Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pluria

colonix

Polecane posty

Gość anabelcia8888
oleju z oregano bralam spora ilosc na razie odstawilam jest on bardzo mocny w dzialaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
w nocy bol brzucha i bol w punkcie ponizej cycków i z tyłu biodra to chyba nerki? po akupunkturze tez mnie tam bolalo z tylu bioder dzis rano znowu wydalilam to samo co na stronie colonixu ale tez troche krotsze. byla na tym jakby galaretka bardzo malo jakby pol milimetra ale moze to blonnik nie wiem bo takie opinie tez tu byly ze wydalany jest blonnik te dlugie rzeczy, no nie wiem ze wzgledu na te biale kolka po bokach z wczesniejszejszego posiedzenia :D a jeszcze wczesniej wydalilam cos podobnego do czopka :o pewnie jeszcze inne rzeczy ale akurat to mi bylo dane zobaczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
goraczka spadla a mi nadal nie smakuja papierosy sa jakies gorsze w smaku no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
zielony kal to zapewne zółć ale malo tego wydalilam (wczesniej, juz nie) ale mialam tez wczesniej oczyszczana watrobe i hydrocolonoterapie, reszta dziwolagow to nie wiem co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byla palaczka ;-)
Witam! Dziekuje za odpowiedzi. Co prawda nie dowiedzialam sie, czy moge stosowac plastry w czasie oczyszczania, ale...pogrzebalam po necie i mozna. Wyslalam tez maila do Colonixu - O! Anabelcia, 3mam kciuki za Colonix, ja zaczynam od jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marycha24
Czy robicie się grube po MO ja tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIBI do Marychy
Spieprzaj stąd idiotko .Mo odchudza. ZIBI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
dolega mi reakcja herxheimera :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
Była palaczka, ja przestałam palić bo jestem w tragicznym stanie ale jak mi spada goraczka to i tak nie chce mi sie palic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
tzn wtedy tez nie wiem czy jak mi przejdzie to sie pojawi chec zapalenia na razie nie pale nawet jak mi goraczka spada po fervexie, nie wiem czy mozna brac leki przeciwgoraczkowe. rodzina nalega lekarza jestem zarejstrowana na piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
tez pisalam maila do colonixu ale nie odpisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
dzisiaj lepiej po aspirin goraczka spadla do normalnej caly dzien rzeska ale wieczorem cos czuje ze podskakuje :o a moze lepiej po enterosgel pochlaniajacym toksyny? bylam w aptece po noni zapytalam o ta goraczke i reakcje herxheimera powiedzieli ze samo przejdzie i mowili ze nie ma na to lekarstwa zasugerowali sok z zurawiny zeby nerki sie szybciej oczyscily moze biorezonans na rzucenie palenia mi pomoze ktory bede miec juz niedlugo, a wlasciwie dlugo, za 6 dni, usuwa toksyny tylko nie wiem czy wszystkie czy te nikotynowe? nie znam sie pewnie po samym programie colonix nikt nie bedzie mial takich objawow jak ja, to wina tego agresywnego oregano. reakcja herxheimera tzn ze narzady nie nadazaja usuwac toksyn i nadwrazliwosc organizmu na te toksyny bedzie tez biorezonans na pasozyty diagnostyka powinnam najpierw to zrobic moze teraz nie ma sensu ale moze cos zostalo a potem jak sie oczyszcze zrobie jeszcze raz jak cos jeszcze wtedy bedzie to mam zamiar sie rzucic na nowy wynalazek jaki odkrylam w necie wode utleniona doutnie wewnetrznie choc boje sie czy to nie boli nie szczypie, brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
Byla palaczka czekam na Twoj opis przezyc z colonixem :) a tak w ogole to fajnie ze ktos w tym samym czasie ze mna to uzywa i jest z kim popisac o tym :) sorry za styl pisania ale co chwile cos mi sie przypomina (jak ktos zainteresowany jest woda utleniona to wyczytalam ze nie wolno mieszac z niczym innym bo utlenia leki) zastanawia mnie cos bo mi zawsze wmawiano ze nie wolno pic surowej wody z kranu ale przeciez myje owoce itp, poza tym wyczytalam gdzies w necie ze w wodzie jest gronkowiec, umylam dzis w mineralnej ale szkoda ale nastepnym razem poczekam az wystygnie przegotowana, no nie wiem co o tym myslec :o dostaje chyba energii i tym samym zaczynam miec bzika na punkcie zdrowia i sterylnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byla palaczka ;-)
