Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Dziewczyny o co chodzi???? Halo jaki facet jakie komentarze? Nic nie widzę na naszej stronce jest zablokowane dodawanie komentarzy.! Wróciłam od ginekologa mam 2 cm rozwarcia, kazał mi odpoczywać i brać dwa razy dziennie nospe forte. :( powiedział że jak zacznę rodzić to żebym już rodziła żeby nie powstrzymywali że mały jest już dość rozwinięty. Acha no i skurcze mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Ja mam dziś bardzo zły humor. Jest mi smutno i wogóle. a to dlatego że moja mama jest chora. jak wiecie mam brata niepełnosprawnego który ma 9 lat. I moja mama się nim opiekuje. Ale ona teraz już siły nie ma. Ma w prawej nerce kilka małych kamieni i tak samo na przewodzie moczowym odchodzącym od tej nerki i na lewej ma dwa kamienie. Niedługo pojedzie na operacje. A do tego od dwóch dni oddaje mocz z krwią. Gdyby to było tylko tyle to by było ok. Bardzo w nocu trętwieją jej ręce. Miała robione EMG i wyszło że ma zespół cieśni nadgarstka i coś tam łokciowego ale nie pamięta i będzie miała zabieg na te ręce. a jeszcze przez to że nosi mojego brata to ma obniżoną macice i stan przez to zapalny. ma podwyższony cholesterol i chorą tarczyce. Aż płakać mi się chce bo nie umiem jej pomóc. gdybym miała pieniądze to bym jej dała na badania. Dziś bardzo to przeżywam to czuję się bezradna. Czasem mam wyrzuty sumienia że powinnam być z nią cały czas i nie wychodzić za mąż. Że tak byłoby lepiej. Teraz jak ona pojedzie na tą operacje nerek przeprowadzam się do niej aby się opiekować rodzeństwem bo oprócz tego 9letniego brata mam siostre 11 laT i brata13 lat. Jestem gotowa oddać nawet mamie nerke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie... Głowa już mnie mniej boli..może to z bezsennych nocy, ale bardziej martwią mnie te plecy..ból u samego dołu. Wogóle czuję się jakbym się cała rozchodziła w biodrach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
założyłam dla ans galerie na tej stronie... wyślę namiary emeilem, tam powinno być bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto nie przejmuj się bo napewno będzie wszystko ok. Tylko nam tu dużo odpoczywaj a najlepiej leż cały czas. Ja mam wizytę we wtorek i mam nadzieje że będzie ok. Jak myślę o mamie to od razu mam łzy w oczach. Chyba wpadam w doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuski ;) Lorinka ale oprocz tego badania co sie wkuwaja igla to jest jeszcze jedno ktore robia tylko przez pobranie krwi w 16 tygodniu ciazy.. i mi chodzilo o to bo na to 1 tez bym sie nie zdecydowala. Sliczny brzuszek ;) W ogole wszystkie sa sliczne ;) takie okraglutkiee :) Beatko wspolczuje :( ale nie mozesz siebie obwiniac.. trzeba byc dobrej mysli ze bedzie wszystko ok wiem ze latwo sie mowi, ale wiecej wiary :) Daff wow.. nigdy nie widzialam czegos tak pieknego. Cudownie inaczej od wszystkich ;) Tak wszystkie piszecie o rozwarciach itd ja sie zastanawiam jak u mnie z szyjka bo u nas nie badaja... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta zaloguj sie na nasza stronke i tam na gorze masz koperte kliknij na nia i poczytaj tam pisze ze jest 0 ale sa komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta WOW ale mnie zszokowałaś..leż sobie i nie denerwuj się. jakie masz te skurcze-gdzie bolą i jaka regularność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka do mnie tez wyslij ;) a wlasnie jak robicie te kwiatuszki itd minki rozne ;>? bo nie potrafie tego rozpracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patunia ja jestem dobrej myśli ale czasem jest taki dzień słabości i u mnie akurat jest dzisiaj. moja mama ma dopiero 51 lat a już ma takie problemy ze zdrowiem a do tego nie ma za dużo pieniędzy. Mi lekarz też nie bada rozwartości szyjki ale jak byłam w szpitalu to badali i była zamknięta i długa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminka.1
