Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Zamiana na pensję fajnie napisane ale co z tego.....mozemy sobie tutaj ponarzekać mając świadomośc że na pewno ci na górze(czyt.Gdańsk a nie sfery niebieskie ;) ) to czyta ale przecież to woda na ich młyn....oni się nie martwią tylko MY,oni mają ciepłe posadki z pełnym etatem inc.wyposażenie i dodatki a MY 1/2 lub 3/4 i ciągła niepewnośc czy kolejny miesiąc nie będzie tym ostatnim,oni prowadzą życie rodzinne i towarzyskie a MY tylko "towarzyskie"-na sklepie wśród klientów bo na rodzinne brakuje sił i czasu ale to MY mamy problem nie oni(nam jest źle nie im) , jeśli się zwolnimy to plus dla nich bo ONI nie przyłożyli ręki do naszego odejścia a nikt nie będzie robił dochodzenia jesli zwolni się pracownik...przyjdzie inny albo i żaden bo po co-dadzą radę(na sklepie) ....szara smutna rzeczywistość codziennie zagląda do mojego sklepu.Pocieszające jest jedynie to że my bez nich sobie poradzimy w drugą stronę to raczej nie zadziała.....bez nas ich nie będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamiana na pensję
Iana to co się będzie działo w Polsce po Euro to z pewnością odczują też "Ci na górze" To nie będzie jakiś wirtualny kryzys, ale totalna pauperyzacja sporej części społeczeństwa, która postępuje już od dobrych 3-4 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Zamiana na pensję< ja mam nadzieje że w końcu 'ci na górze "też odczują to co czujemy teraz my boję się jednak ze jeśli oni to poczują to gdzie my będziemy ?! :( Zmieniłabym marketingowców..."świeża krew" by się przydała bo obecni już nic nie są w stanie wymyślić....ani w kwestii impulsów ani w kwestii żadnej.Nie podglądają konkurencji a przydałoby się.....dlaczego nie możemy mieć tygodniowych artykułów tak jak Biedronka , Lidl czy inne sieciówki.....czym chcemy przyciągać skoro wciąż mamy ten sam towar?! Mistrzostwo świata i jeszcze oskcara(bynajmniej nie nasze krzesło biurkowe ;)) bym dorzuciła dla tego kto markery ,notatniki i kolorowe karteczki samoprzylepne wprowadził do naszych sklepów.....a może zróbmy w ogóle dział papierniczy zamiast niezniszczalnych podkładek Bombay czy Denja...w końcu jeśli mamy biurka to przecież pochodne art. i jak przydatne.....wiele mamy życzeń ale kto będzie nas słuchał?! Przecież my jesteśmy tylko trybikami w ich genialnej machinie.Ale drobinki piachu dostały się w trybiki i niedługo wszystko się posypie......Ja mam juz pomysł na siebie...pojadę do Danii i tam będę pracowała w Jysk-towar znam, e-lerningi wszystkie ukończone,zasady Values w jednym paluszku więc ?! Chyba mnie Lars przyjmie :) Teraz jednak zapomnijmy o pracy i kibicujmy NASZYM :D POLSKA GOLA!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbh
Znowu posty usuwacie - valuesy oddane dzialaja he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajny:)
Ja pracowałem kupę lat jako kiero, ale się ewakuowałem bo w Jysk kierownik=magazynier, sprzedawca, sprzątaczka, ochroniarz itd itp kpina. zmieniłem pracę i za lepsza kasę mam 1/3 roboty z tego co w tym syfie Pozdrawiam , nie dajcie się dymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cceefefefef
Bo jysk to jest taka specyficzna firma - wszyscy sie kochamy i sobie pomagamy a za to chuja mamy! Rezerwat lizodupstwa i siermieżnosci , a przy tym ile falszywej proznosci. Gdańskie matoły na madagaskar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajny:)
a co tam u św trójcy A+P+G nadal tacy hardzi i udający Valuesy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamiana na pensję
Hardzi i to jak siedzibę zmienili na Meteorytową to dopiero teraz zaczną gwiazdorzyć, do momentu aż jakiś meteoryt im w te zakute łby nie jebnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordes
Może dać im po snickersie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byrne
Może macie pomysł, jak pogodzić zapier..l przed wyprzedażą, "burze mózgów i super pomysly na sprzedaż naszych super kampanii TV i co napisał pan K obsługa klienta i milion innych równie waznych rzeczy.......................ja mam dosyć:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghtht
