Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pluria

colonix

Polecane posty

Gość ale sciema zeby tylko kase
wydebic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMMA23
To co piszesz MENTOS to szok!!! Dziękuje,że się podzieliłeś z nami tym niemiłym doświadczeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulla.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tea_cnów
Kochani duzo się naczytałam i nadal nie wiem czy zamówić preparat.Może ktoś teraz bierze albo brał i może mi udzielić rzetelnej odpowiedzi czy warto? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuskaaaaaa
Powiem wam ze ja od 3 lat jem codziennie na sniadanie owsianke , i nie mam zadnych problemow ani z wypróżnianiem ani z waga ;-))) i po cholere mi jakies preparaty które zamiast pomagac szkodza ??? , , owsianka jest tania około 2 zl , dodac można co się chce miod, rodzynki , orzechy i mamy smaczny posiłek , można dodac do owsianki owoce np. tryskawki maliny, banany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brazowa
własnie stosuje polski odpowiednik colonixu colon pack biore to już drugi tydzień do tej pory byłam zadowolona normalne wypróżnienia wystający brzuch się zmniejszył tylko jestem jakaś osłabiona chce mi sie ciągle spać i boli głowa mam nadzieje że to przejdzie tak zapewniają producenci tego preparatu na ta chwile czuje sie lżjsza miałam duży problem z wyprożnieniem teraz o sie zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLAFUR
..OD 10 LAT MORDUJE MNIE JAKAS CHOROBA,,,,,,TOMBAK..CLARK..I INNI NIE MOWIA CAŁEJ PRAWDY NO I PO CO......DOSTA ŁEM OLŚNIENIA UMYSŁU I ZROZUMIAŁEM GDZIE TKWI HAK,,,,,,,,,,,POKI CO POLECAM WIT, C ,,I ODRZUCIC ZUPEŁNIE CUKIER W KAZDEJ POSTACI....NIE NEGUJE ANTYBIOTÓW....PEWNIE BEDE LECZYŁ LUDZI....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajaczek10980
witam czy ktos miał cos takiego kiedy odstawialem colonix,dziwnie zaczoł bolec brzuch??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wypowiedzi mentos_p. myślę, że wszystko zależy od organizmu człowieka, jedni mają skutki uboczne drudzy nie. Mój narzeczony stosuje Colonix w celu odtrucia i odrobaczenia organizmu. Po paru dniach stosowania w kale zauważył śluz i białe "jajka" wielkości pestki słonecznika. Jeszcze później wyszło z niego coś takiego jak na zdjęciach ze strony dr.natura tylko trochę mniejsze.... Uważam, że na jednych ludzi ten preparat działa szybciej a na drugich wolniej zależy od organizmu. Nie ulega wątpliwości, że przy stosowaniu takich specyfików należy dodatkowo pić zioła i kefir aby chronić florę bakteryjną jelit. Ja sama jeszcze nie zastosowałam Colonixu ale gdy tylko moja sytuacja finansowa się poprawi to spróbuję. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uska
Colonikx stosowałam przez 3 miesiące. Schudłam 13 kg. Pozbycie się zbędnych kilogramów skłoniło mnie do jedzenia większej ilości warzyw surowych i gotowanych. Zaczęłam stosować olej lniany wg. dr Budwig. Pożegnałam się z mlekiem i serami, ograniczyłam wyroby mączne, zrezygnowałam z wieprzowiny. Mija 2-gi rok, waga nie wzrasta. Teraz mam zamiar zakupić ponownie miesięczną kurację Colonixem , celem przypomnienia. Polecam wszystkim którzy chcą pozbyć się pasożytów i kamieni kałowych. W trakcie 3-miesięcznej kuracji wychodziły ze mnie podobne stwory jak pokazane na zdjęciach, na stronie dr Natura. Mąż brał specyfik przez dwa miesiące, schudł niewiele bo ok 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uska
