Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

ja kąpię małego codziennie, lepiej wtedy śpi :) no chyba że jest wyjątkowo marudny, albo za dugo śpi wieczorem. po 21 już nie kąpiemy bo nigdy byśmy spać nie poszli :P a dziś mały mi ciągle śpi. je, śpi, marudzi, je, śpi, kręci się, je....biedak ta nocka całkiem go wykończyła. szkoda tylko że taki plyciutki sen ma i co 20-30 minut się wybudza bo też chętnie bym sobie pospala, a tak to co sie położę to on piska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja połozna tez sie nie wysilala, jak przyszla na wizyte i tez wiecej o dupie marynie, niz na temat dziecka gadala. Pediatra tez byl, ale on byl O.K. Oni chyba tak obowiazkowo musza odpowiednia ilosc wizyt domowych zaliczyc :p Agatko, a moze Twoj Franio jakies probiotyki potrzebuje (bakterie kwasu mlekowego). One poprawiaja trawienie i sa bez recepty. Ja dodatkowo podaje malemu Infacil przed kazdym jedzeniem i wreszcie moj maly jest spokojniejszy, nie prezy sie, spi juz normalnie i baczki puszcza bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja połozna tez sie nie wysilala, jak przyszla na wizyte i tez wiecej o dupie marynie, niz na temat dziecka gadala. Pediatra tez byl, ale on byl O.K. Oni chyba tak obowiazkowo musza odpowiednia ilosc wizyt domowych zaliczyc :p Agatko, a moze Twoj Franio jakies probiotyki potrzebuje (bakterie kwasu mlekowego). One poprawiaja trawienie i sa bez recepty. Ja dodatkowo podaje malemu Infacil przed kazdym jedzeniem i wreszcie moj maly jest spokojniejszy, nie prezy sie, spi juz normalnie i baczki puszcza bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🌻 Ja dzis po nieprzespanej nocy!maly ladnie zasnal spal sobie do 3.30 ale potem zaczal sie prezyc i kazdy baczek wywolywal u niego lacz dospal u mnie jeszcze na brzuszku do 6 potem juz tylko dyrdanko na raczkach do teraz!a Ja do 2 nie moglam spac wietrzylam pokoj babci bo pod nia jest piwnica a piec zaczal nam wybuchac(jest na mial)gdzies zaczely zbierac sie gazy i buchal cala piwnica dymu i zaczal dostawac sie do domu wiec siedzialam i wietrzylam:( wiecie co mnie ta kopa dalej niepokoi niby maly robi Ja raz dziennie ale wczoraj byla cala koloru oliwkowego a na koncu bylo troszke zoltej!ale jak Ja wezme splaszcze to mi sie wydaje taka kleista no nie wiem!i jest do tego strasznie smierdzaca!!baczki nie tylko sama kopa nie wiem chyba po tym smierdzacym nutramigenie moze!! ale postanowilam ze zrobie sama posiew kopki malego w lux medzie kosztuje 35zl i robia bez problemu!dla swojego swietego spokoju!! agatko hehe faktycznie jakies ta polozna z pediatra dziwne byly!!:) u mnie zawsze dzwonia ze jada nie wiem moze dla tego ze by do domu nie weszly bo mam duzego psa i dzwonia ze jada i zeby go zamknac:) ale tak jak u Was mysle ze ja wiecej sie orientuje niz sama ona!!bo jak maly mial ta straszna wysypke na buzi i na glowce to ona i doktorka leczyly malego na potowki:(a Ja za kazdym razem pytalam a moze to alergia a one nie mozliwe to napewno potowki bo u was jest za cieplo!! 14jedziemy do alergologa to zobaczymy na czym ma sie sprawa!! mather wspolczuje Ci normalnie wiem co mowie bo sama przez ta diete przechodzilam wiec wspolczuje CI strasznie i trzymam kciuki za Was bardzo mocno zebys wytrwala!! mi dieta bezgutenowa nie sluzyla sama zaczelam upadac na zdrowiu zaczely mi wychodzic straszne liszaje na buzi + do tego duza anemia!! mather jak masz kilka kg do schudniecia to ta dieta jest rewelka Ja w ciagu niecalych 2tyg. schudlam 6kg!:) polecam makaron ryzowy do rosolku:)a i mozesz napewno jesc ogorka kiszonego do kanapeczek z wafla ryzowego wedlinka mi on ratowal caly smak:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Agatko na te ulewania małego wyczytałam w swoich ulotkach ze szpitala że są następujące mleka: - ENFAMIL A.R. - BEBILON A.R. - NUTRITON bez recepty . Tu pisze,że przyczyną ulewania może być alergia na białko mleka krowiego i należy je wyeliminować łącznie z jego przetworami jak i wołowiną i cielęciną. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! synio śpi więc mam chwilkę :) odkąd próbuję małego uczyć prawidzłowego ssania i przerywam jedzonko po 4-5 minutach on jest ciagle głodny :( je praktycznie non stop. po raz pierwszy w nocy budził się co 1,5 godziny na jedzenie. zawsze spał ładnie po 4-5 godzin a teraz normalnie co chwilkę. tym bardziej ze po jedzeniu musi mu się odbić i to ze 3 razy, więc siedzę z nim po 20-30 minut żeby się odbiło, potem kładziemy sie spać i po niecałej godzinie znów karmię. ale co tam!!! przetrwamy najgorszy okres i będzie ok :) od rana też ciągle je. nawet nie miałam kidy go przebrać ale jakoś się wyrobiłam pomiędzy jednym a drugim karmieniem. odkąd karmimy tym systemem mały mniej ulewa :D tzn nadal praktycznie po każdym karmieniu ale teraz to już jest bardziej ulewanie niz wymiotowanie :) wczoraj tylko raz zwymiotował :D :D :D my w poniedziałek jedziemy na usg biderek. w końcu załatwiłam wizyte prywatnie, bo pediatra nie widzi potrzeby takowego badania :O więc idę za kasę i już. co prawda to kolejne 100 zł, ale czego sie nie robi dla synia :) jak wasze maluszki zniosły to badanie??? bo ja już się boję o reakcję Franiula. a jutro pierwszy raz od porodu jadę na zajęcia. zobaczymy jak będzie :) wiem już ze na całym bloku nie zostan, bo to za długo (od 9 do 17 plus 2 godziny na dojazd w 2 strony) ale pojadę na chwilkę i się dowiem jak mam zaliczyć. wyrwę się na chwilkę z domu, bo przez te mrozy nawet na chwilkę z domu nie wychodzę. całe dnie z malutkim siedzę i potrzebuję iść między ludzi :P oczywiście teraz tak mówię a jutro w połowie drogi zawrócę bo będe umierać ze strachu żeby malutkiemu nic się nie stało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Szpital nas ominął, ale zastrzyki mała brała do wczoraj i ogólnie czasu brak na wszystko. Od poniedziałku zaczynam praktyki w podstawówce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesza my mamy takie same kupki jak u was takie właśnie oliwkowe z żółtym na końcu w tym żółtym są grudki a w zielonym nie i też strasznie śmierdzą :P ale to chyba przez to mleko bo ono ani dobre ani pachnące ble :P śluzu niema więc jest raczej wszystko ok . zuzia robi kupke tak co 26-27 godzin to znaczy ze jak wczoraj zrobiła o 10 to dzisiaj była o 12 a jutro będzie ok 14 he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesza mam kilka pytań: kupki sie zrobiły zielone takie oliwkowo zielone i kleiste , mały ma problem ze zrobieniem dużo stęka, choć bączki idą bez problemu, robi tylko 1 dziennie a wcześniej było nawet 6! czy takie kupki to też jakaś alergia? czy to norma na marchewce ryżu i buraczkach? wysypka tak jakoś nie schodzi do końca, mamy do smarowania maść wapniowo cynkową i cholesterolową choć lepiej buzia wygląda po kremie oilatum soft:) czy powinna całkowicie zniknąć? zjadłam jajko i było znów dużo wysypki, czy mogę jeść ziemniaki i rybę? po jakim mięsie się u Was nasilało? mały wczoraj dostał jeszcze wysypkę na brzuszku, czy to może od pieluch( choć używamy od 2 tyg tych samych, nic więcej nie zmienione) czy też pokarmowa? a tego styropianu się jeśc nie da!!! no ale muszę, czy dodatek cytryny też może wywołać alergię? jaka herbata?