Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ZATSANAWIAM SIE NAD TYM

WEGETARIANIZM KTO ZA, A KTO PRZECIW??

Polecane posty

Gość mardok zbir
o_jaaaaaa- dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale rozrabiacie :D
gazia w jakim ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o_jaaaaaa
Zapomniałem dodać że hieny i sępy jedzą padlinę niejako z przymusu, gdyż w pustynnych warunkach nieżadko brak pożywienia, i dlatego jedzą ochłapy pozostawione przez silniejszych, lub po prostu stare trupy. Ciekawe jakie wytłumaczenie mają padlinozżeracze na ten filmik http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=eZwmluSn_T0 dlaczego oni nie potrzebują padliny? Nie są ludźmi? Echhhh, szkoda słów i nerwów na taką ciemnotę. basta do diabła - dobrze prawisz, wiedz że jak cie zobacze jak katujesz jakieś stworzenie ziemskie to właśnie ci te oczy wydrapię, bo już sobie przysięgałem że nigdy, przenigdy nie przejdę obojętnie obok tego okrucieństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basta do diabła
niby jak zobaczysz, że katuję zwierzęta ? mam dwa koty i nie zamierzam ich zjeść ani uśpić gdy złowią i zabiją mysz czy wróbla... ogarnia was paranoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o_jaaaaaa
basta do diabła - dlaczego bronisz się kotem? Kot to drapieżnik. Jesz też gówno bo muchy tak robią? Pijesz ścieki jak to robią bakterie? Zjadasz swoich partnerów jak czasem to robią modliszki? Zabij krowę gołymi rękoma, rozszarp ją swoimi zębami i zjedz bez pieczenia to przysięgam że nigdy nie napiszę o padlinie. Póki co żresz padlinę całą gębą przyczyniając się do największej rzezi w historii naszej planety.....żal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merekhvamonmejoaaye
Hej kochani wegetarianie! Dołączajcie do grupy "Wegetarianie Polska" http://www.facebook.com/#!/groups/193194193299/ jest nas niewiele ponad 1000, czas to zmienić na lepsze :))) to prawda, że z wegetarianami i z weganami cieżko się dogadać. A wiecie dlaczego? Bo Wy Wasze "MIĘSKO" traktujecie tylko jako "JEDZONKO" my zaś dla odmiany widzimy w tym cały proces produkcji począwszy od dojmującego strachu zwierzątka, przed maltretowanie jego ciała puknięciem w głowę, poderżnięciem gardła, powieszeniem za nogę i śmiercią. Nie da się tego oddzielić od kotleta!!!!!!!!!! Poza tym ja się lepiej czuję wśród wege. Bo ileż można walczyć z wiatrakami! I bardzo współczuję ludziom tkwiącym w związkach mieszanych... :/ dla mnie to by było nie do przejścia. Najgorsze to brak wrażliwości mięsiarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merekhvamonmejoaaye
A ja nie jestem już tolerancyjna wobec mięsojadów. Traktowanie mordowania zwierząt jako "prywatnej sprawy" i sprowadzanie tego do jedzenia (tu kurwa chodzi o czyjąś śmierć a nie kubki smakowe ważniaków!!!!) jest niedopuszczalne. Nawet seksu bym nie chciała z mięsojadem- oni są odrażający przez to co robią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie i nawet jak tego nie widać ,to każdej DIECIE towarzyszy jakaś filozofia. Skoro zaspokojenie kupai smakowego u grubasa mięsożercy mają większe znaczenie niż życie to ktoś tu jest chyba jednak pasożytem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prooosze was, wegetarianizm?? kto to w ogole wymyslil, jakis palcem robiony :D czy tam innym ogórkiem bądź marchewka.. miesko musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po postach kilku wege
dochodzę do wniosku ,że taki model żywieniowy robi z człowiekiem coś dziwnego :( za bardzo siada na psychikę i mnie ta wasza postawa"pokojowi wege" po prostu odstrasza , nie chcę zostać świrem tak jak niektórzy z was , może i diety bezmięsne zrobiły się modne ale zauważcie ,że nie sa one dla wszystkich i nikt nie ma obowiązku przyłączać się do waszej chorej ideologii :( ciekawe czy ta krówka czy świnka obroniona przez was podziękowałaby za uratowanie życia;) albo stanęła by w waszej obronie jakby się coś działo, weszli byście na łąkę w czerwonym ubraniu i nie pytając się czy jesteście wege czy nie rozdrażniona by was pogoniła bo nie lubi czerwonego. Nie jestem zwolennikiem wegetarianizmu , jak komuś służy dane żywienie to jego sprawa i nikt nie ma prawa na siłę kogoś przekonywać aby to zmienił prawda? Wy tutaj niektórzy uprawiacie jakąś chorą misję ratowania zwierzątek, ciekawe czy one też będą was ratować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za. Jak sobie pomyślę o tych biednych zwierzętach to od razu odechciewa mi się mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najpiękniejsza w świecie
Tak oczywiście to ludzie nie jedzący mięsa są dziwni :-o A czy to my się przyczyniamy to tylu morderstw codziennie ? czy to my mamy przed sobą talerz ze zwłokami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam wege i vegan
hejka witam wszystkich wege i vegan z tej strony weganin od 2 lat, wegetarianin od 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najpiękniejsza w świecie
witam wege i vegan- witaj 🖐️ ja jestem wegetarinka od 5 a weganka od 2 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam wege i vegan
