Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pluria

colonix

Polecane posty

Witajcie przesympatyczni Forumowicze. Zainteresowały mnie Wasze wpisy i w związku z tym bardzo prosze o informacje, gdzie najlepiej zamówic colonix. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie, po przeczytaniu Waszych wpisow oraz zapoznaniu sie z oferta Dr.Natura postanowilem przetestowac sam na sobie ow \"wspanialy\" preparat o nazwie Colonix. Dokladnie przed chwila zamowilem trzymiesieczna kuracje Colonixem.Postaram sie na bierzaco informowac wszystkich zainteresowanych postepami przeprowadzanej kuracji.Mam 33 lata,siedzacy tyb pracy,przy wzroscie 177 cm jeszcze przed 6 tygodniami moja waga wynosila 90 Kg.Obecnie przy pomocy drakonskiej diety oraz srodkow wspomagajacych moja waga wynosi 80-81Kg.Odezwe sie niebawem gdy przesylka do mnie dotrze i bede mogl rozpoczac test.Colonix zamawialem u dystrybutora polskojezycznego na ogolnodostepniej stronie.Pozdrawiam Wszystich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich! Wiem, ze obiecalam juz nie czytac :), ale przez przypadek wpadlo mi w rece, ze senes zawarty w tej herbatce, przyjmowany dluzej niz 7-10 dni uszkadza watrabe, znalazlam, tez wiele innych negatywnych opinii. Co Wy na to? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rbakzkomputera
Inulina jestjak najbardziej ok ,najlepszy srodek w aptekach to TOPINULIN 20zł.-słonecznik bulwiasty własnie on zawiera inulinę a bakterie w niej zawarte w przeciwieństwie do probiotyków utrzymują się przez długi czas,ale teraz ja-aniu odkrywasz inulinę potem odkryjesz spirulinę ,potemkrzem organiczny(ANRY),potem askrobianian potasu(wodorowenglan potasu +wit.C) wszystko to o tylko coraz więcej,proponuję colonix i jedno wspomaganie np.topinulin jak ci się znudzi to coś innego ale jedno! Dziąsła krwawienie,jeżeli nie masz wstawek metalowych to myj zęby wodą utlenioną a po już dwóch tygodniach powinno być lepiej.I jeszcze jedna sprawa poruszona ,,senes,,-trzeba pamiętać że nad colonixsem pracowało trochę fachowców i zaufajmy im,oni to wiedzą że coś tam szkodzi ,stąd przerwy ,stąd jest tam np. rumianek -jest to mieszanka która masię uzupełniać ,nie zawsze to się udaje ,dlaczego ono dlatego że zioła mają swoje minerały ,energię ,lecz jak to zauważa LIlianna Bondnarczuk że to samo zioło może mię a może tego nie mieć ,kidyś oglądałem dokument otwórcy vicakory(zapomniałem nazwy) on tam mówił że zioła wykazują diametralnie różne właściwości ,zależy głownie od gleby,miejsca od czasu zbiorów, i tylko szczęście na jakie trafimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRoCIn
Hej, właśnie wróciłem od dentysty, troche do naprawy będę miał. Zęby psują się od próchnicy i od płytki bakteryjnej - chyba ona nas najbardziej dotyczy przy usuwaniu syfu z organizmu. Płytka bakteryjna nie usuwana z zębów po 7-miu dniach zamienia się w kamień nazębny i niszczy zęby a nie da się już go usunąć szczoteczką, konieczny jest zabieg czyszczący (taki właśnie dziś sobie zafundowałem i nie mam ani grama kamienia ani żadnego osadu). Tak więc myślę że należy dokładnie myć zęby ze trzy razy dziennie, porządną szczoteczką i powinno być okej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRoCIn
Co do inuliny, to ja zażywam proszek zasadowy z inuliną (pisałem wcześniej). Przywraca prawidłową równowagę kwasowo-zasadową organizmu, neutralizuje zakwaszenie organizmu, wyrównuje niedobory magnzeu, wapnia i potasu, pomaga odbudować i utrzymać prawidłową mikloflorę jelit, reguluje pracę jelit, wspomaga odchudzanie (chociaż ja wolałbym aby wspomagał tycie :)), zapobiega zaparciom. Dystrybutorem tego jest firma DOLOMICO ale ciężko to dostać, przynajmniej w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggi135
od dwóch dni jestem na Colonixie. Bez żadnych rewelacji, ale to dopiero dwa dni . Jutro na cały dzień wyjeżdżam z domu więc mam nadzieję, że żadnych niespodzianek nie będzie. Myślę o włączeniu Zappera w celu \"zabicia\" niechcianych gości w organizmie poza układem pokarmowym, będzie to uzupełnienie do kuracji przeciwpasożytniczej \"Paranil\". Po takim oczyszczeniu z pasożytów i złogów w jelitach mam zamiar oczyścić nerki i wątrobę (wg dr Clark) Czy ktoś stosował już taki mechanizm oczyszczająco-wzmacniający? Poza tym od pięciu dni jestem na diecie kapuścianej (3 kg mniej) ale powoli mam jej już dosyć....;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robakzkomputera
Kamień nazębny-zależy od stanu jelita grubego ,jeżeli je oczyścisz to kamień nie wróci(colonix)-żródło-Tombak-najlepszym sposobem na kamień jest po prostu mycie zębów wodą utlenioną,pasty zawierają ulepszacze tzn.tn cukier -gdyby tego nie było ludzie nie kupowaliby past a to jest przecież rynek,np.pasta sonsedyna -podstawą jej jest soda oczyszczona ale kto by mył nie pieniącą się soda ,-a powinni.mycie wodą zostało sprawdzone przez wielu wszyscy zadowoleni. Zepper ok.-tlko on zabija tż pozytywne bakterie wię uzupełnia się probiotykem .np topinulin(oczyszczałem wątrobę jestem zadowolony).Dieta kapuściana -jestem przeciwnikiem mono diet ,przecież gdybyś jadła same jabłka też byś schudła ,ale gdzie witaminy i minerał itp.jeżeli chodzi o kapustę to nie ta pora roku na warzywa nie mają energii i co jeszcze nie dlakażdego służy kapusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1977wzgkx
odnosnie artykulu o mineralach i witaminach - bardzo prosze o podanie jakiegokolwiek innego zrodla ktore wspomina o ludziach dozwajacych 170 lat i bedacymi pelni energii. zgadzam sie ze suplamentacja multiwitaminowa w dzisiejszych czasach jest konieczna chociazby ze wzgledu na poziom zanieczyszczenia srodowiska - ale nie do przesady - nikt nie uwiezy w ludzi majacych po 170 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggi135
dieta kapusciana to wcale nie tylko kapusta. to szereg innych przede wszystkim owoców i warzyw, a także mięso. Podstawa to brak soli w potrawach i dużo wody. Czy ktoś używa jeszcze colonixu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robakzkomputera
odnośnie artykułu;i wiele innych artykułów podchodzę z dystansem,tak też do diet .Jeżeli chodzi o długożyjących to Małochow w jednej z książek wymienia ludzi najstarszych i pada tam ktoś 250 letni,ale wiarygodne żródła dla mnie to w książce ,,rewitalizacja i długowiecznosć,,dr.Kingi Wiśniewskiej-Rokoszowskiej (dc.dr.geriatrii) najzdrowszym i najdłużej żyjącym narodem są Hnzowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartekm
Witam wszystkich. Zastanawiam sie nad skutkami ubocznymi kuracji. Czy po trzech miesiacach stosowania colonixu nie odzwyczaimy organizmu od prawidlowego funkcjonowania ukladu trawiennego. Nie jestem lekarzem, ale slyszalem, ze tego typu srodki drastycznie spowalniaja przemiane materii, nastepuje tu cos w rodzaju efektu jojo, a czyste jelita z uposledzana funkcja trawienia jeszcze szybciej sie zasmieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartekm
moze lepiej zastanowic sie nad zabiegiem hydrokolonoterapii w gabinecie? Piszecie w samych superlatywach o colonixie, ale zastanawiam sie, czy czesc z wypowiedzi, stylistycznie podobnych do tych na stronie colonixu, nie jest dzielem kogos wlasnie z tej firmy. Przeciez na KAFETERII sa reklamy i linki tego specyfiku!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartekm
moze to dziwne porownanie, ale to cos w rodzaju zabiegu wybielania zebow. Kiedy je wybielilem byly piekne i biale. Kuracja trwala 1 miesiac. bylem bardzo zadowolony z efektu, do czasu gdy sciemnialy duzo bardziej niz przed zabiegiem. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartekm
a czy senes nie jest wycofany z wszystkich herbat sprzedawanych w sklepach i aptekach? a wlasciwie czemu colonix nie jest sprzedawanyw aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dzis jest moj 6 dzien na colonixie i niestety nic sie nie dzieje, nawet wstaje wczesniej niz zwykle, by w razie czego moc ze wszystkim zdazyc, na prozno :( a pije tyle wody ile zalecone, no nic, zobacze, moze jeszcze cos sie wykluje :) bartekm to tyle, jesli chozi o same superlatywy colonixu, zastanow sie co piszesz. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robakzkomputera
a tak naprawdę myślę ,że zbyt dużo byłoby towarów w apece tam teraz można kupić inne programy oczyszczające(a może za jakiś czs będzie i ta form asprzedaży - to handel)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwa
już 16-ty dzień oczyszczania colonixem i nic sie nie dzieje,nawet po zwiększeniu dawki do 1,5 szufelki,herbatkę parzę 10 min.może to jednak ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princess85
Witam :) ja równiez zaczełam dzis oczyszczenie Colonixem- wiec jak jak cos sie wydazy to bede oczywiscie na bierzaca onformowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-anna
Zaczęłam drugi miesiąc kuracji. Przez najbliższy tydzień mam nie zażywac Paranilu i herbatki. Jestem na samym Colonixie (przy zwiększonej dawce do półtorej miarki). No i nic. Na razie cisza. Nie było wieczornej herbatki i nie ma wypróżnienia:( To dopiero drugi dzień. więc może za wcześnie na panikę, ale wolałabym, żeby cos drgnęło w temacie, bo będzie znów problem. Czy to znaczy, że bez herbatki ani rusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-anna
Nadienki, Princessko, jak Wam idzie spożywanie Colonixu? Mnie już na samą myśl odrzuca...brr, a jeszcze dwa miesiące prze de mną...:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRoCIn
ja w czasie jak nie brałem kapsułek i nie piłem herbatki to miałem jedno, normalne wypróżnienie z rana. Natomiast od czasu jak zacząłem znowu brać paranil i pić kleri to nie ma już tak obfitych wypróżnień jak na początku kuracji. Zastanawiam się czy to już przypadkiem nie koniec, może więcej syfu już nie mam w sobie i rozważam zakończenie kuracji po drugim miesiącu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princess85