( piję rumianek, melisę, dziurawiec) a rumianek może uczulić? z margaryn jem benecol, wędlina - indyk, na obiad zupa i ryż, jak mogę sobie urozmaicić życie? i co ze słodyczami? narazie próbuję prażynki ziemniaczane, i nim2 dziś zjadłam jogurt naturalny - na zalecenie dr mam zjadać minimalne ilości białka i obserwować buzię, odczekać 2 dni i znów próbować, czy masz jakieś obserwacje co do firm po których jest lepiej, i które produkty mleczne są lepiej tolerowane? no i jak to jest z owocami które można? jak było u Ciebie z dżemami ? pomidory wywołują biegunkę, a co z ogórkami i innymi warzywami( sałata itp) ? soki? spróbuję wytrzymać na diecie a zrzucenie kilku kg dobrze mi zrobi:) czy brać jakieś suplementy wapnia i żelaza? mały przybiera nieźle ok 1,5 kg na miesiąc tylko ta wysypka i kupki... no ale mały je cały czas :) dziękuję z góry za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Byliśmy dziś na kontroli serduszka :) Wszystko jest W JAK NAJLEPSZYM PORZĄDKU :) Następna kontrola dopiero w połowie marca i tak dojdziemy aż do momentu gdy kontrole będą co pół roku bądź nawet co 8m-cy ... Ile tam na tych kontrolach jest dzieci BARDZOOOOOOOOOOOOOO DUŻO. Od takich maleńkich jak Natan to takich \"starych koni\" w wieku mojego męża (po20kilka lat) ... Cały korytarz ludzi kontrolujących srce, bowiem urodzili się z wadą... aż przerażenie człowieka bierze... Zaskoczyło mnie też to, że spotkałam tam pielęgniarkę, która pracuje na oddziale na którym przebywaliśmy z Natanem. Bardzo miła, młoda dziewczyna. Okazało się, że ona również ma córeczkę z wadą serca (dodatkowo rozrusznik) ehhh śliczna i mądra dziewczynka (5latek) porozmawiałyśmy chwilę z tą pielęgniarką i ona mówiła, że jak widać takie rzeczy nie omijają nawet takich jak ona - pracujących na oddziale kardiologii :( Agnieszko co do kupki to kupka Natana też mnie martwi, ale co mam zrobić skoro pediatra nie widzi problemu. Kupka jest zielonkawa wymieszana z żółtą, też są problemy z jej zrobieniem czasami i też pachnieć na pewno nie pachnie :D a pediatra mówi, że kolor od modyfikowanego, a to, że ciężko mu zrobić no to niektore dzieci tak mają i tyle... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
aaaa i kupka mojegoi synka tak jakby się rozmazuje podczas wycierania. Taka "mazista", że tak to opiszę - też nie wiem czy tak powinno być... u Was jest podobnie? ... pediarta mówi, że Ok ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko wreszcie dziś normalnie pospało w dzień :) Tyle dziś rzeczy załatwiłam, że duma mnie rozpiera :) Rano skoczyłam do MOPS-u, potem po PESEL, a potem do spółdzielni mieszkaniowej. Zajęło mi to tylko 2 godz. łącznie, ale mały dostał w między czasie butelkę z nocnego udoju i jak wróciłam, to mama pochwaliła wnusia, że grzecznie spał i nawet zdołała posprzątać mieszkanie. Potem razem z synkiem zdrzemnęłam się na kanapie, a potem jeszcze na spacerek sobie poszliśmy w trójkę: ja, moja mama i Julek i znów dziecko trochę pospało :) Dokupiłam Dicoflor-u (bakterie mlekowe), bo wczoraj się skończył i boję się, że za krótko go brał. Na pewno nie zaszkodzi. Nadal czasem zdarza się co któraś kupka zielona raz na parę dni. Mój maluszek robi jakieś 5 kupek dziennie. Teraz kupki są żółte papkowate i dość rzadkie, no i wreszcie bez takich dużych grudek jak przy zwarzonym mleku. Dodam, że ja karmię wyłącznie własnym mlekiem i te kupki mają prawo