Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Daff,świetne zdjęcie,jestem pod wrażeniem,super wyglądałaś w czarnych włosach,pasują Ci bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ależ mi się spało dzisiaj :) do 5 obudziłam się tylko ze 3 razy żeby na bok się przekręcić, potem wstałam, zrobiłam R śniadanko i dalej w kimono poszłam. obudziła mnie mam telefonem o 8 :) ja torbę zaczęłam pakować. jak przyjdzie przesyłka z allegro to będę miała dla siebie wszytsko. a jak popiorę rzeczy dzidzi i kupię dla niego kosmetyki to spakuję też kluseczka. zaczatowana no to gratuluję ślubu :)i niech dzidziuś nie wychodzi przed!!! my tak przekładaliśmy decyzję z miesiąca na miesiac, że już przed orzwiązaniem pewnie się nie uda, ale chcemy iść do USC dziś i zobaczyć jakie mają terminy :) no a ja trzymam kluska do 30.10 bo wtedy obronę magisterki mam i nie chcę iść na nią chwilę po porodzie :P dziewczyny na pewno nasze dzidziusie są zdrowe!!! nie zamartwiajmy się teraz niepotrzebnie :) daff zdjęcie świetne!!! zupełnie inne od pozostałych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Anabelko tak tak, zdjecie jest ze slubu:) ja NIGDY nie nosze bialych ubran wiec bylam konsekwentna;) a tak poza tym to mial byc NASZ dzien wiec chcielismy zeby bylo tak jak my chcemy:) kiedys farbowalam wlosy na czarno ale 1,5 roku temu postanowilam wrocic do swojego bardziej naturalnego koloru (jestem blondynka) wiec musialam sciac..teraz zapuszczam od nowa:) do pasa:) Green Gable, ja pralam na bardzo delikatnym praniu ochraniacze i minimalnym wirowaniu, tak zeby tylko woda obciekla, reszte po prostu wysuszylam. Nic sie nie stalo.to co sie dalo odczepic z fotelika tez wypralam:) nic sie nie zniszczylo. Tylko ze ja mam te rzeczy sprzed 2 lat po synku wiec musialam odswiezyc.Chociaz wtedy tez pralam (ochraniacz, fotelik nie) wklad do ochraniacza nie mam z gabki, raczej z czegos akiego jak kolderka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz zdjecia:) Marzenko masz super duzy brzucholek:) Marta, Twoj tez niezly:) i hmmm...moj maz bylby w 7 niebie gdybym miala takie piersi jak Ty:)pozazdroscic! Malgorzatka rowniez slicznie wyglada:) i Happymama-kolejna kandydatka na fotomodelke:) jestes bardzo fotogeniczna, a brzusio-malutki:) Zuzanka wyglada na bardzo szczesliwa osobke:)taka usmiechnieta:) Ann oo jaki duzy brzucholek! ale to juz przeciez koncoweczka wiec nie ma sie co dziwic:) Mucha, pokoik wyglada slodko:) i to bez rózu-bardzo mi sie podoba:) Patunia-bardzo fajna kolyska! Malami-Twoja twarz wyglada mi znajomo:) nie wiem dlaczego Karolinko zazdroszcze wlosow!!! tez takie mialam w poprzedniej ciazy, dlugasne!!!moze wkleje potem zdjecie...nie poznacie mnie;) zdjecia slubne-wszystkie rewelacyjne! Mucha, ale masz orientalna urode, zwlaszcza na tym zdjeciu z imprezki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pingusia jak Ty mlodziutko wygladasz!! i nic chyba nie przytylas, tylko brzuszek urosl:) Agniesza, podpisuje sie pod tym co pisaly dziewczyny-dodatkowe kilogramy tylko dodaly Ci urody, Twoje rysy twarzy bardzo zlagodnialy. Musisz byc bardzo wysoka bo i tak nie widac ze przytylas az tyle kg. Widac ze wciaz jestes laska, tylko twarz sie zmienila;) dziewczyny ile czekalyscie na wynik z posiewu? tydzien>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobitki:) postanowilam sie wlaczyc w rozmowy mam chwilke:) dzis mi podlacza kablowke to bede miala normalna tv wreszcie:) dzis jade na ostatnie zakupy dla Hubercika jesli chodzi o ciuszki do spzitala bo tak to juz chyba wszystko mam:) cala serie kosmetykow kupilam mu z Bambino i zel do mycia cialka z nivea odrzucilam i nic nie kupilam z Johnson\'a bo mojej kuzynki corcie uczulily strasznie i musiala wyrzucic cala serie:/ zastanawiam sie czy kupic tantum rose, wy kupujecie? napisze wam co mam a wy zobaczcie bo moze brak mi czegos:) w piatek jade do szpitala pogadac z polozna zalozyc karte itd to poprosze o liste co trzeba zabrac:) oto moja lista co mam: -ubranka(nie pisze szczegolowo bo jest ich za duzo;) -kombinezon na 62 -rekawiczki niedrapki -kocyki 1ciepluchny