Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

dziewczyny jak to jest z MMS-ami? trzeba coś ustawić w komórce? bo bym zrobiła zdjęcie po porodzie i rozesłała do tych, do których numery mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszko musisz skonfigurowac telefon jesli nie mozesz odbierac ani wysylac mmsow!na str. www.orange.pl mozesz to zrobic:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patunia fajny brzunio i super kolyseczka:) a mi sie jakis smutaskowy smutek wlaczyl:(jeszcze tydzien lezonka! mialam w niedziele wybrac sie z mezem po zakupki teszte dla malego, ale nic z tego bede musiala wyslac go z pokemońska obstawa hehe moja mama i tesciowa hehe:)takze bedzie mial wesolo:)bo jak one sie dwie dobiora to hoho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa do góry, już tyle wytrzymałaś, więc dasz radę jeszcze tydziń :) I wiedzm, że lepiej z mamą i teściową, niż samego wysłać. Bo mamy wiedzą, co dziecko potrzebuje, a facet... miałabym wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Dziewczyny ;) kurdee mam jakies bole w dole brzucha takie jakby mi sie miesnie rozchodzily a najbardzij boli jak mala szaleje.. ja tez mam kocurka w domu tzn kotke. i wredna jest teraz strasznie ale tylko do mnie.. wiec jak mala sie urodzi to jej nie bedzie w domu bedzie nocowala w garazu bo sie boje ze mi wskoczy do kolyski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenamol nawet nie wiesz jak ci zazdroszczę tego budyniu.Od lipca jestem na diecie cukrzycowej.Torty, galaretki, bite śmietany już nie dla mnie a tak bym zjadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenamol nawet nie wiesz jak ci zazdroszczę tego budyniu.Od lipca jestem na diecie cukrzycowej.Torty, galaretki, bite śmietany już nie dla mnie a tak bym zjadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! widzę, że już się nam wszystkim zaczyna narzekanie... zwłaszcza na te bolące kości biodrowe :O szczerze mowiąc myślałam, ze jestem w tych boleściach osamotniona... ale jak widzę to standardowa przypadłość ciężarnych :P cos sie Karuczek nie odzywa... halo.... dziewczyny... Lorinka, Daff... co u Was? Agniesza- nie będź smutasek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina74- pomysl tylko, ze dzieki tej diecie nie napychasz sie pustymi kaloriami... chyba chciałabym miec taki pręgież, żeby umieć sie powstrzymac przed jedzeniem słodyczy... moze kilogramów byłoby mniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki tej drakońskiej diecie schudłam 6kg zamias przytyć. no ale najważniejsze,że z małą ok a ja jak stracę trochę tłuszczyku to nic złego się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanka_
🖐️ Strasznie dzisiaj twardy brzuch miałam, a jak brzuch ulżył, to maluszek się wiercił jak zwariowany. Już poprałam wszystkie rzeczy, zostało poprasowanie, ułożenie i włożenie do komody. Prasowanie oczywiście zwlekam, bo mi się nie chce. Kocyki też pierzecie? Ja sobie darowałam, bo są takie mięciutkie w dotyku, szkoda mi. Mam ostatnio zachcianki na drób, pod różną postacią, a to zapiekane, a to gotowane, a to przysmażane, tego ostatniego staram się unikać, ale od czasu do czasu nie zaszkodzi, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanka_
patuniaa, jak przed okresem? to nie dobrze, skurcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Witam nowe i \"stare\" listopadóweczki. Wreszcie wszystko doczytałam.Chciałam poinformować,że dodałam zdjęcie na naszą stronkę,tak niestety teraz wyglądam,no ale już niedługo i wezmę się za siebie :) Podałam również pod zdjęciem link do naszej klasy.Proszę Was powysyłajcie do mnie zaproszenia!!!!!!! Na razie tyle,spadam! Pa pa ,miłej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Was dziewczyny bolą kości miednicy i spojenia łonowego, bo pewnie się rozciągają, a nie plecy na dole przy dłuższym staniu albo jak wstanę po siedzeniu, nawet na miekkim fotelu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sprzatalam rano ale pozniej odpoczywalam.. hm.. zaraz ide spac chyba boje sie :( mala sie rusza caly czas a te bole nie sa takie mocne no ale czuje je :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka to widze masz jak ja tylko ja nie jadlam mieska do 5miesiaca a teraz tylko miuesko miesko:) wczoraj wymeczylam tate zeby upiekl na roznie kurczaczka bo nie lubie tych kupczych!no i upiekl mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann Ty przynajmniej jak prawdziwa przyszla mamusia wyglaszasz, taki masz brzusio okraglutki :) Przeslalam Ci zaproszenie na NK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patunia, z tego ci czytałam, to skurcze przepowiadające często przypominają bóle miesiączkowe i występują na ok. miesiąc przed porodem. Jak nie nasila sie i nie jest regularne, to nie ma się czym przejmować... :) Anabelko, krzyż, oprócz spojenia i stawów biodrowych, też mnie boli... ale to pod koniec ciąży normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej to sie boje tego rozpoczecia porodu pozniej juz dam rade ale ten poczatek mnie przeraza zebym wiedziala ze to juz.. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tyn bólem to nie ma sie co przejmować :) Już bliżej niz dalej do końca, więc jakoś przecierpimy :) dla dziecka warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×