Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość aaaaaja
Czy ktoś wie gdzie chodzi tajna menda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjuku1232132132131321
Cele i sposób funkcjonowania przedsiębiorstwa zależą po pierwsze od wartości, które reprezentują osoby nim kierujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskinowiec
tajny teraz chodzi wszędzie już sobie teraz nie podzwonimy po sklepach tajny jest teraz ze zwrotem więc pilnujcie się i to ostro . A wszystko przez to że za dużo kasy musiała firma wydawać na nasze premie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byrne
sklepy będą miały tajnego na różnych działach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monte Fosa
Ile dostaliscie podwyzki jako sprzedawcy???? 100-150 brutto???? bo ja nic .....................;/ JYsk a obroty na zielono:) i tak za MALO!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taira
Owszem tajny na wszystkich działach, pałęta się tu i tam nie do przewidzenia. No cóż moi drodzy za dobrze nam szło :) Mam tylko nadzieję, że taka decyzja odbije się decydentowi dużą czkawką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa kółka
Monte fosa no i co z tego ,że podwyżki były jak realnie zarabiamy mniej - to takie to były podwyżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich widzących wszystko tylko w czarnych barwach! O czym Wy w ogóle piszecie? Jeżeli chodzi o Tajnego to jak nie wiecie to nie piszcie głupot i nie róbcie innym wody z mózgu. Tajny chodzi na wybranych działach tak jak chodził do tej pory. Nam się tylko wydaje, że chodzi wszędzie bo firma wymyśliła, że w tym roku budżetowym ma przejść chyba jak dobrze pamiętam 26 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie sklepy mają TK na tych samych działach, więc jak coś wiecie to piszcie! Przynajmniej w taki sposób możemy sobie pomóc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida15
Jakie sa zarobki sprzedawcy brutto w duzym miescie, np Wroclaw, Poznan? na 3/4 etatu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan E.
Zależnie od stażu od około 1500 do 1700 pln (brutto). Tak to przynajmniej wygląda na podstawie moich (poznańskich) obserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaja
Joker!!! Jesteś? Pozdro dla Jokera:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie tajny chodzi normalnie tzn.wszystkie sklepy maja na tym samym dziale więc jeszcze można się zdzwaniać :D natomiast nie wiadomo jak długo taki stan rzeczy się utrzyma a wnioskuję to z tego że chodzą słuchy iż każdy sklep będzie miał na innym dziale a skoro jest taki przeciek to zapewne w jakiejś mądrej główce się już zrodził ten pomysł i niedługo będzie to oficjalna informacja. Nie będę tego komentować bo nic jeszcze nie wiadomo ale jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo że o kasę-jak zwykle naszą ..... powodzenia w ściganiu tajniaka-teraz kołdry/poduszki zaatakował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byrne
To ciekawe, bo na naszym regionie właśnie przeszła fala tajnego i każdy sklep miał na innym dziale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemożliwe że tak było bo w regulaminie tajnego jest napisane że dana runda dla wszystkich sklepów jest na tym samym dziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloł
w jakim regulaminie? gdzie on sie znajduje ? firma robi co chce a ty o jakims regulaminie o tajnym gadasz. Tyle razy co nam nie uznali a mielismy dowody i co tam jakis regulamin wez sie ogarnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o masz
zazielenił się indeks, to trzeba uje*** ć kasę za tajnego, przecież nie moga wziąść tych pełnych 15 procent podstawy brutto, jeszcze pogłupieja nam robole ze szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eloł weź się Ty ogarnij i podaj choć jeden przykład czegoś co firma zrobiła niezgodnie z własnym regulaminem lub wewnętrzną procedurą?!? Jeżeli się mylę i rzeczywiście zdarzy się runda tajnego gdzie w różnych sklepach ankieta będzie przeprowadzana na różnych działach to proponuję zrobić awanturkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloł
