Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

dostałam meska od Ann31. przepiszę go dokładnie: 6.11.2008 o godzinie 1.45 przyszła na świat nasza córeczka. jest zdrowa 10 pkt. waży 3250 i 57 cm długa. ma ciemne włoski, ale mało. musiała być cesarka, bo jakoś źle była ułożona, ale to co wcześniej przeżyłam przez 8 godzin masakra, ból straszny. najważniejsze że mała zdrowa!:) pozdrawiam Was. wszystko jest do przeżycia. GRATULUJEMY KOLEJNEJ MAMUSI 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZEKUJĄCE MAMUSIE NICK............Miasto..........TC......TERMIN....WAGA.. .... .IMIĘ Joasiella........................ 38......01.11...... 56+8...... Córka? Patuniaa........Anglia......... 40......01.11...... 60+20..... Julia karola678.......Gdańsk........ 39......01.11................... Franuś agniesza26..... Lublin......... 40......04.11...... 53+28 .... Olafek **ewelka**......Poznań........ 40.....05.11......... +17 ...... ??? MałaMi80....... Warszawa.... 40......06.11.................... Bartuś agnesa1983.... Poznań........ 40......09.11....... 57+17..... Kubuś elwira elwira...Rzeszów...... 40.....10.11....... 65+12..... Córka Małgorzata..... Wrocław...... 40.....10.11..... 64+11... Juliusz-Tomasz Jokasta......... Gdynia........ 39......11.11...... 58+15. Jeremi-Tadeusz C.internautka.. Poznań........ 36.....11.11....... 56+12..... Chłopczyk Marta1983...... Warszawa..... 40.....13.11??..... 65+17..... Robercik **Vanilka**...... Szczecin...... 39.....13.11....... 50+25..... Hubercik fajnaaj.......... Białogard..... 36.....14.11......... +15..... Natalka? MarzenaMol..... Wisła......... 36..... 14.11......... +15..... Arturek mysza1980...... Warszawa.... 38......15.11...... 59+13..... Zosia Beata1987....... Śląskie....... 39......16.11...... 62 +20..... Zuzia pingusia_22..... Mielec........ 38......16.11...... 44+10,5... Marika? magmall......... Warszawa.... 39......16.11...... 62 +13.... Zuzia bonizz........... Opatów....... 38......16.11...... 66 +14.... Synek Yella............. Mielec......... 37......18.11...... 66+11..... Córcia Andzia_M...........................38......18.11..... 49+9,5........Maja Malvina74....... Strzyżów...... 37..... 19.11...... mało...... Amelcia lorinka.......... Anglia.......... 38......19.11...... 55+13..... Zuzia dunia26......... Kraśnik/Lublin. 37......20.11...... dużo...... Kubuś kaaczuuchaa... Lublin........ 37(36?...20.(24?)11....... ...... Damian kajtoch......... Kraków........ 38.......20.11...... 53+24..... Córka anabelkaaa.... Garwolin....... 38....... 21.11..... 48+19..... Syneczek mała_agatka... Łódź............ 38.......25.11..... 65-5+13... Franek elus............. Międzyrzecz... 33.......20.11..... 55+9,5.... Adaś maminka1...... Łódź............ 36.......27.11..... 53+11...... ?? Zaczatowana... Warszawa..... 37.......27.11...... 49+10..... Adaś? Maja_21......... Kielce.......... 36.......29.11..... 64 +12.... Wiktorek MajkaMB1....... Rzeszów....... 36.......29.11.................. Rafałek mucha........... Warszawa..... 32.......30.11........buu...... Córka MAMUSIE I DZIECI ....NICK.........MIASTO......DATA..TC...PORÓD..WAGA. .DŁ....IMIĘ Marsjanka...Śląskie...... 19.09...35...SN... 2390g.... 51..... Tomuś Aneta30.....Kraków..... 16.10...36...SN... 3060g.... 53..... Adaś Balbin.......Warszawa...17.10...36...CC... 1824g.... 44..... Kubuś Milla.........Warszawa...17.10...38...SN... 3440g.... 57..... Maciuś Kasika1......Rzeszów.... 22.10...39...CC... 3300g.... 50.... Karolinka Green_Gable...Szczecin..29.10. 39...SN.....4010g... ..56... Mikołaj Daffodile... Wojkowice.. 30.10...40...SN... 3950g.... 55.... Lilianna Kasiula82....Cieszyn...... 30.10...39...SN... 3200g.... 52.... Amelka mother......Warszawa... 30.10...39...SN... 3700g.... 57.... Kacperek Zuzanna_................... 31.10...40...SN... 3350g.... 53.... Kornelia Karuczek....Warszawa... 01.11...39...SN... 3270g.... 52.... Tosia KarolinkaLinka...Śląsk.... 01.11...38...SN... 3400g.... 55.... Natanek happymama....Irlandia... 03.11...40...SN... 3285g.... 52.... Zuzia Ann31...........Tarnów....06.11...40...CC.. 3250g......57..... Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy a ty znowu po nocy na kafee siedzisz :P super że jesteście już w domku! i ze Zuzia to taki mały aniołek :) niezła historia z tym szpitalem. to mama się wstrzeliła idealnie z przylotem :) ogólnie jak czytałam historię porodu to aż mi się łezka zakręciła, no bo przecież to już tak niedużo czasu mi zostało i będe przezywać to sama ;) jakaś sentymentalna i płaczliwa sie zrobiłam ostatnio. co do opuchnięcia to niestety jeszcze niewiele mogę pomóc. pozostaje mieć nadzieję ze niedługo zejdzie i będzie wszystko ok. milla - niestety bycie trzyetatowa mamą nie jest proste :( zwłaszcza że masz jeszce małe dzieci. myślę zę każdego dopada zmęczenie właśnie w tych okolicach. pierwsza euforia mija i pojawiają się problemy, zmęczenie i inne takie. mam nadzieję ze jakoś sobie to szybciutko wszystko poukładacie i znów będzie super. jejku ale na raty piszę :P teraz coś o mnie. w nocy spałam bardzo źle. najpierw usnęłam szybciutko, ale później się obudziłam na siku i tak mnie bolał brzusio że już usnąć nie mogłam :( jak leżałam to bolało podbrzusze, jak wstałam to żebra i już sama nie wiedziałam jak jest lepiej. w końcu jakimś cudem udało mi się położyć i przysnąć na sekundkę. jak już miałam wstawać to mi się mocno usnęło i nie mogłam się zwlec :P ale tak przecież zawsze jest. na razie brzuszek nie boli mocno. jakby bardzo bolał to dzwonię po R i jedziemy do szpitala, bo moze faktycznie coś się zaczyna. zwłaszcza ze przestałam mieć problemy z zaparciami a wręcz przeciwnie teraz jest. więc może coś się szykuje :) no nic zmykam na śniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Ja jeszcze w dwupaku i jak narazie nic sie nie dzieje ale to juz siła wyższa. Gratuluje nowym mamusią :-). Milla musisz być silna. Napewno jakoś to będzie. Moja mama piątkę dzieci wychowała a trójka co dwa lata. I ty też dasz radę. Ja też mialam tak że mała się przez dwa dni nie ruszała za bardzo. ruchy były ale nie było ich tak dużo ale wczoraj dała o sobie znać :-). Mój mąż jednak jedzie tylko do Szwajcarii i wyjeżdża z niedzieli na poniedziałek o 3 w nocy. A wraca na święta i potem znów jedzie na dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Brzuchatki:) 🌻 u mnie tez na porod nic sie nie zapowiada... niewiem cos maluszkowi sie nie spieszy a tez nie chcialabym miec wywolywanego porodu mam nadzieje ze tak nie bedzie jeszcze kilka dni mamy:) mam pytanko do was kochane czy jak zaczniecie rodzic, bedziecie w drodze do szpitala to bedziecie gdzies pisaly albo dzwonily ze rodzicie mam na mysli np mamy albo znajomych kogokolwiek? Bo ostatnio moja mama do mnie z tekstem wyskoczyla ze jakbny cos sie dzialo juz to zebyum dzwonila to ona rzuca miotle i leci hehe:) ale ja raczej nie chcialabym zeby ktokolwiek przyjechal do szpitala jak bede rodzic wole juz po szczerze mowiac bo wczesniej chyba obecnosc kogos oprocz mojego kochanego dzialalaby mi na nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilko ja nawet jakbym dała znać to i tak nikt nie przyjedzie. nie zdąży po prostu :) ale chyba też bym nie chciała mieć tłumu gapiów na porodówce :P późnej jak już będę z malutkim w domu i się troszkę lepiej poczuję to zapraszam wszystkich chętnych, ale dopóki będę wyglądała i czuła sie jak widmo to nie chcę nikogo! no chyba że mama albo siostra zaoferują się że pomóc przy małym przyjadą. ale to w charakterze pomocy a nie gapia to bym się bardzo ucieszyła. teściówka wyjechała dziś do swojej córki do Gdańska. wczoraj wymyśliła że mogłaby przywieźć swojego najmłodszego wnuczka tutaj na jakieś 2 tygodnie. dodam ze mały ma niecałe 3 latka. stwierdziła że jej córeczka by sobie odpoczęła a ja i tak nic nie robię to bymmogła się nim zająć :O normalnie aż mnie zatkało. na szczęście R odpalił jej że to już nie jest najmłodszy wnuczek i ze za kilka dni pojawi się jeszcze mniejszy. ja nie wiem gdzie ta kobieta ma oczy i rozum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rzeczywiscie durny pomysl miala twoja tesciowka tym bardziej ze teraz to powinnas najbardziej odpoczywac bo potem nie bedziesz miala kiedy a poza tym mozesz rodzic przeciez w kazdej chwili bo masz dzidziusia donoszonego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczymki :) Uwielbiam was czytac . Wstaje rano i pierwsze co mysle to zeby wejsc na kafe i zobaczyc co przez noc sie ciekawego wydarzyło :):) i zawsze jest pełno wrazen :P a to ktoras urodzila a o ktorejs odeszły wody :) hih tyle sie teraz dzieje :) U mnei narazie cisza :) mam dzis wizyte u ginki moze mi cos powie. chociaz mniej wiecej bo ja mam wrazenei ze nic sie nei zmienia maluszek caly czas rozrabia sluzu zero.. boli praktycznie tez nie mam.... mam wrazenei ze nigdy nie urodze :P a moze to cisza przed burza hihi miejmy nadzieje Milla napewno jest ciezko ale jestes silna