Wczoraj po wypiciu herbatki w odstępie hmm jakiś 2h miałam małe wypróznienie, i dzis jak wstałam i zażyłam kapsułki oraz wypiłam Colonix , równiez miałąm wypróznienie ale małe:) Mam nadzije ze wmiare zażywania bedzie jeszcze lepiej, bo jak wspomniałam to dopiero 2gi dzien!! ale i tak mysle ze jest dobrze. A Colonix jest bleeee w smaku heheh nie wiem z czym go pic zeby był wmiare zjadliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich :) jak juz pisalam wczeniej, na mnie to srednio dziala, by nie powiedziec wcale; JEdyne wyproznienie jakie mam, to wtedy, kiedy \"popchne\" je kawa, kawa ktorej nie powinno sie pic. Inaczej nic z tego, a przeciez pije te herbatke. Zastanawiam sie, czy na to nie ma tez wplyw blonnik - nie kazdy znosi go dobrze na poczatku (ja bralam wczesniej colon c i pilam senesowa herbatke) i na mnie to nie dzialalo, colon c powodowal u mnie bole brzucha i zle samopoczucie, oczywiscie w tym okresie byly tylko zaparcia (przez jakies 1,5 tygodnia); Nie mam problemu, by sie nie wyrobic rano, bo przeciez nic sie nie dzieje, chyba ze trzeba zjesc sniadanie? ja jem dopiero w pracy; ciezko mi tu dywagowac, bo jestem juz troszke tym zmeczona, ile mozna sie faszerowac tym wszystkim. Niepokoja mnie bardzo nocne skurcze miesni i wczorajszy bol zebow (wlasnie kanalowo leczonych), a biore dodatkowo magnes i potas. Kupilam tez topilurin, od 3,5 tygodnia nie uzywam cukru, maki pszennej, ani owocow, alkoholu, czy tez mleka, jedynym grzechem jest ta trujaca kawa, ale tu korzystam z jej wlasciwoscie przeczyszczajacych. Siegnelam do ksiazki H.Clark i mowiac szczerze troszke mnie to podlamalo, naprawde lektura ciezka, choc daje w niej przepis nawet na domowy lakier do wlosow :) no coz sprobuje zrobic :) po prostu nie nalezy o tym myslec za duzo, bo inaczej tylko poglebiamy te traume .... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princess85
Jeszcze mam taką małą prośbe czy mogli byście mi napisac czego nie wolno brać przy Colonixie a co jest zalecane jakies witaminy itp?? ew co wy jecie/nie jecie :) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesylka dotarla do mnie dzisiaj o 7 rano. Zaczynam test.Cel - oczyszczenie organizmu - zrzucenie kilku kilogramow - nabranie kondycji Godzina 8.00 - dwie tabletki Lipo 6 (spalacz tluszczu) + 3 tab. Hoodia gordoni + 1 tabletka magnezu + 0,5 litra niegazowanej mineralnej wody. 8-9 Godziny trening na stacionarnym rowerku treningowym - 9:00 - 2 tab. z opakowania Colonix -9:30 - szufelka blonnika Colonix 10:00 - sniadanie - jajecznica na masle z 4 jajek, dwie bulki z szynka i serem + 1 tabl.enzymow trawiennych ananas papaja. 13:00 - 4 nozki z kurczaka z grila + salatka z ziemniakow + 3 tab.hoodia gordoni +1tab.lipo6+1tabl.complexu multiwitaminowego Alive! 14-16 plywalnia 16:00 4 nozki kurczaka z grila + 1 tab.Alive+1 tab beta caroten + 1tab.magnez + complex aktwnych bakteri acidophilius 18-19 godzinny biegomarsz 19:00 odrzywka bialkowo witaminowa 20.00 - banan i jablko i kiwi + 1tab.Alive 22:00 - boster hgh 3 tabl. 23:00 - herbatka colonix 00.00 - 9mg Melatoniny + 4 gr Gaba W ciagu dnia wypilem 4,5 litra wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartekm
Przeciez colonix to blonnik a blonnik to wlokna, ktore sie magazynuja w przewodzie przez miesiac dwa i pozniej je wydalacie. Stad te wasze ROBAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
el.33 nie wiem, co powiedziec na te liste, bo jest naprawde straszna.nie imponuje tylko przeraza. ogolnie zastanawim sie nad tym, czy nie reklamowac colonixu, najwiekszy plus tego badziewa to to, ze jest 60 dniowa gwarancja... nic sie u mnie nie dzieje, a nie szukam robakow, tylko chce pozbyc sie zaparc. Moze nie toleruje blonnika, nie wiem sama. TRoCIn, Ja_anna, co tam u Was? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×