i 2 cienkie -pieluszki tetrowe -kosmetyki(oliwka, mydelko, zel, krem,sudocrem,chuteczki nawilzane, waciki dla niemowlat, gaziki nasaczane spirytusem do pepuszka, nozyczki,proszek Jelp - reczniczek z kapturkiem -butelka i smoczki juz wozka lozeczka itd nie pisze:) brak mi szczoteczki do wloskow termometru i myjki to dzis kupie:) czy cos jescze? bo nie mam pojecia? a dla mnie: -podklady (1paczka i duuze podpaski) -biustonosz do karmienia -majtki jednorazowe 5szt -koszulka do karmienia do szpitala 3szt -wkladki laktacyjne -laktator(reczny i elektryczny -pojemnik do przechowywania pokarmu -szlafrok to chyba tyle dokupic musze kapciuszki nowe i skarpetki no i chybatantum rose aaa no i gatki jakies duze babcine by sie przydaly zanim rana sie nie zagoi:) co wy na to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilka - do listy bym dorzuciła klapki pod prysznic, ręcznik papierowy do wycierania krocza, szare mydło (podobno najlepszy lek na ranne krocze) dla ciebie :) ja nie kupuję myjki dla maluszka, wolę ręką go myć :) ja tantum rosę kupuję. bardzo lubię ten lek, nigdy mnie nie zawiódł więc mam nadzieję że i teraz tak będzie :) co do Johnsona to faktycznie bardzo wiele dzieci jest na niego uczulonych. ja też bambino kupię. uciekam się szykować, za 30 minut R powinien być i do szkoły jedziemy. ciekawe jak będzie dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Malvinko to ty mierzysz sobie poziom cukru glukometrem? Jeśli tak to jakie masz wyniki? Miałaś tylko ten jeden test robiony na obciążenie glukozą 75 g? Ja byłam wczoraj u diabetolog. I powiem wam że jestem szczęśliwa :-). Bo mój wynik testu na obciążenie glukozą 75 g wyszedł ok :-). Na czczo miałam 82 a po dwóch godzinach 127. Więc to jest drugi test ok. I lekarka kazała mi tylko jeszcze raz powtórzyć badanie HBA1C ale w innym laboratorium i jeśli wynik bedzie ok to mam do niej przyjść dopiero 8 tyg po porodzie. Mnie tylko zostało do kupienia łóżeczko,termometr i pampersy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to fajnie ze dobry wynik Beatko:) ja wczoraj mialam robiony test obciazenia glukozna ale 50, ale wyniki odbiore za 2 tyg jak bede miala wizyte tak babka powiedziala ze moge zrobic, gdyby bylo cos nie tak to pewnie by zadzownili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jeszcze zajrzałam :D beatko no to super że już jest w normie :D oby tak dalej czy wy też jakąś dziwną czcionkę macie na kafe ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przylecial do mnie tato na kilka dni i stad ta nieobecnosc ,staralam sie czytac was ale marnie mi to wyszlo... Mysza dziekuje za troske🌼 no i co u Ciebie kobietko ?? ja jestem nie spakowana w ogole oprocz jednej paczki podpasek i pizamy to dla siebie nie mam NIC ale mam zamiar nadrobic te zakupy teraz w piatek lub za tydzien Patunia mi powiedziala polozna o tych badaniach na pierwszej wizycie ,ale przeprowadzila ze mna wywiad i powiedziala ze wlasciwie nie ma sensu go robic bo jestem w grupie o znikomym ryzyku no i pierwsze dziecko jest zdrowe i w rodzinie nie ma takich zachorowan... to jest badanie jak pisalas z krwi , ale wkluwaja sie do pempowiny przez twoj brzuch i stamtad ja pobieraja to jest inwazyjne badanie i niesie ze soba duze ryzyko poronienia ,uszkodzenia plodu wymaga duzego doswiadczenia lekarza ja sie nie zgodzilam na to badnie jest niebezpieczne i nawet gdyby wynik byl pozytywny to niczego by to nie zmienilo bo ja i tak bym nie usunela Daff kreacja slubna rzeczywiscie oryginalna ;) no i wszystkie brzuszki sliczne:) nie bede sie rozdrabniac moja malutka ostatnio jak leze na boku zaczyna kopac i to tak ze widac jej stopke:D ksztalt bez paluszkow :D ojjjj jak drowe te malukie stopki to chyba je zjem ,a mi jeszcze 6tygodni zostalo ...