Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
K***a!!!! Klient pisze się przez iiiiiiiii, gdzie Ty pracujesz w warzywniaku?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie Spokojnie!Bez nerwow.Najpierw przed 35 rocznica trzeba ogrod rozlozyc.Proponuje sie sklonowac i wziasc sie do roboty .Wszystko ma byc na 200% do piatku zrobione a puzniej na 350% na urodzinki.Nic tylko sie Cieszyc ze takie fajne nowe nazwy,system tylko skakac z radosci na uszach.Dostawy sie zrobia,klienci sie obsluza , sklep sie sam pouklada i posprzata - nie zapomnijmy o nowym planie na magazyn , tez kilku klonow sie przyda.Czekam na wyniki z badan satysfakcji chociaz wydaje mi sie ze ich nazwa powinna brzmiec - Badania Poziomu Niezadowolenia Z Pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trintyy
bawmy się sprzedażą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawmy się , bawmy się papa Lars niech o tym wie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasztetowa z Gęsi
U nas na sklepie ogród już jest w 95 %. Za to ja w tym miesiącu wyrobiłem 200% normy, tak więc szanowny panie dyrektorze zgodnie z twoją logika, czekam na drugie tyle wypłaty ! Jest jeszcze kwestia wazeliny w płynie, którą dostaliśmy w poprzedniej dostawie, a której przeznaczenie jest nie jasne. Tak więc proszę o dołączenie do następnej dostawy instrukcji stosowania zgodnie z procedurą best regardst sprzedawca, magazynier, kasjer, sprzątacz, punkt rozpatrywania reklamacji na 3/4 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też większość ogrodówki jest gotowa, przynajmniej to co doszło. Klienci zepchnięci na ostatni plan, najważniejsze skręcanie, po 1h na każdy komplet dwóch foteli, kanapy i stoliczka. Ilość podobnych do sibei zestawów ogrodowych przerażająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasztetowa z Gęsi
Jeszcze nie, ale tylko czekać aż tenże wizjoner wymyśli coś specjalnego na sezon ogrodowy. Za to w najnowszym biuletynie potrafił sklecić trzy zdania złożone a to już jest "nowe otwarcie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Zanim będziemy świetyować 35 urodzinki, to jeszcze przed nami zielony piątek. Rekalma TV, gazetka. Nie zdążymy sie ogarnac z przygotowaniami do sezonu ogrodowege, ajuz trzeba zapasy robić na zielony piatek... ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś może z was SMT na swoim sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, dlaczego pytasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak poprostu.Ciekawa jestem jak to jest. Co przychodzi taka osoba do sklepu i co ona na nim robi?Pracuje jak zwykły pracownik czy żądzi razem z kierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinien uczyć się wszystkiego co związane jest j prowadzeniem sklepu, czyli też praca na sklepie, dostawy itd. Tak myślę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rządzi !!!!!! jeeezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podlaska rąbanka
Rządzi razem z kierownikiem, a kilka tygodni później zastaje kierownikiem. Tylko kwestia taka tenże smt jest zupełnie wyalienowany z rzeczywistości w której przychodzi mu funkcjonować. Łeb ma napełniony jak typowy valus i jest problem. On, albo załoga (oczywiście o ile jest zgrana). Jeśli tak jest to albo świeżak kierownik się z nią dogada, albo wcześniej lub później poszuka sobie gdzie indziej kierowniczego stanowiska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ludziska :-) a co sądzicie o GK (notabene BO), dla mnie porażka, rozliczenie kasjera, dnia, robienie wywieszek itd. Nie wspomnę o czytaniu podrecznika i dalej radz sobie sam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slider
Panie i panowie pracownicy mam 3 pytania : 1.Czy sprzedawcy są zatrudniani na cały etat czy 3/4 ? 2.Jak i po jakim czasie rozliczane są godziny nadliczbowe ? 3.Jaka jest przeciętna pensja sprzedawcy ? Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie 1600-1800 zików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako doświadczony jyskowiec odpowiadam: 1. różnie to bywa zdarzają się sprzdawcy na pełny etat ale tylko na wysoko obrotowych sklepach 2 jeżeli masz pełny etat wtedy niemożeszmieć nadgodzin poprostu kiero lub regionalny nie dpouści do tego, możesz mieć godziny dopracowane( tylko osoby w niepełnym wymiarze czsu pracy) jeżeli dopracowałeś godziny np. w lutym i kiero ci ich nie oddał to kasa za nie Ci przyjdzie razem z wypłatą wdo 10 marca, może tak być, że np. w lutym nie wypracujesz godzin wtedy musisz je wypracować do końca kwartału(wtedy twoja pensja za luty nie zostaje pomniejszona o te godziny których nie wypracowałeś a pensja za marzec nie wzrasta) czyli jężeli mieśęcznie masz wypracować np. 120 godzin a wypracowałeś np. 100 to w następnym miśącu masz wypracować 140 3. na 3/4 jakieś 1300-1400 brutto na 1/2 jakieś 900 brutto na1/1 jakieś 1800 brutto wszystko zależy od obrotów danego sklepu Mamnadzieję, że pomogłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sory za błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a juz za tydzień zmiana nazewnictwa naszych za...ch mebli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slider
Dziękuje doświadczonemu Jyskowcowi za konkretne odpowiedzi. Pozdrawiam P.S Dzisiaj mam rozmowe w sprawie pracy hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszły już zasiłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojawiła się oferta pracy: http://pl.indeed.com/pokażpracę?jk=7a4a46812411411f&l=Gdynia&tk=18ib3fssp078h4mf&from=ja&alid=85924ff62f13831e&utm_source=jobseeker_emails&utm_medium=email&utm_campaign=job_alerts Jak jyskowcy to skomentują? Ale proszę o konkrety, a nie żarciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze czystki na magazynie centralnym robia pewnie im sie baza danych sypla i nie wiadomo co ile na stanie ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co takiego ciekawego dostałeś? Ja od kilku dostaw mam spokój z dziwactwami, ale żebym się nie zdziwił na kolejnej dostawie. A jak tam przyrost art. do usunięcia - dla mnie walka z wiatrakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi z ta zmianą nazw mebli? Teraz bruksela będzie nazywała się Sztoholm? New Port - Gotlandia a durango - sandnesjoen? czy jaka cholera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tylko tyle - w c*****ju mam calego tego jyska. I wam dobrze radze -w chu miec. Macie wolne a wy o robocie myslicie? Przeciez to tylko praca. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko się w firmie zmienia...oprócz mojej wypłaty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×