Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pluria

colonix

Polecane posty

Gość ja-anna
Robakuzkomputera, tez myślę, że w tym okresie nie ma co się rzucać na nowalijki, bo wiadomo, co to jest. Nie każdy ma dostęp do produktów niepodrasowywanych, niestety:(. Dziś znaklazłam chlebek żytni , bez drożdży i bez domieszki mąki pszennej. Mam nadzieję, że i bez polepszaczy. A właściwie co to jest za paskudztwo te polepszacze? Robaku, jestem bardzo zainteresowana tą kurają oczyszczającą, proszę o info. Ukłony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-anna
Grela! Czy lekarze coś o tym wiedzą, wątpię. Od lat borykam się ze swoim problemem, jak dotąd żaden lekarz nie wspomniał nawet o takiej możliwośći. W mojej przychodni jelitowej pani doktor nie słyszała ani o hydrokolonoterapii, ani o oczyszczaniu. Dziwne to dla mnie, bo powinna iteresowac się tematem, w końcu jest specjalistą i temat powinna znać. Lekarze chyba boją się nowinek, więc musimy sami szukać rozwiązań. Myślę, że każdy, kto trafił na tę stronkę, wie, jak wygląda życie z taką przypadłością. Jestem gotowa wypróbować wszystkie metody, nawet najdziwniejsze, byle znaleźć w końcu jakieś rozwiązanie. Zaczęłąm od oczyszczania jelit i mam nadzieję, że po zakończeniu kuracji coś w końcu drgnie. Jeżli nie, będę szukać dalej. W ostateczności nie zawaham się pojechać do tak zwanej babki-szeptuchy, do której zjeżdżają nawet vipy z samej stolicy i do której ustawiają się kolejki od samego świtu. Ponoć pomaga. czy na wszystko? Tego nie wiem. Najpierw jednak Colonix. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja_anna, bardzo dziekuje! tak naprawde to oprocz colonixu, nalezy takze unikac wszelakich cukrow (ja zastapilam ksylitolem - drogi, ale ma tez wlasciwosci lecznicze), maki pszennej, drozdzy i wszelakich grzybow, a na poczatku oczyszczania takze owocow (dozwolone jedynie grapefruity) - bo zawieraja fruktoze, i produktow zawierajacych skrobie (ziemniaki np.) moja dieta trwa juz jakis czas i codziennie faszeruje sie roznymi ziolami i specyfikami i mam nadzieje, ze teraz bedzie tylko lepiej :) ale nad colonixem tez sie zastanawiam, aczkolwiek Hydrokolonoterapia tez jest dobra opcja, a jej substytutem moze byc lewatywa :) polecam stronke: http://www.lalbavita.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleh obrzydliwe te zdjecia tam byly. Ale pamietam taki program z telewizji "uzdrowisko" i tam tez tkie rzeczy wydalali tylko bez srodkow pomocniczych, tylko specjalna dieta. Ile takie cos kosztuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRoCIn
Ja-anna, jak długo zaparzasz wieczorem kleri tea?? Ja juz drugi miesiąc się oczyszczam dziś jest dokładnie 40-ty dzień kuracji, ale jeszcze nigdy nie zaparzałem herbatki dłużej niż 5 min. - boję się że nazajutrz nie dam rady iść do pracy, bo będzie za bardzo przeczyszczać. Nie zauważyłem również u siebie żadnych potworów, może poza dwoma czy trzema razami ale to nie było to co na zdjęciach. Co do walorów smakowych, to całkiem znośne, zwłaszcza herbatka. Najgorsze to te kapsułki ich zapach i posmak nie są za ciekawe. A błonnik pije normalnie z wodą tylko ciepłą - dużo łatwiej mi to wypić niż z zimną wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princess85
TRoCIn Ty juz jestes długo na Colonixie, jakie sa twoje wrażenia i ocena produktu?? Ja równiez zamierzam go kupic i wszelkie informacje od osób które go maja i stosuja sa bezcenne:) dzieki za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robakzkomputera
ja-anna napisałem się tyle do ciebie i wszystko się skasowało,innym razem ci popiszę to i owo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-anna
TRoCIn, herbatkę zaparzam nawet dłużej, ale nie zauważyłam, aby działała radykalniej. Niestety, będę chyba musiała zwiększyć dawkę Colonixu do półtorej łyżeczki, bo coś cisza... Dziś nie zdarzyło się niestety NIC. Nie miałam wypróznienia, ale czuję sie cakiem nieźle. Czekam, co przyniesie nmi jutrzejszy dzień. mam nadzieję, że może jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRoCIn
