Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kredkova

praca w promod czy pullbear???

Polecane posty

Gość ple ple ple
a co sądzicie o Lasce ze Szczecina, która ma ADHD ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promodzianka
a kto ty że cie to interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkowamalina
Mam rozmowę w Promod we Wrocławiu. Zastanawiam się czy jest sens w ogóle się tam wybierać, bo z tego co przeczytałam to sytuacja w tym sklepie jest beznadziejna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomkowamalina jeśli mogę zapytać w jaki sposób składałaś dokumenty osobiście czy może prze e-maila tez bym chciała starać się o pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trololo
z ADHD w którym sklepie? Kaskada czy Turzyn? Obie są super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość region polnocny
A jak tam region polnocny? zadowolone jestescie z naszej pani kierownik regionalnej B.P ???chwilmi mam wrazenie,ze Goska byla juz lepsza, chociaz udawala mila. A B.P zwyklych sprzedawcow traktuje jak popychadlo, zero usmiechu, zero rozmow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.ja.ja
czytam i nie mogę się nadziwić.. praca w handlu nigdy nie była łatwa i nie będzie, rządzi się własnymi prawami. albo to się czuję albo nie. ja nie wiem czego tutaj niektórzy oczekują. a wypisywanie o zarobkach, krytykowanie kierowniczek jest naprawdę przykre, zamiast siedzieć i wypisywać to wszystko po prostu zmieńcie prace. pracuję w promod już od jakiegoś czasu, czasem jest gorzej, czasem lepiej. ten sklep ma swój klimat, swoje klientki i swoje zasady, które mi akurat podpasywały. a wypytywanie o to wszystko jest śmieszne, "gorzkie żale" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judit1234
promod zatrudnia dorosłe osoby, jesli komus warunki pracy nie odpowiadają można złozyć wypowiedzenie. Nie rozumiem w czym jest problem. Ja też pracuje w promod jakiś czas, i też miałam lepsze, gorsze dni a gdzie dziewczyny można znaleść prace idealną???? dajcie znać chętnie złożę CV. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodaDa
A ja chciałabym podjąć pracę w Promod w Białymstoku bardzo chętnie. Jednak nie ma ogłoszeń... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judit1234
Do Jagody!!:) Zostaw CV w sklepie, może jak beda potrzebować odezwa się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodaDa
Ale z tego co się orientuję to dziewczyny mają stałą ekipę, nie ma rotacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judit1234
Zostawic nigdy nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sadisticshe
Witam Piszę konkretnie,i proszę o konkretną odpowiedź. Jakie są zarobki kierownika sklepu PROMOD? Idę na rozmowę,gdzie zapewne padnie to pytanie, nie chcąc strzelić gafy,ani zaniżyć zbytnio proszę Was o pomoc i określenie jakie są zarobki NETTO ( na rękę) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIERO RM
OK 2,5 TYS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladymaddy
Mam pytanie wczoraj miałam dziwną sytuację w sklepie Promod - Chciałam kupić upatrzone w tym sklepie buty, niestety tam gdzie były wystawione nie było mojego numeru więc zapytałam czy mogłaby sprawdzić na manekinie bo widziałam na nich z 3 pary tychże butów ale Sprzedawczyni odmówiła mówiąc że rzeczy z manekina nie są na sprzedaż. Nie rozumiem jaki problem byłby w tym żeby zamienić manekinowi na inny numer??? Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktywna Promodzianka
Droga ladymaddy. Rzeczywiście jest tak, że butów z witryny nie możemy sprzedać jeśli są to ( a w 99% przypadków są) buty marketingowe czyli innymi słowy witrynowe. Tak jest nie tylko w promod. Po prostu firma je przysyła z oddzielnymi nr referencyjnymi, nie są przeznaczone do sprzedaży i zawsze występują w rozmiarze pasującym na manekina a często różnią się od oryginałów dla klienta np. dodatkowym suwakiem umożliwiającym założenie ich manekinowi, któremu przecież noga nie zgina się w kostce ;) Te buty nie wchodzą po obniżkach na kasie również w takiej cenie no a poza tym, w większości galerii handlowych sprzedawcy mają zakaz od dyrekcji centrum poruszania się/manewrowania w witrynach sklepowych po otwarciu sklepu... Tak więc jak widzisz jest wiele powodów, dla których nie można ot tak zmieniać manekinom butów. Buty witrynowe bywają włączane do sprzedaży dopiero w wyprzedażach sezonowych i po uprzednim pozwoleniu od działu VM. Sprzedawca natomiast miał obowiązek sprawdzić dla Ciebie dany rozmiar do zamówienia specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladymaddy
OK, dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga wawa
Ależ ty tępa jesteś, wystarczyło ruszyć głową i byś wiedziała dlaczego nie można ściągnąć z witryny!!! Ale często tak jest, że klientki chcą być mądrzejsze i lepiej wszystko wiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ambitnych promodzianek :-)
Dziewczyny, zostałam zaproszona na rozmowę do HR - podsumowanie profilu. Mam pytanie, czy któraś z Was coś takiego przeszła i jak się przygotować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZABABA
no pewnie. zasada jest prosta musisz być przede wszystkim bardzo szczera i kierować się zasadami Promod. zostanie ci zadane jedno z najważniejszych pytań, mianowicie, jak widzisz siebie w przyszłości w Promod, oraz jak widzisz sam Promod w przyszłości. Swoim rozmówczyniom musisz patrzeć głęboko w oczy i potakiwać aby cała twoja mowa ciała wyrażała aprobatę dla tego co mówią i co chcą usłyszeć, a wiec, że masz tyyyyyyyyle pomysłów, ale Promod nie powinien się zmieniać mimo to, gdyż jego ponadczasowość to tradycja, to kwintesencja mody. Możesz też szczerze odpowiedzieć, że jest kryzys i masz do wyboru dalej pracować tu, albo zgrzewać worki z frytkami w pobliskiej fabryce za stówę mniej i mimo wszystko wolisz tu i gówno cię obchodzi co będzie z Promod za rok czy dwa... no ale skoro zaprosili cię na podsumowanie profilu... raczej nie będzie cię stać na oryginalność i szczerość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judit1234
Ha! same kłamstwa, co Ci bede mowic przekonasz sie jak pójdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos się dzieje
widziałyście że posuzkują kierownika regionalnego do wrocławia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była promodynka
Pracowałam w Promodzie ponad rok. Nikomu nie polecam tej pracy. Kierowniczkami zostają często osoby, które "zasiedziały się" w PROMOD, nie miłay większych ambicji, by zmienić pracę i tym oto sposobem awansują. Firma nie organizuje żadnych szkoleń, ani merchandesingowych ani z zarządzania zespołem, więc owe kierowniczki nie potrafią ani motywować do pracy ani wyrażac konstruktywnej krytyki. Często w mailach otrzymywanych np. od regionalnej są błędy ortograficzne i stylistyczne (reprezentują żenujący poziom), już nie mówiąc o tzw. spolszczeniach, np. "weeckend" (cokolwiek to znaczy;-) Cieszę się,ze odeszłam z tej pracy. Promod kreuje się jako silna i nowoczesna marka, być może we Francji. Jednak niski poziom kadry zarządzającej w Polsce, beznadziejna atmosfera w pracy-tak jakby od sprzedania bluzki zależało Twoje życie, plotkowanie, wciskanie klientkom całych zestawów... Praca słabo płatna,a wymagania wysokie. Dodam, że byłam pozytywnie i entuzjastycznie nastawiona do tej pracy. Po roku spędzonym wśród tych przypadkowych ludzi - wiem, że jeżeli ktoś chce pracować w sprzedaży ubrania - niech idzie do Mango, Czy Stradivariusa, gdzie premie nie są iluzją, a ekspedientki dostają np. fajne ciuchy. Promodowi mówię stanowcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bylej promodzianki
Współczuję Ci, że trafiłaś w miejsce, które zaraziło Cię takim nastawieniem do ludzi i promod. Tylko musisz wiedzieć, że to Twoje subiektywne odczucie więc nie wypowiadaj się jakbyś była ekspertem biznesu i polityki w promod bo jak widać nie jesteś. Ja pracuje tam grubo ponad rok i nic z tych rzeczy nie ma miejsca, a jeszcze nie było w mojej karierze braku premii więc jestem żywym przykładem, że jeśli pracujesz to i dostajesz wynagrodzenie, a na stawkę też nie powinnaś narzekać bo ta jest naprawdę w porządku i wypłata jeszcze ani razu nie spóźniła się u nas. Iluzja premii? Jeśli 600-1000 zł premii jest dla Ciebie iluzją to rzeczywiście musisz szukać gdzie indziej. Nie mam zamiaru Cię obrażać ale nie wypowiadaj się o wszystkich ludziach w promod bo choćby ja nie uważam abym prezentowała sobą niski poziom... Zadziwiające, jak wiele z rozgoryczonych dziewczyn wylewa tu pomyje na promod. Mam rozumieć, że sama przez rok nie popełniłaś żadnego błędu tylko przyglądałaś się żenującemu brakowi intelektu innych ludzi? ;) Moje gratulacje zatem i jakoś mnie nie dziwi brak premii w tym przypadku :) Acha, i nie rozstrzygaj za nas proszę dlaczego tak długo jesteśmy w promod bo to jest dopiero niski poziom - nie tylko inteligencji i wiedzy na pewne tematy ale też swego rodzaju bezczelność. Pozdrawiam wszystkie Promodzianki, które się nie zasiedziały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfjkdjfkdjfkdf
"tak jakby od sprzedania bluzki zależało Twoje życie"- kwintesencja pracy w Promodzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promodziankaa osiem osiem
zgadzam się z byłąpromodzianką, seryjnie tak jest, zdanie o bluzce najlepiej wyraza wszystkie uczucia :P boże co ja tam jeszcze robie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promodziankaa osiem osiem
ale czasem jest całkeim fajnie, miło jest kiedy ta dobroć, którą dajesz klientkom wraca do Ciebie ze zdwojoną siłą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgtgcdght
dziewczyny - a co, jeśli nie promod..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judit1234
Jeśli nie promod hmmm masz inne sieciówki tylko z tego co się orientuje kasa niższa. Dziewczyny każdy z nas jest inny jeden doskonale odnajduje się w tym drugiemu w ogóle to nie leży stąd tyle rozbieżności na tym forum. Ja tylko skromnie bym chciała, aby zaczęły się tutaj tematy kolekcji, nowości itd podkreślam "dyplomatycznie" wypowiadając się. Mam nadzieję, że w naszym kraju każdego rodzaju fora internetowe będą konstruktywne. Oceniać innych jest najłatwiej gorzej gdy należy ocenić siebie. pozdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judit1234
Jeśli nie promod hmmm masz inne sieciówki tylko z tego co się orientuje kasa niższa. Dziewczyny każdy z nas jest inny jeden doskonale odnajduje się w tym drugiemu w ogóle to nie leży stąd tyle rozbieżności na tym forum. Ja tylko skromnie bym chciała, aby zaczęły się tutaj tematy kolekcji, nowości itd podkreślam "dyplomatycznie" wypowiadając się. Mam nadzieję, że w naszym kraju każdego rodzaju fora internetowe będą konstruktywne. Oceniać innych jest najłatwiej gorzej gdy należy ocenić siebie. pozdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×