Witajcie mamusie :) Oj mnie też dzisiaj boli głowa. Już nie wiem co robić, bo nie pomagają nawet tabletki, więc chyba nie ma sensu brać następnych. Powiem Wam, że już coraz mniej chce mi się leżeć, leżeć, leżeć... Przez to nie mogę za często być z Wami :( Ale czego się nie zrobi dla dobra dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zablokowane. To nie są komentarze tylko wiadomości. hehe ale debile dajcie spokój nie ma czym się przejmować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ma takie dni niestety :( a jeszcze w ciazy to tym bardziej.. ale musimy sobie jakos z tym radzic.. ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wiem dziewczyny ale czasem jest ciężko. Ja wole się wypłakać niż to w sobie trzymać. A tymi komentarzami nie ma się co przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilka, ja bede myc dziecko takimi duzymi platkami jednorazowymi bawelnianymi z Dzidziusia.Poprzednio lepiej sprawdzily sie niz myjka wiec teraz tez je kupilam.Sa delikatne i hignieniczne bo jednorazowe. Do Twojej listy dolozylabym klapki pod prysznic tak jak radza dziewczyny, maszynke do golenia, plyn do higieny intymnej (wole od mydla, nie wyjalawia tak skory, uzywam laktacydu) reczniczki dla dziecka conajmniej 2-3 szt-maluch na pewno nie raz je obsika:) wielkich majtochow nie polecam bo wtedy podpaska moze Ci sie ocierac o rane, ale takich za ciasnych tez nie. i nie polecam zadnych podpasek typu always-jak ktos ma sciagalne szwy to one moga zahaczac o te dziurki! (ja tak mialam!) Tantum rosa rowniez polecam, uzywalam po kazdym siusiu:) I formy Johnson rowniez nie lubie:) wole hippam dzidziusia, bambino. Nivei nie lubie zw wzgl, na zapach, ale poza tym jest dobra co do mojegp slubu to nikogo nie zaskoczylam bo moja rodzinka mnie zna :) i nie spodziewali sie ze wystapie w bialej sukni:) ale mialam male przyjecie-bylo gora 25 osob, tylko najblizsza rodzinka. Kasiula mnie czesto boli glowa, ale pewnie z niewyspania..bo nawet jak moj 2latek spi ladnie w nocy to ja cierpie na bezsennosc, czasem spie 3-4 godz:( z tego co wiem bol glowy moze miec rozne przyczyny, moze to byc m.in. anemia(czesta w ciazy) bole w krzyzu tez mam i w udach, ale to pewnie dlatego ze glowka dziecka sie obniza.No i mdlosci...chociaz zwykle przechodza jak poleze na boku. Na wszelki wypadek skontaktuj sie z lekarzem! Brzuszek mnie rowniez swedzi, ale nie jakos strasznie,boje sie troche tego swedzenia bo w poprzedniej ciazy swedzialo jak robily sie rozstepy:O:O:O co do zdjec ze stronki to moze lepiej nie wklejac takich ktorych nie chcemy pokazac swiatu:)jak komus to przeszkadza. kurde musze spadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak czasem mam i to jak sobie tutaj ulżę to mi łatwiej bo już w domu nie płacze :) Jadę z mężem do lasku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminka.1
pewnie Beatko - czasem pomaga takie wygadanie się. Przynajmniej u mnie to działa. Trzymaj się i bądź dobrej myśli. Teraz bardzo potrzebujesz tego Ty i Twoje dzieciątko. A to kwiatuszek dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daff- jak dla mnie gotycko. A ja cała w duszy jestem gotycka- więc klimat zdjęć wspaniały. Dziewczyny co z tymi komentarzami? Ja nic nie widzę na naszej stronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminka.1
wiecie co - smuci mnie to, że już o tej godzinie robi się szaro i szybko będzie ciemno... Gdzie to lato? Już wolałam jak było gorąco. A Wy? Dla mnie lato było szczególnie krótko, bo większość musiałam przeleżeć. Ale nawet leży się przyjemniej jak pogoda jest słoneczna i jest miło, cieplutko, zielono za oknem. To się rozmarzyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminka.1
Jak już udało mi się oderwać od łóżka, to zaktualizuję naszą tabelkę :) Wyprzedzę nieco tydzień, bo nie wiem kiedy uda mi się kolejny raz Was odwiedzić. Już niedługo zaczynamy 34 tydzień :) NICK...............Miasto..........TC......TERMIN....WAGA... ...... IMIĘ 01.Milla77.........Warszawa......37...10 lub17.10...57+21... ...Maciuś 02.Daffodile.......Wojkowice.....37.......01.11.....56+12... .Inga/Lilka? 03.Joasiella..........................34........01.11... .56+ 8........Córka? 04.Patuniaa........Anglia..........36........01.11....60+18. ........Julia 05.Zuzanna_........................36........01.11...... ...Niespodzianka 06.Kasika1.........Rzeszów.......37.......02.11.....64+1 6 ...Karolinka 07.mother.........Warszawa......36.......04.11.....62+12.. K acperek 08.agniesza26.....Lublin..........37.......04.11.....53+25. ...Olafek 09.**ewelka**......Poznań.........36.......05.11........