Ponad to, chciałam powiedzieć, że dwumiesięczną kurację Colonixu kupiłam sama a po wysłaniu opinii do dr Natura jednomiesięczną kurację otrzymałam gratis. Polecam ten produkt mimo tylu nieciekawych opinii na tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariad
Witajcie Czytam od kilku dni o colon pack-sie i nie wiem juz w głowie mam namieszane hehe. Mój problem wygląda tak, że od 5 lat zaczęłam gorzej chorować zaczęło się od zespołu suchego oka i suchego gardła. Po roku czasu zaczęłam szukać pomocy w niekonwencjonalnych źródłach trafiłam do homeopaty i rzeczywiście przepisane granulki pomogły mi objawy ustąpiły, choć z suchym gardłem się jeszcze męczę. W wywiadzie lekarz wykrył, że się zaraziłam zarodnikami grzybów ze ściany. Akurat 5 lat temu poszłam na dzienne studia i mieszkałam na stancji, gdzie właściciel oszczędzał z ogrzewaniem. Koło mojego łózka na ścianie zrobił się grzyb. Minęło 5 lat, a od tamtej pory częściej się przeziębiam, choruje, anginy, suche gardło. Ostatnio tak zachorowałam na zapalenie zatok trzy antybiotyki pod rząd, że dostałam grzyba na języku znowu poszłam do homeopaty granulki pomagają, ale muszę coś z tym zrobić. Tak przez przypadek trafiłam na colon pack, jestem gotowa zaryzykować odtruć jakoś organizm. To jelita są całym siedliskiem bakterii tych dobrych i złych, gdy nie ma równowagi człowiek zaczyna chorować. Jestem gotowa, żeby kupić ten preparat i zacząć od razu lepiej się odżywiać po tym. Choć się boję jak zadziała na mój organizm widzę, że niektórzy mają po tym zaparcia. Raz tez kupiłam nowy lek dałam 100 zł niby miał być taki świetny i co użyłam dwa razy i preparat do wyrzucenia. Wiem, że bez ryzyka nic się nie ma. Co możecie mi jeszcze doradzić?? na moje problemy... będę wdzięczna buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariad
Czytając te wszystkie opinie dwa razy spotkałam się, że ludzie po tym preparacie mieli problemy z trzustką oraz z jelitami. Jednak taka dawka ziół tez może jakoś zaszkodzić. Można powiedzieć, że u niektórych pojawiły się skutki uboczne. Może powinno się zadbać w trakcie stosowania preparatu o ochronę jelit. Czy producent przewidział jakieś skutki uboczne? Wiadomo na każdego może zadziałać inaczej. Zastanawiam się jednak nad kupnem polskiej wersji colon packs. Dalej nie wiem czy ryzykować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie odradzam stosowanie kuracji Colonixem ponieważ sam padłem ofiarą przekonujących opinii i krzykliwych reklam bo niestety te negatywne opinie są usuwane!!! Są to preparaty roślinne ale niektóre bardzo silne i skutki kuracji mogą być dramatyczne dla narządów wewnętrznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colonixianka
A ja stosuje 11-y dzien Colonix i mimo oczekiwanych wyproznien, ja mam je chyba rzadziej niz miałam a na pewno rzadziej niz miec powinnam po takiej ilosci błonnika! Mam wielki brzuch od tego błonnika, czuje ze jelita mam całe wypchane błonnikiem, stad taki nabrzmiały brzuch ale zadnych "duzych wyproznien" jak ktos tu wczesniej pisał. Czy to nie czas jeszcze? Czy jestem zbyt niecierpliwa czy na mnie nie działa? Dodam ze pije przykazane 2l wody dziennie. I czekam z niecierpliwoscia kiedy pozbede sie calej zawartosci jelit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a ile to kosztuje? czy to do picia czy tabl?gdzie kupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colonixianka