Ja z colonixu jestem zadowolony. Zmagam się od pewnego czasu z IBSem, choć już po badaniach wiem że to Candida i nietolerancja glutenu to nazywam to IBSem, postać biegunkowa. Colonix doprowadził do regularnego wypróżniania raz, dwa do trzech razy dziennie praktycznie tylko z rana. Przez pierwsze 30 dni wypróżnienia były bardzo obfite (objętościowo to nawet więcej niż przy biegunce) ale bez potworów. Po pięciodniowej przerwie w braniu kapsułek i piciu herbatki (zgodnie z harmonogramem kuracji)te wypróżnienia zauważalnie zmalały objętościowo ale nadal jest to sporo więcej niż, nazwijmy to, naturalnie. U mnie również zdarzają sie dni przestojów, jeden albo dwa, a czasami, jak np dziś, mam bóle w brzuchu i jelitach (choć już bez biegunki) i musze się wspomóc loperamidem no ale to już konsekwencje candidy. Do czasu rozpoczęcia kuracji dość często miewałem bóle głowy, nierzadko migrenowe. Jak zacząłem brać colonix bóle pojawiają się już niezmiernie rzadko, nie licząc początkowych kilkunastu dni kuracji gdzie występował leciutki (nazywam to mgiełką) bólik głowy ale to efekt usuwania toksyn z organizmu. Ja uważam że colonix jest skuteczny i pożyteczny bo czuję się po nim o niebo lepiej niż jeszcze dwa miesiące temu. Nie stosowałem nigdy wcześniej żadnych innych kuracji tego typu więc nie mam porównania ale uważam że z colonixem warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-anna
Jakie badania robiłeś na wykrycie Candida?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRoCIn
Test MORA na obecność grzybów, wirusów i pasożytów. Przy okazji wyszła nietolerancja glutenu pszenicy. Z książki dra. Janusa wiem że mogły ją spowodować właśnie grzyby chociaż dziecięciem będąc to podobno też miałem tę przypadłość i byłem na diecie bezglutenowej. Jak byłem u homeopatki coby jakieś leczenie mi zaproponowała (w medycynie tradycyjnej ratunku nie widze) zrobiła mi jeszcze badanie RYODORAKU (zasada podobna do MORA tylko badanie w większej ilości punktów akupunkturowych) i jakimś urządzeniem irydologicznym zaglądała do oka i również potwierdziła grzybki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_anna
Tak, zdecydoweanie 1 i 1/2 miarki Colonixu. Efekt znakomity :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna_20
witam ja również zastanawiam sie nad kupnem colonixu i mam pytanie do ja anna i Trocina (naprawde zalezy mi na waszej odpowiedzi) czy colonix pomaga również na wzdęcia, mam tez inne przykre objawy mojej choroby m.in jelito drażliwe ale to właśnie wzdęcia sprawiają mi najwięcej przykrości, ból brzucha i ten okropny dyskomfort do tego stres nimi spowodowany gdu jestem w towarzystwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-anna
Czarna_20, od czasu, kiedy zaczęłam stosować Colonix, nie mam wzdęć. Nie wiem, co będzie po kuracji, ale na razie mam spokój. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRoCIn
Ja gazów pozbyłem się jedząc miód manuka ( www.miodymanuka.pl ) ale z uwagi na walkę z candidą musiałem zaprzestać jedzenia miodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-anna
TRoCIn, czym zwalczasz grzyby? Właśnie siedziałam na Allegro, szukałam czegoś na grzyby i detoksykację. Znalazłam sporo peraparatów, między innymi aloes i vilcacorę. Czy ktoś stosował te preparaty? Czy zakup na allegro to dobry pomysł? Trochę się boję takich zakupów na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robakzkomputera
mowa jest o grzybach,przecież to co stosujecieczyli paronil jest tym środkiem.najlpesze produkty ma calivita i NOW.Jeżeli chodzi o gazy to najtaniszy i najprostszy sposób,to zalać wrzątkiem saszetkę piołunu i połknąć zawartość saszetki i wypić wywar (można też na sucho)-------rano natczo i przed snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRoCIn
ja-anna, ja bylem u doktorki i dostałem leki homeopatyczne: Albicansan, Notakhel, Sankombi (są na receptę), Nux Vomica, Berberis i Lymphomyosat (z tych robi sie napój dodatkowo oczyszczający) oraz na obniżenie kwasowości w przewodzie pokarmowym - Proszek Zasadowy z Inuliną. Narazie zacząłem w ten sposób, jak to wszystko zjem czyli za jakieś 5-6 tygodni to pojde na kontrole i zobaczymy czy coś pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_anna
Robakuzkomoputera, zastanawiałam się właśnie, czy Paranil działa i na grzyby. Może coś przeoczyłam, ale chyba wyczytałam tylko o jego działaniu robakobójczym. Czy zwalcza i Candida ? Wygląda na to, że coś przeoczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_anna
TRoCIn, ciekawa jestem, czy Twoja kuracja okaże się skuteczna.Ja chyba jednak zafunduję sobie aloes (miąższ), na pewno mi nie zaszkodzi :))). Chyba nikogo o jego dobroczynnym działaniu przekonywac nie muszę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRoCIn
