Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
gość 2018.10.25 Spokojnie, już niedługo sami będą naginać za kasą albo na magazynie, bo łosi braknie:D Ja czekam tylko do końca miesiąca i rzucam papierem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli rzucisz papierami to Twoja kierowniczka nie dostanie premii (!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten jysk to taka piramida... odwrócona. Dyrek na dyrku, regionalni nie odchodzą, chyba że ich wypi.... ale wszyscy chcą dowodzić garstką szeregowych. Nawet ci z infolinii. Ciekaw jestem ile jeszcze ta odwrócona piramida postoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wczoraj Jeżeli rzucisz papierami to Twoja kierowniczka nie dostanie premii (!) " Dostanie premię, tylko pomniejszoną o %, tak samo jak było z L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast pier**lić weźcie się do roboty! Nie pasuje pensja to awansu na wyższe stanowisko, zazdrościsz regionalnym to walcz o ich stołek. Ale nie bo Wy wolicie narzekać jacy to jesteście biedni i wykorzystywani - PRZEZ KOBIETY hahaha. Na nic innego Was nie stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby wszyscy narzekacze awansowali i w końcu znaleźli jakieś pozytywne strony firmy to wątek z kafeterii musiałby zostać zamknięty, bo pozytywy pisze się na FB a nie tutaj. Ale co byśmy wtedy czytali jako "żarty dnia" :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwaga uwaga regionalni zaatakowali kafaterie ! wyczuwam brak chętnych do pracy w coraz to więcej sklepach i chyba nerwy ich biora bo niedlugo trzeba będzie pokazać swoje "kwalifikacje" buau h h hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W c***a mam wasza robotę w jysk. Sama z*********j. Juz dawno mnie nie ma w jysk i odejście było najlepsza decyzja jaka podjąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem regionalnym, nie jestem nawet kierownikiem - szok? Zróbcie coś dla swoich współpracowników i poszukajcie rozwoju poza strukturami firmy. Założę się że większość z Was narzekaczy siedzi na sklepach cicho jak mysz pod miotłom i ma tyle odwagi co obrobić d**e swojemu procodawcy anonimowo w internecie. Żałośni jesteście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś skoro jest ci tak cudownie w tym raju to po co wchodzisz na kafeterię? chcesz klaskać to idź na grupę fb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby móc się pośmiać z Waszej hipokryzji. Złożyłeś już to wypowiedzenie czy dalej będziesz męczył środowisko swoją osobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"...siedzi na sklepach cicho jak mysz pod miotłom" haha Analfabeto naucz się najpierw pisać poprawnie słowa, a dopiero potem praw morały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzę wam tajemnicę, ale na sklepy to prawie już w ogóle nie ma chętnych do pracy. Ogłoszenia są wznawiane już co tydzień i zdarza się, że nie odpowiada nikt. Nikt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie rekrutacji (bo takich bzdur jak kilka postów wyżej już dawno nie przeczytałam). My szukaliśmy faceta, przez kilka miesięcy. Po ogłoszeniu pojawiało się może kilka/kilkanaście CV, z czego 90% dziewczyn. Facetów zapraszało się kazdego, powtarzam KAŻDEGO! i to jak najprędzej, regionalny pojawiał się ewentualnie na drugiej turze, do której rzadko dochodziło, bo z 3 kandydatów umawiało się dwóch, a nie zjawiał się żaden..... I tu jest problem. Teraz o pracę nie ciężko, zwłaszcza facetom, którzy często i tak decydują się na pracę za granicą, bo lepiej platna. Proces powtarzał się kilka razy. I co? I zatrudniliśmy dziewczynę. Jakoś nasi faceci muszą dawać radę i dają świetnie! To nie jest zła wola SL, SM, czy DM, tylko wymagania kandydatów są tak wyśrubowane, że ja bym czasem tyle chciała... PS: pracowałam też w biedrze, więc przestańcie gadać że w Jysk tak wielu regionalnych, dyrektorów itd bo tam jest to samo, jak nie więcej, a rejony dużo mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Ci (gość dziś ) za zwrócenie uwagi - jesteś wspaniały. Następnym razem kiedy będziesz chciał znowu zwrócić komuś uwagę używaj słów ktorych znaczenie rozumiesz. No i nadal nie wiem co z tymi wypowiedzeniami, będą czy nadal mamy się z Wami męczyć na sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się ten wirtualny awans :-p Dziękuję, ale jednak nie skorzystam. Ja w przeciwieństwie do Was uważam, że regionalni poza służbowymi samochodami i laptopami wcale nie mają łatwej pracy. Ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. A Wam się nie chce nawet d**y ruszyć, żeby CV do innych firm poskładać więc co tu porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za bzdury ? Przecież chętnych do pracy jest sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby wysyłać CV trzeba jeszcze coś w nim mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no tak. Rynek pracy już od dłuższego czasu jest trudny dla pracodawców, to widać po tutejszych narzekaczasz... chyba każdy został zatrudniony bo nie było innych chętnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość wczoraj Żeby wysyłać CV trzeba jeszcze coś w nim mieć" Czy dobrze Ciebie zrozumiałem ? Twoim zdaniem pracując w naszej firmie nie ma się co do CV wpisać ? :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gratuluję wirtualnego awansu i dojechaniu szmat ....A z wcześniejszym gościem czekam na info odnośnie waszych wypowiedzen Co do podwyżek 750 zł Dziękuję:) pewnie za wpisy tutaj zasłużyłem że nie trzymam się z tymi marudami A no i pewnie dobrze liżę A pracy w tym nie ma w ogóle:)żal mi was Polki i Polacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaliście aneksy? Bo u nas cisza a już listopad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajny powrócił, szczęśliwy sklep 2 razy w m-cu. Czas się zabawić sprzedażą. Niech moc będzie z nami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajny powrócił, szczęśliwy sklep 2 razy w m-cu. Czas się zabawić sprzedażą. Niech moc będzie z nami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajny powrócił, szczęśliwy sklep 2 razy w m-cu. Czas się zabawić sprzedażą. Niech moc będzie z nami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.Tajny powrócił, szczęśliwy sklep 2 razy w m-cu. Czas się zabawić sprzedażą. Niech moc będzie z nami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak już go obsługuje.... Jedna osoba na kasie a ja lecę kierwa z magazynu wydając towar do naszego tajnego gdzie jeszcze w międzyczasie 5 coś chce, ale pytam tajnego o full Service,!! Czy dyrekcja jest w h...... J oderwana od życia sklepowego czy udaje? W sumie jak na wszystkie wizyty dyrkow jest wypicowane bo w huj ludzi się zjeżdża spoza sklepu pucowac to o czym tu mówić... U wasz też tak?, Jak aneksy? "u nas cicho... Umowa wchodzi w życie 1 listopad a nadal nic. Czy to nie jest jakoś karalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karalne? Oczywiście że jest to karalne. Podwyżka jest przymusowa i pracodawca MUSI wszystkim bez wyjątku ją przyznać... Brak mi słów na te Wasze idiotyzmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wcześniej pisał że czeka do końca października i rzuca papierami. Myślę że jest słownym człowiekiem i już go nie ma wśród jyskowców. Powyrywamy wszystkie chwasty i skończy się marudzenie żeby marudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten co rzuca papierami niech zostanie, niech robi wszystko na odpier**** bedzie to wystarczajaca kara dla firmy za lata wykorzystywania. U nas chlopcy juz tak dawno robia i co im zrobia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×