Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

marzenka super wyglądałaś :) ja dzisiaj skończyłam prasowanie i zaczęłam się pakować ale kiepsko mi to idzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorinko mnie też strasznie swędzi brzuszek zrobiłam już sobie badanie na cholestazę bo się boję tego swędzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza bardzo ladnie :) wlasnie przeczytalam ze w 35tc didki wysikuja 0,5litra moczu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko ja pamietam w pierwszej ciazy swedzialo mnie cale cialo jak zaczelam sie drapac to konca nie bylo i ginka robila mi badania na cholestaze ale wszystko bylo oki , a teraz pewnie mala potrzebuje wiecej miejsca , a moj brzus juz ledwo daje rade trzymac tego klocuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo mysza normalnie mnie wyprzedzilas bo mialam pisac wlasnie ze dawno nie widzialysmy Twojego brzunia i mialam pytac kiedy jakas fotke wstawisz:) slicznie wygladasz:) a w dalszym planie zdjecia zauwazylam kanape wlasnie czekam na bardzo bardzo podobna!nawet nie wiem czy nie jest taka sama, bo ja tylko w katalogu widzialam:) marzenko slicznie wygladalas a bukiecik superancki mialas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny- wszystkie Wasze zdjęcia są śliczne;) te z brzuszkami zwłaszcza;) chociaż ślubne również;) ja jakoś nie mam żadnych poważniejszych dolegliwości... na pewno nie mam mdłości itp. mnie - nie wiem dlaczego boli brzuch... jakos tak dziwnie... po tym, co napisała KAsika1- trochę mnie to martwi. widzę, że wszystkie ciągle pierzecie, prasujecie i pakujecie;) ja juz mam to za sobą... a tak swoją drogą- to ja prałam wszystko. Tak jak chyba happymama- ochraniacz mam na suwak- więc z upraniem pokrowca nie było problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesza- ja tak naprawdę trochę się boję wklejac swoje zdjęcia... jakaś taka obsesja dotycząca internetu i mojej pracy... wolę Wam rozsyłać na skrzynki... ale odważyłam się, no i jakoś tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko to gdzie ty pracujesz :o ?? ale mnie na kanapki z dżemem wzięło :p już 3 zjadłam i ide po następną , już wiem że obiadu to na bank nie zjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki myszko nie ma sprawy wysylaj nam na poczte w razie co jakbys chciala sie pochwalic swoim brzuniem a w przyszlosci niedlugiej zosia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez dzis mama nastawila pranie dla dzidka!a mam pytanko kolderke i podusie tez pralyscie? ciekawa jestem jak tam dunia po wizycie u gin?i marta tez dzis poszla na badanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesza ja pościel, baldachim, ochraniacz prałam. Materacyk i pościel będę tylko wietrzyła porządnie, bo boję się, że mi się tam w środku to wypełnienie zbije :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesza26- no właśnie tak będę robić;) zostaje mi poczta;) a jesli chcecie widziec pozostałe komentarze, to wystarczy, że nad zdjęciem zamieszczonym na stronce, klikniecie na kopertkę. Pokażą się Wam wiadomości któe piszą o nas inni użytkownicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze Mysza ktos cie dopadl !!!!!! wiecie co niektore komentarze sa troche jakby to delikatnie powiedziec ...po prostu zboczone!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza ja poproszę zdjęcie malami08@wp.pl myślałam że mamy takie prywatny album a nie publiczny... może można go jakoś zabezpieczyć przed ogólnym dostępem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie przeszkadza to ze komus podoba sie nasza galeria i sobie ja dodal do ulubionych ale jesli znacie jakies miejsce w necie ktore nie bedzie dostepne dla obcych to ja chetnie sie przeniose na cos prywatnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam na stronie nie ma szans na zabezpieczenie galerii:( ale mozemy sie przeniesc na jakies prywatne forum (choc lubie kafe) to na takim prywatnym forum jest wiecej mozliwosci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niewiem gdzie można założyć prywatny album ale jak ktoś znajdzie to ja jestem jak najbardziej za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie bo jesli ten facet jest na tyle sprytny to wpisze login myszy do wszukiwarki i wywali mu posty z kafe...:( lece po malego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×