Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość skandynawski dream
Takie smaczki mnie omijają, chyba się kopsne do tej grupy widzę że niezła beka się tam odwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak. Szczegolnie teraz podczas akcji 2500. 2500 brutto do premii na rok do podziału na sklep chyba, bo akcja poszła raczej słabo. Czego sie spodziewac majac puste magazyny, a oferty w gazetkach odgrzane dziesiąty raz w ciagu ost. 3 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta akcja jak narazie idzie strasznie słabo... Nie dziwię się jak co chwila są te same promocje . Najgorzej jak klient pyta czy te promocje są pic na wodę... albo często komentują że dana rzecz jest cały czas w promocji... A Ty tylko mówisz że tak poporostu jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę tu wchodzić przynajmniej piszecie tu prawdę A nie na Facebooku w kółko to samo. Z******te aranżacje albo karetka pełna drobnych no normalnie medal z ziemniaka trzeba dać, albo śniadanie pyszne na koszt firmy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ty uprasowałeś juz jyskowym żelazkiem , jyskowy baner reklamowy? Taki plakat widzę - coś jak amerykański Wujek Sam wskazujący palcem , tylko zamiast wujka Sama oczywiście Lars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No słabiutko idzie może trza było zainwestować w pracowników do obsługi a nie fryzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marketing w tej firmie to dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marketing to dno I specjaliści od zamówień towarów też dno. Wynagrodzenia też dno, motywacja też dno, właściwie wszystko w tej firmie to dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALFAC
bo ta firma to DNO I METR MUŁU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brawo Wy
Zamiast inwestowac w pracownikow jako najwiekszy kapital kazdej firmy to poupychali kase w marketing, bo jak pozabierali premie sklepom to się środku znalazly. Ekscytuja i bawią się sprzedażą , tylko cyfry dla nich sa najwazniejsze. Pracownik jest na samtm dnue tego handlowego lancucha.To jest chore. Wstyd mi za takiego pracodawce. A na koniec jeden z drugim napisze Tobie: Brawo Wy. Wstyd i żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srysk
Przecież inwestują.... W klub biegacza HEHHEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może klapa z akcja 2500 da komuś do myślenia. Ze wydawanie kasy na fryzy, szmaty, flagi i inne badziewia nie robią obrotów. Zacznijmy od posiadania towaru. Tylko żeby terac dcr nie zarzucil nas rozdzielnikami po xx palet z artykułami ktore nie schodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nakupili za pół darmo gó....na i sprzedawać trzeba a pracownik ma zapie.....lać i o nic nie pytac.Dobrze ze mam juz za sobą to chociaż pamiatka została przepuklina kręgosłupa.Tak to jest niestety mam nadzieje ze te gwiazdunie wschodzace na tych biegach nogi połamia a zwłaszcza rst wielki car i macho.Juz teraz wiecie co robia z wasza premia he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Może ktos mnie oświeci i odpowie po co jako OM/OB mam wypełniać testy Tomasza i Kubisia? Ale tak na poważnie,bo nie wiem jak do tego podejść - to jakas łapanka na ewentualne talenty ,parametr ewentualnej podwyżki(o moja naiwności!) czy też firma postanawia trochę kasy w koszta wpuścic? Ktos coś wie ,ale tak naprawdę?" podbijam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to aby tylko wydać kasę której żekomo nie mają... A tak poważnie to po to aby mieć na oku potencjalna osobę na awans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko, że te testy są tyle warte, co ich rekrutacje nowych pracowników. Ważne są scenki sprzedażowe i wybierają coraz to lepszych asów... I nowi kierownicy, wyciągani za uszy czy wargi też będą suuperr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze, czytam to i nie wierze, placza wszyscy jak tu zle i nie dobrze i siedza w tym wszystkim, i kasy malo itp i itd... a jak was wszystkich wykorzystuja ... o ludzie... wezcie sie za siebie, zacznijcie od siebie... ja sie pytam, jakiego ch...a jeden z drugim tu siedzisz, jest pelno pracy, naprawde, olx tetni ogloszeniami, nawet jysknet uostepnil olx praca, nikt tu nikogo na sile nie trzyma i ja nie jestem zadnym zwolennikiem ani kierownikiem, skoro tu siedzisz to sie na to zgadzasz swoja obecnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz np drogi robic, w ch..j zarobisz, na mrozie deszczu i po 15 godz, zmiany nocne tez sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siema a czy ktoś z was szanowni kierownicy wie kiedy jakieś podwyżki będą bo podobno regionalni już podział na sklepy zrobili i co dalej ktoś coś wie czy kolejny rok walenie w h.a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaniesz 50 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do cymbala dwa posty wyzej. Pewnie lajkujesz wszystkie posty na fejsie... Żeby była lepsza praca w moim mieście dawno bym spitolil (tak wiem że ciężko w to uwierzyć są gorsze pracę niż jysk.. NIESTETY) ale nie sposób wpaść z deszczu pod rynne.. Nie każdy mieszka w mieście Poznań czy wawa gdzie roboty normalnej jest w h... Ale kwestia czasu aż każdy szanujący się człowiek ucieknie z tego k***** dolka bo lepiej nie będzie... Pomysły darmozjadow z góry są porazajace. Pozdrawiam normalnych pracowników nie lizodupcow z fejsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćerfg
haha zalosny facet jestes.to ze ktos objektywnie napisal prawde nie znaczy ze jest dupolizem z fejsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwyżki będą od listopada a o kwocie jaką dostaniesz dowiesz sie na pdp w październiku o ile taka dla Ciebie została zaplanowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum stało się księgą żalu i płaczu malkontentów, którym wiecznie wszystko nie pasuje i wolą narzekać zamiast coś zrobić ze swoim życiem... Żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o widzisz kolezko i tu sie mylisz, nie lajkuje nic na fejsie bo mnie to nie kreci, nie mam na to czasu, mam ciekawsze zajecia, od tego sa ci ktorzy maja na to ochote i bawi ich praca w tej firmie... i tak jest to załosne co piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiektywnosc. Nie ma czegoś takiego. On napisał swoje zdanie , ty swoje ...subiektywne zdania. Kazdy ma inne warunki pracy , każdy zmaga się z innymi problemami. Jysk mocno sie gubi - kazda korporacja mocno sie gubi. Im wiecej procedur , tym wiecej głupoty i braku komunikacji z tymi na dole. Im wieksza korporacja , tym wiekszy rozdmuchany balon tych na górze - "jacy to nie jestesmy super". Na dłuzsza metę w tyk syfie wytrzymac sie nie da - nie wytrzymasz tej głupoty , tej alternatywnej rzeczywistosci która każa ci zyc , sterty wytycznych , procedur , hurra optymizmu serwowanego przez wyzej postawionych (bezpodstawnego dla nas roboli - bo my g****o z ich indeksów mamy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez kłótni tylko paragon zwiększać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaliście wpis na wpis na fejsbuku z filmikiem z budowy sklepu? Jestem w lekkim szoku ze mozna az tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki filmik? Na grupie czy na oficjalnym profilu jysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×