i dasz rade. Masz troje wspaniałych dzieciaczkow. kazdy mowi ze na poczatku jest najgorzej to wszystko ogarnac ,ale powoli bedzie coraz lepiej.... :) i znajdziecie z meżulkiem jeszcze czas dla siebie :) happy to super mama sie wstrzelila hihihi.Porod starszny :) ale masz juz za soba ... wiec tylko zostaje sie cieszyc malenstwem :):) pozdrawiam was cieplutko i milego dnia zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) GRATULACJE LA ANN31 🌼🌼🌼🌼 Happy alez ci sie wszystko poukladalo ,super ze jestescie juz w domku ,jak bedziesz miala chwilke to pokaz nam Zuzanke :)👄 Daff jak znajdziesz chwilke to pokaz nam Lilianke :)👄 Milla jeszcze troszke i wszystko sie ulozy ,malutki bedzie mial niebawem miesiac i moze potrzebuje wiecej mleczka (wiesz pierwszy kryzys laktacyjny) niech wisi przy piersi bo one musza mu naprodukowac wiecej jedzonka :) moj brat ma trzy corki pamietam jak to bylo u niego spokoj byl tylko wtedy kiedy dwie starsze byly w szkole/przedszkolu ,a najmlodsza spala .... Vanilko moja mama mnie prosila zebym jej napisala esa jadac do szpitala ,tyle ze ona jest w PL a ja w UK wiec nie ma szans zeby zaraz sie pojawila pod szpitalem :) Agatko ale ta tesciowa ma pomysly :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! słuchajcie! ja juz nie daję sobie rady w nocy! wszystko mnie boli i kazda pozycja dla mojego ciała jest niewygodna! jak chcę się podnieść z łóżka, to nie wiem, jak to zrobić, żeby mnie nie bolało :( w dzien czuję sie zazwyczaj swietnie...czasami zapominam, że jestem w ciąży. Za to w nocy- koszmar! no to ponarzekałam sobie....sorki... Ann31- gratulacje!! cieszę się, ze pommo cesarki wszystko u Was ok! dla Was 🌼 🌼 🌼 Milla- ❤️ Happymama- Twoja Zuzanka jest po prostu cudna!! śliczna dziewczynka;) ucałuj ją ode mnie! ona zwyczajnie czekała na przylot babci, która pewnie jest cała szczęśliwa;) widzę, ze ból porodowy poszedł w zapomnienie przy takim szczęsciu! no i bardzo dobrze;) przy okazji- gratulacje dla dzielnego Taty;) Vanilka- my z mężem podjeliśmy decyzję, ze będziemy dzwonic do wszystkich dopiero po porodzie! moja mama jest daleko, teściowie i tak mi nie pomogą w porodzie, więc nie dzwonimy do nikogo, zeby nie musieli się denerwować... mała_agatko- Ty to się masz z tą teściową.... współczuję! mam dzisiaj wizytę u gina... ciekawe co mi powie....juz nie mogę się doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilka :) moze ja jestem jakas dziwna ale najchetniej chcialabym zeby przyjechali wszyscy (nie no oczywiscie bez przesady) ale mam tata tesciowie moze chcrzestna. a to dlatego ze mam wspaniale wspomnienia jak rodzila moja siostra. wiadomo wszyscy czekalismy na korytarzu tzn nie pod sala porodowa :P tylko jeszcze dalej siedzielismy na laweczkach. i super wspomnienia gdy siostra urodzila wyniesli malutka kazdy w placz .dzis ona moze ogladac sobie z tego momentu wspaniale zdjecia. wynosza malutka a kzdy placze ze szcescie jak tak bardzo rodzinnie wspominam ten moment. po 2 godz wywiezli siostre na chwilke do nas kazdy gratulowal mowil jaka jest dzielne. z tego co wiem to jej tez bylo bardzo miło:) oczywiscie nie chcialabym aby mi ktos wchodzil na porodowke albo cos niech sobie siedza z daleka i grzecznie czekaja hehe a i jeszcze rozmawialam z kolezanka... podobno u nas w szpitali nie wiem jak jest gdzie indzieje obecnosc rodziny bardzo pomaga. wiadomo kazda rodzaca w czasie porodu nie ma sily sie klocic o swoje. a jak jest maz mam moze tata to wiadomo zawsze pomoga. zrobia pozadek jak trzeba bedzie :P ona opowiadała ze została sama przyjechala w nocy an porodowke z bolami maz czekal na zewnatzr przyszla jakas"wspaniala" polozna i powiedziala zeby jechal do domu bo taki porod trwa 2 dni a wiadomo jak to facet :) poszedl a ona biedna została sama mowi ze bylo okropnie. nie miala sily prosic o nic ani o nic sie upomniec. Ja juz mojemu powiedziala za zadne skarby ma z tamtad nei wychodzic chodzmy nie wiem jak go wyganiali :P ma byc do konca hihi Ale to chyba juz troche nie na temat :P napisała hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZEKUJĄCE MAMUSIE NICK............Miasto..........TC......TERMIN....WAGA.. .... .IMIĘ Joasiella........................ 38......01.11...... 56+8...... Córka? Patuniaa........Anglia......... 40......01.11...... 60+20..... Julia karola678.......Gdańsk........ 39......01.11................... Franuś agniesza26..... Lublin......... 40......04.11...... 53+28 .... Olafek **ewelka**......Poznań........ 