Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

nick ..............imię.........data ur....waga...wzrost..ząbki..wiek Elmirka..........Aleks.........19.10.....9300.....78.... ....9......12m Kasiula82.......Amelka.......30.10.....9700.....80...... ..0......12,5m Mother..........Kacper......30.10.....9400.....74....... .6......12m KaroLinka.......Natan.......1.11......11,5......86.... ...8......12m happymama.....Zuzia........3.11......10,0......80....... 8......12,5 m Ann 31...........Alicja........6.11......9000......77.......6... ...11,5 m Agniesza26.....Olaf..........9.11......10kg....87/88.... 8.......12m MarzenaMol....Arturek.....10.11......9860.....74.......8 ......12 Beata1987......Zuzia........14.11.....10kg.....74....... 5.......12m2t kaaczuuchaa...Damian.....15.11.....9700......75.......7. .....12m9d Marta1983......Robert......16.11.....9000.....68.......2 .......11,5m Magmall..........Zuzanka....16.11.....9000.....77....... 6.......12m Jokasta.........Jeremi ......19.11.....8900.....72?......12......11 m **ewelka**......Wiktoria....21.11.....10kg......92...... 13......12m3d maminka.1......Lenka.......21.11.....9,0........73...... 4........11m kajtoch.........Blanka.......27.11......12........84..... ..2.......12m pingusia_22....Marika......27.11......8100.....76....... 4.......11 m Nika 33.........Weronika...27.11.....10,3......ok80.....2.......1 0,5 Małgorzata....Julek........ 28.11.....ok9,5.....ok80.....8.......10,5 lorinka..........Zuzia........28.11.....ok9,0.....ok80 ....6.......12m mała_agatka..Franek.......3.12.........?........80.... ...2......11,5m dunia27.........Kubuś........4.12.....ok9.850...85...... .6.......10,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej:) Moja mała Księżniczka skończyła roczek, wierzyć mi się nie chce, że to tak szybko zleciało:D Najcięższa ze wszystkich odkąd dobiła do 8kg:P Jutro impreza, ale w sumie to chyba na zimno, nie mam pomysłu na ciepłe danie, zresztą myślę, że max 4h goście będą, więc sałatka, wędliny i galareta wystarczą.Chyba że macie pomysł na niezobowiązujące ciepłe danie? Zrobiła się z niej mała przylepa, na krok nie odstępuje:P Co do pluszaków, to bez polotu. Dostała wczoraj drugi wózek, więc usypia w nich miśki, tyle jej kontaktu z pluszakami:P Ooooho, obudziło się moje małe, więc paap:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki!! Przeprzaszam Beatko, że dopiero teraz odp. ale nie mam chwilowo internetu zmieniamy firme:) Wymaz można robić dopiero 2tyg. po braniu antybiotyku!Na wymaz gardełka minimum 3h nie można wcześniej jeść i nic nie pisukać do noska:) Ja jestem już na etapie braia szczepionek na te moje jajniki i matko boska samo wkłucie nic nie boli ale potem masakrycznie boli ręka:( Wszystkim dzieciaczkom obczodzącym urodzinki wszystkiego najlepszego i dużo zdrówka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) jejuuu jak mi tu słońce przygrzewa przez szybę! aż szkoda ze malutek śpi :P ale niech się wyśpi i ok 14.30 ruszamy na ptaki :) ostatnio ulubioną zabawą malucha jest gonienie gawronów :P mamy ich masę na skwerku przed blokiem, więc wychodzimy bez wózka, przenoszę małego przez ulicę i już gania za ptaszynami :) chodzi, macha łapką, bo drugą trzyma mnie kurczowo, i mówi gagagagagagagagaga tak jak go tata nauczył i tak całą godzinę sobie łazimy po pagurkach :) czasem psem się zainteresuje, to przestaja gagać i szczeka :P głupolek kochany :D :D :D wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych roczniaczków!!!!!!! ja tak wczoraj siedziałam i myślałam o wydarzeniach zeszłego roku. i sobie uświadomiłam