Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

przepraszam dziewczyny ale bede teraz tu rzadkim gosciem... Olafek bardzo źle znosi obecnosc malej, prawdopodobnie bede musiala zrezygnowac z karmienia piersia... oo juz musze leciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko no z tym lekarzem to mnie rozwaliłaś:O współczuje.Po czymś takim pewno i mnie by zatkało jak kakao ale na pewno zdążyłabym mu jeszcze dać do słuchu konkretnie bo jak znam siebie to bym się zagotowała po takim tekście i wybuchła z wściekłosci patafian jeden wrrr nóż się sam otwiera na takich zwyczajnie w kieszeni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka czekamy na wieści😘 Dunia nie martw się, a może nie trafisz na dyżur pani ordynator?!:P Daff- nie martw się, Olafek się przyzwyczai, u nas też nie ma sielanki, ale nie jest jeszcze najgorzej. A czemu musisz zrezygnować z karmienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika jak sobie radzisz z dwójką maluchów??? daff właśnie dlaczego musisz zrezygnować? może mały się jeszcze przyzwyczai i będzie dobrze. duniu dziękujemy za wieści o Agnieszce :) może ciebie szczęśliwie ominie wątpliwa przyjemność badania przez panią ordynator :) a może po tym badaniu uda się samodzielnie urodzić i aga uniknie wywoływania. oby tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko szczerze powiedziawszy to myślałam, że będzie gorzej. Karolinka jest grzeczna, więc kiedy mogę to zajmuje się starszakiem, czyutam mu, opowiadam bajki itp. Wieczorem kiedy mały zaśnie rozpieszczamy Karolinę:) Myślę, że wszystko się szybko unormuje.. a Ty się ciesz dwupakiem póki możesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika bo my chcemy małą różnicę wieku pomiędzy dziećmi, tak ok 2 latek właśnie i dlatego sie zastanawiam :) no cieszę się cieszę, tylko już mi cieżko czasami. ale staram sie korzystać z ostatnich chwil wolności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To my tak samo chcemy małą różnicę wieku pomiędzy dziećmi maks dwa lata. Ale jak to wszystko się potoczy to się okaże :) No a z moją bratanicą gorzej wysypki dostała, ciągle płacze jadą z nią do szpitala znowu i chyba tam już zostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Teraz mam chwile wolnego więc mogę coś napisać. U mnie bez zmian czyli nic sie nie dzieje. Skurczy i boleści nie mam rzadnych. Do terminu mi zostało jeszcze 10 dni więc mam jeszcze czas. Ale jak do 16-go nie urodzę to 18-go mam przyjść do ginekologa po skierowanie do szpitala i tam będą mi wywoływać ale mam nadzieję że mnie to ominie. Dziś byłam na zakupach z mężęm bo on musiał sobie coś na ten wyjazd kupić do jedzenia bo w Szwajcarii jest bardzo drogo. Trzymam kciuki za Agnieszkę. Daff napewno Olaf się przyzwyczai do sostrzyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaf wpada w histerie, wali glowa w podloge, bije sie po tarzy,NIC nie da ze soba zrobic, ani ubrac, ani rozebac, przewinac itd, jak mala je to piszczy...poza tym mala wisi mi na piersi przez wiekszosc dnia i jak mam sie drugim dzieckiem zajac??:(:(:(poki co maz ma wolne i mi pomaga ale przeciez kiedys musi isc do pracy, wiec nie dam sobie sama rady:( jest ciezej niz myslalam...:( juz pomijam fakt ze od 2 tyg nie spalam dluzej niz 3- godziny:( jestem wykonczona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko szkoda ze mąż musi teraz wyjeżdzać. na pewno jest Wam bardzo ciężko. Tobie bo zostajesz bez niego w samiutkiej końcówce, Jemu bo nie zobaczy pierwszy córeczki. szczerze to nie wiem czy my zdecydowalibyśmy sie na taki krok. na szczęście nie musieliśmy podejmować takiej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daff a może spróbuj z małym zagadać czy nie chce on siostrzyczki nakarmić? JAk by chciał to daj mu odciągnięte mleko w butli... Musisz go przekonać do małej bo inaczej będzie ciężko nawet jak odstawisz ją od piersi będziesz musiała karmić a mały się nie