Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
A ja mam polew z Was narzekaczy wiecznie niezadowolonych z niczego. Ludzi którym brak odwagi by zmienić cokolwiek w swoim życiu np wysyłając CV do (wg nich) normalnej firmy. Współczuję Wam (bo nie wyobrażam sobie jak można codziennie przychodzić do pracy z frustracją) i Waszym współpracownikom (bo muszą na Was codziennie patrzeć) Ja 700zł - pewnie za lizanie tak jak mój poprzednik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tak skromnie, napisz że 1000 dostałeś Za lizanie dupę.....Pewnie to robisz od urodzenia, odemnie jeszcze dostaniesz papier. Żebyś już lizać nie musiał, bo już w tobie pewnie dużo gów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety moje lizanie wycenili na 700 ale Ty jesteś tak wspaniały że napewno dostaniesz 1000 jak trochę się postarasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie jakie700,? U nas 300-350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy, brutto czy netto, i jaka była Twoja podstawa przed podwyżką, no i oczywiście jeszcze od kilku czynników z siatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym tu rozmawiamy? W aneksie ... przyznaję Panu/Pani tyle i tyle brutto. Więc co tu kombinujecie, czy netto czy brutto? Podwyżka pewnie zależy także od regionu. W sumie lepiej podać procentową podwyżkę do podstawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ja dostałam super podwyżke jestem bardzo zadowolona. Szkoda tylko że u mnie na sklepie lider aby dowiedziec sie ile kto dostal podwyzki jest w stanie otworzyc koperte zamknieta przez kierownika. Kolejna osoba tez dobrze szpera masakra. Zamiast sie cieszyc ze kase dostali to wszyscy tylko patrza ile kto ma a co was to obchodzi. I kazdy na kazdego jedzie masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa tekstyliów
Pracuje w Jysk od niedawna niecały rok i jestem bardzo zadowolona z pracy Ale to dla tego że zespół jest bardzo zgrany wszyscy za jednego itd kierowniczka cud miód i orzechy zawsze zrozumie wesprze jak coś w życiu prywatnym pójdzie do bani umie dostrzec że coś z Tobą nie tak że masz doła czy coś. Wiadomo jak coś nie tak op******i Ale tak że ci to zostaje i takiego błędu więcej nie popelnisz mobilizuje wspiera przytuli jak trzeba zespół wspaniały świeżym pracownikom pomaga mówią pytaj jak coś nie wiesz nie bój się pytaj czuje się tam jak w drugiej rodzinie i nie zamieniła bym tej pracy na żadna inna Ale może to dla tego że trafiłam do wspaniałych ludzi pod ich skrzydła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak w aneksie pisze, ale dla części osób, szczególnie młodych ważniejsze jest ile dostanie na konto a nie ile jest na umowie. Dla osób które myślą o zatrudnieniu się w firmie ma znaczenie czy wypowiedzi które się tutaj pojawiają dotyczą kwoty brutto czy netto ( na rękę ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O gratulujemy zwiększenia podstawy o 650 700 750 pochwalcie się tylko w jakim miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co, chciałbyś się przeprowadzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do "królowej tekstyliów": jesteś dziewczyną, więc w opinii tutejszych użytkowników nic nie robisz prócz składania pościeli i stania na kasie. I nie masz pojęcia o codziennej gonitwie. Kierowniczka o jakiej piszesz to wytwór Twojej wyobraźni, bo takowe nie istnieją. Wszystkie tylko palcem pokazują i o******lają za nic. A no, i jeszcze d**e liżą żeby awansować. Mam dla Ciebie propozycje, bo wydajesz się fajną dziewczyną lubiącą swoją pracę-opuść to forum i nie czytaj kretyńskich wpisów marudnych narzekaczy, bo szkoda Twojego czasu i zdrowia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest, po co tutaj wchodzić i czytać te wpisy, sami narzekacze którzy nie mają powodu do narzekania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Jak się przyjmowałam jakieś 3 lata temu do jyska to moja kierowniczka na hasło kafeteria też mówiła, że to strata czasu bo tu piszą tylko frustraci i 3/4 to wyssane z palca historie. Teraz wiem że kłamała żeby nie zniechęcać nowego pracownika. To co jest zawarte w tym forum, to kwintesencja pracy w jysk. Rozumiem chłopaków i ich bóle i naprawdę szczerze im współczuję. A takie wyzwiska że to chwasty są mocno nie na miejscu, bo jeżeli nawarstwia się niewysłuchana frustracja to dobrze że jest i takie forum do wyżalenia się. Bo na facebooku się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie sądzisz że problemy należy rozwiązywać twarzą w twarz z osobami których bezpośrednio