Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
Jaki strajk w Radomsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież winni są kierowcy którzy nie podstawiają się na czas :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi z tym tajemniczym klientem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przychodzi taki człowieczek na główne działy i sprawdza jak go obsłużysz (takie scenki jak z gsm ale bez informowania Cię że jesteś oceniany), na koniec pewnie na następnym gsm, sklep albo jakaś osoba (jak zawini) dostanie ocenę.. Ale czuję że jak tylko będzie zła ocena to i kara, bo jak wypadną dobrze to tylko ciastko do podziału :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kara np. brak premii dla załogi, w końcu jakoś muszą odbić sobie te milionowe podwyżki hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty piszesz jakie ciastka , bedzie poprostu ze jest ok i tyle a jak źle pójdzie TK to papierek do ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i właśnie jesteśmy świadkami tego że w jysku będzie na zmianie pracować tylko jedna osoba a 7 osobowa załoga zostanie zredukowana do 4-3 :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie takie cuda? Wyrzucili kogoś czy poodchodzili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TK to największa bzdura jaka może być. Jak polecisz dobrą kołderkę czy poduszkę - to powie, że nie poleciłaś/eś oferty miesiąca. Jak polecisz ofertę miesiąca to powie, że nie przedstawiono pełnej ofert produktów. Kolejne wydawanie kasy na bzdury, a nie na pracowników. A tak na marginesie to już kiedyś było i się nie sprawdziło. Więc może pytanie: kto znowu chce do tego powracać? Chyba, że chcą wymiany ekip na sklepach - bo jak mi regionalny powie że zawaliłem TK - to "jeppne" mu klucze i niech sam obsługuje jak jest taki wszechwiedzący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na sklepie wspomnieli o zwolnieniu tego związkowca, ale w kontekście takim, że kradł i to jest powód zwolnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się zapoznaj z jakiego powodu firma go zwolniła i nie rozpowszechniaj bzdur. Wiesz ze takie słowa to zniesławienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwyżki chyba spore skoro nikt się nie wychyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwyżki to jeszcze tajemnica (przynajmniej u nas). Może to być tylko takie wyrównanie do przewidywanego podwyższenia płacy minimalnej od nowego roku ... Zobaczymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele sklepów już dostało informacje bo jest po rozmowach pdp i spotkaniach GSM , tylko nikt powiedzieć nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajnego jeszcze nikt na sklepie nie widział, nie ma wytycznych, nie ma jeszcze zasad a Wy już "wiecie" że to bzdura i będą zwalniać ludzi za złą obsługę... Żałosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czytając w.w posty dochodzę do wniosku że to założenie (poparte doświadczeniem pracy w jysk), a nie jak sugerujesz że już ktoś "wie" i bije pianę. Swoją drogą z badań naukowych wynika, że osoby używające słów: żenada, żałosne, żenujące mają niski poziom inteligencji i ograniczony zasób słów (wiadomo jedno z drugiego wynika), tak jak nadużywanie wykrzykników jest oznaką niezrównoważenia psychicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden wykrzyknik to nadużycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak podwyżki?? Ja 150zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toś kurwa spieniężył trza było dupę lizać regionalnemu to byś dostał 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po mojej podwyzce 2850zł sprzedawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po mojej podwyżce 2850zł sprzedawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako sprzedawca teraz będę zarabia 2850.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to gdzie są te mega duże podwyżki którymi każdy się tak podniecał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajny miał jeszcze sens jak nas było więcej a teraz. ... Tyle jest nas do obsługi ze nie ma czasu dla wszystkich klientów a tu znowu powrót do bawienie się sprzedażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajny miał jeszcze sens jak nas było więcej a teraz. ... Tyle jest nas do obsługi ze nie ma czasu dla wszystkich klientów a tu znowu powrót do bawienie się sprzedażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie policzcie po odjeciu podatku zarabiacie około 2050zł na rękę, bez perspektywy na jakąś premie. Jeden zły miesiąc może Ci zabrać nadwyżkę z dwóch poprzednich i nie weźmiesz nic. Patrzę na październik nie wygląda to najlepiej. System premii jest na najgorszym poziomie na jaki dyrekcja mogła wpaść.. W dodatku od grudnia jest on zmniejszony do 4% za co mieli wynagrodzić podwyzkami chociaż tak się nie stało dali byle dac bez żadnych skrupułów zrobili nas w jajo. Proponuje wynagrodzić im w ten sam sposób ja nie biorę Ty też nie będziesz brać w końcu jedziemy na tym samym wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie policzcie po odjeciu podatku zarabiacie około 2050zł na rękę, bez perspektywy na jakąś premie. Jeden zły miesiąc może Ci zabrać nadwyżkę z dwóch poprzednich i nie weźmiesz nic. Patrzę na październik nie wygląda to najlepiej. System premii jest na najgorszym poziomie na jaki dyrekcja mogła wpaść.. W dodatku od grudnia jest on zmniejszony do 4% za co mieli wynagrodzić podwyzkami chociaż tak się nie stało dali byle dac bez żadnych skrupułów zrobili nas w jajo. Proponuje wynagrodzić im w ten sam sposób ja nie biorę Ty też nie będziesz brać w końcu jedziemy na tym samym wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od stycznia 2019 płaca minimalna w Polsce będzie wynosić 2250zł, ktoś pisze że będzie miał w Jysk 2850zł. To jednak 600zł różnicy, moim zdaniem wcale nie jest to aż tak mało pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×