Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Dokładnie Marta, tyle razy zamawiałam i zawsze paczka docierała ( czasami kurier chciał, żeby podjechać do niego), ale nigdy nie było fałszywego awizowania, tylko z tą Siódemką właśnie. A w necie znalazłam artykuł, że kurier z tej firmy wyrzucał paczki do lasu... i zastanawiałam się, czy nasza paczka nigdzie mchem nie obrasta. Ale Ty w Warszawie i takie problemy! Wow! Myślałam tylko, że z małymi miejscowościami takie akcje robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ty w tej siódemce to lenie śmierdzące same pracują!!!! Nigdy z siódemki nie doszła do mnie paczka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja często kupuję na allegro ale nigdy mi się nie zdarzyło, żeby tak długo czekać na przesyłkę :/ czasem owszem nie odpiszą albo trochę przeciągną ale zawsze max 14 dni i jest. Dobrze wiedzieć w siódemce nic nie zamówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemaneczko :) ja sie dzisiaj wyspałam i od razu dobry humor sie mnie trzyma od rana :) kasiula gratulacje :) 🌼 ale zazdroszcze , miałyśmy ten sam termin a ty już po wszystkim i juz swoją amelke masz przy sobie :) buziolki dla was 😘 😘 😘 anabelko 4 rano a ty na kafe ?? bidulka :o co do terminów to mój termin z ostatniego usg miną dwa dni temu :P 29.10 , mam jeszcze jeden na 1.11 i z @na 6.11 :o no zobaczymy jak to bedzie dunia napisz do tego sprzedawcy że to przegięcie i ze żądasz jakiejs rekompensaty , zniżki lub jakiegoś gratisa za tak długie czekanie :o karolinka w takim razie kciuki trzymam dalej mocno za ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki 👄 ja dzisiaj patrzylam na zegarek co ile budze sie w nocy na siku i wyszlo rowno co godzine :O ehh.. GRATULACJE dla Kasi i Amelci 🌻 ❤️ 🌻 a u mnie nic sie nadal nie dzieje a na jutro termin mama hehe :D malej dobrze u mamusi ;) ciekawe co tam u Zuzanki tez termin na jutro ma hm.. buziaczki w brzuszki 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dziewczyny, jesli człowiek czuje się wyspany o 2 rano, to myśli, że wszystko mu wolno :P ale widziałam, że grudniowe mamusie z 2007 roku jeszcze o tej porze coś tam skrobały w swoim temacie :P Zuzanka może już urodziła, bo drugi dzień milczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patuniaaa, Patuniaaa współczuję, bo pewnie myślałaś, że mała będzie z Tobą wcześniej, podobnie Ty Happy. Oj, nie chciałabym czekać tak długo. Chyba już wolę poród przed terminem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabelko ja to najbardziej chciałam żeby sie moja Zuzia dzisiaj urodziła :) taki prezent urodzinowy dla mamusi :) , ale się nic na to nie zapowiada :( cicho sza :( więc jak nie dzisiaj to już mi wszystko jedno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! Kasiula gratulacje :) happymama wszystkiego najlepszego 🌻 spełnienia marzeń :) idę sie szykować do lekarza czy ktośma kontakt do Zuzanki ???? Już drugi dzień jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happy Mamo najserdeczniejsze życzonka urodzinowe:) 🌼STO🌼LAT!!!!