Anabelcia - dopiero ogarnelam topik "colonix" na Kafe ;). Pewnie, ze fajnie, zawsze razniej! W qpie :D! Wspolczuje problemow zdrowotnych i 3mam kciuki za szybki powrot do formy!!! Napisz mi tylko, jak dlugo jestes juz na Colonix, bo albo przeoczylam, albo zapomnialam... Dla mnie to dopiero 2 dzien. Widze, ze mamy to samo - ja tez juz znalazlam wode utleniona, a poza tym - kuracje cytrynami, octem winnym jablkowym...etc. Glowa mala...jak tu cos wybrac! I - chcialabym sie wybrac na hydrokolonoterapie :P! Dzis zapalilam jednego mimo plastrow, fuuj, ale mi nie smakowal. Jak kiedys rzucilam fajki po biorezonansie, to wytrzymalam 6 tygodni. Tym razem, jak juz sie uda, to nie wroce, w imie Dzieci sobie postanawiam! Dzis bylam na rollmasazu oraz na aquaerobiku - i - padam... Aha! Zrezygnowalam calkowicie z alko (tzn. z winka i z piffka), z czerwonego miesa, ze smazonych, ze "sztucznych" zarc, etc. Mam czas do konca roku, zeby byc fit, slim, clean, etc.!! Pozdrowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byla palaczka ;-)
Aha! A dzien nr 2 z Colonixem taki, ze...ani razu w wc nie bylam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
buhahaha razniej w qpie :D haha haha od 12 go sierpnia jestem na colonixie. oj 6 tyg niepalenia po biorezonansie buuu ja alko nie pije ale tez juz nie ruszam miesa schabowych nie lubilam ale wczesniej czasami jadlam troszke polowe bo tak w chacie gotuja :o i wygladaja mi czesto rozne rzeczy za tlusto i sama sobie robie ja wydalilam takie rzeczy jak pokazuja na stronie colonixu po 8 dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Welponaldo
Do Byla Palaczka, dziewczyno za malo wody pijesz ! Pij minimum 2,5L wody dziennie to bedzie OK. Kawy i herbat za bardzo nie licz do dziennej dawki plynow. A do fajek nie wracajcie, poczytajcie na temat "Nikotynizm i alkoholizm-korzenie narkomanii". Ciekawe rzeczy tam opisuja.Warto przeczytac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
na jakiej to stronie? no czytalam ze nikotynizm jest gorszy od alkoholizmu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
pierwsza strona wyskoczyla eioba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Welponaldo
Poczekaj wieczorem dam linka do tej strony, bo jestem jeszcze w pracy, a w domu mam na moim leptopie w zakladkach. Trzymajcie sie dziewczyny i nie dajcie sie wciagnac w uzaleznienie. Nikotynizm zmienia czlowieka nie do poznania.Zmienia mysli, robi agresywnym, odrzuca sama mysl o zerwaniu z uzaleznieniem.Niszczy centralny sysem nerwowy i cale cialo i organy. Co polecam jeszcze : wbijcie w Google "papieros fabryka trucizn" Producentom i panstwu chodzi tylko o kase, nikogo nie interesuje zdrowie nikotynisty, ma placic, pracowac i umrzec przed emerytura. Takie sa wytyczne monopolu nikotynowo-tytoniowego w kazdym panstwie na swiecie.Tu chodzi tylko o kase !Uzaleznic i kasowac. Pozdrawiam,wytrwajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
no to prawda zmienia czlowieka ze staje sie agresywny. potem poczytam te 2 artykuly teraz troche zajeta. ja nadal nie pale :) myslalam ze juz nie mam goraczki czuje sie dobrze caly dzien normalna temperatura, teraz na wieczor 37 sobie skoczylo, no ale to juz nie 39 i nie ma juz takiej masakry jak wczesniej zimnych dreszczy bólu nerki wiec powolutku sie robi lepiej. moze ten enterosgel pomogl ktory wiaze toksyny Hehe bylam dzis u lekarki mowie jeje co biore wykladam na stol, mowie ze mam reakcje herxheimera, czy jest jakis lek na to? A ona temat ma w piz.dzie i nie patrzac na mnie a zwracajac sie w strone praktykanta siedzacego obok mowi do niego takie sa objawy refluxu zoladkowego ale nie mozemy wyslac na badania bo cos tam cos tam nie pamietam nie mozna bo za malo czy cos jeszcze