Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kredkova

praca w promod czy pullbear???

Polecane posty

Gość gość
a teraz sie przyznawac kto mial najazd szefostwa?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha !!!! Takie wielkie pochlebne wypowiedzi jak ta np "zazenowanej" to wpisy z biura kogos z HR. o MATKO!!! Co jakis czas ktos z biura specjalnie robi taki wpis zeby nie bylo ze jest tak zle w firmie. I wiedzcie ze "ONI" czytaja cały czas te wpisy i Paulina tez...reszta wszystko prawda!!! NIESTETY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica 3 stawy
Witam,odpowedź dla gościa.pytałaś o pracę na 3 stawach. a więc ja byłam tam pracownikiem i pracowałam pod agą kierowniczką. dziewczyno zastanów się czy nie lepiej mniej zarobić a mieć święty spokój i nie odwalać pracy za kogoś kto nie jest tego wart. kierownik nic nie robi, siedzi często na ławeczce przed sklepem i rozmawia przez telefon albo przywozi swoją córkę i robi cyrk na sklepie bo dziewczynka lata i obsługuje zdziwione klientki. Baba ma równo zrytą głowę. chodzi krzyczy że nic nie robimy a ona nie umie się wyrobić z przecenami i obsługą klienta, a cud jak raz wyjdzie na salę żeby pokazać się. jej praca polega na jedzeniu jogurcików na zapleczy i to wszystko. jest fałszywa i skłóca personel żebysmy latały i robiły wyniki bo przecież premie za to mamy. a jak regionalna przyjeżdza to tak się lepi i opowiada ile to ona nie pracuje. personel potrafi wyzwać od najgorszych zeby jak najlepiej wyjść przy regionalnej. jej zaletą jest częsta nieobecność, kobita niby choruje ale chyba na głowę więc często jest spokój i wtedy sklep prosperuje nalepiej. jeśli chcesz tam pracować to tylko uważaj bo aga z. kombinuje przy przecenach i często wychodzi z wielkimi torbami ze sklepu a potem masz extra wyniki inwentaryzacji, a jak są nocki to wpada na chwile i musi lecieć bo "dzieci płaczą" a ona sama taka biedna. nieżle się laska ustawiła na górze bo wszystkie się zastanawiałysmy dlaczego ją jeszcze trzymają i tyle płaca, bo u nas kierownik zarabia ok 4500 zł miesięcznie tak się przynajmniej chwaliła że jak nie bedzie premii to z czego ona będzie żyć. prędzej czy później przyłapią ja na tym i w końcu będzie koniec panowania dziadostwa. powinna iść pracować na kasę do jakiegoś marketu bez prawa do przerwy to może wtedy zrozumie co to jest praca. Góra powinna się wziąść za takich kierowników bo tylko renomę marki psują. a wiem co mówię bo pracowałam już z kilkoma kierownikami promodu i to co się dzieje na 3 stawach w katowicach to wstyd dla PROMODU, i nie bedę tu już mówić o ignorowaniu klientów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?? aaaale!
ale się tu zrobiło nieprzyjemnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zażenowanaaa
Nie, nie jestem żadnym pracownikiem biura, żadnym wysłannikiem. rzeczywiście lepiej tak to tłumaczyć, bo nie narzekam, doceniam swoją ekipę i jest mi dobrze w mojej pracy. raczej jakby było inaczej, to bym szukała innej opcji,a nie siedziała na forum i narzekała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zażenowanaaa
"ONI CZYTAJĄ NASZE WPISY".. "PAULINA TEŻ" , dziecinada. raczej maja inne rzeczy do roboty i nie czyta wpisow sfrustrowanych pan, ktore wyolbrzymiaja wszystko. A osoby, ktore pytaja sie, jak jest w Promod, jak praca, kierownik. Najlepiej isc i sprawdzic. pracuje już sporo czasu w Promod i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pracownicy 3stawy
Dziewczyno, chyba nie wiesz co mówisz :/ każdy ma swoje wady i zalety, Aga tez, ale nigdy nie wyzywała pracowników od najgorszych, skąd ci się to wzięło? Juz nie mówiąc o torbach "wynoszonych" rzeczy :/ jeżeli już wynosiła torby to z zakupionymi i zapłaconymi towarami :/ naprawde przykro się czyta takie rzeczy, musiałaś jej nieźle pozazdrościć, że jest kierownikiem sklepu, co? Ja też pracowałam w Promodzie, tez zdarzało mi się narzekać, ale przynajmniej nie wypisuje takich kłamstw jak ty. Jesteś żałosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do new job
mnie sie wydaje, że albo jesteś jakaś podstawiona, albo jakaś tępa, że piszesz, że zostałaś zatrudniona na 3 stawach i nie wiesz czy przyjać oferte.. Myślisz, że dziewczyny tego nie czytają? Jezeli faktycznie dostałabyś tą pracę to dziewczyny zaraz cię zidentyfikują, że to właśnie TY.... więc cos mi tu śmierdzi :/ czyżby Beatka robiła anonimowy wywiad? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promodowa
zgadzam się, też mi coś tu śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica 3stawy
Wyobraź sobie że nie piszę tego w złości tylko odpowiadam na post. I piszę prawdę. Nie mam czego zazdrościć bo sama też byłam na tym samym stanowisku co aga i nie raz nie dwa z nią już potem rozmawiałam na temat sklepu. Nie pracuję już w Promodzie i te które mądrzejsze też uciekają. A takie kierowniczki jak ona powinni pozwalniać dyscyplinarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica 3stawy