🌼 mi się jeszcze nie zdarzyło żeby mieć takie coś z przesylką z allegro-zawsze szczęśliwie trafiałam a tu taki dupek mi się trafił,dałabym spokój gdyby nie te 200stówy prawie już wpłacone a teraz póki co ni bluzy ni kasy:O ech że takie oszolomy istnieją i za sprzedawanie się biorą. Karolinka miejmy nadzieję za te męki dziś urodzi piorunem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pattunia - ja to nie wiem jak to jest jak termin tuż tuż i torby stoją przy drzwiach ale się doczekam :) A co do grudniowych amam - hi hi hi to ja tak nie mogłam spać jakiś miesiąc temu teraz już mi się lepiej zrobiło i nawet nawet śpię :) jak się kładę około 24 może 24.30 to do 6.30 śpię spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hapyymamo wszystkiego najlepszego 🌼 🌼 🌼 może jszcze dzidzia się zrehabilituje i jednak zrobi mamusi prezencik, w końcu jeszce duuuużo czasu do 24 zostało :P a ja 2 prania zrobiłam, z mamą pogadałam a teraz za prasowanie sie biorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała agatka - oj właśnie myślę, kiedy się za prasowanie ciuszków dla maluszka wsiąść :) mam dwie szafki i nic nie ruszone ehhh postoję przy desce pewnie z 2-3 dni ale to będzie takie milutkie oglądać składać, układać itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) 🌻 Daff, gdzieś Ty tą swoją Lilę zmieściła? :D Gratuluję 🌻❤️🌻 Kasia1911, ból spojenia łonowego oznacza, że zaczął działać hormon relaksyna i rozluźniają się więzadła między kośćmi miednicy. Jeżeli wiesz, jak wygląda miednica, to dokładniej to jest kilka kości ściśle połączonych tkanką chrzestną - to te więzadła właśnie. Jeśli rozluźnienie więzadeł następuje dość gwałtownie, to pojawia się ból. Zazwyczaj jest to do kilku tygodni przed porodem i bywa to cholernie bolesne. Mnie to dopadło dużo za wcześnie, bo około24-25 tygodnia :( Rozluźnienie więzadeł ma na celu pomóc w porodzie, żeby zwiększył się otwór, przez który musi przejść dziecko. Tak wczesne rozluźnienie więzadeł nie oznacza przedwczesnego porodu. Najlepiej zapytaj lekarza o \"rozejście spojenia łonowego\", opisz mu objawy i zapytaj, czy to Ciebie dotyczy i czy nie jest przypadkiem wskazaniem do CC. Elwirko, czy na ten Twój bark, to pan doktor nie zalecił Ci brania dodatkowo chociaż apapu? Apap ma działanie przeciw zapalne, przeciw bólowe i przeciw gorączkowe. Lepsze to niż nic... Agatko, gratuluję udanej obrony 🌻 Teraz czas na kolejny etap - czas na przyjście malucha 🌻 Zaczatowana, trzymam kciuki za to mieszkanko dla Was. Co do mieszkań, to jak oglądam prawie codziennie wiadomości gospodarcze, to wszyscy spodziewają się spadku cen w przeciągu najbliższego roku. Może warto by było spróbować coś kupić na rynku wtórnym na kredyt, zamiast takie wielkie pieniądze pchać komuś do kieszeni... zawsze to było by Wasze za 20 czy 30 lat... Może uda się Wam wstrzelić w ten spadek cen. 🌻 W urzędzie gminy też warto by było złożyć wniosek o przyznanie mieszkania, skoro teraz jesteście małżeństwem z dziećmi, to może coś się uda szybciej i taniej, niż kupowane mieszkanie. Kasiula82, gratulacje dla kolejnej mamusi 🌻❤️🌻 Trzymam kciuki za Karolinkę 🌻 Dunia, zarządaj rekompensaty za takie długie czekanie! Możesz też spróbować wyciągnąć od nich kasę w całości, bo nie wywiązali się z umowy - w końcu 14 dni minęło już dawno. Interweniuj też w Allegro. Happy, sto lat 🌻😘 Co do terminów, to sądzę, że najpewniejszy jest ten, który wychodzi z pierwszego USG, ale w sumie przecież dzieci rozwijają się w różnym tempie... Moja mama urodziła mojego brata 2 tyg. przed terminem, a mnie 2 tyg. po terminie. Nigdy nic nie wiadomo ;) MajkaMB1, weź Ty sobie tą deskę niziutko ustaw i lepiej przy niej posiedź ;) Nogi Cię nie będą bolały... i kręgosłup oszczędzisz... U mnie wsio O.K. Czasem pojedyncze skurcze i dość silne kłucia szyjki. Trochę więcej śluzu się pojawiło też, ale jeszcze nie zamierzam rodzić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daff jest twarda ze dala radę taką dużą córę urodzić naturalnie Marta jak tam Karolina? Urodziła wreszcie czy dalej ją męczą? Kasia 1911 - mnie czasem takie kłucia