ze właśnie 26 listopada był ten cały pożar i ewakuacja szpitala i to od tego dnia się zaczęło wszystko. że to wtedy miałam pierwszy poważny przedsmak porodu :P pamiętam jak mnie wieźli ta karetką i tylko sanitariusz prosił zebym mu nie zapaskudziła podłogi wodami :P tak się wygłupialiśmy :P a ostatecznie urodziłam tydzień później :) a tego dnia co nas przewozili urodziła inna dziewczyna z którą w tej karetce jechałam, która to strasznie mi zazdrościła ze już takie silne skurcze mam i ze na pewno urodzę szybciej od niej :) eh takie wspominki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś heheh mamy chyba te same kolory włosów Ja też jestem już ruda:):P Mój tata stwierdził, że na zime wiewiórki się chowają a nie wyłażąhehe ale mężowi się podoba!mówi co rusz to z inna śpi raz z blond raz z czarnulą a teraz z rudą:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważyłam młodego na wadze domowej wyszło ok 10 kg, więc taką przybliżona wagę wpiszę, a i urósł mi 2 cm :D nick ..............imię.........data ur....waga...wzrost..ząbki..wiek Elmirka..........Aleks.........19.10.....9300.....78.... ....9......12m Kasiula82.......Amelka.......30.10.....9700.....80...... ..0......12,5m Mother..........Kacper......30.10.....9400.....74....... .6......12m KaroLinka.......Natan.......1.11......11,5......86.... ...8......12m happymama.....Zuzia........3.11......10,0......80....... 8......12,5 m Ann 31...........Alicja........6.11......9000......77.......6... ...11,5 m Agniesza26.....Olaf..........9.11......10kg....87/88.... 8.......12m MarzenaMol....Arturek.....10.11......9860.....74.......8 ......12 Beata1987......Zuzia........14.11.....10kg.....74....... 5.......12m2t kaaczuuchaa...Damian.....15.11.....9700......75.......7. .....12m9d Marta1983......Robert......16.11.....9000.....68.......2 .......11,5m Magmall..........Zuzanka....16.11.....9000.....77....... 6.......12m Jokasta.........Jeremi ......19.11.....8900.....72?......12......11 m **ewelka**......Wiktoria....21.11.....10kg......92...... 13......12m3d maminka.1......Lenka.......21.11.....9,0........73...... 4........11m kajtoch.........Blanka.......27.11......12........84.... . ..2.......12m pingusia_22....Marika......27.11......8100.....76....... 4.......11 m Nika 33.........Weronika...27.11.....10,3......ok80.....2.......1 0,5 Małgorzata....Julek........ 28.11.....ok9,5.....ok80.....8.......10,5 lorinka..........Zuzia........28.11.....ok9,0.....ok80 ....6.......12m mała_agatka..Franek.......3.12......ok10kg ....82.... ...2......11,5m dunia27.........Kubuś........4.12.....ok9.850...85...... .6.......10,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też muszę włosy pofarbować ale nie wiem jak :( mój R nie lubi mnie w rudym, zresztą ja siebie tez, bo często sie czerwienie i czerwona twarz i czerwone włosy to za dużo :P blond jakoś do mnie nie przemawia, więc pewnie jakiś odcień brązu zostanie, jak zawsze zresztą :( eh sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wczoraj nie miałam czasu i chęci pisać. Całą noc i dzień wymiotowałam i było mi bardzo nie dobrze. Wczoraj nic nie jadłam i nic nie piłam bo co łyka wody wzięłam to odruchy wymiotne miałam :-(. Ale dziś jakby ręką odjął i zdrowa jestem. Miałam po syrop jechać i skierowanie na badania, ale siły nie miałam. Co do Zuzi to nie wiem co jej jest. Biegunki nie ma bo dziś kupa normalna. Ale zielona i pełno śluzu. W nocy o 1 płakała i wiem, że ją brzuch bolał bo się prężyła a do tego 39,2 stopnia gorączki. Katar pokazał się lekko żółtawy, kaszel też się na nowo pojawił. Daję jej flegaminę i fajnie