Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

OCZEKUJĄCE MAMUSIE NICK............Miasto..........TC......TERMIN....WAGA.. .... .IMIĘ Joasiella........................ 38......01.11...... 56+8...... Córka? Patuniaa........Anglia......... 40......01.11...... 60+20..... Julia karola678.......Gdańsk........ 39......01.11................... Franuś agniesza26..... Lublin......... 40......04.11...... 53+28 .... Olafek **ewelka**......Poznań........ 40.....05.11......... +17 ...... ??? MałaMi80....... Warszawa.... 40......06.11.................... Bartuś Ann31...........Tarnów........ 40.....08.11....... dużo...... Alicja agnesa1983.... Poznań........ 40......09.11....... 57+17..... Kubuś elwira elwira...Rzeszów...... 40.....10.11....... 65+12..... Córka Małgorzata..... Wrocław...... 40.....10.11..... 64+11... Juliusz-Tomasz Jokasta......... Gdynia........ 39......11.11...... 58+15. Jeremi-Tadeusz C.internautka.. Poznań........ 36.....11.11....... 56+12..... Chłopczyk Marta1983...... Warszawa..... 40.....13.11??..... 65+17..... Robercik **Vanilka**...... Szczecin...... 39.....13.11....... 50+25..... Hubercik fajnaaj.......... Białogard..... 36.....14.11......... +15..... Natalka? MarzenaMol..... Wisła......... 36..... 14.11......... +15..... Arturek mysza1980...... Warszawa.... 38......15.11...... 59+13..... Zosia Beata1987....... Śląskie....... 39......16.11...... 62 +20..... Zuzia pingusia_22..... Mielec........ 38......16.11...... 44+10,5... Marika? magmall......... Warszawa.... 39......16.11...... 62 +13.... Zuzia bonizz........... Opatów....... 38......16.11...... 66 +14.... Synek Yella............. Mielec......... 37......18.11...... 66+11..... Córcia Andzia_M...........................38......18.11..... 49+9,5........Maja Malvina74....... Strzyżów...... 37..... 19.11...... mało...... Amelcia lorinka.......... Anglia.......... 38......19.11...... 55+13..... Zuzia dunia26......... Kraśnik/Lublin. 37......20.11...... dużo...... Kubuś kaaczuuchaa... Lublin........ 37(36?...20.(24?)11....... ...... Damian kajtoch......... Kraków........ 38.......20.11...... 53+24..... Córka anabelkaaa.... Garwolin....... 38....... 21.11..... 48+19..... Syneczek mała_agatka... Łódź............ 37.......25.11..... 65-5+13... Franek elus............. Międzyrzecz... 33.......20.11..... 55+9,5.... Adaś maminka1...... Łódź............ 36.......27.11..... 53+11...... ?? Zaczatowana... Warszawa..... 37.......27.11...... 49+10..... Adaś? Maja_21......... Kielce.......... 36.......29.11..... 64 +12.... Wiktorek MajkaMB1....... Rzeszów....... 36.......29.11.................. Rafałek mucha........... Warszawa..... 32.......30.11........buu...... Córka MAMUSIE I DZIECI ....NICK.........MIASTO......DATA..TC...PORÓD..WAGA. .DŁ....IMIĘ Marsjanka...Śląskie...... 19.09...35...SN... 2390g.... 51..... Tomuś Aneta30.....Kraków..... 16.10...36...SN... 3060g.... 53..... Adaś Balbin.......Warszawa...17.10...36...CC... 1824g.... 44..... Kubuś Milla.........Warszawa...17.10...38...SN... 3440g.... 57..... Maciuś Kasika1......Rzeszów.... 22.10...39...CC... 3300g.... 50.... Karolinka Green_Gable...Szczecin..29.10. 39...SN.....4010g... ..56... Mikołaj Daffodile... Wojkowice.. 30.10...40...SN... 3950g.... 55.... Lilianna Kasiula82....Cieszyn...... 30.10...39...SN... 3200g.... 52.... Amelka mother......Warszawa... 30.10...39...SN... 3700g.... 57.... Kacperek Zuzanna_................... 31.10...40...SN... 3350g.... 53.... Kornelia Karuczek....Warszawa... 01.11...39...SN... 3270g.... 52.... Tosia KarolinkaLinka...Śląsk.... 