Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość dzy czy ju -skowa
Najlepsi klienci: Dzien dobry W czym mogę pani pomoc?? -Dzien dobry, szukam jakies taniej i bardzo dobrej koldry.... i mamy problem w wyborze :D NO comment :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlkp
Krzyżacy Sienkiewicza Nier(z)adko Są Przyczyną Bólu Głowy U Uczniów, jakieś posty zniknęły powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basic64
Posty to już wcześniej znikały kilka razy, przeczytałem coś,a później tego nie było , hmmm... Ciekawe ?! A ciekawa jest też sprawa z tym co nam jeszcze szefostwo od września wymyśli nowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co Wy gadacie
Chamstwo trzeba tepić. Jak sie obraża ludzi to takie posty muszą znikać. Po prostu niektórym brakuje WieLKoPańskich manier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy etat
Albo "gora" zatrudnila kolejnego kierownika, tym razem do obserwacji forum....co lepsze kaski kasuje ;) Oczywiscie bierze duza kase bo jakby moglo byc inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Z tego co się dowiedziałem z bardzo wysoko postawionego "źródła" Polska dostała na nowy rok finansowy dużo większy budżet, dlatego też są pieniądze na budowę nowoczesnej administracji, jak i na podwyżki dla pracowników, na razie o podwyżkach jest cisza by nie robić zamieszania wiem tylko tyle że mają być takiej wysokości by zrekompensować brak podwyżek w zeszłym roku jak i redukcję etatów w tym roku finansowym. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CH.W.D.L.L.
no wlasnie.....tez mi sie wydaje ze kolega troche ubarwił.....chociaz chciałbym zeby sie okazalo ze masz racje.....to jest jak z cenami paliw....próg psychologiczny zostal juz przekroczony i nikt juz nie steka,ze benzyna przekroczyla granice 5zl.....teraz wszyscy modla sie ,aby nie przekroczyla 6zl.....co moze sie zdazyc(niestety)to samo dzieje sie u wujka larsa w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to by było fajne! podwyżka!mmmmmm! marzenie!przydało by się bo bida straszna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trol rzucił głupie hasło, radzę się tym w ogóle nie zajmować. Nie ma co myśleć o podwyżkach. Z prostego powodu. Skoro zabierają ludziom etaty, w ramach oszczędność (z których pewnie zostanie wybudowany biurowiec). To z jakiego powodu ktoś miałby dostać podwyżkę ? Chyba, że to celowe działanie w myśl zasady divide et impera ? A znając trochu metody manipulacji stosowane w Jysk-u nie jest to wykluczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clearance
Do KFC: Czy mógłbyś jeszcze raz umieść tego posta który został wykasowany w niedzielę bo nie zdążylem przeczytać a słyszałem , że był ciekawy.Możesz go zacytować ( DŁUGIE MACKI M-S-I-E)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gąska :)
Taki ruch na sklepach,ze tu już nikt nie zagląda i nie pisze ?! A może reprymendy od przełożonych za wypowiedzi ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia JADZIA
Jaki towar taki ruch,handlują badziewiem to juz chyba się ludziom znudziło,ile można tandety kupowac :) A co do kierowników i dm to zasada jest taka od wypłaty do wypłaty przetrzymac :) Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rip30
po dwie osoby na zmianie w jednym ze sklepów wlkp. to jest nienormalne, chore, niezrozumiałe, nie do przyjęcia, to się musi skończyć. brak słów. trzeba w końcu to gdzieś zgłosić, jak wykorzystuje się pracowników. nie dajmy się ludzie zwariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cena czyni cymbała
Ja miałem okazję pracowac w 3 osoby przez caly dzien - i taka liczba to jest za mało a co dopiero mówic o 2. To zakrawa o skandal. Nowe osoby które przyjmowane sa do pracy maja umowy na 1500 brutto -jednym slowem pensja w jysk maleje zaniast rosnac. Rosnie- dobre samopoczucie gdanskiej administracji wszak juz niedlugo wybuduja sobie wille. Wielka pogarda dla was - nic wiecej , wsadzcie sobie wasze values w .... Dziekuje za uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyskowiec
Redukcja etatów U nas ma sklepie dwie osoby które pracowały na cały etat jedna przeszła na 3/4 a druga na 1/2 ( skandal)a jak w innych sklepach proszę napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas z 7 etatów zrobiono 6 :( i z tego 3 etaty na 3/4-jest zajebiście-ale nie zabijamy się .Wszystko według procedur.Klienci się już skarżą że nie ma kogo zapytać nie mówiąc o obcięciu ceraty-mam nadzieję że niedługo znikną z naszych sklepów(oczywiście ceraty a nie klienci :D) Na sklepie jest delikatnie mówiąc mały nieład(a to dopiero początek)bo kto się będzie angażował na 100% skoro ma 3/4 etatu?! Jeszcze miesiąc i zaczną się zwolnienia a potem przyjęcia nowych-to będzie dopiero zabawnie.E-lerningi zajmą im kilka dniówek bo przecież to jest procedura wymagalna, a potem oni się sami zwolnią z tego szamba do którego wdepnęli bo okaże się że to ich przerasta(myślą że będą stać na kasie i czekać na klienta albo znikną na magazynie i będą czekać na dzwonek(jeden :))-nie ma tak dobrze w Jyski..... znów będzie nabór,szkolenie i ponowne zwolnienia ....Gdańsk zagwarantował nam niekończącą się rozrywkę.....tylko ciekawe kto się będzie śmiał ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Price Star