byrne -wiesz jak pogodzic? W chu... miec za przeproszeniem. Robic swoje nie w biegu. Jaka placa taka praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsg
ludzie czemy wy sie tak spuszcza...Robcie swoje i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3/4
Hej czy są jeszcze sprzedawcy na cały etat? Jestem ciekaw bo już chyba nie ma takich jednostek za dużo? Teraz sie wezmą za kierowników a na koniec pozostaną sklepy samoobsługowe hehe. A ciekawe jak sie elicie pracuje w nowym biurowcu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajny:)
Przede wszystkim to powinni pozwalniać regionalnych, albo przenieść na sklepy na 3/4. Po co oni skoro i tak są audytorzy nas sprawdzają. Wystarczyłoby robić zdjęcia raz na tydzień i wysyłać do "białego domu w Gdańsku"po co te sisy jak wiadomo że tylko do nich sprzątamy, bo nie ma czasu na codzienne "lizanie" sklepów. Regionalni to "CENTRUM KOSZTÓW"A RĘCE DO ROBOTY NA SKLEPACH POTRZENE. Z 1 etatu regionalnego byłoby z 5 na 3/4 dla sklepów (pod względem kosztów bo efektywnej pracy to nie:"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajny :)) masz całkowitą rację ale kto ich ruszy...wiesz że w kupie siła a kupy nikt nie ruszy....no chyba że jakąś lewatywkę się zrobi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggnngn
"w kupie siła , kupy nikt nie ruszy" I teraz weźcie sobie te słowo jeszcze raz pod uwagę - i pomyślcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsj 90
Wielu z zarządzających tą firmą prędzej nadawało by się do pracy w charakterze więziennych klawiszy. Albo na PGR-y... Dla nich każdy dzień to walka, w której muszą udowodnić swoją wartość. Żenujące, bo cierpią na tym szeregowi pracownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotarł już nowy Go Jysk :) ciekawa lektura szczególnie o nowych ubrankach.....szkoda że znów na szarym końcu jesteśmy no ale co zrobić skoro u nas na wszystko jest czas...no i poczytajcie sobie o sprzedaży impulsów jak to menagerowie nas wysłuchują odnośnie jakości i różnorodności impulsu... :D żenada...reszta artykułów psu na budę ....a tak poza tym to co w ogóle słychać bo jakoś spokojnie tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek bez nadstawki
Czy zwróciliście uwagę, że 70% klientów nowego sklepu Jysk w Szwecji to beżowi (zdjęcie na str.8 na dole).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxd
no rzeczywiście same ciapciaki stoją w kolejkach czyli sama biedota, taki jest realny widok tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihott TK krąży w sopocie, zbiera psie kupy na plaży. hihott jak nie wiesz gdzie jest TK to się nie udzielaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do romka bez nadstawki
Bo w szwecji pełno tego brudastwa zalali cała europę jebane muslimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fh
Jakbyscie mieli mądrze w głowach to byście się zebrali w kupie i wszyscy jak jeden mąz obsługiwalibyście tajnych ponizej akceptowalnego poziomu. Co z tego macie? Gówno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12365899
Premie mamy! Czyli kasę. To gdzie ten tajny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5555555555555
50 zł i 50 to już 100, zakupy sie zrobi. To gdzie ten tajny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burax
tajny na koldrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vel malina
Jakiej kołdry zaś szuka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagarin patrzy
Towarzysze! Jyskowce! Ludu pracujący miast i wsi! Bądźmy jak "stachanowcy" - bijmy kolejne rekordy , prześcigajmy się w sprzedaży impulsu , z piesnią na ustach i rozwarta dupą dajmy sie dymac w jedynie słusznej idei - values. "Niech się mury pną do góry , niech skodziarze głaszczą wąs , siłą mięśni budujemy jyska dom"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
values już dawno ch*j strzelił. tak jak i resztę. kampania za kampanią... tydzień za tygodniem i walka o ten je*aby index bo jak nie to nie będzie premii. co to ma być?! ja się ku*wa pytam... co to ma być!? człowiek ledwo żyje od 10 do 10:-( eehh szkoda słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×