Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość czesio wujek
gahoo ja ci mogę kopsnąc jaką posciel - bedziesz miał jak juz płaczesz ze ci zwiazek nic nie dał . To ja ci dam. Wam wszystkim biednym ucisnionym rozdam , już nie płakusiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gahoooo
dzięki:) chętnie wezmę bo czuje ze to zz ostatnio zabiera głos. Może nawet sam pan prezio:):) szansa w końcu coś dostać. A wy tak nie jęczcie o tych zz bo to nikogo nie obchodzi i już tutaj nie będzie. szukajcie innej pożywki, może ktoś głupi to łyknioe:))) Albo ludzi z mopsu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adminek
Piotrze jestes wielki,kochamy Cie zrob w koncu porzadek z tymi zwiazkami.Przeciez bez nich byloby tak dobrze.Moglbys robic co zechcesz,na sklepach zamiast 2 osob,wytarczyla by jedna.Nikt nie upominal by sie o przestrzeganie kodeksu pracy.Moglibysmy robic co tylko zechcesz.Nie wiem jak trzeba byc slepym i glupim myslac ze firma da nam sama z siebie podwyzke.Kazdy dyrektor szuka ciec i oszczednosci Niedlugo zostaniecie pozbawieni premi ktora i tak juz jest niewielka,dostaniecie polowki etatu a i tak powiecie ze to zwiazki zawodowe sa temu winne.Piotrek robi was jak chce i ma niezly ubaw.W sumie dobrze ze jest to forum.Mozna sobie poprawic humor poczytajac jak polaczki sie gryza miedzy soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjojo
zz od dwóch czy trzech lat i jakaś od tego czasu się kiepska passa przyczepiła:) może jak znikną to znowu będzie jak kiedyś? może to właśnie tak jest że one jak grzyb żywią się pleśnią? coś w tym chyba jest. A niektórym to się wyraźnie afty w gębie zrobiły od tej wilgoci. fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ojjojo
ojjojo nie podlizuj sie tak i tak dam ci 1/4 etatu wiec bedziesz posluszny dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedzielny robol
Słuchaj Krycha (pozwolisz, że się tak Do Ciebie zwrócę) Właśnie wróciłem po 11 godzinach robienia tego na czym się nie znam, jem chleb z pasztetem I w sumie to cytując klasyka. "Nie chce mi się z Tobą gadać" A teraz ad rem: nadal czekam na propozycję zamiany ze strony kierownika. Widocznie wszystkim dobrze z tym nadludzkim wręcz, poświęceniem dla dobra firmy i odpowiedzialnością porównywalną jedynie z funkcja Prezesa NBP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fun polska
Mnie wygląda to na prywatną wojnę p. Kowalskiego z dyrekcją. Jednego i drugiego normalni pracownicy nie obchodzą. Zastanawia mnie jedno dlaczego "związki" nie zajmą się sprawą wypłat z funduszu w innym terminie niż obecny (mają chyba na to cały rok?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z wami ludzie?