+15. ......Nadia? 10.Kasiula82.......Cieszyn........36.......06.11.....54 +11,5....Amelka 11.happymama....Irlandia........36.......06.11......65+12... .....Zuzia 12.Green_Gable...Szczecin.......36.......06.11.....65+dużo.. Mikołaj 13.MałaMi80......Warszawa......36.......06.11............... . ....Bartuś 14.Ann31...........Tarnów.........35.......08.11....... +17.........Alicja 15.karuczek.......Warszawa......35.......08.11......+1 1 ....córeczka 16.agnesa1983....Poznań.........33.......09.11.....57+12 ........Kubuś 17.Aneta30........Kraków.........33.......09.11.....53+1 7.........Synek 18.elwiraelwira...Rzeszów........35......10.11......65+1 1........córka 19.Małgorzata....Wrocław........36.......10.11.....64+10 . ....Helena 20.Jokasta.........Gdynia.........35......11.11......58+ 12.........Synek 21.C.internautka..Poznań........32.......11.11...56+1 2 ....chłopczyk 22.Marta1983.....Warszawa.....35......13.11......65+12.. ...Robercik 23.**Vanilka**......Szczecin.......35.......13.11...7 0 .........Hubercik 24.fajnaaj..........Białogard......32......14.11........ .+13.....Natalka? 25.MarzenaMol....Wisła...........33...... 14.11.........+12.....Arturek 26.mysza1980.....Warszawa.....34.......15.11......59+13. . .. Zosia 27.KarolinkaLinka..Gliwice.......34.......15.11......50+ 10........Synek 28.Beata1987.......Śląskie.......34.......16.11.......62 +16,5 ....Zuzia 29.pingusia_22.....Mielec........34.......16.11...... 44+8,5....Marika? 30.magmall..........Warszawa...34.......16.11.......62 +11 ......Zuzia 31.bonizz...........Opatów........33.......17.11...6 6 +14.......Synek 32.Balbin ...........Warszawa....33.......17.11.......69+9........Kubu ś 33.KochamMojeSerduszko.Dębica.29.....17.11.......60+8....J agoda 34. Yella.............Mielec.........34......18.11.......66+10. ......Córcia 35.lorinka...........Anglia.........34.......19.11...... .55+13......Zuzia 36.dunia26.........Kraśnik/Lublin..33.....20.11...du ż ooo......Kubuś 37.kaaczuuchaa...Lublin.............33.....20.11......66 . .......Damian 38.kajtoch.........Dublin/Kraków...27.....20.11.53+ 10 .......Córka 39.anabelkaaa.....Garwolin.......34......21.11....48+1 7.....syneczek 40.mała_agatka....Łódź...........32......25.11......65-5 +10,5...Synek 41.elus..............Międzyrzecz...33.....20.11......55+ 9,5........Adaś 42.maminka1.......Łódź..........34......27.11..... 53+9,5..........Córka 43.Zaczatowana...Warszawa......33.....27.11...49+ 6.............Syn 44.Maja_21.........Kielce..........32......29.11.....64+ 2+10 ..Wiktorek 45.mucha...........Warszawa.....32......30.11.....bu.... ..........córka NICK......MIASTO....Data porodu-TC..poród....waga..długość..imię 01.Marsjanka...Śląskie...19.09..-35...SN.....2390g ....51cm.....TOMUŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam :) marto - to uważaj teraz na siebie!!! dużo odpoczywaj, zeby malutki za szybko nie wydszedł :) beatko - coż mogę powiedzieć, może tyylko nie zadręczaj się to nic nie da. nie wypominaj sobie że nie powinnaś za mąż wychodzić, bo zapewne twoja mama bardzo się cieszyła z tego ślubu i teraz wnuczki też doczekać się nie może. wygadaj się wypłacz to naprawdę pomaga 🌼 na pocieszenie. na zajęciach jak zwykle nudno jak diabli :( normalnie kobieta dziś tak przynudzała że miałam wrażenie ża kota dostanę. ech nie tak miały te zajęcia wyglądać. no ale cóż zrobić, jeszcez ze 2-3 razy się pojawię i koniec, więcej nie będzie nam się chcialo jeździć. komentarzami na stronce sie nie przejmujemy :) jak ktoś chce niech sobie popisze i tyle :) a my byliśmy dziś w USC najbliższy wolny termin jest 13.12 ale nie wiem czy sie decydować na wtedy. jeszcze byliśmy w drugim i tam jest bardzo fajny termin 27.12 ten by nam bardziej sie podobał, ale znowu miejsce nie tak fajne (strasznie obskurny budynek). no nic zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEHE staram się ale wiem tez że ciężko będzie usiąśc na tyłku i całkowicie nic nie robic, niestety. Ale mimo wszystko będe się starac uwazac na siebie jak narazie wziełam dziś 1 nospę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja już po ostatniej wizycie. Za 12 dni cesarka, chyba, że coś sie wcześniej zacznie. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×