musi byc nie wiem jakos tak i ze nie przyjmuja. Za chwile lukniecie do gardla mowie jej ze oczyszczam sie przez te narosla na jezyku ale tez tak ogolnie, polozyc sie, maca brzuch gdzie boli? ja na to ze nigdzie ale bolala lewa nerka jak bylam w masakrycznym stanie. Kazala odstawic colonix. Dala skierowanie do laboratorium na badanie moczu i tyle :D Dzwonilam tez dzis do colonixu powiedziala mi ze mam oslabiony organizm po tylu oczyszczaniach akupunktura, i po zmieszaniu colonixu z oregano, nie wolno laczyc, i proponowala zebym na 5 dni odtswila colonix. Ale nie chce jade dalej :D no chyba ze bede miala taka masakre jak wczesniej albo wysoka goraczke nie zmniejszajaca sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byla palaczka ;-)
Anabelcia, Ty dziewczyno nie przesadzaj - chcesz sie przeciez oczyscic, a nie dobic! Tez nie bede laczyc, ani z cytrynkami, ani z octem. Welponaldo - jak nic, pije po minimum 2,5-3 litry wody, wiec to na pewno nie od tego. Ale - juz sie polepszylo, nawet cos podobnego jak na stronie Colonixa tylko male widzialam w wc - shock, brrr! Postawilam jednoczesnie na wiecej ruchu i "ujedrnianie sie" - chodze na rollmasaz, aquaerobik, jezdze rowerkiem...i jakos leci... ;-)! Ciezko mi bez fajek, jak nic nie robie, to po scianach chodze, tam bym sobie zapalila...mniam! No nic, bedzie lepiej! Dlatego teraz zabieram sie za...cokolwiek...tylko ruch i dzialanie mi pomaga...! Milego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
wiem chyba przesadzilam ale oregano odstawilam po zaledwie 3 dniach. hehe Byla palaczka tez mam takie qpy :D choc teraz juz jakos ustaly (no ale wczesniej mialam hydrocolonoterapie tez to nie wiem czy to juz koniec zlogow ale pewnie nie) rollmasaz i aquaaerobik to brzmi niezle :) ja chodzilam na akupresure skutecznie mnie odstresowala i doenergetyzowala, a to co piszesz to pierwsze slysze te pojecia ale musi byc fajne poczytam o tym przykro mi ze tak znosisz brak fajek :( mi cos sie stalo ze w ogole nie pale nie mysle o tym nie kusi i moge sie patrzec w sufit robic wszystko bez fajek, nie wiem co mi pomoglo akupunkura czy oregano. juz mi przeszla goraczka bylam dzis odebrac bardanie mykologiczne mam candica dermatolog przepisala syrop flumycon i odstawic colonix ani mi sie sni nie wolno przerywac oczyszczania wiec bede brala to i to, po coloixie i oregano troche zeszlo od 12 sierpnia ale wg mnie choc jest to zauwazalne ze zeszlo troche, to ja nadal czuje jak dotykam jezykiem w strone gardla nadal olbrzymie ilosci ze tam dalej sobie grzybisko siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
ale dermatolog powiedziala tez zeby zaczekac z syropem flumycon az skoncze brac colonix a ja do niej heh ze jeszcze 2,5 miesiaca. wczesniej przed colonixem po flumyconie tabletce 150 mg nie mialam zadnych objawow ubocznych wiec chyba nic mi nie bedzie a chce zeby to troche szybciej szlo to wybijanie tego grzyba no dajcie spokoj tak malo tego zeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
fajny ten aqua aerobik ale ja mam slaby wzrok nie wiem czy bym dostrzegla wszystko co pokazuje instruktorka, to nie dla mnie szkoda chyba ze sprobowalabym moze bym widziala z pierwszego rzedu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
myslalam ze juz nie wydalam tych dluzszych dziwolągow z farfoclami jak na stronie colonixu dzisiaj zauwazylam ze tak, no i jak tu ktos pisal bola mnie zeby ale okreslilabym to jako wrazliwosc zebow raczej a nie bol, wrazliwosc gdy zjem np cos zimnego salatke, kiwi, to bola zeby plombowane bylam na biorezonansie, nie zrobila typowego zabiegu rzucania palenia a i ja sie balam ze jak zapale to nalog wroci (jest taki zabieg ze sie pali a potem tego szluga umieszcza sie w maszynie do biorezonansu), zrobila zabieg ktory ma dac efekt ze nie wroce do fajek, przedluzenia efektu rzucenia czy cos takiego, mowila ze 1 zabieg wystarczy. i diagnostyka na pasozyty :o jutro ide na tępienie mowila ze dziwne ze nie mam robakow, mowila ze kazdy ma (wtf????????) moze colonix je wybil nie wiem bo nie wiem czy wczesniej mialam, i powiedziala ze nie jest tak zle ale i tak mialam troche wkurw jak patrzylam na ta liste paskudztw i powiem wam ze colonix ich nie usunal bynajmniej nie w ciagu 2 tygodni, moze mial zamiar wytepic w ciagu 3 miesiecy nie wiem ale nie chce mi sie tyle czekac. po ponad 2 tygodniach brania colonixu prawie 3ech, (colonix biore od 12 sierpnia) paskudztw jest nadal sporo, nie wiem ile bylo przed kuracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia72