odkrztusza. W poniedziałek idziemy na kontrolę i lekarz musi mi dać skierowania na badania i nic mnie to nie interesuje. Apetytu dalej mała nie ma. Aha i ząbek jej wyszedł. Happymamo dziękuję za zainteresowanie Zuzią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ..............imię.........data ur....waga...wzrost..ząbki..wiek Elmirka..........Aleks.........19.10.....9300.....78.... ....9......12m Kasiula82.......Amelka.......30.10.....9700.....80...... ..0......12,5m Mother..........Kacper......30.10.....9400.....74....... .6......12m KaroLinka.......Natan.......1.11......11,5......86.... ...8......12m happymama.....Zuzia........3.11......10,0......80....... 8......12,5 m Ann 31...........Alicja........6.11......9000......77.......6... ...11,5 m Agniesza26.....Olaf..........9.11......10kg....87/88.... 8.......12m MarzenaMol....Arturek.....10.11......9860.....74.......8 ......12 Beata1987......Zuzia........14.11.....10kg.....74....... 6.......12m2t kaaczuuchaa...Damian.....15.11.....9700......75.......7. .....12m9d Marta1983......Robert......16.11.....9000.....68.......2 .......11,5m Magmall..........Zuzanka....16.11.....9000.....77....... 6.......12m Jokasta.........Jeremi ......19.11.....8900.....72?......12......11 m **ewelka**......Wiktoria....21.11.....10kg......92...... 13......12m3d maminka.1......Lenka.......21.11.....9,0........73...... 4........11m kajtoch.........Blanka.......27.11......12........84.... . ..2.......12m pingusia_22....Marika......27.11......8100.....76....... 4.......11 m Nika 33.........Weronika...27.11.....10,3......ok80.....2.......1 0,5 Małgorzata....Julek........ 28.11.....ok9,5.....ok80.....8.......10,5 lorinka..........Zuzia........28.11.....ok9,0.....ok80 ....6.......12m mała_agatka..Franek.......3.12......ok10kg ....82.... ...2......11,5m dunia27.........Kubuś........4.12.....ok9.850...85...... .6.......10,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Julka i Zuzi oraz dla wczorajszych solenizantów. Dużo zdrówka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Beatko a może przez ząbka to wszystko? niby by pasowało - zwłaszcza katar, kupka ze śluzem, biegunka, gorączka. tylko ten kaszel nie bardzo do ząbków pasuje. wszystkiego nalepszego dla Julka i Zuzi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś gorączki już za bardzo nie ma i jeśli do jutra nie będzie i jutro nie będzie to pójdziemy na chwilę na dwór. Kaszelek miała przy krtani i teraz jej się to wszystko odkleja i podaję jej flegaminę a w poniedziałek do kontroli. Duniu my też mamy te klocki i mała się bawi chwilę a z czasem może i dłuższą chwilę będzie się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam z małą na pogotowiu bo gorączka osiągnęła 40 stopni i jak się okazało Zuzia ma ropną anginę ponownie i znów antybiotyk bo bez tego się nie obędzie tym razem. Aha i ten lekarz powiedział, aby koniecznie posiew z gardła zrobić. I nie dziwi się, że Zuzię brzuch boli jak ma takie paskudne gardło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Beatko biedna Zuzia! duzo zdrówka dla niej!!! mam nadzieję ze przestanie w końcu chorować bo męczy sie biedulinka i Ty z nią. my wróciliśmy od znajomych - 6 par, każda para ma dziecko, jedna nawet 2 dzieci. wszystkie dzieci zebrane w 1 miejscu. daje to nam 7 dzieci w różnym wieku (od 5 lat do roku) Franek najmłodszy, hałas straszny, ale było fajnie. mały najpierw troszkę się bał, ale później się rozbrykał i wchodził ciagle po schodach na 1 piętro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że pojechałam na pogotowie bo przynajmniej wiem na czym