Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Pracuję już trochę w tej firmie nie nie jednego gsma i asa przezylem nauczylem sie robic milion rzeczy na raz we dwoke na zmianie i tez przywyklem do tego ze pracownik jest ostatnia instancja w ktora warto inwestowac. Takie są realia... Nie podoba sie przyjda inni a potem nastepni niekoniecznie z Polski moze i z Ukrainy. Takze dlatego tez zamiast wlasnie tych długo wyczekiwanych podwyżek o ktorych tak duzo sie mowi beda po prostu smartfony by pracowalo sie lepiej a niekoniecznie zylo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pendrakhon
Jak to wszystko czytam to dochodzę do wniosku, że w ostatniej chwili, i całe szczęście, w lutym s***********m z tego obozu pracy. Teraz też siedzę w handlu ale zupełnie inna atmosfera, zarobki i nie ma takiego ciśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to nie ma cisnienia? Tzn ze nie musisz tłumaczyc sie z tego że zamawiasz towar ze sprzedaży którego masz premie? ze nie musisz tlumaczuc sie z paczek które zamaiwasz bo radomsko wysyła uszkodzone/niekompletne meble nie ponosząc zadnej winy a całe koszta ponosi sklep? Nie musisz wymyslac bzdurnych akcji zwiekszajace sprzedaż? Moze mi jeszcze powiesz ze mozesz powiedziec klientowi kiedy przyjdzie jego towar a nie czeka bez zadnej wiesci kilka tygodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik DCR
Najzabawniejsze jest to,że większość osób narzekających i twierdzących że firma na każdym kroku ich dyma,cały czas tkwi w tej firmie.Trochę to niezrozumiałe. Nie wszystko mi się podoba w tej firmie ale czy myślicie że w innych sieciach handlowych jest lepiej?Skoro tak,to co tutaj jeszcze robicie.Dyskutujmy ale merytorycznie i obiektywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowniku DCR: dlaczego za wasze błędy to my na sklepach ponosimy odpowiedzialnosć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo dcr ma w d***e w jakim stanie towar dojedzie.. aby tylko zapakować na tira i aby pojechał. A czy to r********* czy zapakowane, tak że spadnie z tira to zapewne ich j***e. Nie mówiąc już o brakach w dostawach. Czy tam wogole ktoś ich kontroluje bo ja myślę że nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największe braki w pracownikach ma właśnie DCR. Pracują tam już tylko ukraińcy lub niedojdy, którzy co drugą paletę źle zapakują. My na sklepach na razie sobie ściemniamy i szukamy, ale w końcu znajdziemy normalną pracę. A z tabelek, indeksów, BEDów - mamy niezły ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtrreyrtu
A firma ma ubaw z was i waszych wpisow.I dymania za glodowa pensje hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamwe
Uwierz mi,że ten ukrainiec zarabia dużo więcej od Ciebie i firma dużo lepiej dba o niego niż o Ciebie.Niestety takich czasów doczekaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A firma ma ubaw z was i waszych wpisow.I dymania za glodowa pensje hahaha " - ales błysnął. Upierz dresy i do klubu biegacza!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowniku DCR tak sie sklada ze większość osób narzekających i twierdzacych ze firma ich dyma na kazdym kroku to pracownicy z wieloletnim stażem pracowniczym,mający swoje rodziny finansowe zobowiazania kredyty itd. Slowem są zmuszeni do pracy i widocznie wolą mieć pewny dochod co miesiac niz szukac czegos nowego z duza doza niepewnosci. Takie czasy. Ale warto przypatrzec się jak chętnie i ochoczo w firmie pracują ludzie mlodi do 35 roku zycia ktorzy nie maja zobowiazan i nie boja sie zmian. U mnie z zalogi ktora byla dwa lata temu zostaly 2 osoby,reszta dala sobie spokoj widzac co sie dzieje. Kazdy wie...Podwyzki widomo,kasa, kasa i premia swiateczna - moze do wykorzystania w sklepie jak kiedys gratyfikacja za 10 lat pracy. 2500 do zrealizowania w sklepie za lata staran. Zresztą co a bede sie rozpisywal - 1/3 zalogi na centralnym to tania sila robocza z Ukrainy wiec pogratulowac polityki i doceniania pracowników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja dostałem taka podwyżke ze nigdy stad nie odejde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kvitikulen" jak sam napisałeś: "... Ale warto przypatrzec się jak chętnie i ochoczo w firmie pracują ludzie mlodi do 35 roku zycia ktorzy nie maja zobowiazan i nie boja sie zmian. ..." - dokładnie! Nie boją się zmian, nie narzekają, pracują i potrafią docenić co mają. Czyż tak nie jest prościej? Nie, lepiej marudzić całe życie....Na pracę, na rząd, na kraj. Wszystko nie pasuje. Wszyscy mają lepiej a ja mam najgorzej! Taki jestem nieszczęśliwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy macie do tego klubu biegacza to też wam przeszkadza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu to pochwal się. Podaj podwyżkę w % - porównamy z naszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik Magazynuuuu