Witam wszystkich, od 4 dni zażywam colonix - paranil i poje sie herbatką , znaczy cały zestaw zgodnie z przepisem, popijam 2 litry wody, i efekt jest taki ze na obecna chwilę mam coraz to wieksze problemy z wypru.... , załatwialam sie do tej pory 2 razu w tygodniu , i czasem wspomagałam sie Figura 1 /herbatka? i dawało efekt a tu ludzie zablokowalo mnie jak cholera , czuje ze gazuje mnie w środku cały żołądek mi bąbelkuje , ale o wypróż... nie ma mowy, jestem troche zaskoczona , i na dzień dzisiejszy zawiedziona chyba ze za kilka dni sie rozczaruje mile oczywiście, byle nie w drodze do pracy bo jezdze autostrada , bedzie problem :)) dziś juz spudniczke załozyłam żeby w razie czego szybciej było, bo a ż sie boje od 3 dni obiadki i śniadania normalnie zjadam ale tylko jedna strona pracuje, napisze wam co dalej sie dzialo, licze na to ze rto sie tam odkleja odlepia i szykuje do drogi daj Boże :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
Andzia czytałam że pare osób tak miało jak Ty, i to sporo osób, nie pamietam już czy wyczytałam że chyba po jakimś czasie im sie chyba ruszyło. Ja chyba tego nie miałam (wczesniej rozne zabiegi akupunktura hydrocolonoterapia) ale wlasciwie to przez tydzien wyproznialam sie bardzo malo moze nawet czasami tez wcale. Ale nie mialam chyba zaparc i w ogole malo jadlam. Dopiero na 8 dzien ruszylo i taki okaz jak na stronie colonixu. Pare dni mialam takie wyproznienia, potem znowu cisza. Potem po oleju z oregano mialam goraczke to prawie nic nie jadlam, dopiero jak mi przeszlo wpadlam na pomysl picia sokow warzywnych. Pilam duzo tych sokow dziennie. Jednodniowych 500 ml z 4-6 na dzien pilam. Moze i duzo ale chcialam sie doladowac witaminami. Moze tego spróbuj, bo po tych sokach (jednodniowych, ale takie z konserwantami tez pilam) nawet jak nie mialam juz takich okazów to mnie szybko goniło, przemiana materii bardzo szybka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelcia8888
najlepiej to robic soki warzywne samemu w wyciskarce ale te wyciskarki (nie sokowirówki) troche kosztuja a ja wydalam ostatnio full kasy na akupunkture :o i jestem splukana ahaaa!!!!!! i jeszcze cos! a moze goni mnie od bakterii probiotycznych biore Multilac, piszą że to wlasnie na zaparcia tez jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia72
Wiotam ponownie, bardzo dziękuje za porady, dzis 6 dzień i narazie nic, mam tak strasznie wielki brzuchol ze boje sie że zaczynam tyć, spróbuje jeszcze tych sokow naturalnych, nie wiem może rzeczywiście jestem tak zajechana że potrzebuję więcej czasu, poczekam , bo innego wyjscia nie mam, biorę dalej, tylko musze sobie czopki glicerynowe kupic bo naprawde jestem całkowicie zablokowana, az strach popatrzeć przed lustrem jak bokiem stoje i widze te cienkie nogi i ten jak że strasznie odstający brzuch, powiem wam ze osdtatnio u laekarza gastrologa oczywiście po badaniu gastrologicznym kabelkiem okazało sie ze mama nadżerke z nawisami w przełyku, z jakimiś kieszonkami, uff strasznie sie przejełam tym, leki oczywiście nie pomogly dwie serie wziwelam dalej bolało, teraz jestem 2 tygodnie na odwyku :) papierosowym , nie palę 2 tygodnie , tak sie ciesze, jeszcze tylko bym sie chciała oczyścieć tak jak inni, będę szczęsliwa, to nic uciekam i piję dalej odezwe sie oczywiście, :)) a pozatym 39 lat to już te jelitka nie są takie sprawne jak kiedyś, jak to mowią starość nie radość:) mam nadzieję ze po tych środkach nikt nie zszedł z tego swiata , :)))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×