być nieco rzadsze. Nadal też na wszelki wypadek podaję przed każdym jedzeniem Infacol, żeby kolek uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... dziecko śpi, wszyscy na kafe śpią tylko ja jedna szukam szczęścia... ostatnio mam problemy ze snem. Mały zasypia koło 22 i śpi do 5 a ja biedna chodzę do 1-2 i czekam na sen. od jakiegoś czasu brakuje mi osoby do pogadania, niby jest ok, niby P się stara, a ja mam chęć ryczeć. Powinnam być szczęśliwa, że mam dwóch wspaniałych mężczyzn obok siebie, mały ładnie śpi jest pogodnym i spokojnym dzieckiem, a ja się czuję trochę osamotniona... zacznę chyba pisać pamiętnik, może to tylko zimowa depreszka? idę wziąć kolejny, długi, gorący prysznic, może uda się szybko zasnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do położnych to ja wogóle jej niewidziałam!!!nieprzyszła wogóle do nas!!!mój mały tez robi takie wodniste kupki i często bardzo ulewa ale padiatra mówiła że jeśli przybiera na wadze to jest ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha dzieciaczki moje chore!!!była w czwartek z maluszkiem u lekarza bo pokasływał więc wolałam iść!!!lekarz go zbadała i powiedzaiła ze zdrowiutki i że jestem przewrażliwiona a w piątek już maił taki mocny kaszel i starsza córka też!!!ale w przychodni mnie nieprzyjeli bo zaduzo dzieci mieli!!naszczescie mam syropki i do poniedziałku musze poczekać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutki od wczoraj praktycznie non stop płacze :( wczoraj myślałam ze to kolka, płakał strasznie prężył się nic mu nie pomagalo. w nocy to samo. w końcu o 5 zasnął u mnie na brzuszku.myślałam ze już będzie ok, ale dziś znów od rana jets marudny. ciągle muszę go nosić i karmić. bo ciągle domaga się piersi. juz sama nie wiem co mu jest :( do tego R mnie wkurza i już w ogóle tragedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻 mather lekarz kazal ci zjesc caly jogurt??mi kazali jesc po 2lyzeczki i obserwowac zjesc 2 lyzeczki za dwa dni znowu dwie i tak po malu zwiekszac!!serek danio waniliowy jest najbardziej tolerowany! u mnie bylo identycznie jak u Ciebie!! musisz uwazac tez na jablka bo uczulaja, ryby tez uczulaja jesc w malych ilosciach jablko polecam ogolnie tylko gotowane!!nie wolno napewno miesa cielecego!!reszte mies jak najbardziej mozna jesc!z warzyw mozna jesc marchew, pietruszke, ziemniaki,buraczka Ja tyle tylko jadlam warzyw selera nie wolno bo uczula:) jajka mi nie wolno bylo jesc ze wzgledu na uczulajace bialko!!mi moj pediatra mowil ze cytryny malutki dodatek do herbaty nie zaszkodzi i pilam z cytrynka! u mnie wysypka byla tylko na buzi a potem lekka na piersiach Ja u mnie pomogla masc taka robiona za 5zl z apteki z wit.Ai E.ona jest taka biala i tlusta (nie wiem moze masz taka sama)ona jest chyba z cholesterolem!a na dzien smaruje Emolium krem specjalny!u nas one pomogly i olafek teraz buzke ma bardzo ladna gladziutka!!no duzy wplyw na jego cere mialo tezto ze przeszlismy na nutramigen!!!!po bebilonie pepti 1 tez mial wysypke!