01.11...38...SN... 3400g.... 55.... Natanek happymama....Irlandia... 03.11...40...SN... 3280g.... ??.... Zuzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla nowej mamusi 🌼 i trzymam kciuki za Korolike i jej maluszka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następna mama;))) aahhh.. gratuluję:). MajkaMB1, ja mam to szczęście,że mieszkamy u mojej mamy i nie mamy kłótni ani sporów narazie;).Z teściami to bym się chyba już dawno powiesila jakbym miała mieszkać:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magmall ja juz dzien po terminie i tez laze dzis jade na wizyte i ktg:) USG co do wagi moze sie mylic mojej tesciowej znajoma teraz rodzila i tez jej mowili ze male dziecko 2,5kg bedzie mialo a urodzil sie 3050g:)takze roznie moze byc:) Ja pomalu szykuje sie do lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka chyba nie mozesz sie juz doczekac mi zostalo jeszcze troche a juz nie moge sie doczekac. Na ostatnim USG wyszlo ze moja kluseczka ma 3550 g czyli za jakies 2 tygodnie moze wazyc okolo 4000 g. Mam nadzieje ze blad w pomiarach bedzie w druga strone i bedzie troche mniejsze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesza a Ty miałaś na wczoraj termin z OM?? Ja mam z OM na 13 ale u mnie to nie był okres a jakieś delikatne plamienia. Jeżeli przyjąć to za krwawienia normalne to powinnam jakoś po 13 rodzić jakoś tydzień do dwóch po terminie z OM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magmall chyba wszystkie już się niecierpliwimy hihi. Tak to jest pod koniec ciąży :D Im bliżej tym bardziej chcemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak to jest z tym niecirpliwieniam się :) a ja to juz zaczynam panikować - nic cnie kupione a 18 mam byc po wszystkm - szok nawet nie mam do torby kupionych wszystkich rzeczy zwariować można Dobrze, że maż twierdzi, że on ze wszystkim zdąży do tego postanowił iść na chorobowe zeby mieć czas sie zająć remontem - to mnie trochę uspokoiło jeszcze zęby ZUS mi kase przysała bo nie ma z czym na zakupy jechać a tyle rzeczy mi brakuje że szok normalnie 600 zł to bedzie mało ech ale potem bedzie lżej - taką mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoj ten wpis o wadze byl do karola678 a nie do magmall:) tak termin mam z OM:) Magmall Ja tez mam nadzieje ze myli sie usg w ta druga strone bo moj w 35tyg. wazyl prawie 3600g a teraz koncze 40tydz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie zawsze ginekolog gadał że jak cykl jest regularny i trwa książkowe 27-30 dni to owulacja jest 14 dni po krwawieniu więc w połowie mniej więcej i od owulacji trzeba liczyć :D Więc jakby u mnie tak było to termin z owu mam na 27 listopad a ty Agnieszko na 15 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ja jestem po terminie juz 4 dni bo mialam na 1.11 tak samo jak Ty tylko ze tutaj w Anglii nie robia usg ehh.. i wciaz czekam :( GRATULACJE dla Green 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam dzisiaj wyniki badań i nie wiem, może jestem histeryczką :P ale martwią mnie leukocyty. Norma to 25- 40, a ja mam 13,9, a więc niski poziom, tak jakby jakaś inferkcja wirusowa. Neutrocyty mam za to podwyższone, bo 81, 3, a norma to 45- 68, ale podobno to w III trymestrze normalne. Tylko te leukocyty :/ Reszta łącznie z badaniem moczu w normie. Piszecie, że w szpitalu taki p.i.e.r.d.o.l.n.i.k. ja dzisiaj czekałam prawie godzinę po odbiór wyników, bo obaj lekarze ginekolodzy musieli z pielegnairką poplotkować przy kawce. Szok, a pacjentek w kolejce od c.h.o.l.e.r.y. i kogo to obchodzi? Zaczatowana jeszcze te skurcze