bardzo się cieszę, że wege staje się coraz popularniejsze:) i wszędzie można spotkać jakąś/jakiegoś wege/wegan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hitler też był wegetarianinem
podejrzewam ,że wege siada niektórym z was na psychikę ;) pilnujcie własnego nosa i dajcie żyć innym to się nazywa Tolerancja ! nie wy wege będziecie odpowiadać za czyny wszystkożerców a za swoje a święci też nie jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na dietę wegetariańśką
często przechodzą przewrażliwione dzieciaki , taki młodzieńczy bunt ;) spokojnie za jakiś czas wam przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wniosek jest taki
na pewno musicie nienawidzić Eskimosów :P. Oni jedzą głównie pokarm zwierzęcy, a roślin tyle ile znajdą w żołądkach zwierząt Dla Was ciekawostka: Człowiek w czasie snu zjada owady. Wy również :p ok 70 sztuk średnio w ciągu życia, w tym 10 pająków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najpiękniejsza w świecie
Hitler też był wegetarianinem- dokładnie !!! daj zyć innym, nie jedz ich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makarena aaa
] Hitler też był wegetarianinem- a ktoś cu zyć nie daje ? siedzi ci ktos z nas na wycieraczce czy zaczepa na ulicy ? sam tutaj włazisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humanistka.x
merekhvamonmejoaaye - po przeczytaniu paru postów (tych niby sensowniejszych) stwierdzam że takim samym brakiem wrażliwości wykazują się wege-faszyści, którzy nie potrafią rozmawiać bez emocji i nie wiedzą czym jest konstruktywna krytyka. Chcąc przekonać kogoś do swojej ideologii powinniście unikać faszystowskich zachowań i obrażania innych. Nie jem mięsa bo go nie lubię, ale taką wegetarianką jak wy tutaj powyżej być nie chcę - wstyd mi za was wege-fanatycy. Neutrina - znam wielu grubych wege więc może następnym razem oszczędź sobie takich epitetów o ile chcesz być wiarygodna, bo może nie chcesz. Na pewnym etapie wszystkie wasze wywody świadczą o jakimś dziwnym wypraniu mózgu. Wasz główny atut troska o życie przestaje być atutem, staje się nic nie znaczącym hasłem. Wy tutaj nie macie w sobie za grosz szacunku do czegokolwiek / kogokolwiek. Żal mi was. Dziecko zadające pytanie forumowiczom - rozważ tę kwestię we własnym sumieniu i poczytaj jakichś normalnych ludzi. Z tego towarzystwa plującego jadem jak najszybciej uciekaj, bo albo się zniechęcisz albo trafisz do jakiejś sekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makarena aaa
wniosek jest taki- eskimosy nie maja innego wyjsccia bo mieszkaja w takich a nie innych warunkach, a ty masz wyjscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makarena aaa
humanistka.x-żeś zaszalał :-o Wielece oburzony jesteś, a to przcież zwykła pogadanka Polaków, nikt tutaj niczego nie udaje jak na innych forach, luz, kafe temu sprzyja. Takie swojeskie rozmowy. Ty hrabio pewnie inaczej rozmawiasz ze swoimi ziomalami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz dwa trzy amen
effka_777 Neutrina jesteś przykładem na to, że to jednak choroba psychiczna - chodząca agresja ot co, dlatego wolę unikać takich jak ty - chorych na nietolerancję i agresywną ideologię zgadzam się :D patrzcie na siebie a innych zostawcie w spokoju , temat jest kto za a kto przeciw a nie "dowody na to że wegetarianizm jest zdrowy" ja nie wiem , nie znam się ale wy swoja postawą agresywni wege nie zachęcacie do tego stylu życia a skutecznie odstraszacie:( róbcie to w bardziej zrównoważony sposób to może inni się przekonają a tak swoją postawą tylko udowadniacie ,że jesteście psychicznymi zyebami obierzcie inna taktykę bo w ten sposób to jednych odstraszacie a innych rozśmieszacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veganlifestyle
nauka przebadała już styl życia jakim jest weganizm i wynikło, że trzeba pamiętać o wit b12 oraz d nie ma problemu z weganiskimi kosmetykami: ogólnodostępna w rossmanie seria alterra w glównej mierze jest certyfikowana logiem wegan, polska ziaja równiez jest nietestowana na zwierzętach oraz ogromna wiekszosć kosmetyków jest całkowicie wegańska (czytamy sklady) ktos wspomniał mydło jest dostępne kilka bez łoju zwierzecego, robione sa na tluszczu palmowym (biłay wielbłąd, mydełka altera, czytamy składy a znajdziemy) pasty do zebów himalaya herbals, lavera, logona, blanx środki chemiczne produkowane przez firme frosch nietestowane bez skąłdników zwierzęcych, dostępne również są marketowe płyny do naczyń firmyy polin (tesco bodajże poppy albo tv) ubranie, torby, buty czytac co zawierają i spojnie mozna sie obkupić jeśli ktos chce być weganienm nie ma problemy, a towarów wegańskich jest coraz więcej firmy oraz usługodawcy coraz bardziej zaczynają się troszczyć o wegańskiego konsumenta, powód jest jeden weganów przybywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na dodatek tumani
makarena aaa wniosek jest taki- eskimosy nie maja innego wyjsccia bo mieszkaja w takich a nie innych warunkach, a ty masz wyjscie... jak już to Eskimosi a nie eskimosy o matko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×