Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madzialenkka

Krzesełko do karmienia-od kiedy, czy się sprawdza????????

Polecane posty

Noszę się z zamiarem kupienia krzesełka do karmienia. Proszę o porady. Syn ma ponad 5 miesięcy, nie siedzi jeszcze sam, ale gdy karmię go gerberkami na przykład, już nie daje rady na kolanach, wije się, wykręca, chwyta łyżkę, miskę, a ręce mam tylko dwie:( Chcę więc kupic takie z regulowanym oparciem. Od kiedy używałyście krzesełek i czy sie sprawdzały. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kupilismy pozno,chyba jak marna miala 6 miesiecy-ale sprawdza sie cudnie do dzis,mam drewniane.warto kupic krzeselko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdjhgkfjhg
synek miał jakies 6-cy- teraz ma 20 i nadal korzysta-warto kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzialenka są fajniejsze ale ja kupilam uzywane za poł ceny a jest jak nowe :) na nasze potrzeby nam wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddm
kupilismy krzeselko drewniane mala miala ok 7mies i juz siedziala ale jak sie krecila na recach tak w krzeselku tez teraz ma rok i jest lepiej do jedzenia siedzi spokojnie a potem to nie bardzo musze ja wyciagac ale odolnie krzeselko ok potem t niego mozna zrobic stolik z krzeslem osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdjhgkfjhg
nie ma na allegro tego ktore mamy (plastikowe z regulowanym oparciem i kółkami dzieki czemu usypiałam w nim dziecko niekiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narqa
ale po co tak wcześnie krzesełka(4,5m-ca) przecież jeszcze dzidzia nie siedzi, moja mała zupki kupne jeszcze je na leżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobre buciki.
A to gratuluje karmienia dziecka leżącego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narqa
ładniej je na leżąco jak na siedząco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narqa, te krzesełko można rozłożyć na półleżąco, nachylenie podobne jak w moim foteliku samochodowym. Te pół godziny dzienne na zupkę na pewno nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to zupki na lezaco?? chyba na pol leząco? buteką jej dajesz zupki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narqa
nie, łyżeczką i naprawde ładnie je, jak ją posadziłam na kolanach to prawie wszystko wypluwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na leżąco hahaha
patrz jak Ci się zadławi to zobaczysz wtedy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepiacie
czepiacie się że je na leżąco ale nie pomyślicie nad tym jak w krzesełku posadzić 4 miesięczne niemowle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepiacie
przecież takie dziecko jeszcze samo nie siedzi, dopiero można sadzać ok 6 m-ca,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahha no tak
mam krzesełko od kiedy moja córka skonczyla 2,5 miesiąca i od tego czasu ja karmie w nim. Dla wszystkich niezorientowanych mam - większośc z tych krzesełek rozkłada sie na półleżąco i nie sadza sie w nim dziecka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te krzeselka sie rozklądaja tak na pol leząco i dziecko sobie w nich lezy tyle ze jest nachylone tak ze sie nie udlawi. tak jak w foteliku samochodowym- nosidelku :D:D ja bym sie bala karmic na lezaco kurcze nawet nie wiem jak to wykonać przeciez te papki sa takie rzadkie ze sciekają z lyzeczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepiacie
chyba ty jesteś nie douczona,a po bokach dziecku wkładasz poduszki? bo z tego co wiem ono nie jest dopasowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narqa
moja dzidzia je na podusi chyba nie myślicie że na płasko je układam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narqa aaaa :D:D bo sie wlasnie zastanawialam jak to robisz :D:D:D dziecko sie przypina pasami i nie leci na boki- te krzesla nie są takie metr na metr sa raczej dopasowane a niektore maja wkładki dla niemowlaków ni nic nie leci na boki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narqa
to ja chyba też kupie już niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czepiacie
jaka niedouczona, kobieto czy Ty kiedykolowiek widziałaś krzesełko??????????? dziewczyno te krzesełka się rozkładają, że dziecko lezy jak w nosidełku albo krzesełku samochodowym. Tego też nie używasz? Wozisz dziecko na płasko na kolanach w samochodzie, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie daję w foteliku samochodowym :P Na półleżąco :) A na potem mam krzesełko drewniane z tych rosnących. Nie rób drugiemu co tobie nie miłe - Tobie by się dobrze jadło na leżąco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narqa
a ciekawa jestem jak karmiłaś piersią leż na siedząco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzesełkooooooooo
ja mam dziecko niespełna 6 miesięczne i kupiłam podobne do tego : http://www.allegro.pl/item314686125_krzeselka_arti_cosmo_wielka_promocja_cenowa_.html super się spisują te kubełkowe siedzonka, które można regulować na półsiedząco dla dziecka, które jeszcze nie siedzi.. bo takie drewniane to już tylko dla dzieci siedziących.... ręcę są wolne ,a dzięki temu i ubranka czyste :) hehe mały wiercipięta ciekawy świata też jest zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzesełkooooooooo
a i do mamy co karmi na leżąco to gratulacje.... dzieki bogu,że jeszcze nic złego się nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×