zresztą torby torbami, a wiem co mówię...Tylko gdzie tutaj nowa o poszanowaniu pracownika, o współpracy, o rzetelnej pracy. Wiem, że są jednostki gdzie kierownik jest w porządku. Ale na pewno nie 3 stawy w Katowicach. Od tego sklepu pracownicy powinni trzymać się z daleka. A góra powinna wziąć się za poczynania Agi Z bo być może za długo już tam pracuję i myśli sobie że wszystko jej wolno i jest bezkarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do niezadowolonych - weźcie się do roboty. jak którejś się nie podoba praca, to dlaczego jej nie zmieni, tylko siedzi i wypisuje głupoty na forum. to wasze życie i jeżeli jest takie do bani, to albo je zmieńcie, albo zaakceptujcie ten fakt. same gwiazdy z receptą na sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słońce gorące
PROMOD- brak szacunku dla ludzi ciężko pracujących: 1. Dla pracowników tej firmy 2. Dla osób które ciężko pracują w innych firmach i których nie stać na ubrania PROMOD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słonce gorace - chcialas mocno podsumowac, ale grubo mijasz sie z prawda ..chyba slonce Ci dogrzalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do słońce
a kogo stac na ubrania promod, wszystkie do pierwszego prania. a z pralki wyciągasz już szmate, jakość - żadna! a ceny wogóle nie dostosowane do konkurencji... kolejny sezon to samo, ew. w innych kolorach. a opcji do wyboru coraz mniej, żenujące. dziwie si e że ktoś tam jeszcze kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promodka
Jeśli chodzi o wynoszenie ubrań w reklamówkach, to powszechnie stosowana praktyka wśród kierowników. Kierowniczka z Mokotowa w ten sposób ubiera swoje siostry, które wychodzą z pełnymi siatkami ubrań często nie płacąc a po kilku dniach przynoszą część tych rzeczy i metki z pozostałych, które sobie zostawiły i dopiero wtedy płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do promodynki
Skoro o tym wiesz ty i pewnie reszta dziewczyn w ekipie, to najprawdopodobniej wam to nie przeszkadza... Skoro nic z tym nie zrobilyscie. Swiadczy to tylko o braku kontroli i totalnym braku zainteresowania mieniem firmy! Jak dla mnie wszystkie jestescie w to zamieszane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promodka
problem tkwi w tym ze nie mamy na to dowodu jest jej słowo przeciw naszemu a tak się składa ze ona ma regionalną owiniętą wokół palca i na każdy sygnał dany regionalnej słyszy się że ona ufa swoim kierownikom a sprzedawca jest dla nich kolejnym pionkiem który można w każdej chwili usunąć z pola gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do promodki
to współczuję takiego kierownika i regionalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do zażenowanaaa. Jesli masz tak świetną atmosferę to powiedz chociaż gdzie ona jest, podziel się tym ENTUZJAZMEM. Bardzo chętnie Was odwiedzę, bo kiedy ja tam pracowałam nie było tak miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ANETKO wracaj do nas kochana bo Marta nas wykończy...! żadnej pozytywnej energii od niej tylko wytyka błędy i ochrzania .. Truje du** za przeproszeniem bez sensu i nic z tego nie wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc01
Oj to widze, ze wszystkie nowe regionalne sa bez zycia, bez entuzjazmu i tylko wieczne narzekanie i wytykanie "bledow" = zamiast motywowac to one demotywuja..... a gdzie wartosci promodu ?? usmiech i entuzjazm ojjjj daleko z tylu.... niestety do poprzednich regionanych brakuje im wiele.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zupełności sie zgadzam. Nowe chca pokazac ze sa wazniejsze od nas ale nie na tym to polega. Regionalne powinny miec szacunek do pracownikow, motywowac ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuję ortografii się nauczyć, podstaw przynajmniej...a potem się wypowiadajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto jest kierownikiem w złotych?a lipowska pracuje jeszcze w tej firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak na pomorzu regionalne? Chyba są super, jezeli nikt o nich nie wspomina...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnie123
711 ma najlepszą regionalną w Polsce!!! i każdy kto ją pozna przyzna mi racje!!! Szkoda, że jej z nami już nie ma po ostatnich zmianach. Współczuje mojemu kierownikowi, bo nowa regionalna pozostawia sporo do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam, ze Beata robi rewolucję w sklepach :/ ustawia ludzi jak pionki na szachwonicy, okropne babsko. Przykre jest to, że większosc sie jej boi i tańczą tak jak Beata zagra. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROMOD TO SYF
najgorsze jest to że Beti jest strasznie obłudna, mówi jedno, robi drugie, mydli oczy obiecując trzem osobom to samo stanowisko. nie mam szacunku do takich ludzi ale nie wiem jak z nimi walczyć, a taka to tylko atmosferę zatruwa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''gościnnie123 gosc123@op.pl 711 ma najlepszą regionalną w Polsce!!! i każdy kto ją pozna przyzna mi racje!!! Szkoda, że jej z nami już nie ma po ostatnich zmianach. Współczuje mojemu kierownikowi, bo nowa regionalna pozostawia sporo do życzenia. '''' O..Basia już nie ma trójmiasta? Tak, ona nigdy nie robi sztucznego ciśnienia, racjonalnie się zachowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×