dotyczą? Czy mądrzejszy jest ten kto narzeka anonimowo na forum nie będąc w stanie w ten sposób niczego zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczujesz? Leniom którzy narzekają jak to bardzo im źle? Parę wpisów wcześniej padła kwintesencja ich pracy "ten co rzuca papierami niech zostanie, niech robi wszystko na odpier**** bedzie to wystarczajaca kara dla firmy za lata wykorzystywania. U nas chlopcy juz tak dawno robia i co im zrobia?", "miej wyj****e a będzie Ci dane"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilu tutaj ogrodników, aż serce rośnie jak czytam o waszych zainteresowaniach. Pochwalcie się co udało się wam ostatnio wyhodować ? Wiedzieliście że bratek polny choć jest ładny to zalicza się go do chwastów ? Nadaje się tylko do dekoracji, nic prócz tego z niego nie wyciśniesz, a w dodatku przeszkadza w uprawach bardziej pożytecznych gatunków. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.11. 21 14 Pewnie że bym się przeprowadzil dlaczego nie. Tylko gdzie? Pochwal się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie lubisz bratków to sama uprawiaj magazynowy ogródek razem ze swoimi koleżaneczkami. Załóżcie ogrodniczy kolektyw - panie kierowniczki obwoźne - będziecie razem ogarniac swoje małe królestwa czy tam ogródki. A bratki to już dawno jyskowy ogródek omijają szerokim łukiem. C*****y nawóz stosujecie i nic tam urosnac nie moze , prócz garbia oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23:12 na szczęście u Nas w załodze jest komplet, a poza tym wątpię że ktoś zatrudniłby takiego lenia jak Ty. Nie uwierzysz, ale u Nas pracują same pracowite dupolizy, którzy z uśmiechem przychodzą do pracy i dlatego potem dostają tak wysokie podwyżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćreg
Zacznijmy od tego ilu pracowników pracuje w sklapach jysk a ilu tutaj sie wypowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akotat bratek ma więcej właściwości Oto najważniejsze właściwości bratka: oczyszcza organizm, poprawia przemianę materii, działa moczopędnie, uszczelnia naczynia krwionośne, obniża ciśnienie krwi, działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie, przynosi ulgę w podrażnieniach oczu, łagodzi zmiany skórne, poprawia stan włosów i paznokci, duże dawki mogą wzmagać pocenie się oraz działać przeczyszczająco. Sorrki:) http://bonavita.pl/bratek-polny-herbata-wlasciwosci-na-tradzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bratki mają zastosowanie ;) Przepraszam:) Oto najważniejsze właściwości bratka: oczyszcza organizm, poprawia przemianę materii, działa moczopędnie, uszczelnia naczynia krwionośne, obniża ciśnienie krwi, działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie, przynosi ulgę w podrażnieniach oczu, łagodzi zmiany skórne, poprawia stan włosów i paznokci, duże dawki mogą wzmagać pocenie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc mój sklep nie jest jedyny? U mnie wygląda to dokładnie tak samo. Uśmiechnięci ludzie i z******ta atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma dała podwyżki, bo musiała dostosować się do panujących realiów rynkowych a nie dla tego, że ceni naszą pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lenia??? Dobre sobie, nie ładnie tak komuś imputować takie cechy nie znając kogoś, ja tu nikomu nie ubliżam i nie rzucam epitetami. Pogratulowalem podwyżek i z czystej ciekawości zapytałem gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy podpisano "gość" więc wyglądało na to wypowiadałeś się więcej niż raz, ale masz rację-są w naszej firmie ludzie, którzy nie zasługują na miano lenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajemniczy klient? Kto podejdzie do klienta w ciagu 3 minut? Jak jestem na kasie a kolega na magazynie szuka komody, czy szafy do wydania? Czy jakis kierownik, regionalny, dyrektor jest w stanie mi to wytlumaczyc? Wiec jakich ku*rwa wyjasnien sie ktos domaga? Problem z mozgiem? Ok juz rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego ilu pracowników i ilu klientów było w danym czasie na sali sprzedaży. Bo jeżeli rzeczywiście na sklepie był jeden pracownik i pięćdziesięciu klientów, to myślę że nie będziesz musiała niczego wyjaśniać. Gorzej jak pracowników było dwóch lub trzech a klientów pięciu a nikt nie podszedł żeby obsłużyć. Wtedy sądzę, że trzeba już mieć jakieś konkretne wytłumaczenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Kole mordy pomalowali na czarno i indeks ponad 180 pierwszego dnia BF. Można można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×