Widzę że niestety znowu zgoda zapanowała wśród nas. Kłócimy się o złotówki między sobą. ZZ mają rację że środki z funduszu powinny być przekazywane w największej wysokości osobą najuboższym. Osoba która zarabia 1600brutto potrzebuje tych dodatkowych środków bardziej. W święta każdy chciałby zapomnieć choć raz jak ciężko jest związać koniec z końcem. Jeżeli można pulę z przedziału 3000-8000 przeznaczyć dla pracowników z 1 grupy to dlaczego nie? I tak zarobicie co najmniej 2x więcej. Może duma zaślepia was(bo mi się należy) i nie pozwala zrozumieć, że komuś 100zł więcej pozwoli kupić jakiś prezent dla dzieci. Całe to zamieszanie niepotrzebnie zapoczątkowały dziewczyny z Meteorytowej. Po co to wam było? Wprowadzanie niepotrzebnego zamętu na pewno negatywnie wpłynęło na morale pracowników. Nie było to najlepsze zagranie. Sprawę można było spokojnie załatwić między zarządem a ZZ. Ciekawe ile przez to straciła firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedzielny robol
Firma nic nie straciła, a wręcz zyskała. Wystarczy spojrzeć na cały ten lemingistan, który dziś szturmował pocztę. Tu się człowiek nie ma czasu po dupie podrapać. Ale widocznie co niektórzy w firmie zostali oddelegowani na inny odpowiedzialny odcinek. Mianowicie walki ideologicznej poprzez rozsyłanie maili z wyrazami poparcia dla najmojszej racji Pani Sz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vlad
Wy to sie na niczym nie znacie, prawda jest taka ze zwiazki sa super! Jest ich duzo a to świadczy o tym ze pracownicy maja do nich zaufanie. Liczny zwiazek to siła. Dlatego maja prawo mówić za wszystkich i najważniejsze decydować komu co i ile! Zwiazki sa za ludem miast i wsi i ten lud chca wyzwolić ( prawie jak Lenin ;D) wyzwolic z pod panowania wrednej firmy która chce dać pieniądze wszystkim w rożnej wysokości mniej zarabiającym i mającym dzieci więcej a bezdzietnym i więcej zarabiającym mniej. I to jest błąd. Pieniądze powinni dostawać tylko ci co mało zarabiaja a maja dużo potomstwa. Taka jest jedyna słuszna droga mimo iż krzywdząca dla wielu liderów, kierowników ze o gnidach ze skody nie wspomnę. I gdy juz tak wspaniały zwiazek opanuje miasta i wsie zapanuje w kraju dobro , miłość i wszechobecna zgoda. Ale na razie strzeż nas Panie od takich ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierownik555
Niedzielny robolu: KAŻDY SADZI WEDŁUG SIEBIE!!!!!!!!!!!! Tak dostaliśmy maile od samego Larsa by dzielić sie negatywnym zdaniem na temat postulatu zz drogą mailową! Rany jak dobrze że ja mam normalnych współpracowników, współczuje Twoim. A to że w pracy na nic czasu nie masz potwierdza ze z organizacja problem jest. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Mądralo kasa jest przeliczana na cały etat - tak było do tej pory. Jak pracujesz na pół etatu i zarabiasz 1000 to tą kwotę trzeba powieszyc razy dwa z uwagi ze to pol etatu a nie caly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gahoooo
VLAD, jestem z Tobą. Cieszę się że są tak mądrzy ludzie tutaj:) pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wołek roboczy
A ja myślałem, że sam jestem na pasztetowej diecie, a tu masz ci los jednak nie. Niebawem jednak wiosna będzie sobie można tą jednostajność urozmaicić szczawiem, którego z nasypów nikt nie chciał zjadać, teraz jednak się to zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elitarna elita
Czy to prawda ze kierownicy sklepow pisza maile z poparciem dla pani M??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZ DNO
Jak czytam wypociny niektórych ludzi to zal i tyle. Ci co tak bardzo są za związkiem no i oczywiście cały ten chory ZZ niech jutro czy jak tam będą w pracy napiszą maila do księgowości że nie chcę pieniędzy z funduszu i skończy się gadanie a wasze pieniądze dostaną najbiedniejsi sprosta sprawa nikomu nie trzeba zabierać pieniędzy jak dookoła tylu ochotników by tych pieniędzy nie dostawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgh
Jak to napisali? Utrata zdolności do wykonywania pracy , czy jak?:) Dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro dla 3 wspaniałych !!!!