Ja tego nie kumam?ludzie tak wam źle,męczycie się i nadal tutaj tkwicie?no to nie jest racjonalne zachowanie.Przecież teraz jest tyle pracy,że można wybierać.Chyba że ktoś z natury jest,taki że woli narzekać na wszystko.Zgadzam się że nie wszystko odbywa się tak jak powinno.Ale no ludzie,normalny człowiek któremu nie podoba się praca i płaca zmienia ją na lepszą.Nie jestem valuowcem,też śmieszą mnie te całe akcję propagandowe na fb.Ale podchodzę do tego z umiarem.Pozdrawiam kumatych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Co wy macie do klubu biegacza"? Jysk jest firma handlową i pracuje 7 dni w tygodniu ,często w wekendy wpada duzy procent obrotu(i ci najgorsi klienci wówczas też przychodzą) i boli mnie to .że członkowie klubu biegacza mają wolne ,bo wówczas biegają ,a inni walą 4 soboty i 3 niedziele.Też może bym pobiegał,pospacerował z rodziną,ale nie mam takiej szansy.Cała nadzieja w PiS,którego nie znoszę! Zapraszam prezesa ADR i najgorętszych biegaczy na kilka pracujących weekendów,ale takich prawdziwych ,a nie "dam Panu 20 % rabatu jak Pan to kupi("czy spier..am do socjalu jak zrobi się młyn jak to często maja w zwyczaju ważni w naszej Firmie na otwarciach/reotwrciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiony123
Czy u was też chcą żeby wybrać urlopy do końca roku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szit
No a jak 100 dni urlopu a wydać trzeba ciekawe kto będzie pracował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szit
Gość dobrze prawisz o tym klubie biegacza.. Ogólnie kto im więcej smaruje wazeliny na tych klubach biegaczy tym większe szanse awansu. Karierowicze yeę Bbbannn ne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak oficjalnie dostał ktoś już na papierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewafarna
klub biegacza jakies 50% pensji wiem nieoficjalnie bo z jednym pracuje........... nie wiem jak głęboko musiał wejsc w anus ale chyba mocno ponoc premie dzieli kiero ale skoro kiero biega to ma 50% a ile % ma reszta? losujcie ? ale jesli kiero nie biega w klubie to ponoc sklep ma nie 100% a 50... bo stroje ktos musi uszyc... bylem na matereotyweoj takie glosy slyszlalem ponoc tezz dunczycy zmierzaja i ponoc pol polski jedzie sprzatac co by dunczyk zobaczyl ze polacy we dwoch na zmianie zrobia wiecej niz 10 dunoli. AHOJ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe rzeczy piszecie z tymi weekendami, że trzeba po 3, 4 pracować,eh...Dziwne, bo we wszystkich sklepach, które znam wszyscy pracują po max dwa wekendy w miesiącu. Czasem komuś trafi się 3 wolne lub pracujące ale potem jest to wyrównywane kwartalnie. A może już Wam się firmy pomyliły, bo to raczej nie JYSK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podwyżki już wszędzie były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio?? Mój rekord to 5 weekendów z rzędu, wiem ze teoretycznie tak się nie da, ale zgoda od DMa była wiec dawajjjjjjjj... bo nie było komu pracować a trzeba było otworzyć i zamknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uprzejmy pracownik
Czy jest tu na forum pani kierownik Edyta ze sklepu w Świdniku? Mam pytanie, czy twój ojciec już dostał mniejszą emeryturę za lata wysługi w SB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukaszek Kraków
Czy jest tu na forum pani kierownik Edyta ze sklepu w Świdniku? Mam pytanie, czy twój ojciec już dostał mniejszą emeryturę za lata wysługi w SB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzicie ile zadowolonych klientów? Ile sklepów ma 100 pkt nsp? To co załogo, w nast badaniu 110% zadowolonych? Jak w zwiazku radzieckim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa ja p*****le to tyle na temat mojej podwyżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy podwyżki już wszędzie były co ty pieprzysz chyba pytasz o podwyżkę budżetu na fryzy i głupie przypinki naj****e fryzow flag plakatów koszulki i jeszcze przypinki żeby wszyscy zobaczyli że jysk świętuje 2500 sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×