zmieni... Więc musisz coś pomyśleć jakoś go podejść. Powiedzieć że dostanie zabaweczkę jak będzie grzeczny że jak siostrzyczka będzie większa będzie mógł się z nią bawić, pchać wózeczek itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daff faktycznie ciężka sytuacja u Was z małym,twardy orzech to zgryzienia macie:O ile mały ma??? dziewczyny dawno już miałam Was tu pytać i jakoś ciągle mi wylatywało.Otóż ciekawa jestem co każda z Was sobie kupuje na nasze brzuchy po porodzie żeby szybciej obkurczyć macicę i dojść do figury????tzn. -pas poprodowy -majtki obciskające poprodowe -czy może gorset tj. pod same cycki aż do kolan takie ale geterki wszystko obciskające razem taki kostium?????????? bo oglądam przeglądam na allegro i tak się zastanawiam co lepsze i chyba kupię ten gorset to coś takiego jest : http://www.allegro.pl/item466836718_oryginalny_gorset_wyszczuplajacy_ramiaczka_l_3.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia w takie cuś nie wierzę :D Macica tak czy siak się obkurcza a połóg będzie trwać ok 6 tygodni. Tak więc nie będę wydawać kasiory na takie \"cuda\" Przynajmniej nam tak położna mówiła. A nie ma co sciskać ciałka bo gniecie się wewnętrzne narządy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat pasy poporodowe to większość lekarzy poleca:) ale każdy ma swoje zdanie na dany temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile-to ci kochana nie zazdroszczę:(Miejmy nadzieje że mały szybko przyzwyczai się do nowej sytuacji i zaakceptuje nowego członka rodziny.Może powinnaś poprosić kogoś z rodziny o pomoc przy opiece nad Olafkiem .Z tym karmieniem to pewnie chcesz zrezygnować z cycusia żebyś nie była tak uwiązana przez małą i miała więcej czasu dla synka?No jest to na pewno jakieś wyjście.Najważniejsze to żebyś się tylko nie załamywała na pewno już niebawem jakoś wszystko się ułoży i wróci do normy a jak nie to wezwiemy na pomoc Super Nianie:) A ja dzisiaj calutki dzień przespałam:)Ostatnio jestem cały czas zmęczona i nic mi się nie chce.Zauważyłam też że mam dużo większy apetyt.Cały czas mam na coś ochotę-skończę jedno i już szukam nowego smaku bo to jednak nie to.Normalnie na sam koniec mi się wszystko poprzestawiało bo wcześniej nie miałam jakiś specjalnych ciążowych zachcianek. Dziewczyny zapomniałam się pochwalić...udało mi się zmolestować mężusia-po kilku miesięcznej abstynencji seksualnej:)jestem very happy:)Oczywiście musiałam mu wcześniej pokazać miliony artykułów mówiących że sex nawet w ostatnim trymestrze ciąży nie niesie żadnych zagrożeń dla dziecka, a w przypadku ciąży przenoszonej jest wręcz wskazany-taką to mieliśmy grę wstępną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie mały zasnął, dziś cały dzień na cycu, nawet zjeść mi nie pozwolił! wrzuciłam fotkę, pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mother-prześliczny ten twój Kacperek,taki maleńki aniołeczek. Jak ja wam dziewczyny zazdroszczę, że macie już swoje maleństwa przy sobie:(Ja to się chyba nigdy nie doczekam mojego Kubusia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnesa doczekasz się a potem będziesz miło wspominać ten spokój gdy byłaś w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nawet nie mialam dzis czasuzajrzeć - uff Malwina - ja to jak bym usłyszała taki tekst to koleś już by miał sprawę o zaniedbanie obowiązków niech sie skur.. przyzwyczaja ze za błedysię płaci czasy PRL już sie skończyły> Koniecznie nagadaj mu do słuchu jak go tylko zobaczysz A przycukrzycy ciążowej (moja koleżanka miała) to jak jej tylko cukier za wysoko skoczył to lądowała w szpitalu :( bidulka Malwina - podaj nazwisko lekarza? Daff- moja koleżanka też miała podobny problem i przez to musiała odciagać mleko i karmic synka buutelką bo pierwszy synek (nota-bene 2 lata starszy) też wariował jak młodszy był przy piersi. Ale jakoś to poszło karmiła małego w łazience albo odciagała mleko jak tylko mogła i karmiła