Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

ja mialam wypalana nadzerke 2 lata temu, nic nie czulam... teraz mam do zrzucenia 4 kg, , ale to 4 najciezsze kg jakie mozna sobie wyobrazic buuuu:(:( co do biegunki i maluchow to jak trwa dluzej niz dobe, koniecznie do lekarza, maluch sie szybko odwadnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas na wesoło, też chyba zabkowanie Beatko te objawy mogą być związane z ząbkowaniem biegunka, gorączka wymioty niestety mogą wystąpić, te same objawy są na rotawirusa, jedyne obserwuj czy sie nie odwadnia, ewentualnie przy gorączce powyżej 38 paracetamol choć już wolno ibuprofen, Kacper ma to samo, marudzi piszczy i gryzie wszystko dookoła, choc zęba jeszcze nie widać, wczoraj płakał cały dzień w końcu zasnął o 17 i spał do 8.30 dziś rano!!!!! dziś jest nie do życia wrzeszczy aż uszy puchną:( dobra koniec pisania wracam do piszczałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała ma temperatury 37 i 1 po odjęciu. Kolejny raz zrobiła bardzo żadką kupkę a do tego od 5,30 rano zjadła tylko 200 ml mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Widzę, że temat ząbkowania na topie. U nas na zęby się chyba jeszcze nie zanosi, bo nic w dziąsłach nie widać ale mała pcha do buzi co popadnie. Zabawki już dość precyzyjnie chwyta,potrafi się nimi dobrą chwilę zająć W środę mamy drugie szczepienie, dowiem się wreszcie ile tak naprawdę waży Po wczorajszym spacerze przywlokłyśmy jaki katar i dzisiaj z nim walczymy na wszelkie sposoby dunia cieszę się, że jesteście w domku i wszystko z małym ok Beata ja myślę, że mały tak zareagował na nowe jedzonko Moja mała kiedyś po marchewce ze słoiczka wrzeszczała wniebogłosy prawie cały dzień, zrobiła przy tym trzy \"strzelające kupy(normalnie robi raz na 3 dni) Tak wię ostrożnie z nowym jedzeniem- po troszeczku Weronice dobrze robi herbatka z Hippa- jabłko i melisa od 4-tego miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że to nie od jabuszka bo dostała go może małą łyżeczkę a dziś wogóle apetytu nie ma i znów wodnistą kupkę zrobiła i o już czwartą a poza tym troche ulewa ale jutro na wszelki wypadek pójdę do lekarza wkońcu nic się nie stanie. I zauważyłam że jak mała śpi to jak oddycha to słychać tak jakby jej coś charszczało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesza - to tak samo jak u mnie chodzić z małym przed domem nie mogę, ciągle tiry tiry i tiry :O dobrze ze tu odżyłam troszkę to jak wróce to szybko mykmyk i już w lesie będziemy :) elmirka ja miałam wymrażaną nadżerkę. nic sie nie bój kochana. fakt jest trochę nieprzyjemne, takie uczucie ciągnięcia w podbrzuszu jak podczas okresu, ale da się przeżyć. trwa może z 5 minut, potem na pewno zrobi ci się strasznie gorąco, to normalny objaw. pamiętaj załóż normalne majteczki, nie stringi bo będzie sie z Ciebie straszna woda lała i tak przez ok 2 tygodnie. z podpaskami się nie rozstaniesz. ale ja miałam zabieg 3 lata temu i jak do tej pory się nie odnowiło, także skuteczna metoda :) lorinko spiralki jeszcze nie mam. 12 idę do lekarza, pobierze cytologię i dostanę jakieś globulki przygotowujące szyjkę i po wynikach zakładamy, oczywiście jak wszystko ok będzie. sympatyczna - ale wcale na spacerki nie chodzisz?????? co do tablet to baaaardzo często tak lekarze robią. moja na szczęście najpierw dokładne badanie zrobiła :) beatko to przejdź się jutro do lekarza. lepiej dmuchać na zimne :) u nas super! mały jest kochaniutki :) już wiem ze to po bułkach nie spał w nocy! te co tu kupowałam miały mleczko. odstawiłam i kłopot zniknął :) uciekam sie myć bo malutki śpi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 ale się dziś wyspaliśmy :) mały zasnął o 20.30 obudził się o 24 potem o 5 i o 6.30 wstaliśmy :) oznacza to tylko 2 pobudki w nocy zamiast 3-4 jak to ostatnio bywało, więc jest super :D teraz jem śniadanko a gadek śpi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby nie starszy synek to ja mialabym 13 godzin spania (z 2 rzewami ale jednak):D dziewczyny wysypiajcie sie ile mozecie, dla mnie to luksus nie do zdobycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny oogladajcie zaraz DZIEN DOBR TVN jest jak zrzucic brzuszek po porodzie :) dla tych oczywiscie ktorym cos zostalo bo u mnie jest tego troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daff 13 godzin!!! ja baaaardzo się cieszę że dziś spałam 7 z 2 przerwami :P ale to zdecydowana poprawa bo przez te bułki spałam 15 minut a potem całą noc masowałam brzuszek i tak przez 4 dni z rzędu :( mam nadzieję ze niedługo maluszek zrezygnuje z jeszcze jednej pobudki nocnej. choć dziś jak się po 5 godzinach snu obudził to był tak głodny że nie wiedział jak zjeść i się wkurzał :P a i ja byłam szczęśliwa że sie obudził bo prawie mi cycek pękł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam pieluszki happy ale dla nas sie kompletnie nie sprawdzają :( mały je przesikuje i kupka ciągle wyłazi. na następny raz huggisy sprawdzam, bo te perfumowane pampersy mnie do szału doprowadzają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym mogla spac 13 godz gdyby nie Olafek:) bo Lilka chodzi spac kolo 20.00 i spi wlasnie 13 godz z tym ze jest przerwa o 1.00 na mleczko, o 4.00 na herbatke, i znow o 6.00 na mleczko:) i zasypia.... no ale Olaf zasypia o 22.00, potem ja jeszcze sprzatam wiec klade sie o polnocy...i spie do 7.00:) u nas happy sie sprawdzaly, zreszta teraz wszystkie pieluchy daja rade, teraz 4 uzywamy i wcale nie sa duze, powiedzialabym na styk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻 u nas tez spanie jeszcze nie jest uregulowane! malemu zaczal dopisywac apetyt od 2 dni je mi sporo wiec w koncu jestem zadowolona.dzis w nocy zjadl mi 160ml mowimy z mezem eeeee pospimy ale skad obudzil sie z wielkim placzem po 2,5h i zjadl 130ml a teraz je po 100ml. wczesniej zjadal 80-100ml moze to przez ta lekko infekcje:)! teraz lezy i marudzi do spania dzis pierwszy raz usnal sam w bujaczku od jakiegos czasu uczymy sie samodzielnego zasypiania- nie zawsze sie to udaje ale staram sie jak najmniej go brac na raczki bo jest strasznie do nich nauczony po tych alergicznych kolkach! u nas piekna pogoda wiec pakuje sie zaraz do autka i wyruszamy maz do 21.00 w pracy wiec nie bede sie nudzila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarza z małą i mała ma wirus biegunki. Dostalismy jakieś leki które muszę wykupić i myślę że będzie ok. I mamy też mleko zagęszczać kleikiem ryżowym więc cieszę się że to tylko to. Moja mała idzie spać o 20 wstaje tak na jedzienie o 23 potem o 3 i 5 rano i o 6 godzinie pobudka więc jak się tak za bardzo nie wysypiam ale nie narzekam. Ja używam happy i huggiesy. Ja mam trochę brzuszkale jestem na diecie i juz 3 kg mniej jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie po 1 ciazy brzuszek calkiem znikl, zreszta tluszczu jakos nie mialam tylko skory za duzo:O a teraz jak siedze to mi sie wylewa ta skora:O:O:O masakra..jak stoje to jest OK. pewnie nawet jak schudne te 4 kilo to skora zostanie:O:O:O a przeciez nie mialam jakiegos duzego brzuszka:O Beatko to rotawirus jakis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzisiaj pogoda brzydka :/ Mały marudzi jako, spać nie chce. A jak go przedrzeźniam, to się śmieje :P Idziemy na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zas musze bardzo pilnowac godzin posilkow i np Lilka nie dostanie mleka czesciej niz co 3 godz.W sumie wychodzi na to ze dostaje 6x na dobe po 150 ml mleka, z tym ze czasem cos zostawi. W miedzyczasie herbatki i kilka lyzeczek jedzenia sloiczkowego od 3 dni. Z czasem sloiczek zastapi 1 posilek mleczny. u nas kleiki odpadaja ze wzg na wage Lilianki;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh ale Wam fajnie ze spacerkami..mnie teraz ciezko z dwojka wychodzic bo Olaf wskakuje do kałuż:O:O:O niech no wyschnie to cholerstwo w koncu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko widzialam zdjecie na NK, ale szczuplutka jestes, za to piersi masz fajne, zazdroszcze bo moje znikaja w oczach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokasta garniturek kupilam u nas w Lublinie w zwyklym sklepie z ubrankami dla dzieciaczkow:)byl jeszcze taki z czarna mucha i czarna marynarka:)ale nie mieli rozmiaru dla mojego:) a ja jeszcze nie pojechalam bo maly usnal i jak nigdy spi i spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daff lekarz nic mi nie mówił że to rotawirus tylko że jest to wirus biegunkowy który teraz panuje. Moja nosi dopiero rozmiar ciuchów 62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka zuzia zaczyna już nosić rozmiar 74 bo te ciuszki na 68 są takie na styk pomimo ze ma 66cm :P jak mam zagęszczać mleko kleikiem ryżowym ????? tzn ile sypiecie łyżeczek na ok 100ml ?????? no i czy do każdego karmienia trzeba dodawać czy np raz dziennie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka tez nosi 74... jesli mialabym zageszczac mleczko to tylko na noc, troche kleiku do mleczka zeby dluzej trzymalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×