Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pluria

colonix

Polecane posty

Welponado, nie ma za co, mam nadzieję, że kuracja Colonixem przyniesie pozytywne reyultaty, tak jak u mnie. Ja do tej pory stosuje od czasu do czasu niektóre z preparatów, często Florę Protekt i błonnik Colonix. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mogę się podzielić swoją opinią na temat polskiego odpowiednika o nazwie colon pack. Stosowałem co prawda z przerwami, ale i tak schudlem kilka kilogramów (moja waga była 110 kg przed kuracją i ok. 106 po zużyciu wszystkiego), poczułem się lepiej, w brzuchu duzo luźniej i swobodniej. W miarę możliwości chodziłem na 1-godzinne marszobiegi i spacery i starałem się więcej pic przed sniadaniem. Pasożytów zadnych nie widziałem (co prawda ich nie szukałem), ale jestem zadowolony z tego zestawu. Mam 39 lat. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Welponaldo
Witajcie, kuracja przebiega pozytywnie. Jestem zadowolony ,chudne, widze to po spodniach i dziurkach na pasku. Tego wlasnie oczekiwalem !! Pozdrowienia dla beti 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Welponado, cieszy mnie, że i Ty odczuwasz pozytywne rezultaty. Ja właśnie przymierzam się ponownie do krótkiej, odświeżającej kuracji Colonixem, no i oczywiście regeneracji jelit probiotykami. Myślę, że przed wakacjami dobrze mi to zrobi. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Welponaldo
Witaj beti16 ,wlasnie u mnie sie konczy terapia :( ,ale jestem zadowolony :) jeszcze dwa dni i po "ptakach" he,he. Wytrzymalem bez problemu. Kupilem zaraz wiecej czyli trzy opakowania to jesienia powtorze. Wiesz przypadkiem, czy mozno rowniez po tej terapii kupic extra opakowanie blonnika i brac jeszcze jakis czas ? Na moj organizm dziala super. Do tego biore rano mielone siemie lniane i platki - Dinkel. Dzien predzej zalewam wrzatkiem. Rano smakuje super z zurawina, lyzka lusanych pestek z dynii, slonecznika, 5 ziarenek pinii,troche miodu, i trzyczwarte litra letniej wody wypijam po tym. Wplywa u mnie na dobre samopoczucie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Welponaldo! Cieszę się, że jesteś zadowolony. Ja też odczułam ogromną ulgę po zakończeniu pierwszej kuracji. Oczywiście, że można zakupić każdy z produktów osobno, ja też stosuje od czasu do czasu sam błonnik, a jeszcze lepiej jak napiszesz do firmy swoją opinie z przebytej już kuracji i prześlesz razem ze swoim zdjęciem, to dostaniesz w prezencie jeden z produktów, jaki sobie wybierzerz. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Welponaldo
Witaj beti16 Po kuracji czuje sie o wiele lepiej. Na sniadanie co dzien ta mieszanka z siemieniem lnianym, daje efekty. Dziekuje za podpowiedz na temat opini. Napisze i dam znac jak dalej poszlo. Teraz wyjazd na urlop nad morze, na trzy tygodnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
Zaczelam kuracje programem colonix. Mam na jezyku cos (nie wiem czy to afty, grzyb czy brodawki hpv) i zobaczymy czy colonix poradzi sobie z tym. Bylam sprawdzic co to jest choc juz kiedys lekarz mi na to przepisywal nystatyne i fluconazol ale chyba nie bralam do konca, teraz dermatolog wziela na patyczek z jezyka i do laboratorium, za tydzien wynik co to jest. Hpv mam bo mialam brodawke na palcu zostala wycieta mowie jej o tym a ona na to ze od wewnatrz sie tego nie da zlikwidowac wtf? i brodawki sie tylko usuwa :( Dermatolog przepisala tantum verde na narosla na jezyku ale chyba nie wezme, bo tylko z wierzchu zejdzie a co z reszta wewnatrz, w jelitach? nie wezme by obserwowac czy colonix paranil i herbatka beda w stanie to usunac a jak zejda po tantum verde to nie bede widziala czy colonix na to dziala. Za tydzien po wyniku co to jest moze cos przepisze jakis lek to bede brala z colonixem szybciej zostanie to usuniete chcialam najpierw zrobic biorezonans diagnostyke na pasozyty ale pani ma teraz urlop i juz brak wolnych terminow przed urlopem, wiec nie bede wiedziala co usuwa colonix. rezonans mam 25 sierpnia zobaczymy czy po 2 tygodniach stosowania colonixu ile bedzie pasozytow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