z butelki :) - powodzenia Marta ale sie oczytałam - a już gdzieś to było :) ale informacje istotne zwłascza dla naszych rodzących naturalnie mam :) pingusia - jak ty to zrobiłaś ja też bym tak chciała :) choć i tak narzekać nie mogę bo spałam cała noc raz tylko na siku wstałam :) i rano dpiero o 8.30 sie zwlokłam z wyrka :) mała agatako - mnie czeka sterta prasowania ale Tyto dzielna jestes wszystko na raz w jeden dzień :) twardzielka :) Ja poczekam aż mój biedny maż skończy wreszcie ten remont bo tak mu to idzie jak krew z nosa ale grunt ze wogóle coś robi. Wyniósł stare meble - to juz dobry początek - ciekawe czyjutro uda mu sie odmalowac pokój i zbic obudowę kaloryfera???? Jak tak to przestaję narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzupełniam tabeleczkę :) OCZEKUJĄCE MAMUSIE NICK............Miasto..........TC......TERMIN....WAGA.. .... .IMIĘ Joasiella........................ 38......01.11...... 56+8...... Córka? Patuniaa........Anglia......... 40......01.11...... 60+20..... Julia karola678.......Gdańsk........ 39......01.11................... Franuś agniesza26..... Lublin......... 40......04.11...... 53+28 .... Olafek **ewelka**......Poznań........ 40.....05.11......... +17 ...... ??? MałaMi80....... Warszawa.... 40......06.11.................... Bartuś agnesa1983.... Poznań........ 40......09.11....... 57+17..... Kubuś elwira elwira...Rzeszów...... 40.....10.11....... 65+12..... Córka Małgorzata..... Wrocław...... 40.....10.11..... 64+11... Juliusz-Tomasz Jokasta......... Gdynia........ 39......11.11...... 58+15. Jeremi-Tadeusz C.internautka.. Poznań........ 36.....11.11....... 56+12..... Chłopczyk Marta1983...... Warszawa..... 40.....13.11??..... 65+17..... Robercik **Vanilka**...... Szczecin...... 39.....13.11....... 50+25..... Hubercik fajnaaj.......... Białogard..... 38.....14.11......... +17.... Natalka? MarzenaMol..... Wisła......... 36..... 14.11......... +15..... Arturek mysza1980...... Warszawa.... 38......15.11...... 59+13..... Zosia Beata1987....... Śląskie....... 39......16.11...... 62 +20..... Zuzia pingusia_22..... Mielec........ 38......16.11...... 44+10,5... Marika? magmall......... Warszawa.... 39......16.11...... 62 +13.... Zuzia bonizz........... Opatów....... 38......16.11...... 66 +14.... Synek Yella............. Mielec......... 38......18.11...... 66+12..... Córcia Andzia_M...........................38......18.11..... 49+9,5........Maja Malvina74....... Strzyżów...... 37..... 19.11...... mało...... Amelcia lorinka.......... Anglia.......... 39......19.11...... 55+13..... Zuzia dunia26......... Kraśnik/Lublin. 37......20.11...... dużo...... Kubuś kaaczuuchaa... Lublin........ 37(36?...20.(24?)11....... ...... Damian kajtoch......... Kraków........ 38.......20.11...... 53+24..... Córka anabelkaaa.... Garwolin....... 38....... 21.11..... 48+19..... Syneczek mała_agatka... Łódź............ 38.......25.11..... 65-5+13... Franek elus............. Międzyrzecz... 33.......20.11..... 55+9,5.... Adaś maminka1...... Łódź............ 36.......27.11..... 53+11...... ?? Zaczatowana... Warszawa..... 37.......27.11...... 49+10..... Adaś? Maja_21......... Kielce.......... 37.......29.11..... 64 +12.... Wiktorek MajkaMB1....... Rzeszów....... 37.......29.11.................. Rafałek mucha........... Warszawa..... 32.......30.11........buu...... Córka MAMUSIE I DZIECI ....NICK.........MIASTO......DATA..TC...PORÓD..WAGA. .DŁ....IMIĘ Marsjanka...Śląskie...... 19.09...35...SN... 2390g.... 51..... Tomuś Aneta30.....Kraków..... 16.10...36...SN... 3060g.... 53..... Adaś Balbin.......Warszawa...17.10...36...CC... 1824g.... 44..... Kubuś Milla.........Warszawa...17.10...38...SN... 3440g.... 57..... Maciuś Kasika1......Rzeszów.... 22.10...39...CC... 3300g.... 50.... Karolinka Green_Gable...Szczecin..29.10. 39...SN.....4010g... ..56... Mikołaj Daffodile... Wojkowice.. 30.10...40...SN... 3950g.... 55.... Lilianna Kasiula82....Cieszyn...... 