Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

HMM poprzednio podklady nosilam tylko 2 dni po porodzie, mam nadzieje ze tym razem tez tak bedzie i wystarczy zwykla podpacha:) Milla, pewnie bedziesz nastepna w tabelce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milla ja juz ubrałam i czeka :P jakoś tak jak jest już ubrana to czuje ze to na prawde tylko pare tygodni do rozwiazania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgosiu moze lepiej odswiezyc te ubranka jak tyle lezaly! dunia jak tam oczka? martus jak tam zdrowko?juz lepiej? ja wczoraj robilam badanie hbs, kurcze dlugo sie czeka!2tyg. na wynik. ciekawa jestem jak tam marsjanka i tomus:) ale mnie dzidek cisnie na zebra oj oji nie zabardzo spieszy mu sie zejsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój małżonek jest projektantem wnętrz i on tak naprawdę urządzał pokoik, malował ściany i robił inne udziwnienia na ścianie, meble wybraliśmy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia, kolezanka urodzila synka w 36 tc , wazyl wlasnie 2500 i byl zdrowiutki, nie lezal w inkubatorze:) glowa do gory🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuski ;) nie bralam zadnych tabletek wczoraj na te skurcze bo przeszlo jakos i nie byly bardzo intensywne wiec sie uspokoilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w czwartek będę miała decyzje co do porodu czy już w ten czy kolejny piątek. Boję się że on jest jeszcze malutki:-(( Mam w czwartek USG o 15 i zobaczymy jak się sprawy mają i czy ludzik jest gotowy. Najśmieszniejsze jest to że ja jakoś nie biorę pod uwagę tego piątku najbliższego...i przez to wcale o tym, nie myślę ...bo normalnie to już bym panikowała.Ale licze że dzidziuś jeszcze chce ze mną w brzuszku pobyć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dunia, to leż i leż, a jak lepiej się poczujesz, to może warto do lekarza iść i powiedzieć o tych przedwczesnych skurczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka no to mężuś ma gust :) ja już tak wyczekuje ze mi się ten brzuchol obniży i codziennie rano przed lustrem sie oglądam i dupa on dalej tak wysoko :( moje żebra już powoli mają dosyć kopania :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dunia masz racej lez sobie i odpoczywaj!!! a moze jakos maz ci podciagnie kompa do lozka mi podciagneli!nie mieli wyjscia hehehe:)!ńajpierw w domu mjialam na malym stoliku monitor a klawiature na stoleczku:)bo bym juz calkiem zdziczala jak bym sobie nie mogla z nikim pogadac:)!!trzymaj sie cieplutko i uwazaj na brzunio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dzidek niech siedzi jeszcze spokojnie w brzuchu przez 3 tygodnie, później może wychodzić, chociaż i tak wolałabym do terminu dociągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patuniaa i jak się czujesz? Muszę Tobie powiedzieć że ja także wczoraj miałam tabkie bóle jakbym miała miesiączki dostać. To jest taki nieprzyjemny ból :( Ann wyglądasz fajnie dlaczego mówisz że źle ? :) Zuzanko piękny pokoik zazdroszczę :) Ja na wyjście szykuje sobie dzinsy takie większe jak byłam grubsza :D Powinny być dobre a jak nie to zawsze mężuś może mi coś dowieźć. Blisko będziemy mieć. Myślę że na pewno coś ciepłego bo listopad nie jest najgorętszym miesiącem :) Milla ja nie zakładam pościeli jest za wcześnie na to po co ma się kurzyć tylko? Założę jak wrócę ze szpitala przecież to żaden wysiłek. Albo ktoś w domu załozy jak zadzwonię że już wracamy :) Dunia współczuje sytuacji poproś tak jak Aga26 żeby łózko podsunęli pod kompa :) Agnieszka Dunia dziękuje za miłe słowa :) Już lepiej się czuje :) Został tylko katarek i mała chrypka ale liczę na to że jutro będzie lepiej bo mam wizytę u ginka i muszę na nią pójść posiew zrobić :) Nie wiem jak wy ale mnie coraz ciężej sobie wyobrazić że zaraz będę miała pod opieką maleńkiego człowieka, którego będę wychowywać wpajać mu pewne wartości itd :) Już tak doczekać się nie mogę a zostało jeszcze 36 dni chyba :) Ten czas tak szybko leci. Wczoraj podjechałam z moim tatą na usg oka żeby zobaczyć co mu się zrobiło i ma gradówkę którą trzeba będzie usunąć skalpelem bleeeh... Pani od USG była tak miła że połozyła mnie też na łózko i zrobiła dwie fotki fiutka! Ale super mówie Wam a nie byłam umówiona na wizytę :D Niektóre osoby dostają skierowanie na USG na sam koniec ciąży ja miałam w 33 tyg i może dostanę jeszcze jedno :D Chciałabym chociaż nie wiem czy mi da a ten facet w przychodni od usg jest taki priorytetowy zrobi tylko najważniejsze pomiary zdjęć już nie i koniec :( Poszłabym gdzieś prywatnie ale cholerka teraz kasy nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta to dobrze ze juz ci lepiej :) chociaz niechce cie straszyc ale mnie juz dwa tygodnie temten katar trzyma :( chyba mu ze mna dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieję że szybko mi przejdzie :) Chciałabym podczas porodu móc oddychać swobodnie noskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzuciłam fotke z niedzieli :) chociaż i tak myśle że ten mój brzuchol to już nic nie rośnie , cały czas taki sam :O zuzanka super wyglądasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rośnie rośnie :) Fajnie wyglądasz :) Ja postaram się niedługo zrobić jakąś foteczkę może nawet dziś coś pstryknę. Szukam zasilacza do mojego laptopa bo ten coś mi się psuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta1983 to Tobie ktos inny robi usg a nie twoj gin?? milla nic sie nie martw zobaczysz wszystko bedzie dobrze!a dziek pewnie juz jest sporawy i nie masz sie co martwic ze malutki!jutro wszystko zobaczysz:) a mi dziewczyny sie wydaje ze teraz brzuch poszedl do gory wczesniej byl bardzo nisko a teraz cycki sie na nim opieraja:)nic mnie nie ciagnie w dol jak wczesniej nic mnie nie boli nie twardnieje skurcze jakby minely wogole!cos mysle ze ja to jak mowi moja tesciowa jeszcze po terminie urodze:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happymama brzunio fajny taki zgrabniutki:)mama zgrabna wiec i brzunio zgrabniutki! zuzka super fotki fajnie ci z tym brzuniem!i masz super pokoik dla dzidziusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesza ja chodzę państwowo do lekarza. on mnie bada itd ale USG tobi inne lekarz. Dostaje skierowanie i muszę się zapisywać na USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla ja nie ubieram narazie poscieli bo...nie mam:)Mama bardzo chce kupic ale ona do konca października jeszcze za granica siedzi. Ta po Olafku wyrzucilam bo juz jakas zuzyta byla...zostawilam tylko poszewki bo sa jak nowe. Na poczatku dziecko i tak nie spi pod kolderka. Poduszke mam ta przeciwko ulewaniu. W domu mam cieplo...mysle ze wystarczy cieply kocyk do owijania na noc (i rozek ewentualnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha marto pierwszy raz sie z takim czyms spotykam!ja tez chodze panstwowo i moja gin. normalnie mi robi usg na wizycie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a ja mam monitor pod samym nosem:Pklawiaturkę na kolankach,pod pleckami poduchy na pół leżąc i piszę i czytam hihi czemy ja wcześniej na to nie wpadłam jak czytałam u Agi26:) ciekawa jestem jakie macie kołdry i poduszki dla dzidziusiów???? bo ja zamówiłam przez allegro i okazały się jakieś cienkie:Odobrze,że mam podostawane kocyki śliczne grube:) babcia kupiła jeden duży w misie i jeden mniejszy:) a co do poszewek na pościel to mama moja zadecydowała że nie opłaca się kupować i kupimy mareriał flanelke jakąś ładną i mamcia mi poszyje i nawet poparłam bo dobry pomysł bo i dopasuje idealnie wymiar a kolor wzorki wybiorę sobie aby a mamcia maszyne w ruch i poszyje ze 2-3zmiany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia- odpoczywaj i się nei zamartwiaj. Ja też jestem niemłodą pierwiastką, we wrześniu skończyłam 32 lata, ale w moim środowisku to norma. Właściwie nie mam koleżanek, które urodziły przed 30. Teraz wszystkie się wysypujemy:) Milla- jej tak szybko poród? Do mnie nie dochodzi, że jeszcze mam miesiąc tylko do rozwiązania. Ja też mam problemy ze snem. Codziennie niewyspana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dunia ja też mam cieniutką pościelkę :o ale to chyba nic nie szkodzi bo i tak bede do spania jeszcze śpiworek ubierać :) a na samiutki początek bedzie w rożku spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli robię jakieś byki i gubie literki czy przekręcam to przepraszam bo jakby nie było moje zapuchnięte oko odmawia mi widzenia i piszę praktycznie na jedno oko:D zaraz łykam nospe znów bo mnie znowu łapie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolderka dunia tez nie jest gruba zeby dzidkowi ciezko nie bylo a w domu i tak bedzie cieplutko wiec mysle ze taka wystarczy! ja tez jeszcze nie zakladalam poscieli bo jeszcze u nas sprzataja wiec jak juz wszystko porobia to dopiero i moze sama to juyz bede mogla zrobic!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny dziewczyny :) Dunia trzeba sobie iść na rękę :D ja też ciągle w łózku z laptopem. Ja mam dość grubą kołderkę więc się nie obawiam, na początku będę zakrywać małego kocem bo wystarczy to tym bardziej że nie będę mieć ciągle pootwieranych okien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i co mogę jeszcze dodać znowu łapie mnie ból jak na okres i cholernie bolą prawe żebra do tego jakieś skurcze w dole brzucha idę się położyć na 10 minut bez laptopa zobaczymy czy przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam jakiejś ciężkiej pierzyny, tylko cienką kołderkę, u nas w domu jest ciepło, a nie chcę maluszka przegrzewać. a ja się trochę zdrzemnęłam i mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×