😭:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Obudziła mnie dzisiaj pipa z Plus- a, o 9.00 zachciało jej się dzwonic i wciskać oferty! pingusia_22 dokładnie, wiedza nie wystarczy na późnym etapie ciąży, chociaż przyznam, że chciałabym osobiście wiedzieć, żeby się do tego prygotować. Powiem Ci jednak, że lekarze także czesto się mylą... Mojego znajomego matka miała syna w późnym wieku, lekarz zalecił badania, po których powiedział, że z jego punktu widzenia dziecko będzie, jak to ujął: \" rośliną\", nie będzie mówiło, chodziło, poruszało się, nic kompletnie. Matka nigdy w życiu nie zgodziłaby się na zabieg usunięcia. I dobrze, bo chłopak urodził się w 100 % zdrowy, kompletnie nic mu nie jest poza małą wadą wymowy, która zdarza się dość często i, której można się pozbyć albo przynajmniej ją zredukować. Tak więc nie zawsze nalezy do końca ufać lekarzowi. Zaczatowana na pewno nie, już mi przeszło to martwienie się :) w sumie nawet 1 mm pomyłki przy pomiarze to róznica tygodnia wg obliczeń, więc spoko. A Ty leż kochana i o ślubie myśl i dzidziusia tam trzymaj, niech sobie spokojnie siedzi :) Daff bardzo ładnie i naprawdę oryginalnie. Pewnie wiele osób zaskoczyłaś kolorkiem sukni :) ale nie ma co zmieniać przyzwyczajeń i upodobań :) w czarnych włosach wyglądałaś super. Ja mam posiew po 2 dniach. ** vanilka** ja kupiłam na wszelki wypadek jedno opakowanie- 12 saszetek tantun rose. Ja biorę więcej majtek jednak, żeby zmieniać często ze zwględu na to przeciekanie, które może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczyny uważam że teraz nawet gdyby usg coś złego pokazało to i tak już nikt nie ma na to wpływu. Mi do końca zostało jeszcze tylko 39 dni a torby nie mam spakowanej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daff wyglądałaś bardzo oryginalnie super pomysł :) ja prałam wszystko kocyki, baldachim, nieważne czy używane czy nowe, ochraniacz do łóżeczka też, tylko że mój ochraniacz ma zamek na dole i mogłam wyjąć środek :) ja już chyba mam wszystko dla siebie i dla didka też więc może się zmobilizuje do spakowania torby dzisiaj lorinko zgadzam sie z tobą co do tego badania ja też nie zgodziłam sie na to badanie bo wynik by i tak niczego nie zmienił :) i naciesz sie tatusiem poki jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko poziom cukru mierze glukometrem 4 razy dziennie: rano na czczco,po śniadaniu,po obiedzie i po kolacji.Na początku rano miałam 140-150 a teraz nie przekracza 100, a po jedzeniu ma być po 2 godz.do 130 najwyższy miałam 170 po serku Almette.W poprzednich dwóch ciążach cukier miałam o.k.a teraz ta cukrzyca jest powikłaniem po boleriozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Malvinko u ciebie jest ta cukrzyca jednak. Ja też mierze poziom glukometrem i na czco nigdy nie przekroczyło mi maximum a po posiłku zawsze miałam mniej niż 120 dlatego ja chyba jednak nie mam tej cukrzycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:-) Patunia to ja miałam jedak inne badanie- mi nic nie wbijali do brzucha tylko normalnie z krwi z żyly pobierali. Vanilka ja kupiłam Tantum Rosa kilka saszetek tak od wypadku. Dziewczyny a mam pytanie czy muszą być te wkłady poporodowe- zwykłe podpaski maxi nie wystarczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pingusia ja myślę że chyba lepiej mieć te podkłady poporodowe bo jak ja ostatnio rodziłam i ich nie miałam to mnie zryczały baby. A poza tym na początku troche się z nas będzie leciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pingusia zaraz po porodzie jednak bardziej funkcjonalne beda te grubasne podpachy bo jednak tej krwi jest troche ...ale moze po dwoch dniach wystarcza juz te zwykle podpaski chyba Daff pisala ze korzystala z tych podkladow tylko dwie doby , ja troche dluzej wszystko zalezy od kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie mi (bo mój lekarz nie odbiera), czy macie bóle głowy w ciąży. Bo mnie normalnie nigdy nie boli, a teraz boli 2 dzień i przedwczoraj wymiotowałam i dalej jest mi niedobrze, jestem osłabiona, mam bóle w dole pleców i w pachwinach..jest to normalne? Bo czytam na necie, ze bole glowy polaczone z nudnosciami sa grozne - ale nie pisze dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula ja nie mam żadnych bólów głowy. Może udaj sie na pgotowie albo do jakigoś innego lekarza,nie chcę Cię straszyć ale może to być zatrucie ciążowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×