a i dodatkowo mam bialy nalot na jezyku licze na to ze sie pozbede tych narosli i nalotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
zaczelam od 13.30 bo o tej porze dostalam przesylke (kurier dzwonił wczesniej wiec sie wstrzymalam z jedzeniem) jest 15.30 pierwsze wyproznienie kilka kulek ale czuje ze nie wyproznilam sie dostatecznie i czuje ze jeszcze jest. Nie wiem jak to bedzie bo wczesniej mialam hydrocolonoterapie i oczyszczanie watroby i akupunkture oczyszczajaca. (jestem swiezo po tych zabiegach teraz pani dr ma urlop wiec przerwane) Dodatkowo mam zamiar isc na biorezonans (na diagnostyke pasozytow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
troche boli mnie pod brzuchem albo nizej nerki nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
1 dzien wieczorem ok poklocilam sie z mama i nie moglam spac, w nocy bol brzucha i pod brzuchem nie wiem co to nerki czy co. Rano wyproznienie srenio spore w sumie normalne ale z czyms dziwnym jakies biale kółeczka. 2 dzien pozno wstalam rano i wpadl moj chlopak wiec nie zdazylam zjesc dopiero pod wieczor. Malo tez wody pilam ale pod wieczor nadrabiam. Pod wieczor leciutki jakby katar wylonil sie z nosa jakis farfocl w ksztalcie kieliszka na dole ciensza nic u gory lejkowate rozgalezienie jak w kieliszku zakonczone jakby ciemna kropka i jakby mialo cos podobnego do rzęsy ale przezroczysty taki krótki włosek. A czesto sie przeziebialam, czasami niedoleczone, przed braniem colonixu brak takich objawow lekkiego kataru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
6 dzien. rano wieksze wyproznienie niz w ciagu 5 dni, zbity ciemny stolec, ciemniejszy niz normalnie bez colonixu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
6 dzien wieczorem cos zielonego, zielony kał ale mało. i jakby podłużne jajka 7 dzien rano tez spory ciemny stolec z czymś białym z wierzchu stolca jakby kulka z nicią, potem biegunka z większą ilością tych jakby jajek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
boli mnie glowa tak jakbym miala goraczke, to objaw zatrucia organizmu zdychajacymi pasozytami ktore produkuja toksyny, ale bralam jeszcze olej z oregano wiec moze to od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byla palaczka ;-)
Witam! Mam pytanko: miesiac temu odstawilam fajki, jestem na terapii plastrami, bez tego nie dawalo rady :(. Chcialabym sie pooczyszczac Colonixem, zeby sie generalnie, lepiej poczuc, ale - zastanawiam sie, czy owa nikotyna z plastrow nie jest przeszkoda w stosowaniu Colonixu? Wiecie, na zasadzie - tu sie oczyszczam, a tu jednak wprowadzam nikotyne? Prosze o odp. "czynnych uzytkownikow" Colonixu ;)! Z gory dziekuje, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
nie JAKBYM miała goraczke tylko mam goraczke. Masakra. wzielam aspirin c i troche spadla. w pierwszy dzien nie moglam nic robic, ale wydaje mi sie ze to po oleju z oregano bo wyczytalam gdzies w necie ze ktos mial takie objawy po tym jakby grypa. dzisiaj wydalilam takie samo cos jak na zdjeciu na glownej stronie colonixu !!!!!!!! tylko moze troszke krotsze ale dosyc dlugie, na tych klapach po bokach byly jakies biale kółka (jakis grzyb moze) szkoda ze wczesniej nie wpadlam na pomysl zeby zrobic biorezonans na pasozyty, nie wiem czy teraz to ma sens robic gdy one zdychaja. a przedwczoraj wydalilam cos czerwonego wygladalo to jak przecier pomidorowy. Byla palaczka ja tez probowalam rzucic palenie przez akupunkture, nic