Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
"Na złość mamie odmrożę sobie uszy"-brawo, świetny pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli to sa uszy piotra to czemu nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do balw ana z 9:14 Karalne w sensie że nie wiem na jakiej umowie/stawce pracuje bo aneks wchodzi od 1 listopada a ja go jeszcze nie widziałem a dostanę już po czasie... I będę musiał podpisać wstecz. Rozumiesz gł a bie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś uuuuuuuuuu samozwanczy szeryf internetu się zjawił :D Gratuluję ci myślenia marny człowieczku, bo wyobraź sobie że te chwasty do tej pory utrzymywały tę firemkę na powierzchni, a teraz jak te chwasty poodchodzą to zobaczysz co to znaczy gówniana robota. Jak chcesz się wykazać przed swoimi szefami to proponuję podpisywać się z imienia i nazwiska na forum, robić screena i słać poematy do Gdańska, a nie tak anonimowo :D do gościa z 2018.11.01 więcej szacunku psie jeden, idź poszczekać na fb do gościa z dziś hmmm warte rozpatrzenia, może i u nas się przyjmie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miej wyj****e a będzie Ci dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście wszyscy debilami. Weszłam tu, żeby zobaczyć ile sie zarabia, ale ch...j, p czym wy prawicie, nic sie nie można dowiedzieć. Sfrustrowani ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest jakiś ku...wa żart, że tajny czeka 3 minuty na obsługę. Jest nas tylu na sklepach, że powinien czekać maksymalnie 30 sekund :) Dyrektorzy i "deemi" zapraszam na sklep do obsługi. Szkoda, że te pieniądze znowu są wrzucone w koszta. Lepiej przeznaczyć je na wynagrodzenia lub premie od faktycznie zarobionych pieniędzy, a nie od indeksów. Jak widzę, że sklep robiący 10 tyś. jest chwalony za najlepszy indeks 150% to c..uj mnie trafia. A jak chcecie faktur kosztowych, to zapewnijcie nam miejsca magazynowe, kupcie wyposażenie pomieszczeń albo wynajmijcie z jakiejś agencji pracowników na dostawy. Ale wy wolicie dokręcać śrubę.. - pamiętajcie tylko, że w takiej śrubce gwint się kiedyś zerwie i zostaniecie tylko z bandą duuppolizów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwestia zatrudnienia przedstawia sie następująco. Mężczyźni są wchłaniani przez rynek pracy do produkcji (pracuję w firmie produkcyjnej w hr to widzę co się dzieje) praca 8h i spokòj, chyba że wpadają nadgodziny ale tutaj opròcz wynagrodzenia jeszcze premia że jesteś dostępny i chętny. Co do kobiet tylko lżejsze prace lub o wyższych kwalifikacjach. Pracy jest w brud, firmy nie mogą zbytnio polegać na cudzoziemcach więc prześcigają sie w ściąganiu do pracy rodakòw. Proszę nie narzekajcie tylko wyślijcie 2-3 cv i zobaczycie że jest życie poza jysk, nic nie ryzykujecie a zyskać możecie wiele , choćby człowieczeństwo. Widzę na codzień Waszą prace i wiem co piszę. Powodzenia na rozmowach kwalifikacyjnych.Byly pracownik Jysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwyżki chwasty też wam nie odpowiadają? Prosta rzecz nie podpisuj aneksu nikt cię do tego nie zmusza będzie więcej dla innych. A skoro jak wkońcu się dowiedzieliśmy macie na robotę wyj****e i pracujecie na odp*****l nie dziwota że jadą po Was na sklepach jak po psie - w zasadzie maja rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli faktycznie aneksy wchodzą w życie od 1.11 a aneks dostaniesz za tydzien/dwa, to chyba powinieneś się cieszyć że wejdzie w życie z początkiem tego miesiąca, a nie następnego? No chyba że nie chcesz? Przecież to jest na rękę dla nas, bo formalnie powinno być od grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ludzie, żeby nawet takie sprawy jak podpisywanie aneksu z podwyżką trzeba było głąbowi tłumaczyć?-to już jest szczyt głupoty. Naprawdę człowieku zrób coś pożytecznego dla świata i złóż to wypowiedzenie, bo czytając takie komentarze i ja zacznę się wstydzić że pracuję w jednej firmie z takimi kretynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale z tajnym to już przegięcie kurdę listopad ludzi ful bo wiadomo święta a ci z tajnym wyskakują z dwoma osobami na pokładzie ktoś tu niech pójdzie po rozum do głowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najsmutniejsze w tych waszych opiniach jest to, że Wy naprawdę uważacie że wszystko co się u nas dzieje jest złe. Jak typowy narzekający na wszystko statystyczny Polak. Polecam spróbować (chociaż na jeden dzień) poszukać jak te minusy pozamieniać na plusy. Atmosferę w pracy tworzą ludzie (nie dyrekcja), więc aby