Ale kogoś temat Rysia zabolał !!! szanowna administracjo przecież to sama prawda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zomo zomo
Ryszard drajwer ole ole ole oleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wekrhnejghreugefeg4546576753
My tu sobie gadu gadu - a nam szykuje ryża świnia wraz z organizacjami uciśnionych pracodawców zmiany w kodeksie pracy! Będziecie ludzie robić do świtu aż wam szefo powie idź do domu. Widzicie co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slowianin
Świętą prawda rząd POpaprańców szykuje nam w tym kraju kołchoz, będzie jak kiedyś: chłop i pan. A wszystko to w ramach walki z kryzysem, który wywołuje UE(wystarczy spojrzeć na Cypr, Grecję) i wielce uciskane koncerny i banki (Bułgaria, Islandia). Typracowniku będziesz zapier... żeby inny jeździł co miesiąc nowym merolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Nie musi wcale tak być jeśli ludzie wyjdą na ulice wezmą udział w demonstracjach ( w każdym większym mieście się odbywają) Jednym słowem skończyć z biernością. Chyży ruj i jego po będą robić co chcą jeśli stado biernych baranów będzie nadal pozwalać na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Myślę ,że kazali mu przyjmować dostawę w pojedynkę a jednocześnie być na sali sprzedaży - taki matrix , jesteś w dwóch miejscach jednocześnie , pomysł wprost z Gdańska - produktywność 200% normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam tajnego
Wiadomo coś o tajnym kliencie? Gdzie grasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedzielny robol
Słuchaj Vatten czy jak Ci tam jest ta twoja prywatna opieka w Szwajcarii to trochę szwankuje bo masz dysonans poznawczy ;) Kilka postów wcześniej nie jaka "Krycha" podobno lider nie wiem gdzie, chyba na Kamczatce. Stwierdziła że nic nie wiem o pracy w Jysk. No cóż po tych kilku latach to już sporo wiem, nie żebym się chwalił, jednak myślę że więcej niż wspomniana Krycha (moim zdaniem to figurant). I wszystko zależy od charakteru. U mnie lider zapierdala bardziej niż niektórzy sprzedawcy, a kierownik sobie w chuja tnie, bo uważa że jemu wolno, albo też ma taki charakter.Nie mnie to oceniać. Cóż 45 lat komuny, 20 lat "III RP" i tak to wszystko wygląda. SS gdzieś na północy "tam maja lepsze drogi" Za mandaty stracił prawo jazdy. No to przepraszam na takim stanowisku !!! to chyba trzeba być kompletnym debilem. Jeśli wiedział, że już ma sporo tych punktów to mógł przystopować, bo to nie jest praca na akord. Myślał, że co PP u Komendanta Głównego mu te mandaty anuluje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedzielny robol
Kierownik 555, o ile się ie mulę w Polsce nie mamy tylu sklepów??? może kolego powiesz gdzie to panuje taka fenomenalna organizacja pracy ? Ty jak mniemam jesteś tak wybitnym menadżerem, po studiach mba, że wszyscy w okolicy to się wręcz o Ciebie zabijają, każdy chciałby mieć u siebie takiego wybitnego specjalistę. Regionalny pewno codziennie modlitwę dziękczynną do Larsa zanosi, że trafił na tak wybitnego specjalistę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadowice
do slowaka jak zechca to i tak zlikwiduja i ty komuchu nic nie poradzisz:) hihihi to fakt. a wiecej ludzi umie czytac ustawy niz ty. to tez fakt. nikomu oczu nie zamydlisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slowianin
wadowice widzę jak umiesz czytać, nawet mojego nick'a nie umiesz przeczytać, do podstawówki analfabeto. I rzeczywiście więcej osób umie czytać niż ty, a tacy jak ty próbują z ludzi robić idiotów, czyli sprowadzić do swojego poziomu. I to jest fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RYSIO z Service Centre
Weźcie się za robotę a nie pitolicie o jakiś związkach !!!! Teraz mam na Was OKO i już szykuję plan objazdu razem ze Zbyszkiem !! Odechce Wam się wszystkiego po śisie i po audycie. Tylko że brakuje nam jeszcze jednego ... no właśnie a gdzie jest ten 3 muszkieter ?? wyjechał gdzieś ?? ktoś wie co u niego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle to liczycie
"Mądralo kasa jest przeliczana na cały etat - tak było do tej pory. Jak pracujesz na pół etatu i zarabiasz 1000 to tą kwotę trzeba powieszyc razy dwa z uwagi ze to pol etatu a nie caly." Nieprawda, jak masz niepelny etat to prog w jakim sie miescisz mnozysz przez wymiar np 1000x0,75=750zl. To jest kwota na oba swieta i jesli 380 na wielkanoc jest nieopodatkowane to pozostale 370 na boze narodzenie jest juz pomniejszone o podatek. progi sa podane dla calych etatow, jak ktos ma mniejszy wymiar to dostaje kwote adekwatna do tego co ma a nie wieksza. Podobna sytuacja byla w grudniu kiedy kasa na swieta przyszla i wszyscy sie dziwili co maja niepelny czemu tak malo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×