awanturkę ? jaka awanturkę ? wiesz co Ty możesz sam zrobić ? noo wiec siedz cicho czytaj dżyskneta i rób tabelki na zielono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAnina 20
Musimy zrobic STRAJK!!!!!!! Ludzie nie poddajcie sie ONI tylko na to czekaja!!!! RAZEM ZMIENIMY RZECZYWISTOSC W JYSK NA LEPSZE!!!! KLIENCI TEZ STANA ZA NAMI!!! BO WIDZA CO SIE DZIEJE!!! 2 OSOBY NA ZMIANIE TO JEST CHORE!!!! TO POGWALCENIE PRZEPISOW BEZPIECZENSTWA !!! W malych butikach jest WIECEJ Osob niz W JYSK!!! A MY musimy dzwigac ciezkie MEBLE!!!! MALE MAGAZYNY NIEDOSTOSOWANE DO TERAZNIEJSZYCH POTRZEB!!! i Dostawy jak dla pulku WOJSKA!!! ZAROBKI MIZERNE!!! ODPOWIEDZIALNOSC OGROMNA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
W jysku strajk:) O cholera dobry kawał!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik DCR
Strajk buhahaha Chyba zart.Był moment na strajk,jednak do referendum przystapiło tylko okolo 200 osób na około 1500 zatrudnionych.Większość boi sie odezwac a co tutaj mowic o strajku.Mysle jednak ze kiedys w koncu cos w ludziach peknie i upomna sie o lepsze warunki pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jony Bravo
Do strajku przystąpili tylko ci co nie mają kredytów rodzin na utrzymaniu itp więc co się dziwić. Sam tak mam chciał bym poprawy ale jak się odezwiesz albo zareagujesz przeciwko firmie to znajdą powód żeby cię zwolnić przykład lider w Opolu nie wiem czy ktoś słyszał. Siedzisz cicho to pracujesz - przykre :-( że człowiek człowieka tak wykorzystuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jony Bravo
A ze znalezieniem innej pracy łatwo nie jest i do Lepszego nie idzie - polska robi się bagnem coraz bardziej śmierdymącym i trudnym do życia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany36
Witam, mam pytanie czy orientujecie się może jak czasowo wygląda praca sprzedawcy na 3/4 etatu, tzn. ile godzin taki pracownik pracuje tygodniowo/miesięcznie w Jysk? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Janinki
Sluchajce Janinka36 ma racje musimy zrobic Ten STRAJK! Musimy cokolowiek zrobic zeby nie pluc sobie Potem w Twarz. Bo JYSK nas WYKORZYSTA Predzej czy pozniej i nas sie pozbedzie. Zainteresujmy MEDIA nasza SYTUACJA!!! i To bedzie nasza bron! Niech inni sie dowiedza jak Tu sie pracuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
O właśnie koniku pociągowy dobrze prawisz! Chomonto dadzą sobie założyc i wciąż będą się głupio uśmiechac:) Iha ha ha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy27
Witam, Mieszkam na Podkarpaciu, gdzie jak wiadomo stopa bezrobocia jest dość wysoka...nie dawno zacząłem prace w Jysk na 3/4 etatu, zaproponowali mi 1400zł brutto, (na marginesie, ktoś się orientuje ile wyjdzie to netto?Według kalkulatora wynagrodzeń powinno to być 1043zł netto?)zmierzam do tego, że miałem też możliwość podjęcia innej pracy na pełny etat za 1600zł brutto(najniższa krajowa) w systemie zmianowym..więc również nocki, wybrałem Jysk..jednak to praca na 3/4 etatu a nie na cały ale ilość godzin mniejsza o 1/4, a różnica w pensji 200zł brutto ?! Mam nadzieje, że podjąłem słuszną decyzje, mam też pytanie, jak wygląda sytuacja z premiami (ile średnio wynoszą miesięcznie, jeśli takie w ogóle są?) i czy jako nowy pracownik mogę liczyć na bon na wielkanoc?Czekam na komentarze i pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koksu
Do Nowy27 Na początku zaznaczę, że weteranem Jysk nie jestem ale już coś tam wiem. Jak na umowie masz 1400zł brutto to co miesiąc na konto powinno wpływać 1041,33zł ;) + ew.premie od tajnego,sprzedaży,regulacji wszystkiego się dowiesz, trudno przewidzieć ile będą wynosiły premie w twoim sklepie bo to zależy od was. Co do "bonu" na wielkanoc niedługo powinna pojawić się jakaś informacja ale na pewno coś dostaniesz, czy tyle co inni, czy troszkę mniej ze względu na czas pracy wkrótce się okaże. A co do wyboru pracy myślę, że bez względu na to forum i co na nim się znajduję podjąłeś słuszną decyzję, wolę nie myśleć co się dzieje na forum firmy która płaci 1600 brutto z pracą na nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaja
Do Nowy27. Na Wielkanoc dostaniesz tyle co inni pracownicy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×