w kroczu łapią ale na szczęście bardzo sporadycznie a ból faktycznie jest paskudny. Ja to mam więcej skurcze łydek - potworne budzą mnie w nocy i wyję z bólu i nawet ASMAG 3x po 2 tabletki nie pomaga :( Zaczatowana - właśnie chciałam Ci to samo napisać - czy nie lepiej kupić mieszkanie na rynku wtórnym? Raty kredytu nie będą większe niż najem. Może to by było dla was dobre wyjście??? Dunia - koniecznie skieruj sprawę do centrum sporów Allegro. Mnie lekarz powiedział, że najważniejszy jest termin z miesiączki i ewentualnie do tego można dodać 2 tyg. ale nie więcej. Potem to już przenoszona ciąża i lepiej wywołać poród albo zrobić cesarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻 kasiulka82 serdecznie GRATULUJE❤️ 🌻 Ja jeszcze z malym brzdacem pod cyckami:) bylam na KTG i jak zwykle na badanku iiiii rozwarcie bez zmian skurcz jeden na 99% reszta co 1-2min. na 20% Poza tym podskoczylo mi cisnienie mam 130/80 mam mierzyc co jakis czas jak podskoczy na 140/90 mam jechac do szpitala!nic sie nie dzieje poza tym ze leciutko spochly mi stupki ale nie mocno:)! zobaczymy co bedzie sie dzialo jesli skoczy to jeszcze dzis jade do szpitala jesli nie mam sobie lazic jak narazie mierzylam niedawno mialam 120/80 wiec luzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia wg tego kalendarza wyszło mi, że przewidywany termin porodu to 21 listopada, a dzisiaj jest 38 tydzień i 1 dzień ciąży. czyli jakoś te tygodnie dziwnie wyszły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happymama-wszystkiego naj...naj...naj.... w dniu urodzin, może jednak prezencik dziś przyjdzie na świat.... Małgorzata--na ten bark mam brać właśnie apap, jako jedyny bezpieczny lek przeciwbólowy i miejscowo żel ketonal. No ale dziś już jest troszkę lepiej, przynajmniej rękę mogę troszkę podnieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wierzę kalkulatorom :P wzięłam kalendarz i sobie policzyłam, tak najpewniej wychodzi, bo przecież i tak lekarzqe liczę od ostatniej miesiaczki te tygodnie, więc ja też taką prosta metodę zastosowałam :) jejku prasuję i prasuję i kończ nie widać. na razie poprasowałam tylko te takie maluteńkie rzeczy (56 i 62 rozmiar) i jeszcez mam praktycznie całą komodę do prasowania. maju faktycznie nie stój przy tej desce! ja sobie ustawiłam niziutko i siedzę sobie, bo na stojaco to prędzej bym urodziła niż wyprasowała te ubranka. ale fakt faktem to cholernie przyjemne zajęcie takie przeglądanie, dotykanie, prasowanie, składanie takich maleńkich ubranek. już sobie wyobrażam jak będę ubierać w to wszystko maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Gratulacje dla kolejnych Mamuś-może niedługo do nich dołączę:) pisałam jakis czas temu że mała była bardzo niespokojna-w śr natomiast prawie się nie ruszała-pojechalismy na KTG-wyszło ok!,lekarz zlecił powtórkena dziś-o 9.30 bylismy w szpitalu-długa kolejka i zapis z KTG \"wąski\"-prosili żebym coś zjadła(może mało glukozy)i poszła na spacer ,za godz powtórne KTG-na którym wyrazne skórcze co 3min-zostałam skierowana na izbe-kocioł straszny,duzo dziewczyn,komputer padł:(((.Szyjka dł.0,5cm skórcze regularne-ale nie są one dla mnie bardzo bolesne-czuje ale nie boli-wiec pozwolili wrócic do domu i czekam,w trakcie badania poleciała krew ale podobno tak moze być?teraz juz w domu wreszcie \"coś\" zjadłaM i ide pod prysznic nie mam siły sie ruszać a pewnie dobrze by było pospacerowac zeby troche rozruszac te skórcze ale to moze wieczorem pozdrawiam ! odezwe sie albo napisze sms\"a do którejs:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×