Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
Też to widzielem He hee dramat kuźwa co niektórzy mają we lbach na tym fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koło wygrywa internety!!!! :) Ciekawe czy to "oddana jyskowej sprawie" załoga czy kierownictwo takie pomysłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że nie mam FB, bo to musi być lepsze niż Comedy Central :) Jak można dać sobie tak mózgi wyprać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha zabawy sprzedażą mnie niszczą na fb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Kole mordy umyli i dzisiaj już indeksu nie mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżentelmeno
Nordic mood jak to u Was działa? Albo szczotki toaletowe na stole w koncepcie lazienki? Masakra...kto jest odpowiedzialny w firmie za takie cos? Wiem wiem ...zawsze mozna zrzucic to Dunczycy tak kazali..ale ktos za takie pomysly bierze kase.. Jysk placi..rzeznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak znakomicie idzie sprzedaż w blackto może za ten miesiąc firma wypłaciłaby dodatkowo chociaż 100 zł bo nie wiele pewnie sklepów wyrabia premie kwwetalną .... Daj Boże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajace BF
Pajaca z siebie robić z tym malowaniem. Co za skrajność!!! Ja p*****le (musiałem to powiedzieć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostaniecie jutro po 10zł na ciastko i lody od PePe. żenua sklepy wala po 60 tys dziennie x 4 dni co daje prawie ćwierc miliona a niektorzy nawet kwartalnych i tak nie dostaną bo braknie... rzucili by chociaz po 200zl dla sklepow co naklepaly ponad 200 k w black friday ale po co lepiej dac 10zl na ciastko i czekac na zj e bee bo regionalny jedzie na Asa i zrobi porzadek na sklepie( przekaze wam ze sklep jest w stanie h u jo wym ) codziennosc tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja obstawiam że nie będzie nawet 10 zł robimy zakłady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Radomsku pewnie dostaną po 500zl tak jak rok temu, u nas ciastka jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Radomsku to powinni dostać ostra chłoste za palety które pakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jysk zarobił na black fr 33 miliony prawie zakładali 28 mil i co dostaliście na ciastka zadowoleni co najmniej powinni za ciężka pracę i nasz wkład po 200 zł dorzucić do świąt A tu masz torta dla wszystkich hahaha 10 sklepów dostali po 100 zł na integrację k....rawa A inny to co nie pracowali debilna firma i tyllee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa porażka powinni chociaż dorzucić do spotkania wigilijnego po 50 zł na osobę to było sprawiedliwie a nie k***a kawałek ciasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruce Willis 500plus
za taką roszczeniową postawę to nawet ciasta nie powinniście dostać. piszcie na funpageu pod imieniem i nazwiskiem jak macie jaja!!! a nie anonimowo ciśniecie na firme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brice willis podaj swoje nazwisko faworku jyskowy:) Umyj jęzor pajacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tort/Ciastko to forma podziękowania od firmy dla was za ciężką pracę, taki miły "gest". Nadwyżka zarobionych pieniędzy będzie spożytkowana w zupełnie inny sposób niż zakup słodyczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez cały czas czytając to forum zadaję sobie jedno pytanie... Jak możecie pracować w firmie tak ją hejtując? Nie jest to dla Was toksyczna sytuacja? Mnie byłoby wstyd przychodzić do pracy, po takim wylewaniu goryczy na pracodawcę na forum publicznym. Poza tym dla mnie praca w JYSK jest super i tak naprawdę to nie rozumiem o co Wam chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 22:41 Popieram Cię w 100%! Natomiast dyskusja z nimi o wartościach firmy nie ma sensu, bo zaraz usłyszysz że jesteś Piotrusiem, dupolizem a od chwalenia firmy jest fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 22.41 bo jestes lizod**em i dlatego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pro po gościa z godziny 10.08 Nas co innego mówisz ,chyba na imprezy dla kierowników i premie dla liderów i kiero niesprawiedliwe !!!!! Na ktore cała załoga pracuje A nie tylko tych dwoje o***********...y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponieważ zapewne jesteś nowy/ nowa i jeszcze nie rozumiesz z czym co się jej dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jesteś osobą która uważa, że jak się na nią szcza, to tylko pada taki przyjemny letni deszczyk. Tu nikt nikogo nie zaprasza do wpisów - w przeciwieństwie do fackingbestjyskowegoportaludupolizowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tak piszemy? Bo za zrobienie 150 tysięcy obrotu w cztery dni, dostaniemy po 10 zł na jakieś tam ciacho. PePe lubi chyba "Fat Bottomed Girls".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomaluj sobie twarz na czarno lub niebiesko i wrzuć na FB. Wtedy pogadamy. Nie zapomnij o koszulce i identyfikatorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glonojad też nie wie, że jest glonojadem. Dupoliz też nie musi... ale jest wierny firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruce Willis 500plus
i jak tam wszyscy zadowoleni z premii na black friday???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd wstyd wstyd . Wyniki godne gratulacji premia godna 10 zł na ciastko , wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×