30.10...39...SN... 3200g.... 52.... Amelka mother......Warszawa... 30.10...39...SN... 3700g.... 57.... Kacperek Zuzanna_................... 31.10...40...SN... 3350g.... 53.... Kornelia Karuczek....Warszawa... 01.11...39...SN... 3270g.... 52.... Tosia KarolinkaLinka...Śląsk.... 01.11...38...SN... 3400g.... 55.... Natanek happymama....Irlandia... 03.11...40...SN... 3285g.... 52.... Zuzia Ann31...........Tarnów....06.11...40...CC.. 3250g......57..... Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie skończyłam prasowania :( jutro kolejna sterta. ale co tam. już nie mam siły idę poodpoczywać przy jakiejś komedii. żegnam sie na dziś :) miłego wieczorka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh a u mnie narazie sie nic nie rusza :( Dunia ja sobie kupilam majtki sciagajace ale zobaczymy czy cos pomoga moja kolezanka sie obwiazywala bandazem elastycznym i pomoglo :) nawet sobie nie wyobrazacie jak juz bym chciala urodzic tym bardziej ze jestem po terminie 5 dzien :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze warto coś wkleić może komuś się przyda :) A ja zmykam powoli do tego szpitala zawieźć bratowej rzeczy dla małej żeby miała wszystko bo zostają tam no i trzeba łózko polowe zawieźć. W tym szpitalu jest podobno zakaz wnoszenia takich rzeczy ale ja ich mam gdzieś :O Skoro matka musi zostać z dzieckiem bo oni zajmować się nie będą na każde płakanie to musi mieć gdzie spać przecież na podłodze albo krześle nie będzie. Kurcze ja to zawsze mam jakieś atrakcje w takich momentach najmniej potrzebnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patunia zawsze coś pomoże:P a poza tym nie bedziemy wyglądać jak dojne maciory z wiszącym wystającym brzuchem bo to zawsze coś obciśnie spłaszczy i da efekt wizualny:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zgadzam się z tym i własnie przegladam co by tu kupić bo akurat jak teraz zamówię to za dwa tyg. powinno przyjść :) a juz mi brzuch bardzo przeszkadza to po co sie potem jeszcze meczyc :) Tylko przmyśle jeszcze co kupic choc skłaniam sie do pasa poporodowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Agatko my nie mamy innego wyboru bo mąż prace zaczął od 1 listopada i ona polega na takich wyjazdach właśnie. A że teraz jest ciężko bo pieniędzy nie ma to musimy tak zrobić. Wiem że bedzie mi bardziej ciężko niż jemu bo na dzień dzisiejszy na porodówkę muszę jechać sama autem ale takie jest życie. No ale w poniedziałek przenoszę się do mamy bo będzie mi lepiej niż tu bo nawet nie będę miała z kim pogadać a teraz wieczory są długie. A poza tym mąż uważą że przez miesiąc wyjdzie 6 tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daff chyba nie będziesz miała innego wyboru i niestety będziesz musiała przejśc na mleko sztuczne ale jak trzeba to trzeba. Szkoda że jest ci tak ciężko ale mam nadzieję że będzie ok. Ja dziewczyny pamiętam że jak urodziłam rok temu to mój brzuch był takie flapkowaty i miękki :-). No a potem nie zdążyłam schudnąć i zaszłam znów w ciążę i teraz jestem 82 kilogramowym słoniem a po ciąży chcę ważyć 56 kg czyli mam co zrzucać :-) Jestem ciekawa co u Karolinki. Napewno jest jej ciężko i nie ma czasu do nas nic napisać ale to zrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym to u mnie wszystko jest ok. Nic mnie nie boli i nic mi nie dokucza. W nocy tylko jak się za każdym razem przekręcam z boku na bok to sie budzę i do toalety idę i tak chyba z 5 razy w nocy. Nawet nie wiecie dziewczyny jaka jestem spokojniejsza bo moja mała zaczęła znów być aktywna. Miała takie dwa dni spokojniejsze ale już jest dobrze. malvinko to lekarz cię bardzo źle potraktował. Ja miałam tak samo jak mój lekarz prowadzący w pierwszej ciąży a jednocześnie ordynator szpitala w którym rodziłam dowiedział się że dziecko jest martwe i on wiedział że zaniechał poważne badania ale tak już bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×