Ci doszły do kompletu, naprawdę współczuję. Ale może lada dzień i urodzisz. Odpoczywaj i nie denerwuj się tak pomimo wszystko. Gratulacje dla Green. ❤️ super, że już po wszystkim. Kolejna mama rozpakowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem co napisac:) bylam u gina i jak mowilam ze mnie oleje gdy powiem mu o twardnieniach tak tez sie stalo...wiesniak... pwiedzial ze mi sie wydaje ze on twardnieje hehe pajac:) ale co tam wazne ze z malym wszystko dobrze:D ja tez mam termin z OM ale ja to mam inaczej bo jestem po anty. i to se inaczej liczy jakos wiec niewiem...z usg na 10 wychodzi. mama mnie dzis odwiedzi to czas mi zleci:) kupilam dzis to czego mi brakowalo czyli szczoteczke do wloskow z nat.wlosia i termometr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam znowu zawyżole leukocyty a zaniżone mam erytrocyty hemoglobine i hematokryt. Dostałam na to żelazo. Vanilka co za głupi ten Twój ginekolog :O Pogadasz sobie z mamusią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta wiem ze durnowaty ale co zrobie juz za pozno na zmiane lekarza... na przyszlosc za to zapamietam go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby wszystko było ok... Dodałam foteczkę hehe tylko proszę się nie śmiać bo zmęczona jestem i tak brzydko wyszłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a moja mala sie cos dzisiaj prawie w ogole nie rusza i sie martwie :( mam jechac do szpitala..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patunia lepiej dmuchać na zimne, jeśli masz obawy, to lepiej jedź, niż masz niepotrzebnie czekać i się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same fajne fotki :) wreszcie miałam czas przejrzeć wszystko bo ostatnio sie strasznie opuściłam w zaglądaniudo skrzynki:) Ale co tam dziś nic nie robię.Ranoodwiedzili mnie rodzice a jak pojechali i usiadłam przy kompie tak wstałam tylko dorobic kanapek:) hi hi hi czytam wszystko i wziełam się za czyszczenie klawiatury (hihihi) bo od stania sie strasznie zakurzyła i ciężko było pisać a ze teraz to juz do pracy sie nie wybieram to musiałam swoja starą klawiaturę odkurzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie miałam ani razu robionego ktg. Mój gin nie ma tego sprzętu w gabinecie. Andzia, witam nową mamusię 🌻 Kasika, biednaś Ty z tym zapaleniem piersi... ❤️ Nam położna ze szkółki rodzenia kazała zabrać do szpitala kapustę na wszelki wypadek ;) Ann31, no wreszcie się pojawiłaś, bo myślałam, że Ty już po porodzie ;) Zuzanko, ja postaram się obyć bez smoczka, ale jak się nie da, to trudno. Agniesza, co do skurczy, jak się zmieni pozycję i one mijają, to są te przepowiadające. Porodowe tak nie miną. Więc jak mnie coś bierze, to zaraz zmieniam pozycje i jak na razie wszystkie mijają. U mnie też są bezbolesne, czasem tylko gorąco mi się robi. Baderka, dzięki za informacje o Karolince i Natanku 🌻 Wszystkie modlimy się i trzymamy kciuki za nich ❤️ Marta, no to mieliście jazdę... Niestety, u dzieci często tak jest, że niby nic się nie dzieje, a jak już zacznie, to od razu na ostro. Moje gratulacje za asertywność na pogotowiu, bo w takich sytuacjach należy bardzo szybko reagować, bo z takim malutkim dzieckiem, to nie przelewki 🌻 Mysza, super wiadomość :) Mam nadzieję, że szybko małemu przejdzie to zapalenie płuc. Green - gratulacje 🌻❤️😘 ************************ Śniło mi się dzisiaj w nocy, że rodzę... miałam skurcze, które prawie nie bolały, a jak mały przechodził przez kanał rodny, to nawet było miłe... ale nie doczekałam się małego, bo się obudziłam :p Wczoraj wieczorem znów miałam