40.....05.11......... +17 ...... ??? MałaMi80....... Warszawa.... 40......06.11.................... Bartuś agnesa1983.... Poznań........ 40......09.11....... 57+17..... Kubuś elwira elwira...Rzeszów...... 40.....10.11....... 65+12..... Córka Małgorzata..... Wrocław...... 40.....10.11..... 64+11... Juliusz-Tomasz Jokasta......... Gdynia........ 39......11.11...... 58+15. Jeremi-Tadeusz C.internautka.. Poznań........ 36.....11.11....... 56+12..... Chłopczyk Marta1983...... Warszawa..... 40.....13.11??..... 65+17..... Robercik **Vanilka**...... Szczecin...... 39.....13.11....... 50+25..... Hubercik fajnaaj.......... Białogard..... 36.....14.11......... +15..... Natalka? MarzenaMol..... Wisła......... 36..... 14.11......... +15..... Arturek mysza1980...... Warszawa.... 38......15.11...... 59+13..... Zosia Beata1987....... Śląskie....... 39......16.11...... 62 +20..... Zuzia pingusia_22..... Mielec........ 38......16.11...... 44+10,5... Marika? magmall......... Warszawa.... 39......16.11...... 62 +13.... Zuzia bonizz........... Opatów....... 38......16.11...... 66 +14.... Synek Yella............. Mielec......... 37......18.11...... 66+11..... Córcia Andzia_M...........................38......18.11..... 49+9,5........Maja Malvina74....... Strzyżów...... 37..... 19.11...... mało...... Amelcia lorinka.......... Anglia.......... 39......19.11...... 55+13..... Zuzia dunia26......... Kraśnik/Lublin. 37......20.11...... dużo...... Kubuś kaaczuuchaa... Lublin........ 37(36?...20.(24?)11....... ...... Damian kajtoch......... Kraków........ 38.......20.11...... 53+24..... Córka anabelkaaa.... Garwolin....... 38....... 21.11..... 48+19..... Syneczek mała_agatka... Łódź............ 38.......25.11..... 65-5+13... Franek elus............. Międzyrzecz... 33.......20.11..... 55+9,5.... Adaś maminka1...... Łódź............ 36.......27.11..... 53+11...... ?? Zaczatowana... Warszawa..... 37.......27.11...... 49+10..... Adaś? Maja_21......... Kielce.......... 36.......29.11..... 64 +12.... Wiktorek MajkaMB1....... Rzeszów....... 36.......29.11.................. Rafałek mucha........... Warszawa..... 32.......30.11........buu...... Córka MAMUSIE I DZIECI ....NICK.........MIASTO......DATA..TC...PORÓD..WAGA. .DŁ....IMIĘ Marsjanka...Śląskie...... 19.09...35...SN... 2390g.... 51..... Tomuś Aneta30.....Kraków..... 16.10...36...SN... 3060g.... 53..... Adaś Balbin.......Warszawa...17.10...36...CC... 1824g.... 44..... Kubuś Milla.........Warszawa...17.10...38...SN... 3440g.... 57..... Maciuś Kasika1......Rzeszów.... 22.10...39...CC... 3300g.... 50.... Karolinka Green_Gable...Szczecin..29.10. 39...SN.....4010g... ..56... Mikołaj Daffodile... Wojkowice.. 30.10...40...SN... 3950g.... 55.... Lilianna Kasiula82....Cieszyn...... 30.10...39...SN... 3200g.... 52.... Amelka mother......Warszawa... 30.10...39...SN... 3700g.... 57.... Kacperek Zuzanna_................... 31.10...40...SN... 3350g.... 53.... Kornelia Karuczek....Warszawa... 01.11...39...SN... 3270g.... 52.... Tosia KarolinkaLinka...Śląsk.... 01.11...38...SN... 3400g.... 55.... Natanek happymama....Irlandia... 03.11...40...SN... 3285g.... 52.... Zuzia Ann31...........Tarnów....06.11...40...CC.. 3250g......57..... Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to dzis nasza Agniesza do szpitla sie wybiera na wywolanie ???jesli tak to trzymam kciukasy mooocno oby szybko poszlo!!! no i Marta melduj sie , a Patunia moze olejek pomogl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to dziś Agnieszka idzie do szpitala:) 3mamy kciuki!;) moje noce też są tragiczne:O niestety buuu dziewczynki czy Wy np.podczas mycia się tam czujecie jakieś zmiany przed porodem??tzn.czy samemu można wyczuć to rozwarcie i szyjkę nisko?????????????? Happy Mamo malutka cudna,śliczne fotki;) Ann31 GRATULACJE kolejna świeżo upieczona mamusiu:) Życzę moc zdrówka jak i każdej z kolejna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny moje noce to też nie sielanka - uff ciągle coś boli i ciężko się przkręcić a do tego żadan pozycja nie jest juz wygodna - tak bymchciała na brzuchu pospac bo całe zycie spałam na brzuchu to teraz cierpię jak diabli :/ ja też co rano budzę sie i myślę tylko o tym co też sie na kafe wydażyło u naszych mamuś - czy ktoś w nocy urodził czy może fałszywe alarmy i jak tam rodzinka naszych mamuś :) u mnie na szcęścia ma być termin 18.11 cesarka wiec się nie martwię termin ustalonyz lekarzem imam nadzieję, ze zwyczajnie przyjdę i mój synuś