Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pluria

colonix

Polecane posty

Gość joi jo i jo
Coloniv pack?kto to bierze?Do kogos ,kto pisal o poradni vega? Co to jest z a poradnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachs
colonix mozna odeslac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia.M.
rzestrzegam przed stosowaniem preparatu Colon Pack.Jeden z lekarzy praktykujących medycyne niekonwencjonalna mi go polecil i po miesiecznej kuracji czulam sie b. oslabiona . Spadly znacznie moje wyniki na treningach (jestem biegaczka), zaczely sie krwawienia z nosa i mrowienia konczyn. Badania wykazaly zaawansowana anemie. Zaznaczam ze w trakcie kuracji nie zmienilam dotychczasowej diety i jadlam regularnie i prawidlowo , jednak preparat powodowal u mnie regularne przeczyszczenia i efekt jest jaki jest. Teraz czeka mnie dluga kuracja uzupelniajaca niedobory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli twój organizm nie toleruje albo wystapią jakieś inne objawy, to Colonix można odesłać w ciągu 60 dni od otrzymania paczki i dostaniesz zwrot pieniędzy, ale najpierw radzę najlepiej zadzwonić do konsultanta tej firmy i poradzić się, co zrobić w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anerlam
Colonix- polecam jak najbardziej- rewlacja , nie znam podobnego produktu. Polecam równiez oczyszczanie wątroby metodą Huldy Clark- prosta i również rewelacyjna- wszystko sprawdziłam na sobie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anerlam
Jeśli jest się młodym i zdrowym człowiekiem to napewno Colonix może wywołać różne dolegliwości.Produkt głównie dla osób z zanieczyszczonymi jelitami i narządami wewnętrznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość versew
A nie lepiej kupić inulinę np. www.inulina.com.pl Macie tani i czysty składnik róznych colnixów i innych duperszwanców. Inulina ustabilizuje wam florę bakteryjną a przy okazji pełni funkcję błonnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spajder40
Gdzie mozna kupic colonix dwa lata temu zamawialem na polskiej stronie dr natura a teraz nie ma jej jest tylko amerykanska. Wy jak zamawiacie ten produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia8220
Jak do tej pory to stosowałam ColonPack (bardzo podobne, a może nawet taki sam skład?) Bardzo mi pomógł w oczyszczaniu. Dzięki niemu pozbyłam się pazożytów, o których wcześniej nie miałam pojęcia. Teraz jak mam porównanie jak się czułam przed i po kuracji mogę stwierdzić, "że chyba jeszcze nigdy lepiej się nie czułam" - i mówię to dosłownie, nie w przenośni. A jeśli chodzi o zamówienia to ja zamawiałam na stronie http://www.mitrazdrowie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka313
Witajcie wznawiam dalej wątek:) Zamówiłam już colon pack z mitry.Jutro mam mieć przesyłkę zaczynam od niedzieli kurację będę Was na bieżąco informowała .Dodam że mam wieczne zaparcia siedząca pracę mało piję. Zależy mi żeby oczyścić jelita i przygotować je do nowego odżywiania. Musze tego pilnować bo w rodzinie mam osoby z rakiem jelita tata miał stomię dziadek też, brat usuwany polip.Ja póki co ok robiłam nawet badania genetyczne pod tym kątem. Jednak dla zdrowia przeprowadzę kurację, akurat na jesień dobra pora. Jeśli dobrze zniosę to na wiosnę kolejna.Pozdrawiam wszystkich walczących o swoje dobre samopoczucie i zdrowie bez leków:) Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka313
zestaw dotarł zaczynam już jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często u kobiet zaparcia to efekt długotrwałego stresu, stąd trudno się ich pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka313
Tak Eryku zgadzam się w 100 procentach przy mojej pracy jest to jak najbardziej prawdopodobne. Ponieważ chcę zmienić sposób odżywiania chcę rozpocząć od oczyszczenia organizmu. Dziś pierwszy dzień tabletek plus błonnik samopoczucie ok , toaleta zaliczona . Nawet jeśli na tym forum nie będzie dyskusji będę robiła wpisy do końca kuracji, być może pomoże to komuś w podjęciu decyzji co do zakupu nie taniego przecież zestawu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka313
Dziś drugi dzień samopoczucie ok. Toaleta zaliczona herbatkę parzyłam2 minuty ale chyba trochę za słabo dziś potrzymam 3 lub 4.Dziwna lekkość w ciele, nie wiem czy to nie efekt wiązania wody przez błonnik ale ponoć działa to tylko na poziomie jelit trudno określić. Póki co jeden plus będąc na tej kuracji można normalnie funkcjonować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka313
Trzeci i czwarty dzień bez większych sensacji rano dwie tabletki 30 minut później błonniki 3 szklanki wody a wieczorem herbatka. Standardowo poranna toaleta zaliczona, aż dziw bo nie często mi się to zdarza. I wierzcie czy nie przerobiłam mnóstwo błonników i tego nie da się innym zastąpić.Po wszystkich innych pomimo picia dużej ilości wody wciąż miałam gazy a z toalety nici.Ten działa rewelacyjne.Czekam na dalsze efekty szczególnie te dogłębnie oczyszczające o których piszecie, a które dzieją się ok 9 lub 12 dnia. Samopoczucie ok. Często osoby piszą że bardzo źle się czuja na początku, ja tego nie zaobserwowałam, ale może to wynik tego że wcześniej robiłam oczyszczanie i odgrzybianie czarnym orzechem. Jeśli coś zauważę bądź coś ciekawego się wydarzy będę pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam ostatnio dobrego suplementu na oczyszczenie organizmu itp. ale widzę z waszych opinii że to co nam oferują w internecie to coś typu soczki Mona Vie i cudowne działania jagody asa'i , jedna wielka bujda i tyle. Trzeba poszukać coś w sklepie zielarskim (stacjonarnym ) a nie internetowym albo jeszcze jakimś innym badziewiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oczyszczałam organizm za pomocą suplementu diety o nazwie Colon Pack. Miałam kiedyś problem z zaparciami i bóle kręgosłupa. Po kuracji czułam się jak nowo narodzona (zaparcia i bóle zniknęły). Niedługo chyba znów ją powtórzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje colonpack od 10 dni. Drugiego dnia zażywania poranne wypróżnienie - ok, bez strasznego ciśnienia, ale lekkie, łatwe i przyjemne :) Po ok. 2 godz powtórne, w mniejszej ilości. Tak jest do dziś - po przebudzeniu wypróżnienie następuje po ok. 20-30 min od wstania z łóżka, a herbatkę pijam przed snem. Żadnego przelewania w brzuchu, dużo mniej gazów, brzuch mniej wypełniony, niż przed kuracja. Oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zdecydowanie lepiej postawić na naturę i jej działanie! Ze swojej strony rekomenduję sięgnięcie po w pełni naturalny preparat, którego skład stanowią nieprzetworzone nasiona babki płesznik i babki jajowatej - Błonnik Witalny. Wystarczy wsypać do szklanki z wodą, mlekiem, sokiem lub jogurtem 2-3 łyżeczki tego preparatu i już pierwszego dnia można rozpocząć proces usuwania toksyn i złogów z organizmu. Dzięki jego zastosowaniu oczyszcza się cały organizm w środku, a zmiany odczuwa się na zewnątrz. Organizm pracuje wydajniej i ma się więcej sił i energii. Wszystkie niezbędne informacje na ten temat Błonnika Witalnego można znaleźć na stronie czystejelito.eu Pozdrawiam Jolanta Piwowarczyk Online Ekspert marki Mapa Zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×