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwirko mi brzunio malo urusl miedzy tymi badaniami usg a dzidek jednak rosnie:)ja mam 105cm w obwodzie brzunia takze do duzych sie nie zalicza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra to ja się pochwalę kluskiem, choć już to robiłam :P że w 30 tygodniu ważył 1850 i był duży na 34 tydzień :P z główki nawet 34 i 4 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka ja to samo myślałam o Marcie:) dokładnie:) Elwira ja w 32tyg.dokł.tydzień temu na usg byłam 4d i mały ważył prawie 2,500kg dlatego lekarz stwierdził że to 35tydzień na dzień dzisiejszy wg wymiarów i wg niego za 4tyg.powinnam się wypakowywać:O jeszcze jutro wszystko to z usg pokażę swojemu gin.na wizycie bo na 4d byłam u kogo innego i co on mi na to powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj u mojej gin. spotkalam dziewczyne colezala ze mna w szpitalu na sali i tez byla na podtrzymaniu!ja wyszlam a ona jeszcze zostala i tak nyslalam czasami co u niej i tez jej sie na szczescie udalo ma termin na 10.11 smialysmy sie ze moze znowu razem bedziemy lezaly:) opowiadala mi ze jak miala rodzic syna zrobili jej w szpitalu usg i lekarz mowi do niej ze bedzie spore dziecko 3690 no moze 3800. a urodzila 4650g:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki Ja już mam pościel ubraną i wogóle wszystko jest gotowe. Jutro wizyta, musze z nim pogadać na kiedy się umawiamy na cesarkę, chyba że pozwoli samej rodzić to bedziemy czekać kiedy mała zechce wyjść:) Mila zazdroszcze, ja już powiem szczerze, że czekam na poród. Ciężko mi już dziewczyny, ledwo nadążam za tym moim dwulatkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia to duży ten twój dzidek, ja wszystkiego dowiem się już jutro. Zmykam na razie. Nie wiecie co u Kasika1, bo chyba dawno jej nie było albo ja jeszcze nie doczytałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam obwód brzuszka 96 cm. Maluch waży ok. 2230 g. z tym, że wymiary nie bardzo mi się podobają, niby dopuszczalna rozbieżność wg lekarza, ale ja mam obawy. Może któraś miała podobnie? główka- 35 tyg 2 dni brzusio- 32 tyg 2 dni udo- 29 tyg 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika to nakryj to czymś żeby się nie nakurzyło :) Widzicie Aga i Dunia jakiego psikusa Wam zrobiłam :) Ja już po obiadku, mężuś drzemie sobie a ja śpiąca też bym poszła ale wole poczekać do wieczorka żeby noc przespać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabelkaa ja tak miałam :) Idę się położyć do mężulka niech go Synek pokopie bo bardzo się wierci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwira jestem jestem:) Narazie wszystko ok:) Może po tym porodzie się kiedyś umówimy na kawę??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w obwodzie 120cm!! Dokładnie tyle samo co z synkiem. Marta nie zakurzy się, już mój starszy syn sie o to postara:P Mój Kacper wieczorem mówi mi, żebym mu puściła karuzelę, którą pożyczył Karolinie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabelka jeśli lekarz mówi, że w normie to się nie martw. Ja tez miałam dużą rożnicę między głową i kościa udową. Zalecił mi dodatkowe, bardziej dokładne usg i wyszło, że ta rozbieżność wcale nie była taka duża. Nie martw się na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabelkaa mi powiedział że wszystko jest ok! więc i Ty się nie martw poza tym te USG nigdy nie jest dokładne :) Ululałam mężusia ale chrapie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie ale dzień! wstałam rano i jeździłam po sklepach, potem małe spotkanko z psiapsiułą i zamiast wziąć się za robotę to usnęłam:) kończymy dziś malowanie pokoju, jutro układamy podłogę i będę miała juz pokój do sprzątania:) dziś czeka mnie prasowanie, mój P zrobił się jakiś taki milutki i uczynny:) położył mnie spać po zakupach, zrobił herbatkę i na każde jąknięcie pyta co się dzieje, a jak chciałam wstać po coś to nie\" leż ja przyniosę\" chyba go troche powykorzystuję:) dobrze mi tak:) zaczynam bać się porodu, a raczej powikłań które mogą być w trakcie:( mamy już załatwioną salę, przyjęcie do szpitala, więc nas nie odeślą, neonatologa też umówiliśmy żeby pilnowała naszego malucha, mamy dowieźć szczepionkę, jakąś super wszystko w jednym. też zauważyłam bóle takie jak przed @ a po \"krótkim\" spacerku po sklepach nie mogę się ruszyć bo miednica boli:( czy wasze maluchy tez tak śmiesznie strzelają przy obrocie? ja słyszę każdy obrót nie tylko czuję:) dziewczyny które maja zaplanowaną cesarkę chyba trochę zazdroszczę, nie macie takiego stresu kiedy sie zacznie i jak będzie szło, choć miałyście więcej stresu w ciąży i leżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×