sie ładnie urodzi a raczej wyjmą go :) jadę na zakupyi muszę do pracypodjechać bo zwolnienia jeszcze nie zawiozła a szef oczywiście zwleka z wypłatą premii i jeszcze się mozę okazać ze pracowałam całymiesiąć i nie dostanę tej premii :/ To bymsie ostro wkur... zajrzę późniejjak dama radę mozę coś o agnieszce bedzie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam mala Zuzanke Happy mamy na nk jest sliczna ma takie dlugasne czarne wloski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no śliczne maluszki :) Gratuluje kolejnej mamusi :) Wstałam i siedzę jak nieprzytomna całą noc spałam spokojnie bez budzenia się, nogi mam jak wielkie płetwy tak strasznie są popuchnięte!!! Wogóle kostek nie widać a palce jak serdelki!!! Mąż musi mi pomagać założyć majtki i skarpetki sama już nie daję rady. Jak narazie zero skurczy zobaczymy co przyniesie dalej dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Spałam dzisiaj raczej kiepsko. Obudziłam się około 3 na siusiu i strasznie bolał mnie brzuch w dole, jak na okres, na szczęście jakoś zasnęłam i przeszło. Teraz żadnego bólu już nie czuję, ale ciągle ta kość ogonowa. Happymamo śliczna ta Twoja Zuzanka i takie długaśne włoski ma. Cudo po prostu :D Widziłam podobnie jak Lorinka na NK :) Ann31 gratuluję Ci serdecznie. 🌻 🌻 Milla jesteś silną kobietką, więc na pewno sobie poradzisz, musisz tylko trochę poćwiczyć z dosponowaniem czasem i będzie OK. Podziwiam Cię, że radzisz sobie z trójką dzieci i, że wogóle nie bałaś się. :D Agatko współczuję Ci bardzo teściowej. Ja chyba nie wytrzymałabym i wcale nie rozmawiałabym z nią. Podła troche jest, bo taki maluch 2- 3 letni jest strasznie żywy i nie można oczu od niego oderwać, a czasami to i nabiegać się nieźle trzeba. Dobrze, że Twój R tak jej powiedział o tym drugim wnuku. Może wreszcie coś do niej dotrze. Dunia co do zmian tam, to powiem Ci szczerze, że ja już je czuję. Tak sobie sprawdzając wyczuwam, że jest miękko, nawet nie w środku, ale i na zewnątrz i tak jakoś jakby luźno. Jakoś głupio tak o tym pisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZEKUJĄCE MAMUSIE NICK............Miasto..........TC......TERMIN....WAGA.. .... .IMIĘ Joasiella........................ 38......01.11...... 56+8...... Córka? Patuniaa........Anglia......... 40......01.11...... 60+20..... Julia karola678.......Gdańsk........ 39......01.11................... Franuś agniesza26..... Lublin......... 40......04.11...... 53+28 .... Olafek **ewelka**......Poznań........ 40.....05.11......... +17 ...... ??? MałaMi80....... Warszawa.... 40......06.11.................... Bartuś agnesa1983.... Poznań........ 40......09.11....... 57+17..... Kubuś elwira elwira...Rzeszów...... 40.....10.11....... 65+12..... Córka Małgorzata..... Wrocław...... 40.....10.11..... 64+11... Juliusz-Tomasz Jokasta......... Gdynia........ 39......11.11...... 58+15. Jeremi-Tadeusz C.internautka.. Poznań........ 36.....11.11....... 56+12..... Chłopczyk Marta1983...... Warszawa..... 40.....13.11??..... 65+17..... Robercik **Vanilka**...... Szczecin...... 39.....13.11....... 50+25..... Hubercik fajnaaj.......... Białogard..... 36.....14.11......... +15..... Natalka? MarzenaMol..... Wisła......... 36..... 14.11......... +15..... Arturek mysza1980...... Warszawa.... 38......15.11...... 59+13..... Zosia Beata1987....... Śląskie....... 39......16.11...... 62 +20..... Zuzia pingusia_22..... Mielec........ 38......16.11...... 44+10,5... Marika? magmall......... Warszawa.... 39......16.11...... 62 +13.... Zuzia bonizz........... Opatów....... 38......16.11...... 66 +14.... Synek Yella............. Mielec......... 37......18.11...... 66+11..... Córcia Andzia_M...........................38......18.11..... 49+9,5........Maja Malvina74....... Strzyżów...... 37..... 19.11...... mało...... Amelcia lorinka.......... Anglia.......... 39......19.11...... 55+13..... Zuzia dunia26......... Kraśnik/Lublin. 37......20.11...... dużo...... Kubuś kaaczuuchaa... Lublin........ 37(36?...20.(24?)11....... ...... Damian kajtoch......... Kraków........ 38.......20.11...... 53+24..... Córka anabelkaaa.... Garwolin....... 38....... 21.11..... 48+19..... Syneczek mała_agatka... Łódź............ 38.......25.11..... 65-5+13... Franek elus............. Międzyrzecz... 33.......20.11..... 55+9,5.... Adaś maminka1...... Łódź............ 36.......27.11..... 53+11...... ?? Zaczatowana... Warszawa..... 37.......27.11...... 49+10..... Adaś? Maja_21......... Kielce.......... 