pojedyncze skurcze i to takie bardzo wyraźne. Może w nocy przez sen się powtórzyły? :D Ja też spałam nie najlepiej, bo budziłam się wiele razy. Przewrócenie się z boku na bok to zaczyna być nie lada wyczyn z tym arbuzem z przodu... jak policzyłam, to w brzuchu mam przynajmniej ze 6 kilo (reszta rozkłada się na całe ciało), więc przerzucenie tego na leżąco zaczyna być co najmniej kłopotliwe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małgosia - fajniutki sen ja kiedys też miałam podobnyże lekko i łątwo urodziłam :) patunia - nie denerwuj sie ja tak miałam kilka razy, mały potrafił się nie ruszać przez pół dnia ale potem wszystko wracałao do normy i nie miałam ktg ale sie wreszcie wybiorę bo u nas w szkole rodzienia jedno ktg jest darmowe w ramasz szkoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki fajne, a Amelka jest śliczna :) Ja też chcę już mojego brzdąca oglądać 😭 ;) he he, Matra, faktycznie widać, że ta noc dała Ci do wiwatu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patunia ja miałam tak wczoraj ale ponaciskałam na brzuch zjadłam kajzerkę z serkiem i położyłam się na boku i mały zaczął się ruszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patunia ja mam taki sposób nie wiem czy dobry, ale jak mi się dziecko dłuższy czas nie rusza to proszę męża żeby przyłożył ucho do brzucha. I wtedy słychać serduszko. Tylko trzeba czasem tym uchem nieźle się naszukać tego serduszka. Ale zawsze lepiej do szpitala jechać. Mi lekarz na ktg mówił przychodzić co tydzień od 36 tygodnia. Ogólnie jestem z lekarza zadowolona, ale podobnie jak Vanilka denerwuje się bo wydaje mi się że lekceważy to że brzuch mi twardnieje. Wcześniej przepisywał nospę, ale guzik pomagała i jak mu o tym mówiłam to on nic na to. A brzuch mi twardnieje od 20tc. Mam pytanie, czy cieknie Wam już mleko, bo mi nie. Ostatnio często mnie o to znajomi pytają, a że mam piersi w wersji mini ;) i mleko nie cieknie to powątpiewają w moje możliwości karmienia. A ja bardzo bym chciała i będę się o to starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAłgorzata bardzo fajna fotka :) Mi cieknie ale to nie mleko tylko przeźroczysta siara.. Tfu co ja mówie nie cieknie a leci ciurkiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, rozmiar tu nie ma najmniejszego znaczenia, więc watpliwości Twoich znajomych są całkowicie bezpodstawne; wystarczy chcieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej poczytalam was troszke ale na poczatku o fotkach Malgorzato jestes ksiazkowym przykladem ciazowej kreseczki na brzuszku :) Marta dlaczego patrzysz z takim politowaniem na fotografa????:):D:D no i malenstwa sliczne ❤️ GRATULACJE dla GREEN GABLE🌼🌼🌼🌼🌼 oby maluszek wyzdrowial szybciutko :) Karolinko jestesmy myslami ciagle z WAMI !!!!❤️❤️ ja dzis od rana sprzatam kuchnie gdyz wczoraj wieczorem spalilam ziemniaki zrobilam to rewelacyjnie ,po prostu poszlam kapac malego usiadlam na kiblu on sie kapal a patrzylam na niego jak ciele w malowane wrota ,gdy nagle poczulam smrod ..... zeszlam na dol przedarlam sie przez siwy dym i wynioslam patelnie z ziemniakami na dwor ....(bo ziemniaki byly juz ugotwane i chcialam je tylko zezlocic ) moja biedna chora glowa 😭:o😭:o !!! nastepnie dopadl mnie dolek kiedy mylam podloge i tak sobie chwile poplakalam po chwili przeszlo i juz sladu po dolku nie ma ...nie wiem co to za hustawka ????? Patuniu jedz i sprawdz po co masz sie martwic ,tylko wiesz oni pewnie sie bardzo tym nie zmartwia i moga posluchac serduszko ,a nie usg robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×