Obecnie odbywa się "spotkanie na szczycie"-ktoś ma jakieś przecieki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4,5 etatu. Czy ktoś przebije? A wydawało się, że już nie ma z czego ciąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licytacja
No to teraz licytacja :) kto da wiecej :D:D:D:D cyrk na kolkach :D co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska007
Piszcie relacje z tego spotkania. No nie bądźcie tacy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zserfds
Gratuluję kadrze zarządzającej:) Idziemy na dno, co? Wasze poczynania są wspaniałe. Wiara w własną nieomylnosc oraz mania wielkosci w końcu zaczynają owocować. Gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linus..nie miałam na myśli tych co nigdy nie pracowali ale jak czuje się osoba która zapierdala prawie za dwóch i "chodzi na rzęsach"żeby wszystko było ok a tu w podziękowaniu dostaje 3/4?! Jaka to nagroda dla niego za dotychczasowe starania?!Tu nie chodzi o to że osoby na 3/4 nie będą pracowały wcale czy mniej ale o to ze straciły motywacje do starania się.A jeśli za jakiś czas okaże się ze taka osoba dostanie 1/2 etatu?!Inna sprawa gdy ktoś przyjmując się do pracy dostaje 1/2 czy 3/4 etatu-jego wybór.Gdzie motywacja do pracy???? Chyba że mamy być wdzięczni że w ogóle możemy pracować na 3/4 lub 1/2 etatu--dziękuję bardzo.A może tak administracja zrobi sobie 3/4????!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzysk
przapraszam bardzo ale Administracja juz ma 3/4 przeciez pracuje do 16. tyle ze zarabia wiecej od sprzedawcow. taki maly chaczyk. Mam takie pytanko duzo u was reklamacji materacow Intexa ?. bo u nas ludzie sie na nas uwzieli albo chinole przyslali nam kontener dziurawych materacow ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Materac intex sprzedawany w jysk i gdzekolwiek indziej to chińskie dziadostwo. Słabe klejenia , powietrze uchodzi. Odradzajcie klientom to badzewie - regulacji i tak mamy pod dostatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxd
no spoko etaty kto bedzie chcial dojezdzac do pracy na pol etatu zapierdzielac ? u mnie wszystkie osoby ktore byly na pol etatu okazały sie złodziejami, poprostu na lewo sobie dorabialy 2 wyplate wiec jesli firma mysli ze na tym wszystkim zaoszczedzie to sie gruuuuuubbbboooo myli. Co do intexa to gówno jakich mało. Jak ktos to przynosi na reklamacje to odrazu proponujemy zwrot pieniedzy a nie wymiane bo wiecznie wracaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o materacach Intex-każdego rodzaju-to można epopeje napisać....Dziadostwo jakich mało.Dziwię się że Jysk jeszcze to sprzedaje.Dawno powinny zniknąć z naszego asortymentu ale to może ich (administracji) sposób na regulowanie naszej premii?! Bo reklamacji nie ma końca więc musimy je regulować ,a żeby je wyregulować z małymi stratami to musimy zrobić duży indeks sprzedaży,a skoro robimy indeks to znaczy że jest obrót no i koło się zamyka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska007
zastanawiam mnie jedynie fakt jak prosperuje firma INTEX ?! przeciez oni juz dawno powinni wycofac te materace ze swojego asortymentu, chyba że tylko do Jyska trafia 90 % wadliwego towaru w postaci materacy ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia JADZIA
HA HA a powiedzcie mi co jest wysokiej jakości w jysk :) przeciez wszystko oprócz drogich kompletów pościeli to badziewie,żeby tylko stało i broń boże tego nie dotykać :) TANDETA CHIŃSKA KUPOWANA ZA GROSZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intex ktoś kiedyś obliczył że mino ogromu reklamacji i tak nam się opłaca to sprzedawać ! Jak Inteks prosperuje Jysk zakupując 100 000 sztuk 10 000 dostajemy gratis w poczet reklamacji. Ot całą gwarancja. U nas każą odpisywać bo wtedy wiedzą ile tego wraca i mogą negocjować więcej gratisów dal Jysk. BHP miło nam powitać nowego pana od BHP. Oczywiście doświadczony pracował w PKO banku i jeszcze innym Banku został chyba przyjęty by wprowadzać bankowe standardy w nowym biurze, uczyć bezpiecznej obsługi kopiarki, komputera, niszczarki ciekawe jak sobie poradzi na sklepach ?. Całe szczęście że pomyślano o tym by wybudować nową siedzibę w końcu wynajmowanie tyle kosztowało bardziej się opłaca wybudować, rozumiem że zrozumieliście że ziemia czy tez lokale również tworzą majątek firmy dlatego każdy nowo powstający sklep również będzie powstawał na wykupionej na własność działce i wybudowany dla Jysk no chyba sklepy opłaca się dzierżawić wynajmować w przeciwieństwie do administracji. Wiecie nawet nie chce mi się tu zaglądać, tak samo jak nie che mi się chodzić do tej roboty. Mogę w końcu przyznać racje wielu wypowiadającym się osoba że JYSK to dziadostwo jakich mało. Wystarczy spojrzeć na kalendarz jyskowy na lata 2011-2012 kampania goni kampanie TV spoty Radia zaplanowanych jest dużo więcej akcji promocyjnych co przełoży się na liczbę klientów na sklepach a oni jeszcze obcinają etaty gdzie w tym jest sens ? No gdzie ? Niech teraz każdy facet pracujący w JYSK zastanowi się czy za te pieniądze co dostaje od jysk, jest w stanie założyć rodzinę, utrzymać ją na godnym poziomie, odłożyć coś na czarną godzinę ? Niektórym być może udaje się ta sztuka, ale jest ciężko. Nie ma co czekać trzeba szukać innej roboty i jak nadarzy się okazja to czym prędzej s********ć z JYSK obecnie nikt nie traktuje poważnie i z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej wymagania coraz większe, coraz więcej roboty a wypłaty stoją w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×