37.......29.11..... 64 +12.... Wiktorek MajkaMB1....... Rzeszów....... 36.......29.11.................. Rafałek mucha........... Warszawa..... 32.......30.11........buu...... Córka MAMUSIE I DZIECI ....NICK.........MIASTO......DATA..TC...PORÓD..WAGA. .DŁ....IMIĘ Marsjanka...Śląskie...... 19.09...35...SN... 2390g.... 51..... Tomuś Aneta30.....Kraków..... 16.10...36...SN... 3060g.... 53..... Adaś Balbin.......Warszawa...17.10...36...CC... 1824g.... 44..... Kubuś Milla.........Warszawa...17.10...38...SN... 3440g.... 57..... Maciuś Kasika1......Rzeszów.... 22.10...39...CC... 3300g.... 50.... Karolinka Green_Gable...Szczecin..29.10. 39...SN.....4010g... ..56... Mikołaj Daffodile... Wojkowice.. 30.10...40...SN... 3950g.... 55.... Lilianna Kasiula82....Cieszyn...... 30.10...39...SN... 3200g.... 52.... Amelka mother......Warszawa... 30.10...39...SN... 3700g.... 57.... Kacperek Zuzanna_................... 31.10...40...SN... 3350g.... 53.... Kornelia Karuczek....Warszawa... 01.11...39...SN... 3270g.... 52.... Tosia KarolinkaLinka...Śląsk.... 01.11...38...SN... 3400g.... 55.... Natanek happymama....Irlandia... 03.11...40...SN... 3285g.... 52.... Zuzia Ann31...........Tarnów....06.11...40...CC.. 3250g......57..... Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusiee 👄 GRATULACJE dla Ann 🌻 ❤️ 🌻 Happy super ze juz w domku i jaka babcia miala niespodzianke odrazu na samym poczatku :) Ciekawe jak Nasza Karolinka codziennie o Nich mysle jak Natanek sie czuje mam nadzieje ze zaniedlugo sie do Nas odezwia :) 🌻 yyy.. po tym oleju to cala noc mialam skurcze myslalam ze umre ale to jeszcze nie to rano tez mialam ale jak wstalam i pochodzilam troche to przeszlo wiec jeszcze sie nie zaczyna ale mam nadzieje ze wkrotce cos bedzie bo ja nie chce isc na wywolanie :(:( Agatka pomysl tesciowej naprawde byl debilistyczny :O ehh.. Agnieszka bezbolesnego porodu i szybciutkiego 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta co do stóp to i mi niestety ostatnio trochę spuchły. Bolą mnie całe pięty od chodzenia i niestety zrobił mi się paskudny odcisk :( mam też problemy z obrączką, zalożyć, założę, ale żeby ją zdjąć... poważny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZEKUJĄCE MAMUSIE NICK............Miasto..........TC......TERMIN....WAGA.. .... .IMIĘ Joasiella........................ 38......01.11...... 56+8...... Córka? Patuniaa........Anglia......... 40......01.11...... 60+20..... Julia karola678.......Gdańsk........ 39......01.11................... Franuś agniesza26..... Lublin......... 40......04.11...... 53+28 .... Olafek **ewelka**......Poznań........ 40.....05.11......... +17 ...... ??? MałaMi80....... Warszawa.... 40......06.11.................... Bartuś agnesa1983.... Poznań........ 40......09.11....... 57+17..... Kubuś elwira elwira...Rzeszów...... 40.....10.11....... 65+12..... Córka Małgorzata..... Wrocław...... 40.....10.11..... 64+11... Juliusz-Tomasz Jokasta......... Gdynia........ 39......11.11...... 58+15. Jeremi-Tadeusz C.internautka.. Poznań........ 36.....11.11....... 56+12..... Chłopczyk Marta1983...... Warszawa..... 40.....13.11??..... 65+17..... Robercik **Vanilka**...... Szczecin...... 39.....13.11....... 50+25..... Hubercik fajnaaj.......... Białogard..... 36.....14.11......... +15..... Natalka? MarzenaMol..... Wisła......... 36..... 14.11......... +15..... Arturek mysza1980...... Warszawa.... 38......15.11...... 59+13..... Zosia Beata1987....... Śląskie....... 39......16.11...... 62 +20..... Zuzia pingusia_22..... Mielec........ 38......16.11...... 44+10,5... Marika? magmall......... Warszawa.... 39......16.11...... 62 +13.... Zuzia bonizz........... Opatów....... 38......16.11...... 66 +14.... Synek Yella............. Mielec......... 38......18.11...... 66+12..... Córcia Andzia_M...........................38......18.11..... 49+9,5........Maja Malvina74....... Strzyżów...... 37..... 19.11...... mało...... Amelcia lorinka.......... Anglia.......... 39......19.11...... 55+13..... Zuzia dunia26......... Kraśnik/Lublin. 37......20.11...... dużo...... Kubuś kaaczuuchaa... Lublin........ 37(36?...20.(24?)11....... ...... Damian kajtoch......... Kraków........ 38.......20.11...... 53+24..... Córka anabelkaaa.... Garwolin....... 38....... 21.11..... 48+19..... Syneczek mała_agatka... Łódź............ 38.......25.11..... 65-5+13... Franek elus............. Międzyrzecz... 33.......20.11..... 55+9,5.... Adaś maminka1...... Łódź............ 36.......27.11..... 