dobrze Wam się pracowało sami musicie pozytywnie myśleć. Chociaż wątpię że jesteście w stanie spróbować to i tak życzę Wm powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwasta to sobie w rodzinie szukaj. Lizd**y wy[ierdalac stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że nie toleruję marnowania czyjegoś czasu oznacza że jestem liżyd**em? Odp*****lajac robotę byle jak i byle by było, osłabiasz cały zespół i ktoś inny z załogi musi ją robić za ciebie (zapewne nie kierownik) więc jesteś p*********m egoistą i robisz kolegą pod górkę. Sam robisz ferment na sklepie więc jesteś CHWASTEM którego trzeba jak najszybciej się pozbyć, żeby inni mogli w końcu oddychać. I nie martw się bez Ciebie firma na pewno sobie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 15:19 -nie pogrążaj się. Czasem (szczególnie jak brakuje Ci racjonalnych argumentów) lepiej zamilczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trawnik bez chwastów lepiej się prezentuje, a i bosą stópką można się po nim przechadzać :) POWYRYWAĆ CHWASTY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za debizm tu się wdarł, widzę że idjoci z Meteorytowej też zaczęli tu się udzielać. TŁUSTE KOTY I PUSTE RYJE KTÓRYM DOBRZE SIĘ ŻYJE ZA NASZĄ KLASĘ. Bo to właśnie sklep zarabiają na nich. I na inne sklepiki do których się dokłada kasę. Zarobią piątkę i 150 / indeks i jest ok pracujemy. Marketingu reklamy tv ile to kasy w ciągu całego roku, rabacik 10 procent ile to kasy. Gazetki ile kosztują, no i jeszcze tajny ile to kosztuje MILIONY WYRZUCONE W BŁOTO ALE ICH STAĆ BO ZARABIAJĄ NA NASZEJ PRACY. A WIĘC TAK JYSK ZA 2017 OSIĄGNOŁ REKORDOWE WYNIKI SPRZEDAŻY 2,2 mld ZŁOTYCH. PRZYCHÓD FIRMY 1MID ZŁOTYCH ROBI WRAŻENIE CO Ile z tego poszło do pracowników!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno ktoś tutaj napisał mi, że nadużywanie wykrzyknikow świadczy o niezrównoważeniu psychicznym (a ja wstawiłam jeden wykrzyknik). Także radzę Ci gościu powyżej żebyś się wybrał do psychiatry, bo po Twojej wypowiedzi (i ilości wykrzykników) widać, że masz coś nie tak z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ty masz napewno coś z głową i tobie już nic nie pomoże :).Tak został wyprany został twój mózg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację. Dlatego też nie zamierzam niczego w sobie zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość dziś średnio mam ponad 7000 klientów miesięcznie i uwierz mi, że roboty jest dużo - a nie użalam się nad sobą tak jak Ty. Jeśli nie pasują Ci warunki to się zwolnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mam średnio ponad 6000 klientów miesięcznie i roboty masę a nie użalam się nad sobą tak jak Ty. Zastanawia mnie jedna rzecz, dlaczego ciągle jesteś w naszej firmie skoro tak bardzo Ci tu źle i wg Ciebie Jysk to samo zło? Złóż papiery i poszukaj firmy ktora będzie Ci płaciła za oddychanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś średnio mam ponad 6000 klientów miesięcznie i roboty masę a nie użalam się nad sobą tak jak Ty. Zastanawia mnie jedna rzecz, dlaczego ciągle jesteś w naszej firmie skoro tak bardzo Ci tu źle i wg Ciebie Jysk to samo zło? Złóż papiery i poszukaj firmy ktora będzie Ci płaciła za oddychanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś średnio mam ponad 6000 klientów miesięcznie i roboty masę a nie użalam się nad sobą tak jak Ty. Zastanawia mnie jedna rzecz, dlaczego ciągle jesteś w naszej firmie skoro tak bardzo Ci tu źle i wg Ciebie Jysk to samo zło? Złóż papiery i poszukaj firmy ktora będzie Ci płaciła za oddychanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś średnio mam ponad 6000 klientów miesięcznie i roboty masę a nie użalam się nad sobą tak jak Ty. Zastanawia mnie jedna rzecz, dlaczego ciągle jesteś w naszej firmie skoro tak bardzo Ci tu źle i wg Ciebie Jysk to samo zło? Złóż papiery i poszukaj firmy ktora będzie Ci płaciła za oddychanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak wklej jeszcze 6 razy żeby zgubić wątek. Supermeni mają 6000 i 7000 klientów i są zadowoleni. Sami na sklepie pewnie pracują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też pytam po co tu siedzisz skoro Ci tak źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam polewke z tych wszystkich lizodupow, zaklamanych podludzi z bujna wyobraznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tak cicho o podwyżkach? Widzę jedną wypowiedź że 750 zł. Wszyscy dostaliście tak ładnie? Ja 650 zł i jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×