wszystko znajdziesz w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceau
Witam, czytam te ileś tam stron i tez się zastanawiam nad tym wszystkim i chciałabym wam powiedzieć ze ja stosuje cos co nazywa sie ISPAGUL sa to naturalne niczym nie "podrasowane"łupiny nasiennej babki jajowatej.tez mam zaparcia ogromne tez ratuje sie lewatywami tez nalezy duzo pic przy jej stosowaniu ale wyobrazcie sobie ze podobnie wymiata jak ten blonnik z colonixu to co zobaczylam po pewnym czasie stosowania te ilosci jakis takich dziwnych farfocli az mnie zatkalo juz drugi raz zaczelam te kuracje tym srodkiem i moge wam tylko powiedziec ze rzeczywiscie bole glowy minely, lepiej spalam choc rzeczywiscie na poczatku bylam ociezala, brzuch wzdety ale pic duzo wody i powinno dac rade. a efektem ubocznym jest to ze zapycha nie chce sie jesc i mozna troche stracic na wadze tyle chcialam powiedziec nie mowie ze colonix czy ten colon pack jest zly ale tu torebka kosztuje 12 zł a dzialanie podobne zamowic mozna ew ten srodek na robale i herbatke i macie taniej no i oczywiscie zmiana sposobu odzywiania pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colonixianka
kupiłam ten ISPAGUL ale jeszcze nie stosowałam. narazie mecze sie z colonixem, juz 3 tydzien, wyproznien dalej duzych nie mam, tak gdzies co drugi dzien i normalne ilosci, mam wrazenie ze troche przytylam, nie wiem co jest ze ja nie reaguje na ten colonix tak jak reszta? i w ogole nie wiem jak mozna przez 3 miesiace stosowac ten colonix, ja w 3 tygodniu juz patrzyc na to nie moge, te tabletki maja okropny posmak a blonnik to masakra! prawie wymiotuje jak to pije wiec byle do konca! a na zakonczenie ide na hydrokolonoterapię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czy tam i czytam te opinie i sama już nie wiem co mam robić, zakupiłam już Colon Pack ale na razie stoi sobie w pokoju a ja na niego patrzę i myślę. Czy te ziółka mogą podrażnić jelita bądź spowodować ich mechaniczne uszkodzenie ? Pytam bo mam mamę chorą na raka jelita grubego i panicznie się boję. Jaka jest wasza opinia? Jakieś sugestie? Będę wdzięczna za jakieś rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babciamilka
colonix zazywanie Witam. Używam colonix od trzech tygodni,na początku przez tydzień mnie zablokowało całkowicie a przedtem chodziłam 3 razy dziennie.Zadzwoniłam do firmy i kazano mi 5 dni przerwać branie błonnika,teraz chodzę ale kiepsko nie tak jak przed braniem colonixsu.Przybrałam na wadze ,kiepsko wymiata te jelita. Pani colonixianka niech przerwie branie błonnika bo jej zablokuje jelit..Po trzech tygodniach zrobiłam badanie na pasożyty ,metodą akopunktórową na biorezonansie i pasożytów nie na.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colonixianka
ja musiałam zastosować lewatywe...ach jakaż ulga! ale faktycznie po tym błonnniku nic a nic! w ogole rano nie chodze do toalety i w zasadzie w ciagu dnia rzadziej niz przed zastosowaniem colonixu. tylko mam wielki brzuch i wdęcia! a nie wiesz czy miałaś pasożyty wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia49@poczta.onet.eu
pasożyty miałam lamblie i glisty ,po trzech tygodniach zrobiłam badanie metodą elektroniczną akopunktury na biorezonansie,i nie mam już.Zabijam bakterie,wirusy,pasożyty i grzyby na biorezonansie bo mam boleriozę i wiele innych patogenów.Skutecznie je niszczy biorezonans,miałam ponad 50% boleriozy a teraz tylko 8%.Przerwałam branie colonikxu bo z tym oczyszczaniem to chyba coś nie tak,a robaków już nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia49@poczta.onet.eu