53+11...... ?? Zaczatowana... Warszawa..... 37.......27.11...... 49+10..... Adaś? Maja_21......... Kielce.......... 37.......29.11..... 64 +12.... Wiktorek MajkaMB1....... Rzeszów....... 36.......29.11.................. Rafałek mucha........... Warszawa..... 32.......30.11........buu...... Córka MAMUSIE I DZIECI ....NICK.........MIASTO......DATA..TC...PORÓD..WAGA. .DŁ....IMIĘ Marsjanka...Śląskie...... 19.09...35...SN... 2390g.... 51..... Tomuś Aneta30.....Kraków..... 16.10...36...SN... 3060g.... 53..... Adaś Balbin.......Warszawa...17.10...36...CC... 1824g.... 44..... Kubuś Milla.........Warszawa...17.10...38...SN... 3440g.... 57..... Maciuś Kasika1......Rzeszów.... 22.10...39...CC... 3300g.... 50.... Karolinka Green_Gable...Szczecin..29.10. 39...SN.....4010g... ..56... Mikołaj Daffodile... Wojkowice.. 30.10...40...SN... 3950g.... 55.... Lilianna Kasiula82....Cieszyn...... 30.10...39...SN... 3200g.... 52.... Amelka mother......Warszawa... 30.10...39...SN... 3700g.... 57.... Kacperek Zuzanna_................... 31.10...40...SN... 3350g.... 53.... Kornelia Karuczek....Warszawa... 01.11...39...SN... 3270g.... 52.... Tosia KarolinkaLinka...Śląsk.... 01.11...38...SN... 3400g.... 55.... Natanek happymama....Irlandia... 03.11...40...SN... 3285g.... 52.... Zuzia Ann31...........Tarnów....06.11...40...CC.. 3250g......57..... Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy - malutka cudowna!!!!!! dziewczyny tak zachwalały że i ja na nk musialam wejść :P tak poza tym to prasuję ubranka :) a mały nie daje za wygraną i kopie, kopie, kopie :) teściówką się nie przejmuję. szczerze to mam ją gdzieś. co do zmian tam na dole to ja nie zauważyłam żadnych. już od dawien dawna szyjki wyczu ć nie mogę więc nawet nie wiem czy sie skróciła bardziej. teraz to juz takich dlugich paluchów nie mam żeby to sprawdzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZEKUJĄCE MAMUSIE NICK............Miasto..........TC......TERMIN....WAGA.. .... .IMIĘ Joasiella........................ 38......01.11...... 56+8...... Córka? Patuniaa........Anglia......... 40......01.11...... 60+20..... Julia karola678.......Gdańsk........ 39......01.11................... Franuś agniesza26..... Lublin......... 40......04.11...... 53+28 .... Olafek **ewelka**......Poznań........ 40.....05.11......... +17 ...... ??? MałaMi80....... Warszawa.... 40......06.11.................... Bartuś agnesa1983.... Poznań........ 40......09.11....... 57+17..... Kubuś elwira elwira...Rzeszów...... 40.....10.11....... 65+12..... Córka Małgorzata..... Wrocław...... 40.....10.11..... 64+11... Juliusz-Tomasz Jokasta......... Gdynia........ 39......11.11...... 58+15. Jeremi-Tadeusz C.internautka.. Poznań........ 36.....11.11....... 56+12..... Chłopczyk Marta1983...... Warszawa..... 40.....13.11??..... 65+17..... Robercik **Vanilka**...... Szczecin...... 39.....13.11....... 50+25..... Hubercik fajnaaj.......... Białogard..... 38.....14.11......... +17.... Natalka? MarzenaMol..... Wisła......... 36..... 14.11......... +15..... Arturek mysza1980...... Warszawa.... 38......15.11...... 59+13..... Zosia Beata1987....... Śląskie....... 39......16.11...... 62 +20..... Zuzia pingusia_22..... Mielec........ 38......16.11...... 44+10,5... Marika? magmall......... Warszawa.... 39......16.11...... 62 +13.... Zuzia bonizz........... Opatów....... 38......16.11...... 66 +14.... Synek Yella............. Mielec......... 38......18.11...... 66+12..... Córcia Andzia_M...........................38......18.11..... 49+9,5........Maja Malvina74....... Strzyżów...... 37..... 19.11...... mało...... Amelcia lorinka.......... Anglia.......... 39......19.11...... 55+13..... Zuzia dunia26......... Kraśnik/Lublin. 37......20.11...... dużo...... Kubuś kaaczuuchaa... Lublin........ 37(36?...20.(24?)11....... ...... Damian kajtoch......... Kraków........ 38.......20.11...... 53+24..... Córka anabelkaaa.... Garwolin....... 38....... 21.11..... 48+19..... Syneczek mała_agatka... Łódź............ 38.......25.11..... 65-5+13... Franek elus............. Międzyrzecz... 33.......20.11..... 55+9,5.... Adaś maminka1...... Łódź............ 36.......27.11..... 53+11...... ?? Zaczatowana... Warszawa..... 37.......27.11...... 49+10..... Adaś? Maja_21......... Kielce.......... 37.......29.11..... 64 +12.... Wiktorek MajkaMB1....... Rzeszów....... 36.......29.11.................. Rafałek mucha........... Warszawa..... 