to nie dalo, bo po zabiegach nie wolno zapalic. Sprobuje jeszcze biorezonans po tym tez nie wolno zapalic ale tylko 1 dzien, to mysle ze dam rade sie przemeczyc, na drugi dzien powinno juz sie nie czuc glodu. Probowalam tez hipnoze tez bez skutku. pani od akupunktury zaczela wlasnie od oczyszczania organizmu postawila igly na oczyszczanie bo mowila ze bez tego nie bedzie efektu i to tak jakby sie nie sprzatalo domu przez 10 lat. Tak wiec oczyszczanie jak najbardziej biorezonans usuwa toksyny chyba najszybciej Mialam tez hydrocolonoterapie ale Pani od akupunktury stwierdzila ze to usuwa tylko troche reszta zostaje i ze akupunktura to najlepszy sposob, heh a ja widze ze jednak colonix jest najlepszy, po akupunkturze nie wydalalam takich rzeczy ale czulam oczyszczanie smierdziala mi skora lekarstwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
usuwa toksyny tez Enterosgel. wlasnie zamawiam bo tsa goraczka z zatrucia toksynami zdychajacych pasozytow mnie dobija. ale nie wiem czy Enterosgel usuwa toksyny od nikotyny. Sa tez tabletki zero nicotine ale tez nie wolno palic :p tez mam taki dylemat ze tu sie oczyszczam a jednak wprowadzam nikotyne, jak biorezonans nie pomoze to ja juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
damn zazywajac tabex tez nie wolno wolnoc palic :/ http://www.doz.pl/leki/p2247-Tabex ide jeszcze na biorezonans jesli to nie bedzie skuteczne to sie poddaje :( tabexu ani zero nicotine nie stosowalam, tylko akupunkture i hipnoze :D na akupunkture namowila mnie mama bo jej kolezanka po tym przestala palic, a na hipnoze kolega chcialam zeby mi podal nr ale mowil ze pozniej bo go nie ma teraz i jakos nie podal mi tego numeru :/ wiec sama znalazlam pierwsza lepsza terapeutke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
ten post mnie przerazil z tej strony commed skutki tabexu (ostatni post na 1 stronie) Palenie owszem rzuciłam, ale... mam powiększoną wątrobę, trzustkę, śledzionę i cukrzycę 2 stopnia. Zaznaczam, że przed rozpoczęciem kuracji nie miałam żadnych dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
Byla palaczka tam na tej stronie (2 strona) jest laska ktora tez rzucila palenie z plastrami 4 plastry 3 stopnia i nie pali, czy Ty nadal przyklejasz te plastry? czy pozniej po ich odtawieniu juz nie chce sie palic? ja bym Ci radzila Zero nicotine ktory usunie nikotyne z Twojego organizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
albo biorezonans na rzucenie palenia, jak juz odstawisz plastry, tez usuwa nikotyne i znacznie szybciej niz te tabletki zero nicotine. aha pisalas ze nadal przyklejasz plastry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
Byla palczka jak juz odstawisz plastry i nie bedziesz palic to zero nicotine albo biorezonans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
Kolejne objawy goraczka spadla ale trzese sie :( ide sie polozyc. myslalam ze jak mi spadnie goraczka to bede mogla cokolwiek robic a tu lipa. troche sie boje tych dreszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
wieczor goraczka 39.9 :( ale jak juz wspomnialam mysle ze to objaw zazycia oleju z oregano bo ktos gdzies w necie mial po tym to samo. zmiana aspirin c na gripex bo ponoc lepszy rodzina juz mnie chce wyslac na pogotowie ale ja nie chce jak zwykle sie wtracaja we wszystko. wypilam wiecej wody teraz chyba z litr naraz i zwymiotowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
po zazyciu gripexu goraczka spadla do normalnej temperatury :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
Byla palaczka (fajny nick ;) Twoje pytanie mnie zastanawia i az sie boje palic teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
w poniedzialek ide do lekarza zeby cos zaradzil na to zatrucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×