Do p.ariad. Miałam ten sam problem,lekarz poradził mi wit. E i sól morską do pryskania gardła, pomogło. Też miałam wiele dolegliwości,wiele powodowała bolerioza z którą męczyłam się 20 lat i żaden lekarz mi nie pomógł. Sama sobie musiałam wykryć co mi jest ,leczono mnie antybiotykami ,ale jak długo można brać antybiotyki.Po ostatnim ataku boleriozy który trwał 3 miesiące zaczęłam się leczyć na biorezonansie.Tam zrobiono mi badanie elektronicznej akopunktury /nie umiem to fachowo nazwać/i dowiedziałam się jakie żyjątka we mnie buszują a było ich 53-bakterie,wirusy,grzyby i pasożyty.Teraz jestem po 3 miesiącach zabiegów i pozostało mi 20 żyjątek.A te cholerne żyjątka mogą człowieka wykończyć,w ostatnich latach to ciągle szpital i takie dolegliwości że czasem myślałam że to koniec.Teraz to czuję się dobrze sama sobie daję rady we wszystkich zajęciach co nie było przedtem do pomyślenia.Poza tym znikła mi astma na którą bywałam w szpitalu,ciągłe infekcje,wysokie ciśnienie,dolegliwości brzucha i nadbrzusza.Czuję że wracam do zdrowia,a energii to mi przybywa,przedtem to były dni że nie byłam w stanie ugotować obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam już różnych środków na oczyszczanie, ale nic z tego. Natomiast Colonix pomógł mi świetnie, mogę powiedzieć, że wyciągnął mnie z wielu problemów zdrowotnych. Trzeba umieć go stosować. Pierwszy raz też stosowałam go z wielkimi obawami, miałam zaparcia, ale teraz widzę,że naprawde jest lepszy od wszystkich innych środków. Po prostu trzeba częściej kontaktować się z ich firmą i pytać o wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morphi
Uwaga na te preparaty zawierają aspartam (słodzik rakotwórczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Welponaldo
Moi kochani, co moge wam powiedziec na temat Colonixu ? Biore juz trzy dni, czyli dwie kapsulki po przebudzeniu i popijam dwoma szklankami letniej wody. Potem w letniej wodzie 3/4 kubka rozpuszczam dwie miarki blonnika. Postoi okolo 20 min, az naciagnie. Potem to wypijam. Po tym jeszcze 1/2 szklanki letniej wody. Czekam 15min i jem 2 orzechy wloskie, 20 pestek dyni, chrupkie pieczywo Vaza (2), potem w pracy o 9.30 sniadanie. W miedzy czasie owoce i okolo 1,5Lwody, plus 2 kawy rozpuszczalne,plus dwie duze herbaty mietowe. W pierwszym dniu kuracji 3 razy na kibelek juz do obiadu. Lekkostrawny obiad okolo 17. Wieczorem Herbatka z zestawu Colonixa. Czuje sie lepiej,nawet duzo lepiej. Jestem zadowolony z produktu, na pasku od spodni juz o dziurke mniej.Napisze wiecej po okolo dwoch tygodniach. Wiadomo ,ze do tego trzeba miec troszeczke samodyscypliny.Jak na razie zadnych skutkow ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welponado, błonnik Colonix trzeba wypić od razu po wymieszaniu, nie czekać aż naciągnie, wtedy jest bardziej skuteczny, dokładniej oczyszcza, tak zalecane jest w instrukcji: "Wypij swą mieszankę szybko, gdyż jeśli będziesz zwlekać, zgęstnieje ona i trzeba będzie przygotować nową porcję. Popij szklanką (1/4 litra) wody." Zresztą możesz się upewnić i zapytać w firmie, która sprzedaje Colonix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Welponaldo
Dzieki za porade. Zrobie jak piszesz.:) Dam znac za pare dni jak przebiega kuracja.Jak na razie wszystko OK. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×