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, bardzo częste domaganie się piersi wcale nie musi oznaczać, że jest głodny. Skoro pręży się do tego, to z pewnością brzuszek go boli, a pierś jest takim pocieszeniem dla maluszka jak go coś boli. Jakie kupki Franuś robi? Może potrzebuje czegoś wspomagającego trawienie na ten brzuszek? U mojego skutkuje Infacol + probiotyk (Dicoflor 30 w saszetkach). Infacol podaje się przed każdym karmieniem. Gdyby nie te dwa specyfiki, to mój Julek też by się cały czas męczył i płakał. http://www.doz.pl/leki/p3574-Infacol http://www.doz.pl/leki/p590-Dicoflor * * * * * * * * * * * Dziś znów mały robi zieloną kupkę i jest trochę niespokojny. Zastanawiam się, czy się odrobinę nie przeziębił wczoraj i przedwczoraj, bo troszeczkę pokasłuje. Przy przeziębieniu podobno kupki też mogą być zielone. A może to tych kilka daktyli, które zjadłam przedwczoraj? Sama już nie wiem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dwóch dni Zuzia ma wysypkę :( cała buźka, piersi i z tyłu na szyjce :( nie mam pojęcia od czego to może być mleko jest dla alergików więc raczej nie , piersią nie karmie, kosmetyki od urodzenia te same , proszek do prania dla dzieci ten sam co może być jeszcze przyczyną ???????????????? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moją małą wysypuje po nabiale, szczególnie nie lubi sera żółtego, więc narazie tego nie jem. happymama a może to potówki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happymamo mysle ze moze mala za cieplo ubralas i to sa potowki:) dzieki za odpowiedz w sprawie kopki:) wczoraj jeszcze z ta kopka bylam u innej pediatry i powiedziala mi ze olafek jest zdrowy a Ja za bardzo jestem na jego punkcie przewrazliwiona i ze powinnam sie cieszyc macierzynstwem no przeciez sie ciesze!!!!!kurcze niepokoila mnie ta kopa wiec z tego powodu jestem przewrazliwiona???/hyyy no nie wiem moze troche jestem! kupilam dzis nawilzacz powietrza bo u nas jest strasznie sucho(centralne + drewniany dom + ocieplony z zewnatrz i wewnatrz)maly wczoraj tak strasznie charczal mimo ze zapuszczam mu 4-5 razy wode morska dalej ma sucho w nosku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! a u nas brzuszka ciąg dalszy :( wczoraj wieczorem malutki szalał strasznie. na szczęście noc przespał ładnie ale dziś od rana znów się pręży. co więcej strasznie ulewa, wręcz wymiotuje. praktycznie wszytsko co zje :( biedak strasznie się męczy. teraz zasnął na chwilkę. mam nadzieję ze jak się obudzi to będzie lepiej. dzięki Małgosiu :) wczoraj kupiliśmy ten Dicoflor :) może mu pomoże choć troszkę :) ja na kolkę podaję Espumisan. a powiedz mi tylko ty dajesz ten Infacol a on jest podobno od 2 miesiąca, a przecież Julek niewiele starszy od Franiula jest. i dlatego nie kupiłam. powiedz mi lekarka ci tak kazała, czy jak? ja się balam go kupić i dać malutkiemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Agnieszko faktycznie jogurt to za dużo:( była wysypka po nim duża:( wczoraj wypiłam kieliszek adwokata;) było pycha ale dziś mały ma buzię obsypaną od szyjki po brwi :( zjadłam 1 kromkę chleba i było 6 kupek po południu to chyba po chlebie:( a dziś znów nie ma żadnej:( oj to chyba szybko nie przejdzie:( no ale już widzę efekty diety po sobie:) chudnie sie rewelacyjnie nie mogę przestać karmić, bo mały nie potrafi ssać butli:( więc zostaje dietka muszę kupić jakiś biustonosz do karmienia z fiszbinami bo grawitacja nieuchronnie działa:)jeszcze trochę i piersi będą mi się kończyć przed kolanem:) dziś zrobiłam zupę wiśniową zobaczymy jaka będzie reakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) u nas maly ma jkis katarek :( ale normalnie nie moge odciagnac mu gruszka z noska bo strasznie piszczy:( zaraz wysle jakas fotke na nasza poczte bo dawno juz nic nie wysylalam:) mather a Twoj maly nie placze po tym co zjesz tylko go wysypuje na buzce?? u mnie po zjedzeniu kromki chleba maly przepiszczal doslownie od 18-24.30 mial wysypke i tak jak u Ciebie od poludnia do wieczora zrobil 7 kupek:( Ja ze slodyczy od czasu