stoimy i mam już antybiotyk i będzie coraz lepiej i wiem skąd ten ból brzuszka u Zuzi. No, ale niestety znów antybiotyk i znów Augmentin. Miała go jak miała pierwszy raz anginę w lecie. Moja Zuzia już 3 tyg bardzo mało je i jestem ciekawa ile teraz waży. Dziś np. na noc zjadła 70 ml mleka. Ugotowałam jej na obiad marchewkę u udko i praktycznie nic nie zjadła. Połowę banana zjadła i do tego trochę ryżu. A dwa Bebika starczyły mi na 2 tyg. Biedactwo się tak męczy. No i na dworze dwa tyg już nie była bo cały czas gorączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Beatko życzę zdrówka dla Zuzi i oby posiew rozwiązał problem ciągłych chorób. Biedulka:( Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych i wczorajszych urodzinkowiczów:) Przyjęcie robimy jutro, już wszystko skończyłm przygotowywać, pozostało mi tylko udekorować tort i ciasta. Torta w końcu robiłam sama, bo jak się okazało to u nas w cukierni z bajkowych tortów jest tylko shrek a on jakoś do mnie nie przemawia. Gdybym wpadła wcześniej na taki pomysł to bym napewno zamówiła taki opłatek http://www.allegro.pl/item821307354_zdjecie_na_tort_na_kazda_okazje_oplatek.html ale niestety już było za póżno jak to zobaczyłam i by nie doszedł. A ja w Biedronce kupiłam Marice lalke i muszę powiedzieć że jest superowa i jeszcze wóziu jej kupiłam w tesco ale niestety musiałam go schować narazie bo Marika zamiast lalę w nim wozić to chciała sama w nim jeździć i krzyku była co niemiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko dużo zdrówka dla niuni oby szybko przeszło! Angina ropna jest okropna u takich maluchów :( Sama się bałam żeby Robert nie miał tego bo czasem jest tak że każą w szpitalu leczyć te świństwo u takich dzieci, ale na szczęście się obyło bez tego. Zwilżamy codziennie całe mieszkanie, kaloryfery są zakręcone no i w dzień okna uchylone lekko żeby wilgotnośc była dobra. Agnieszko tak właśnie się zafarbowałam na rudziutko :) Chciałam coś zmienić no i mam hihi wiewióra w domku :D Mój mąż chyba też zadowolony, ale z komentarza Twojego się uśmiałam :) Widać że masz fajnego męża z humorem hihi... Dużo zdrówka i radości dla wszystkich solenizantów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :) dziekuje w imieniu zuzi za zyczenia 🌼👄 Beatko duzo zdrowka dla Zuzanki ❤️ Impreza sie udala!!! robilam razem z kolezanka na sali zabaw jej synek swietowal trzecie urodziny a ze mamy wiekszosc tych samych znajomych to robilysmy razem i wysztko sie udalo !!! tort zrobilam sama ,dzieci sie wyszalaly mamy poplotkowaly ;) polecam nie musialysmy sie o nic martwic wszystko zorganizowane bylo na 5!:) wysle jakies fotki na poczte niebawem ...a ja zawsze zastanawiam sie nad rudym ale ja jestem pieguskiem wiec jak zrobie rudy to dopiero bede wiewiora hehe:D!! i jednak wybieram jakis odcien brazu co do jedzenia to moja zuzia tez raczej jest niejadkiem tzn pomiedzy posilkami chetnie podjada wiec mniej wiecej na poltorej godziny przed obiadem ,kolacja nic jej nie daje i wtedy wszystko pieknie zjada ;) pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej:) Ja tylko na momencik, zameldować, że impreza się udała, świeczka zdmuchnięta przez tatę, ale co tam:P tort rewelka, prezenty też, Blanka płynnie przeszła z opcji niemowlak na opcję dziecko:D wysłałam kilka zdjęć na pocztę:) Jeszcze spóźnione najlepszego dla Julka i Zuzki ❤️:) I Zuziu (Zuzio?) Beatki, wracaj szybko do zdrowia i nie daj się więcej żadnym choróbskom🌼 Zmykam na uczelnie, buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się melduję :-). Zuzia teraz śpi. Wczoraj rano miała 38.6 stopni