Ja jak skończe colonix, a jestem dopiero w połowie, to zamierzam wziąć się za MO (mikstura oczyszczająca) w celu podreperowania zniszczonych tkanek układu pokarmowego (więcej na ten temat http://mikstura.kei.pl/forum/ ). Nie można tego stosować razem z inną kuracją więc musze poczekać do zakończenia colonixu, chociaż po colonixie to sie w sumie tak dobrze czuje że mógłbym go brać już zawsze (zresztą błonnik to chyba można cały czas przyjmować, nawet po upływie trzech miesięcy). ja_anna poszedłem za Twoim przykładem i również zwiększyłem dawkę do półtorej miarki i faktycznie efekt jest pozytywny, co mnie ogromnie cieszy. Co do candidy to też jestem ciekaw efektów i mam nadzieję że będą one pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja niestety rowniez zmagam sie z grzybica, a wczoraj jednak zamowilam colonix, obecnie stosuje Candida Clear, colon C (straszna pomylka) herbatka z senesu (tez nie dziala) aloes, citrosept, probiotyki, cynk, magnez i inne witaminy, i wlasnie MO. Teoretyczne nie mozna stosowac tej mikstury razem z oczyszczaniem organizmu, ale w przypadku candidy to co innego. Jak to mowi autor mikstury - oczyszczanie organizmu bez wygojenia nadzerek spowodowanych wlasnie candida, to jak malowanie sufitu przy dziurawym dachu. Bo tyle toksn dostaje sie do organizmu kazdego dnia. U osoby \"zdrowej\" oczyszczanie mozna stosowac dopiero po pol roku stosowania MO. Ci z candida niestety nie maja tyle czasu, by zwlekac, bo kazdy dzien to tak naprawde powolna degradacja organizmu. A walka z candida to minimum 3 lata, przy czym najbardziej istotny jest pierwszy rok (cialge przyjmowanie preparatow antygrzybiczych), stad tez colonix to jedynie wstep. zachecam do odwiedzin strony www.bioslone.pl dziekuje Wszystkim za wiele cennych uwag! Powodzenia w oczyszczaniu i walce z candida! pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac, ze kluczowa kwestia w walce z candida jest zmiana diety, zero slodyczy, cukrow, owocow (oprocz grapefruitow, cytryn), maki pszennej, jak najmniej weglowodanow i produktow przetworzonych i konserwowanych, niestety przez to odpada ogrom rzeczy, nawet majonez musze robic sama, a jak nigdy nie zabawialam w kuchni za dlugo, tak teraz pieke chleb na zakwasie :) A takze, co tyczy sie kobiet rezygnacja ze srodkow antykoncepcyjnych - bez tego nie ma nawet co zaczynac. TRoCIn - czy moglbys dodac cos do tego, bo moze pominelam, albo po prostu o czyms jeszcze nie wiem. z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRoCIn
No cóz Nadienka, niestety dieta jest nieodzowna, dla mnie najgorsza jest rezygnacja ze słodyczy bo kocham czekoladę a nie mogę jej jeść (ale mam nadzieję że kiedyś jeszcze będę mógł :) ). Nie przebrnąłem jeszcze przez całe forum biosłone więc może troche mi podpowiesz... Napisz co nieco o tej miksturze, tzn. w jaki sposób ją przyrządzasz, ile używasz składników i czy robisz za jednym razem większą ilość czy raczej lepiej robić po trochu tuż przed spożyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-anna
Nadienko, na kuracji aloesowo - oliwowej byłam ok. pól roku. Dłużej nie wytrzymałam...miałam odruch wymiotny...bleee. Od Colonixu też już mnie zaczyna odrzucać, ale postanowiłam, że tym razem wytrwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TRoCIn jesli chodzi o miksture, to przygotowywuje ja wieczorem, po 10ml soku z cytryny i oliwy i po 5 wody i aloesu. Mmozna tez razem wymieszac wode z aloesem w proprcji 1:1. Ja_anna ma racje, na poczatku jest odruch wymiotny, bolalo za pierwszym razem, teraz pije za jednym zamachem i o tym nie mysle :) Ten aloes pije sie pol roku, pozniej zmienia sie na citrosept, bo organizm sie przyzwyczaja. Polecam zakup 2 ksiazek : Janusa - Jak nie dac sie jesc grzybom candida i Sloneckiego - Mikstura oczyszczajaca, za pare groszy na allegro. Wlasnie na allegro kupuje wiekszosc tych specyfikow, bo naprawde jest taniej, bo ta kuracja nadwyreza niestety budzet. Nalezy pamietac, by nie laczyc pokarmow, jak warzywa to albo z weglowodanami albo z mieskiem, weglowodany najlepiej pasuja do warzyw itd, pokarm nalezy odpowiednio dlugo przezuwac, by pozniej nie zalegaly w jelitach. Ja popelniam 2 grzechy, a mianowicie jem sery i pije kawe - w mniejszych ilosciach niz przedtem, ale zawsze. Tak naprawde obecnie nie ma idealnie czystego pokarmu, wszedzie albo cukry, maka pszenna, drozdze, albo toksyny inne :) nie mozna nawet gumy do zucia, a cos jesc przeciez trzeba. Bardzo polecam odwiedziny strony www.candida.peet.pl oraz www.dieta.peet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×