32.......30.11........buu...... Córka MAMUSIE I DZIECI ....NICK.........MIASTO......DATA..TC...PORÓD..WAGA. .DŁ....IMIĘ Marsjanka...Śląskie...... 19.09...35...SN... 2390g.... 51..... Tomuś Aneta30.....Kraków..... 16.10...36...SN... 3060g.... 53..... Adaś Balbin.......Warszawa...17.10...36...CC... 1824g.... 44..... Kubuś Milla.........Warszawa...17.10...38...SN... 3440g.... 57..... Maciuś Kasika1......Rzeszów.... 22.10...39...CC... 3300g.... 50.... Karolinka Green_Gable...Szczecin..29.10. 39...SN.....4010g... ..56... Mikołaj Daffodile... Wojkowice.. 30.10...40...SN... 3950g.... 55.... Lilianna Kasiula82....Cieszyn...... 30.10...39...SN... 3200g.... 52.... Amelka mother......Warszawa... 30.10...39...SN... 3700g.... 57.... Kacperek Zuzanna_................... 31.10...40...SN... 3350g.... 53.... Kornelia Karuczek....Warszawa... 01.11...39...SN... 3270g.... 52.... Tosia KarolinkaLinka...Śląsk.... 01.11...38...SN... 3400g.... 55.... Natanek happymama....Irlandia... 03.11...40...SN... 3285g.... 52.... Zuzia Ann31...........Tarnów....06.11...40...CC.. 3250g......57..... Alicja Gratuluję bardzo gorąco i serdecznie nowym mamuśkom .🌼 Cudownie że macie już maluszki przy sobie :). Wierzę w to że również mały Natanek dojdzie do zdrówka . Green- moc całusków dla ciebie i kruszynki .Uciekam do pracy . Do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabelkaa mnie nie tyle co piety puchną ale góra stopy i to wygląda jak napompowana gumowa rękawiczka :D Ale chodzić mogę, mam problem ze zginaniem palców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio probowalam cos tam wymacac z tej racji ze tu nikt mi tam nie zaglada ...dotknelam troszke szyjki i jest miekka bardzo mam za krotkie palce zeby wymacac jakies rozwarcie ,i wszystko tam jest takie napiete cos nam sie Ewelka nie odzywa ,mysle ze ona juz urodzila... no i co z Marzena???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski 🌻 Tak myślałam, że jak wejdę na kafe, to będą nowe dzidziusie już po tej stronie :):):) Gratulacje dla Happy i Ann 🌻❤️😘 Agatko, ja też tak kiepsko sypiam, ale my jeszcze możemy ewentualnie w dzień to nadrobić, bo Milla, to już sobie nie pośpi przy trójce dzieciaczków 🌻 No i po raz kolejny współczuję Ci takiej teściowej... dobrze, że R zareagował przytomnie. Durne babsko... :o Milla, na pewno jest Ci ciężko, ale wierzę, że dasz radę. 🌻 Vanilko, ja tam nie zamierzam do nikogo dzwonić, ale obiecuję, jak ktoś prosi... bo co mam zrobić, jak ktoś nalega... ;) Potem będę się tłumaczyła, że bardzo bolało i tyle się działo i w ogóle... i nie było mi w głowie jakiekolwiek dzwonienie... no i oczywiście bardzo za to przepraszam :p ;) Agniesza, trzymamy kciuki 🌻 Dunia, to niemożliwe, żeby dało się wyczuć szyjkę bez głębokiego włożenia palców, bo przecież jeszcze pochwa jest po drodze. Gin też wkłada paluszki, żeby ocenić stan szyjki, a to bywa bolesne. Ja czuję na zewnątrz tylko, że mam wargi sromowe tak jakby trochę bardziej na zewnątrz i nic więcej. ...i jak zwykle nadążyć za wami z czytaniem nie można... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam dziś wizytę u ginki, ale u innej. Pamiętacie może, jak się bałam, że mój brzdąc będzie duży? Boję się, że mnie bardzo porozrywa, albo go uszkodzą przy wyciąganiu, jeśli będę rodzić SN, bo w końcu już nie jestem pierwszej młodości, a to moje pierwsze dziecko. Po rozmowie z kumpelą postanowiłam wcisnąć się go jej ginki, bo akurat pracuje w tym szpitalu, w którym chcę rodzić. Niech ktoś inny jeszcze oceni wielkość malucha, stan łożyska i.t.p., bo ten mój gin, to jakiś taki małomówny jest i niewiele wiem... a ostatnio byłam u niego 14.10. Cały czas mam nieregularne skurcze, ale w dużych odstępach czasu, więc jak na razie właściwie nic się nie dzieje. Mały mniej wierzga, więcej się przeciąga i wreszcie jest to bardziej przyjemne niż bolesne. Dalej dużo się rusza, zwłaszcza wieczorem, ale tak trochę łagodniej. Za to śniło mi się, że już mam malucha i on prawie cały dzień przesypia, a potem w nocy daje popalić, więc muszę w dzień go częściej wybudzać do karmienia. Ciekawe te moje sny... takie chronologiczne i konsekwentne, że aż sama jestem zadziwiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, odkąd łykam tabletki z żurawiny (a przedtem Urosept), to moje obrzęki na nogach znacznie się zmniejszyły. Zaczęłam łykać żurawinę, bo ileż można Urosept. Żurawina jest łagodniejsza w działaniu i na pewno nie zaszkodzi maluchowi. Preparat z żurawiny nazywa się Urinal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×