gorączki. Dostała ja wstała pierwszą dawkę antybiotyku i gorączka spadła i do teraz się jeszcze nie pokazała. Jest coraz lepiej, ale brak apetytu nadal jest. Katar leci jak z kranu, ale grunt, że przeźroczysty. Kaszelek też jest, ale dzięki flegaminie pięknie odkrztusza. Co najgorsze to nie chce mi wypić osłonowych proszków bo mam acidolac a to z wodą jest ohydne i nawet z herbatą paskudne. Muszę dziś jechać po coś innego, bo dicoflor ładnie przyjmowała. Kupka jest dość rzadka, ale to przez antybiotyk. Nocki jeszcze nie najlepsze, ale mam nadzieję, że wrócimy do tym przespanych nocy. Brzuszek już też nie boli i to po pierwszej dawce antybiotyku. Mała ostatnio bardzo często chorowała bo 16-go miała zapalenie gardła i antybiotyk ( tu katar zanikł od razu), za tydzień zapalenie krtani i za 5 dni anginę ropną i antybiotyk. Mam pytanie. Czy jak Zuzia (mój mówi na nią Buba :-)) nie ma temperatury to czy możemy iść na pół godziny na dwór? A jak jest taki straszny wiatr to co mam zrobić? Ja od wczoraj mam biegunkę i też brak apetytu. Wymioty się dalej zdarzają. Matro moja już ma drugi raz anginę. Wydaje mi się, że poszłaby do szpitala gdyby było bardzo źle z migdałkami i np. gdyby była konieczność ich nacięcia. A ja pokój wietrzę i mam prawie cały czas włączony nawilżacz powietrza i mokre pranie na grzejnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Zuzi lada moment będzie kolejny ząbek i tym razem długo oczekiwana górna dwójka. Już widać biały zarys ząbka przez dziąsło. 2 dni temu wyszła jej dwójka dolna. Czekamy jeszcze na drugą dolną dwójkę i czwórki górne też idą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE POWINNO
Lekarz mojego dziecka mówi ze przy braniu antybiotyku NIE POWINNO sie wychodzic na dwór!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOZE POMYSL TROCHE!!!!!!!!!! i do tego taki wiatr:((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój lekarz twierdzi, że jak dziecko nie ma gorączki to mamy je traktować jak zdrowe. Ha ha i kto tu ma rację. Trzy tygodnie już siedzimy w domu. I wiatr już od tygodnia wieje i co? Zdrowe dzieci mają się kisić w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! moje dziecko dłużej śpi :) od soboty budzi się rano o 6, pije sobie picie i śpi do 8-8.30 :) oczywiście później w dzień nie zasypia o 10 tylko o 12.30 ale śpi jak zawsze ok 3 godzin i wieczorem o 20 pada :) więc jest superrrrrrr! dziś w nocy budził się tylko 3 razy, wiec też ładnie :) dziś byliśmy już 2 razy na dworze. najpierw po zakupy a potem poszliśmy gonić ptaki :P a teraz malutki śpi :) Beatko szkoda mi Twojej malutkiej! faktycznie coś ostatnio nie moze się wyleczyć. jak nie jedno to drugie, ehhhh. co do spaceru to mój lekarz mówi ze można wychodzić jak tylko gorączki nie ma i to niezależnie od tego czy bierze antybiotyk czy nie. ja bym założyła małej szaliczek na buzią zeby się nie nałykała zimnego wiatru i chociaż na 15 minut wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do lekarzy to jeden na zwykły katar przepisze antybiotyk a drugi zleci częste odciąganie i wodę morską. co lekarz to opinia, więc najlepiej zaufać własnej intuicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko to prawda z tym, że lekarze antybiotyki na byle co przepisują. Na 15 minut wyjdziemy. U nas wiatr jest już od tygodnia a mała się rwie na dwór. Wierzę, że będzie dobrze. W końcu kiedyś musi być. Nie tylko mój lekarz uważa, aby wychodzić na dwór jak nie ma gorączki podczas choroby. Kiedyś go nie było i byłyśmy u Pani doktor i też tak twierdziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×