do czasu pozwolilam sobie na landrynke i na chrupki kukurydziane:)reszta niestety poszla w odstawke! na stoiskach dla bezglutenowcow mozna kupic np. krowki z soi:), budyn jadlam nawet dobry, mozna kupic chipsy buraczkowe, marchewkowe, jablkowe:)ale ta dieta niestety mimo ze sie nie ma co zjesc to jeszcze jest droga:) mala_agatko moze maly placze datego ze cos zjadlas co mu nie pasuje u mnie tak maly plakal jak wlasnie ta alergia mu sie zaczynala sam nie wiedzial czy chce jesc spac przy piersi sie denerwowal co chwile glodny byl brzunio go bolal bardzo sie prezyl!jak bylam ostatnio u tej pedriatry to wlasnie mowila ze dzieci z alergia pokarmowa bardziej brzuszki bola i bardziej tez placza:( wlasnie moj usnal polozylam go do lozeczka zobaczymy ile pospi z mezem robimy zaklady Ja mowie ze 10min. moj maz ze 7:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mother, Aga współczuję Wam tych problemów z dzieciaczkami. Ja takiej diety raczej bym nie przetrzymała, nie jestem taka wytrwała. My jak narazie nie mamy problemów z brzuszkiem. Największym problemem nadal jest kąpiel. Wrzask niesamowity. Kąpiemy codziennie, jeszcze nie zdarzyło się żeby poszła spać bez kąpieli. Poza tym mała zaczęła wymuszać branie na ręce i bujanie. Tata ją tego nauczył i w łóżeczku już teraz sama nie uleży. Ja wczoraj dostałam takie plamienie i już się skończyło(chyba), nie wiem czy to uważać za okres. Karmię piersią i butlą także pewno się mogę go szybko spodziewać, chociaż wcale mi się nie tęskni. Tydzień temu dopiero skończyło mi się krwawienie, a tu już kolejne:-( Mam pytanie do dziewczyn , które już dostały 1 okres- jak wyglądał i czy karmicie piersia przy nim? I pytanie o pieluchowanie- ile pieluch wkładacie? Jeśli 2 to jak, tak normalnie jedna na drugą, czy drugą składacie w trójkąt? Czy zakładacie pod spód pampersa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha co do katarku to moja ma w nosku codziennie gile i mam wrażenie, że czym częściej czyszczę tym częściej się zbierają. Ale nie wiem czy to uznawać za katar, bo nic jej nie furczy w nosku ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mather moj tez nie chcial butelki smoczka NIC nigdzie nie moglam pojsc ani pojechac cos zalatwic odciagnac mleczka i zeby np. moja mama zostala na chwilke z malym bo on nie chcial butli ale jakos pomalutku wziol smoczka dziewczyny tu na kafe polecily mi moczka avanta bo nuka za chiny nie wziol i tak jakos pomalutku pomalutku zaczal smoczka doic teraz bez niego zyc nie moze:)a pierwsza butle jak mial dostac to butelek chyba ze 4 wyprobowalismy avanta, antykolkowe, nic a nic dopiero najtansza taka love z mieciutkim smoczkiem wypil z niej 3 razy a teraz pije normalnie z avanta butli:)a smoczki juz wszystkie mu pasuja:)aby monio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pingusia Ja tak mialam tez ze skonczylam normalnie krwawic a po jakims tyg. 2 dni plamilam ale tak skapo i tez karmilam piersia i chyba to raczej do okresu bym nie zaliczyla! a teraz juz 2tyg. nie karmie i jeszcze okresu nie mam,moze dlatego ze nadal czuje jak mi naplywa pokarm spod pach jak narazie sciagam tylko raz dziennie i to juz malutko!a piersi moje ladnie tylko wygladaja jak myje podloge na kolanach!!TRAGEDIA:(takie wiszace worki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mather wlasnie ogladam twojego kacperka on ma malutka wysypke zaraz wysle mojego jak mial zobaczysz sama Twoj maly w porownaniu z moim to wysypki wogole nie ma:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×